لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت

شرکت طراحی سایت در شیراز

سفارش طراحی سایت در شیراز

در دنیای امروز که کامپیوترها به ابزاری پرکاربرد تبدیل شده‌اند، داشتن یک شعبه در فضاهای اینترنتی بسیار مهم است. شرکت طراحی سایت در شیراز به شما در ساخت و توسعه شعبه اینترنتی‌تان کمک می‌کند. به این ترتیب می‌توانید خود را از این دریچه نیز به مشتریان معرفی کرده و آن‌ها را برای خرید محصولاتتان تشویق کنید. فراموش نکنید که افراد پیش از آن که وارد بازار شوند، در اینترنت به دنبال فروشگاه مناسب می‌گردند. پس زمانی که شعبه‌ای در این فضا ندارید، بخش زیادی از مشتریان خود را از دست خواهید داد.

چرا طراحی سایت در شیراز اهمیت زیادی دارد؟

اهمیت طراحی سایت در شیراز

اگر به رفتار خود یا اطرافیانتان به عنوان یکی از کاربران اینترنت توجه کنید، خواهید دید که بیشتر آن‌ها پیش از اینکه برای خرید محصول یا دریافت خدمتی اقدام کنند، درباره آن در اینترنت تحقیق می‌کنند. چه بسا که در نتیجه همین تحقیقات فروشگاه موردنظر خود را نیز انتخاب کرده و برای خرید حضوری یا اینترنتی از آن اقدام کنند. پس اهمیت داشتن وبسایت در اینجا مشخص میشود. حالا شما می‌توانید با جستجوی یک شرکت طراحی سایت در شیراز در اینترنت و بررسی نتایج به دست آمده در بین ده لینک برتر به نتیجه مطلوب خود برسید و کسب و کارتان را به دست پیشرفت بسپارید.

نمونه کارهای شرکت طراحی ‌سایت در شیراز

یکی دیگر از موادی که در انتخاب شرکت طراحی سایت در شیراز یا دیگر شهر‌های ایران موثر است، بررسی نمونه کار‌های آن شرکت است. در این فیلم برخی از نمونه کار‌های گروه لاک پشت را مشاهده می‌کنید. اگر کسب و کار شما نیز نیازمند یک وب‌سایت می‌باشد با متخصصین گروه لاک پشت در تماس باشید.

فرم سفارش پروژه طراحی سایت

تماس با لاک پشت

در صورت تمایل به همکاری، استعلام قیمت و یا مشاوره با گروه لاک پشت می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید. همچنین می‌توانید سوالات و نظرات خود را بخش کامنت‌ها برای ما بنویسید. کارشناسان پشتیبانی ما به شما پاسخ خواهند داد.

نمونه کارهای شرکت طراحی سایت در شیراز

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت رجاتاسیس

طراحی سایت رجا تاسیس

طراحی سایت فراغ

طراحی سایت فراغ

طراحی سایت مواد پلاستیک احسان

طراحی سایت مواد پلاستیک

طراحی سایت سلوکو

طراحی سایت پالایشگاه احیاء

طراحی سایت رابی الکترونیک

طراحی سایت رابی الکترونیک

طراحی سایت مواد پلاستیک احسان

طراحی سایت مواد پلاستیک

طراحی سایت فراغ

طراحی سایت فراغ

طراحی سایت رجاتاسیس

طراحی سایت رجا تاسیس

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت رابی الکترونیک

طراحی سایت رابی الکترونیک

طراحی سایت سلوکو

طراحی سایت پالایشگاه احیاء

طراحی هدفمند سایت در شهر شیراز

سایت شما نماینده کسب و کار شما در فضای اینترنت است. این سایت قرار است کاربران اینترنت را از هر شهر و دیاری که باشند، به خرید محصول و یا استفاده از خدمات شما در شیراز علاقه‌مند کند. پس پیش از طراحی سایت مشخص کنید که قرار است یک سایت فروشگاهی، تجاری، سرگرمی، شرکتی و یا حقوقی داشته باشید. این موضوع به شرکت طراحی سایت در شیراز کمک می‌کند که دید بهتری برای طراحی داشته باشد. همچنین این موضوع سایت شما را به سایتی هدفمند تبدیل می‌کند. تصاویر، نوع انیمیشن‌ها، قالب سایت و… همگی بر اساس هدف شما تعیین شده و شما را برای تبدیل شدن به یک برند معروف در فضای اینترنت آماده می‌کند. در این راستا در زمینه طراحی انواع وب‌سایت‌ها مانند: طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی و… می‌توانید از مشاوره گروه لاک پشت بهرمند شوید.

طراحی هدفمند سایت در شهر تاریخی شیراز
طراحی سایت در شیراز چطور باعث افزایش فروش میشه؟

افزایش فروش همراه با شرکت طراحی سایت در شیراز

شیراز یکی از شهرهای توریستی کشور است. بنابراین کم نیستند مسافرینی که از طریق اینترنت برای یافتن یک محصول یا خدمت اقدام می‌کنند. یکی از وظایف شرکت طراحی سایت در شیراز اینست که کسب و کار شما را به مسافرانی که با هیچ کجای شهر آشنایی ندارند معرفی کند البته این امر پس از طراحی سایت نیازمند بهینه سازی برای موتورهای جستجو همچون گوگل نیز هست. برای آگاهی بیشتر در زمینه بهینه سازی وبسایت کافیست به صفحه بهترین شرکت سئو مراجعه کنید. حال اگر پای خود را یک قدم فراتر گذاشته و سایت خود را برای زبان‌های دیگر نیز آماده کنید، می‌توانید توریست‌های شهر شیراز را هم برای استفاده از محصولاتتان ترغیب کنید. گروه لاک پشت ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با طراحی سایت چند زبانه می‌باشد.

طراحی سایت در شیراز با در نظر گرفتن موتورهای جستجو

باید بدانید که ظاهر زیبا برای یک سایت لازم است اما کافی نیست. کاربران شما ظاهر سایت را می‌بینند و اگر آن را بپسندند، نگاهی به مطالب آن نیز می‌اندازند. اما نکته مهم اینجاست که طرف حساب شما در سایت تنها کاربران نیستند. سایت شما باید از نظر موتورهای جست و جو نیز مفید باشد. بنابراین هنگام طراحی به جز نکات بصری باید قوانین سئو نیز در سایت در نظر گرفته شوند. در نظر گرفتن این مجموعه قوانین موتورهای جست و جو را متوجه حضور سایت شما کرده و به آن‌ها در نمایش نتایج جست و جو کمک می‌کند. بنابراین شما هنگام انتخاب باید سراغ یک شرکت طراحی سایت در شیراز بروید که علاوه بر طراحی سایت بر همه امور سایت واقف بوده و از ابتدا در همه زمینه‌ها به شما مشاوره بدهد. یکی از مزیت‌های بهینه سازی وب‌سایت این است که می‌توانید آن را به شرکت‌های موجود در شهر‌های دیگر نیز بسپارید. به طور مثال می‌توانید با یک شرکت سئو سایت در اصفهان وارد مذاکره شوید و در صورت رضایت از سطح کار  و خدمات آن‌ها اقدام به ثبت قرارداد کنید.

شرکت طراحی سایت و سئو در شیراز

طراحی سایت شیراز می‌تواند شروع خوبی برای موفقیت در کسب و کارها باشد اما کلید کامیابی در این مسیر داشتن یک سئو حرفه ای می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه سئو در شیراز مراجعه فرمایید.‌

فاکتور‌های مهم طراحی سایت در شیراز

طراحی با رابط کاربری جذاب

UI یا رابط کاربری همان چیزی است که کاربر در نگاه اول از سایت شما می‌بیند. تصاویر، رنگ‌ها، انیمیشن‌ها، تبلیغات، محل قرارگیری منوها و… همگی نمونه‌هایی از رابط کاربری یک سایت هستند. UI یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای نگه داشتن کاربر در سایت شما است. بنابراین گیرایی المان‌های به کار گرفته شده و انتخاب درست محل قرارگیری آن‌ها می‌تواند سایت شما را به سایتی جذاب و کاربرپسند تبدیل کرده و کاربر را برای حضور بیشتر در سایت ترغیب کند. در نتیجه شما باید در انتخاب شرکت طراحی سایت در شیراز دقت کنید تا با رعایت تمامی اصول ذکر شده باعث شود دید موتورهای جستجو نسبت به سایت شما مثبت باشد.

تجربه شیرین حضور در سایت

UX یا تجربه کاربری در ادامه UI می‌آید. زمانی که رابط کاربری سایت باعث جذب مخاطب به سایت شما شد، UX وارد شده و تجربه استفاده کاربر از سایت را خواهد ساخت. در واقع تجربه کاربری به میزان مفید بودن مطالب سایت شما و معتبر بودن محصولات یا خدمات قرار داده شده در آن برمی‌گردد. اینکه شما نیازهای کاربرانتان را شناخته و بر اساس آن‌ها محتوای سایتتان را تولید کنید، به بهبود تجربه کاربر هنگام استفاده از سایت کمک زیادی خواهد کرد. در نهایت UX نیز می‌تواند باعث بهبود رتبه شما در نتایج موتورهای جست و جو شود.

ریسپانسیوی بودن وب سایت

اهمیت واکنش گرایی

توجه کنید که کاربران شما تنها از طریق لپ‌تاپ یا کامپیوتر در اینترنت جست و جو نمی‌کنند. در حال حاضر بخش زیادی از جست و جوها در فضای اینترنت از طریق موبایل و تبلت انجام می‌شود. بنابراین اگر سایت شما برای این دستگاه‌ها بهینه‌سازی نشده باشد، حتی اگر بالاترین رتبه را در نتایج جست و جو داشته باشید، مخاطبان خیلی زود صفحه شما را ترک می‌کنند. طراحی واکنش گرا یعنی سایت شما در هر صفحه نمایشی با هر اندازه‌ای به درستی نشان داده شود. طراحی سایت واکنش گرا مطلب نسبتا جدیدی است و برای گرفتن بهترین نتیجه بهتر است به سراغ یک شرکت متخصص طراحی سایت در شیراز بروید.

امنیت طراحی سایت

یکی از مهم‌ترین نکاتی که برای طراحی سایت در شهر تاریخی شیراز باید در نظر بگیرید، امنیت سایت است. مراجعه به شرکت‌های معتبر برای طراحی سایت در شیراز می‌تواند امنیت سایت را تضمین کند. اینکه کاربران شما در سایت احساس امنیت کنند بسیار مهم است. چرا که این موضوع باعث می‌شود که آن‌ها با اطمینان خاطر مشخصات خود را در سایت وارد کرده و برای تعامل با شما اقدام کنند. ضمن اینکه مشتریان با خیال راحت بر روی گزینه خرید در سایت شما کلیک کرده و مبلغ را می‌پردازند. چرا که از اعتبار سایت شما مطمئن بوده و می‌دانند از اطلاعات حساب آن‌ها سوءاستفاده نخواهد شد.

خدمات پشتیبانی طراحی سایت در تهران

خدمات و پشتیبانی

حرفه ای بودن شرکت طراحی سایت در شیراز، زمانی مشخص می‌شود که با اتمام مراحل طراحی و تحویل سایت به شما، شما را رها نکند. مثل هر محصول دیگری که شما سفارش داده یا خریداری می‌کنید، در طراحی سایت نیز باید انتظار خدمات پس از فروش مناسب داشته باشید. در صورتی که سایت شما با مشکل مواجه شد شرکت طراح باید پاسخگو بوده و به شما در برطرف کردن مشکل کمک کند. این موضوع کمک می‌کند که سایت شما همواره به عنوان یک سایت خوب از طرف کاربران شناخته شود.

طراحی تخصصی و مطمئن

در حال حاضر بخش زیادی از کاربران به دلیل جذابیت بصری یک سایت جذب آن می‌شوند. در واقع شما می‌توانید با استفاده از تصاویر جذاب تا حدودی کاربران را متوجه موضوع سایت‌تان بکنید. پس از آن که کاربران بر روی تصاویر کلیک کرده و به صفحه مطلب موردنظر خود هدایت شدند، باید فونت مناسب را برای متن‌تان انتخاب کرده باشید. انتخاب اندازه مناسب برای فونت در کنار استفاده از تصاویر جذاب کاربر را از خواندن مطالب سایت شما خسته نخواهد کرد. البته باید توجه کنید که نباید در این مورد زیاده‌روی کنید. چرا که کاربر برای یافتن پاسخ سوال خود به سایت شما مراجعه کرده نه دیدن عکس‌های جذاب با اندازه‌های بزرگ. برای انتخاب شرکت طراحی سایت در شیراز نیز باید این نکته را مدنظر قرار دهید و سایت آن شرکت را نسبت به این مطالب بررسی کنید. چنانچه سایت خود شرکت تمامی نکات را رعایت کرده زمان خوبیست که همه چیز را به آن شرکت بسپارید.

طراحی سایت ارزان در شیراز

اگر در شروع کسب و کارتان هستید و هنوز نمی‌دانید که یک وب‌سایت می‌تواند برای شما مفید باشد یا نه می‌توانید روش‌های ارزان‌تر را برای طراحی سایت انتخاب کنید. بدون شک هزینه، مهم‌ترین پارامتری است که می‌تواند انتظارات شما را محدود کرده و شرکت طراحی را برای ارائه بهتر خدمات راهنمایی کند. پس در اولین قدم باید مبلغ بودجه خود را مشخص کرده و آن را با شرکت طراح در میان بگذارید. همچنین شما می‌توانید چند نمونه شرکت‌ طراحی سایت در شیراز را پیدا کرده و با مقایسه آن‌ها با یکدیگر مناسب‌ترین قیمت را انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که قیمت‌هایی که بیش از حد پائین باشند خبر از عدم کیفیت و طراحی را به شما می‌دهند.

مراحل طراحی سایت در شهر تاریخی شیراز

 • پس از مشاهده نمونه کارها از افراد متخصص و باتجربه کمک بگیرید.
 • سایت‌های طراحی شده توسط شرکت را بررسی کنید تا به میزان مهارت طراحان در طراحی UI و UX و تسلط آن‌ها بر قوانین سئو پی ببرید.
 • هدف خود را مشخص کرده و آن را به طور کامل برای شرکت طراحی توضیح دهید.
 • در همه مراحل با شرکت طراحی سایت در تماس باشید تا بتوانید مراحل کار را تایید کنید.
 • سعی کنید اطلاعات خود را در زمینه طراحی سایت بالا ببرید تا هنگام مذاکره با شرکت یا بررسی نتیجه کار دچار اشتباه نشوید.
 • از متخصصین شرکت بخواهید شما را برای بهتر شدن نتیجه راهنمایی کنند.
مراحل طراحی سایت

متخصص بودن تیم طراحی سایت 

تخصص تیم طراحی برای طراحی بخش‌های مختلف سایت می‌تواند کمک زیادی به شما بکند. منظور ما از تخصص این تیم تنها تسلط بر شیوه کد نویسی نیست. تخصص در شیوه برقراری ارتباط با مشتری و مذاکره با او، شناخت مخاطبین هدف شما، شناسایی نیازهای مشتری به صورت دقیق، تجربه کافی برای طراحی درست و اصولی سایت و… همگی از مواردی است که نشان می‌دهد شما با یک تیم متخصص طرف هستید. این تخصص در ادامه مسیر حتما به کمک شما خواهد آمد. با همین تخصص است که می‌توانید بهترین شرکت طراحی سایت در شیراز را بیابید و یک همکاری فوق‌العاده را آغاز کنید. گروه لاک پشت متخصص در زمینه سئو و طراحی سایت در اصفهان، شیراز، تهران و دیگر شهرهای بزرگ ایران می‌باشد. برای ارتباط با ما کافیست با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا فرم سفارش در قسمت بالای صفحه را تکمیل و ارسال نمایید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول در خصوص طراحی‌وب سایت شیراز

به عنوان سفارش‌دهنده طراحی سایت، اولین و مهم‌ترین نکته این است که معتبرترین شرکت طراحی سایت در شیراز را پیدا کنید. برای اطمینان از اعتبار این شرکت می‌توانید به سایت آن مراجعه کرده و نمونه‌های کار آن‌ها را ببینید. همچنین می‌توانید از کسانی که تجربه این کار را داشته‌اند سوال کنید. از این طریق می‌توانید یک سایت حرفه‌ای با در نظر گرفتن همه قوانین داشته باشید که برند شما را به مردم شیراز بیشتر و بهتر معرفی کند.

هزینه طراحی سایت براساس نوع کسب و کار، نیاز و سلیقه مشتریان محاسبه می‌شود. البته هزینه نهایی وقتی مشخص می‌شود که ما قیمت اجزای سایت را محاسبه و جمع آوری کنیم.

با دیدن نمونه کار ها و سابقه‌ی فعالیت شرکت طراحی سایت می‌توانید به خوبی از نحوه ارائه خدمات طراحی، عملکرد و کیفیت آن مطلع شوید. در این راستا گروه لاک پشت در زمینه طراحی انواع وب‌سایت در شیراز خدمت‌رسان شما می‌باشد.

سوالات متداول سئو در تهران

 مراحل انجام پروژه طراحی سایت شیراز

بسته به نیاز و هدف مشتری موارد موجود در قرار داد‌ها قابل تغییر هستند که در طی یک جلسه مشاوره و نیاز سنجی آن ها را بررسی می کنیم. بعد از مشخص شدن نیاز‌ها و اهداف طراحی سایت، و ارائه پروپوزال، قرار داد به صورت رسمی تنظیم می‌شود و سایر مراحل انجام می‌شود. بسته به نوع وب‌سایت (شخصی، فروشگاهی، شرکتی و …) و امکانات خواسته شده، مدت زمان اجرا و تحویل متغییر خواهد بود.

مراحل سفارش طراحی سایت

انواع پکیج‌های طراحی سایت گروه لاک پشت

تعرفه طراحی سایت شرکتی با وردپرس

پکیج اقتصادی

6.500.000 تومان

5 -10 روز کاری 

 • خرید دامنه ir.
 • هاست سه ماهه با حجم 1.5 GB
 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • استفاده از طرح قالب آماده
  اجرای دمو آماده قالب
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی فرم تماس با ما
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • دارای پنل مدیریت
 • ساخت Gmail سازمانی

پکیج پایه

10.500.000 تومان

10 – 15 روز کاری

 • خرید دامنه ir. و com. (بین المللی)
 • هاست یکساله با حجم 1.5 GB
 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • استفاده از قالب آماده
  اجرای طرح مد نظر کارفرما
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • پشتیبانی 2 ماهه

پکیج حرفه ای

13.500.000 تومان

15 – 20 روز کاری

 • خرید دامنه ir. و com. (بین المللی)
 • هاست یکساله با حجم 1.5 GB
 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • استفاده از قالب آماده
  طراحی پروتوتایپ اختصاصی
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما و فرم استخدام
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت + امنیت حرفه ای
 • بهینه سازی سرعت و کشینگ
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • ثبت در گوگل مپ
 • پشتیبانی 3 ماهه

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

پکیج اقتصادی

8.500.000 تومان

12 -10 روز کاری 

 • خرید دامنه ir.
 • هاست سه ماهه با حجم 1.5 GB
 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • بارگذاری 10 عدد محصول
 • ساخت دسته بندی 5-7 عدد
 • ایجاد گالری محصول
 • ثبت نظر کاربران در هر محصول
 • استفاده از طرح قالب آماده
  اجرای دمو آماده قالب
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی فرم تماس با ما
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • دارای پنل مدیریت
 • ساخت Gmail سازمانی

پکیج پایه

11.500.000 تومان

20 -15 روز کاری 

 • خرید دامنه ir. و com. (بین المللی)
 • هاست یکساله با حجم 1.5 GB
 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • بارگذاری 15 - 20 محصول
 • ساخت دسته بندی 7-10 عدد
 • ایجاد گالری محصول
 • اتصال به درگاه بانکی
 • استفاده از قالب آماده
  اجرای طرح مد نظر کارفرما
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • پشتیبانی 2 ماهه

پکیج حرفه ای

15.500.000 تومان

5 -10 روز کاری 

 • خرید دامنه ir. و com. (بین المللی)
 • هاست یکساله با حجم 1.5 GB
 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • بارگذاری 20 - 25 محصول
 • ساخت دسته بندی به تعداد مورد نیاز
 • ایجاد گالری محصول
 • طراحی تصاویر محصولات
 • اتصال به درگاه بانکی
 • استفاده از قالب آماده
  طراحی پروتوتایپ اختصاصی
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما و فرم استخدام
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت + امنیت حرفه ای
 • بهینه سازی سرعت و کشینگ
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • ثبت در گوگل مپ
 • پشتیبانی 3 ماهه

در صورت رضایت از این صفحه به آن امتیاز دهید.

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =