لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره ما | About Us

داستان لاک پشت با گرد هم جمع شدن چند تا دوست با تخصص های متنوع در تجربه راه اندازی و کار در استارتاپ ها و صنایع مختلف شروع شد؛
تا با توانایی هایی که داریم در زمینه طراحی سایت اختصاصی، سئو و بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی به کسب و کارها کمک کنیم.

شعار ما : هم واقعی ، هم مجازی ، دوزیست مثل لاک پشت!

زیستگاه مجازی خود را بسازید و ببینید سرعت حرکت در دنیای مجازی بیشتر از دنیای واقعی است!

بهترین تیم سئو در اصفهان | تیم سئو سایت در اصفهان لاک پشت | گروه سئو سایت در اصفهان

گاهی اوقات مشتریان ما در مورد دلیل نام گذاری “لاک پشت” از ما می پرسند. دلایل زیادی وجود دارد اما به یکی از مهمترین آن ها می پردازیم.

کتاب اثر مرکب کتابی است که به نظر من هر فرد حداقل یک بار باید آن را مطالعه کند. مضمون این کتاب این است که برای کارهای بزرگ گام ها و قدم های کوچک مورد نیاز است. در هرکاری و به خصوص در زمینه سئو سایت باید صبر و حوصله داشت و گام های کوچک و مداوم برداشت تا به پیروزی و موفقیت رسید. درسته لاک پشت ها گام های کوچک بر میدارند اما به موفقیت می رسند درست مثل داستانی که همه ی ما در مورد خرگوش و لاک پشت شنیده ایم. گروه لاک پشت از صفر تا صد مسیر در کنار شما خواهد بود.

مجوز های لاک پشت

لاک پشت به معنی

ل= لحظه

دانستن ارزش لحظه هایی که بازدید کننده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ بازدید می کنند برای رساندن هرچه سریعتر و بهتر

ا=ارزش

ما پیشرفت مستمر در کارهایی که انجام می دهیم را ارزش می دانیم و تلاش می کنیم روزانه 1٪ بهتر شویم.

ک= کمال گرایی

میل ما به کمال گرایی باعث شده است تا از حداکثر توان برای ارائه خدمات خود استفاده کنیم و دانش خود را در این حوزه افزایش دهیم.

پ = پشتیبانی

یک سایت خوب نیاز به پشتیبانی قوی دارد. ما به مشتریان این اطمینان خاطر را می دهیم که از این پشتیبانی همیشگی بهره مند هستند.

ش= شناسایی (یا شخصی سازی )

شناسایی صحیح از بازار کار و نیاز مشتری یکی از مهم ترین گامها در بهبود کسب و کار است، که ما نیروهای متخصص این حوزه را در اختیار داریم.

ت= توسعه

توسعه کسب و کار

مشتریان لاک پشت

خدمات لاک پشت

ما در لاک پشت کمک میکنیم هر ایده ای را به واقعیت تبدیل کنید و هر آنچه یک کسب و کار اینترنتی برای بهبود وضعیت خود در فضای مجازی نیاز دارد را به شما ارائه دهیم.

دیجیتال مارکتینگ خودتان را بهبود دهید!

با یک وبسایت حرفه ای، فروشگاه آنلاین یا یک ویترین مناسب از کسب کار خود، برجسته شوید. با داشتن یک وبسایت خوب، (از افراد و هنرمندان گرفته تا کارآفرینان و صاحبان مشاغل) می توانید یک حضور آنلاین تاثیر گذار برای به اشتراک گذاری و معرفی خود یا محصولات و کمک در توسعه کسب و کار خود داشته باشید.

درباره ما