بهترین شرکت سئو و انتخاب آن

اگر به دنبال افزایش مخاطب یا حتی افزایش فروش خدمات و محصولات سایت خودتان هستید، راه حل شما دقیقا سئو سایت و بهینه‌سازی محتوایی و فنی آن است. قطعا و حتما اگر در این لندینگ پیج هستید از اهمیت سئو مطلعید پس مستقیم به سراغ اصل قضیه می‌رویم. برای کسب رتبه در گوگل، باید بهینه‌سازی سایت‌تان را در اولویت کار قرار دهید. البته شما باید نکته مهم‌تری را نیز در نظر بگیرید. مهم‌تر از بهینه‌سازی توجه به انتخاب بهترین شرکت سئو است تا با خیال راحت بتوانید کار را به آن بسپارید. با انتخاب گروهی متخصص در این زمینه موفق خواهید بود که در صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیرید و با این کار سایت شما دیده خواهد شد و با افزایش بازدید آن، به اهداف از پیش تعیین شده‌تان دست خواهید یافت.

در این پادکست گروه لاک پشت ، در مورد سئو، اهمیت و هدف گوگل توضیح داده ایم.

سئو را بیشتر بشناسید تا بهتر نتیجه بگیرید

تعریف کلی سئو و کاربردهای آن

احتمالا اگر از افرادی هستید که استفاده زیادی از اینترنت و شبکه‌های آنلاین دارند، تا به حال سئو سایت یا به بیان خودمانی بهینه‌سازی سایت‌ها به گوش‌تان خورده است. شاید وقتی ما کلمه SEO را می‌بینیم، در ابتدا یک کلمه عجیب و غریب به نظر برسد؛ اما آن قدرها هم که فکر می‌کنید پیچیده نیست. این مفهوم در‌ واقع زمانی مطرح شد که موتورهای جستجو به وجود آمدند و کم کم وب‌سایت‌هایی با موضوعات مشابه و در حیطه کاری شبیه به هم شروع به کار کردند. در این صورت حتما هم به این نتیجه می‌رسید که چطور یک موتور جستجو می‌تواند سایت‌ها را دسته‌بندی کند و برای مخاطب نمایش دهد. در واقع، این دسته‌بندی وب سایت‌ها از نظر رتبه و کیفیت همان سئو سایت نام دارد و ما آن را بهینه‌سازی وب‌سایت می‌‌نامیم.

SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization است که به بیان بهتر بهینه کردن یک وب‌سایت برای موتور جستجو خواهد بود. در واقع، اگر ما روی بهینه کردن سایت‌مان کار کنیم، به نتایج نخست گوگل صعود خواهیم کرد و در نتیجه، آمار آن و بازدید مخاطبان افزایش خواهد یافت. در دنیای اینترنت نیز، این موضوع مهم‌ترین چیزی است که ما به دنبالش هستیم و حتما شما هم دوست دارید تا یک وبسایت با میلیون‌ها بازدید کننده داشته باشید. بنابراین، سئو سایت چاره کار است که امروزه به یک امر تخصصی در دنیای بدون مرز اینترنت تبدیل شده است. البته، این مفهوم شاخه‌های متعددی دارد؛ شاید نیاز باشد تا تمرکز شما بیشتر روی محتوا باشد؛ شاید هم مسائل فنی سایت‌تان در اولویت قرار داشته باشد.

در هر صورت، انتخاب بهترین شرکت سئو می‌تواند وب سایت شما را به رتبه‌های برتر نتایج گوگل منتقل کند. در این بین باید قبل از همه چیز سئو سایت را به یک متخصص با تجربه بسپارید. قوانین مختلفی در مورد رتبه بندی وب‌سایت‌ها و بهینه‌سازی آن وجود دارند. در کنار این موضوع، هر چند ماه قوانین و الگوریتم‌های گوگل نیز تغییر می‌کنند. اگر شما به آن توجه نکنید، این امر مساوی است با از دست دادن مخاطبان و در نتیجه آن کاهش در فروش را تجربه خواهید کرد. چه بسا چند سال قبل وب سایت‌های بسیار معتبری در اینترنت وجود داشتند که با بی توجهی به بهینه‌سازی و سئو سایت، اکنون مخاطبان چندین هزار نفری خود را از دست داده‌اند. 

سئو سایت وردپرسی

سئو سایت وردپرسی راه‌حلی مقرون‌به‌صرفه و مطمئن برای افزودن مشتریان جدید است. شما می توانید از این طریق جدیدترین محصولات خود را به اطلاع مشتریانتان برسانید. سئو سایت وردپرسی تاثیر شگفت انگیزی در توسعه و پیشرفت کارتان خواهد داشت.

سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی به شما کمک میکند تا محصولات و فروشگاه خود را به عنوان برندی معتبر در دنیای اینترنت و سرچ معرفی کنید. با سئو سایت فروشگاهی، فروش شما محدود به منطقه و یا شهر شما نخواهد بود و می توانید در کل کشور محصولات خود را به فروش برسانید.

سئو سایت شرکتی

شرکت های بازرگانی برای واردات و صادرات خود، نیاز به یک سایت معتبر در فضای اینترنت دارند تا بتوانند مخاطبان خود را از سراسر دنیا جذب کنند. با به کارگیری سئو سایت شرکتی میتوانید در کوتاه ترین زمان این اعتبار را به دست آورده و در کل دنیا شناخته شوید.

سئو یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به رویای فروش بیشتر و برند سازی است، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اهمیت انتخاب بهترین شرکت سئو

شرکت‌های زیادی در حوزه بهینه‌سازی وب‌سایت فعالیت دارند. در این بین، حتما خواهید پرسید که چگونه بهترین شرکت سئو را انتخاب کنیم؟ باید دقت کنید که کار بهینه کردن یک سایت اینترنتی نیازمند صرف زمان است و در این میدان رقابت کسی پیروز است که تجربه بالایی داشته باشد چرا که قوانین و جزئیات سئو سایت یکی دو تا نیستند. زمانی که شما روی محتوای خود کار می‌کنید، در‌ واقع برای سئو داخلی تلاش کرده‌اید؛ یا شاید هم ‌زمان زیادی را روی تبلیغات در سایت‌های دیگر صرف کرده باشید که برای این کار هزینه زیادی هم نیاز است. در این صورت نیز شما روی سئو خارجی کار کرده‌اید.

البته، نکات بهینه‌ سازی تنها این موارد نیستند و شما باید برای صعود به رتبه‌های بالاتر، سایت خود را از نظر فنی نیز بهینه کنید. در هر صورت، مباحث زیادی وجود دارند که می‌توانید روی آن وقت بگذارید و مطمئنا با دقت در نکات آن، نتایج بی‌نظیری را کسب خواهید کرد. در این مسیر، نکته مهم در انتخاب بهترین شرکت سئو وابسته به تجربه کاری این شرکت و نمونه‌کارهای آن است. بنابراین، بهتر است قدم اول را محکم بردارید و کار خود را با یک متخصص SEO شروع کنید.

اهمیت انتخاب شرکت سئو و تاثیرات آن در بهینه سازی سایتتاثیر انتخاب درست شرکت سئو در رسیدن به هدف

باید ادعا کنیم که در صورت اقدام درست و انتخاب برترین شرکت سئو، کار بهینه‌سازی سایت چندان هم دشوار نیست. در صورتی که نکات متعدد و جزئیات آن را رعایت کنید این کار آسان خواهد بود. در این صورت است که از افزایش بازدید وب سایت لذت خواهید برد. باید گفت، سئو سایت و صعود در رتبه‌بندی گوگل یا سایر موتورهای جستجو نیازمند صرف زمان است و این کار در طول یک یا دو روز امکان‌پذیر نخواهد بود. البته، مدت بهینه کردن یک سایت توسط بهترین شرکت سئو یا شخص سئوکار برای موتورهای جستجو آن‌قدر هم زمان‌بر نیست. در صورت شروع کار و سپردن آن به یک متخصص، به سرعت می‌توانید افزایش آمار سایت‌تان را مشاهده کنید.

ویژگی های برترین شرکت SEO

در نگاه نخست، شما باید برای سئو سایت، تجربه موفق یک شرکت حرفه‌ای سئو را در نظر بگیرید. این تجربه کاری می‌تواند تا حد زیادی اطمینان خاطر را برای افزایش جذب مخاطبین برای سایت‌تان به همراه بیاورد. شاید نیاز داشته باشید تا در مدت زمان بسیار کوتاهی صاحب رتبه‌های مناسب در گوگل شوید؛ شاید هم مدیر یک سایت آموزشی هستید که نیاز دارید در کنار مخاطبان کنونی، مخاطبان جدید و بیشتری را به دست آورید. همه این موارد از طریق سئو سایت و بهینه‌سازی دقیق آن برای کاربر و موتورهای جستجو امکان‌پذیر است. بهترین شرکت سئو سایت، در نگاه نخست اهداف شما را بررسی خواهد کرد تا براساس آن بتواند یک استراتژی خوب تدوین کند. در اول کار ممکن است نیاز به محتوای حرفه‌ای داشته باشید.

شاید هم وب‌سایت شما از نظر محتوایی مشکلی نداشته باشد و نیاز باشد تا مشکلات فنی وب‌سایت برطرف شوند. همه این موارد با یک بررسی توسط برترین و بهترین شرکت سئو سایت مشخص خواهند شد. پس از آن است که می‌توان یک برنامه مناسب برای افزایش رتبه در موتور جستجو تعیین کرد. شرکتی، مناسب کار شما است که بتواند راه حل عملی و سریع برای افزایش بازدید وب ‌سایت‌های شما ارائه دهد. البته، منظور ما از این سریع بودن مدت زمان حداقل دو تا سه ماهه است. پس از صرف این زمان برای سئو سایت، در عمل مشاهده خواهید کرد که آمار بازدید فروشگاه اینترنتی یا سایت آموزشی‌تان روز‌به‌روز در حال افزایش است. پس از آن، در صورتی که از بهترین شرکت سئو را انتخاب کرده باشید و از  استراتژی مناسب پیروی کنید، رقبای خود را کنار خواهید زد و در صورت بهینه‌سازی تمامی بخش‌های وب‌سایت، مخاطبان بسیاری را در طول روز به دست خواهید آورد.

سئو سایت صنعتی

هدف استفاده از سئو سایت صنعتی برندسازی و افزایش فروش است. امروزه مشتریان برای یافتن شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات موردنیاز خود در فضای اینترنت جست‌وجو می‌کنند. با این کار می‌توانید خود را معرفی کرده و آن‌ها را ترغیب به استفاده از خدماتتان کنید.

سئو سایت بازرگانی

سئو سایت بازرگانی شیوه ای است که با استفاده از آن تاجران و بازرگانان می توانند در کل دنیا شرکای تجاری متعددی پیدا کنند. با سئو سایت بازرگانی می‌توانید محصولات خود را در یک ویترین گسترده با کمترین هزینه تبلیغ کرده و مشتری‌های وفاداری را  به ارمغان آورید.

سئو سایت شخصی

اگر می خواهید نام شما به ‌عنوان یک فرد ماهر در حوزه کاریتان بر سر زبان‌ها بیوفتد بهترین روش استفاده از سئو سایت شخصی است. با این روش اشخاص با جست‌وجوی حرفه شما وارد وب سایتتان شده، و با دیدن مهارت ها و نمونه کار ها و رزومه، می توانند به شما اعتماد کنند.

ضمانت کارفرما

کارفرمایان و صاحبان پروژه های سئو در اصفهان و شهر های دیگر هزینه هایی در مقابل بهینه سازی سایت خود پرداخت می کنند و از طرفی نیاز به اطمینان خاطر برای عقد قرارداد دارند. از طرفی در بالا بیان کردیم که امکان ضمانت وجود ندارد پس راه حل چیست؟؟؟
تنها راه صاحبان پروژه برای اطمینان خاطر، تحقیق و بررسی نمونه کارهای سئوکار و شرکت مدنظر SEO در اصفهان و شهر های بزرگ دیگر می باشد. در این فیلم می توانید برخی از نمونه کار های بهینه سازی سایت،  که توسط گروه لاک پشت برای تعدادی از کسب و کار های صنعتی انجام شده است را مشاهده کنید و جایگاهی که در هر کدام از کلمات کلیدی کسب کرده اند را ببینید.

زمان مورد نیاز بهترین شرکت سئو برای سئو سایت شما

سئو سایت چه مدت زمانی برای رسیدن به نتیجه نیاز دارد؟

مدت زمان سئو سایت وابسته به برنامه و اهداف شما و کیفیت کنونی وب‌سایت است. شاید بستر اینترنتی شما در حال حاضر نقص‌های زیادی داشته باشد. این نقص‌ها شامل موارد زیادی هستند که می‌توان بخش کدنویسی و فنی، طراحی ظاهری و حتی محتوا را نام برد و در اصطلاح به آن تکنیکال سئو می‌گویند. در نگاه نخست، این موارد باید به دقت بررسی شوند و براساس آن یک برنامه مناسب و استراتژی دقیق تعیین شود. در صورتی که نیاز به محتوای بهینه شده داشته باشید، کار تولید محتوا یکی از اولویت‌های اساسی در صعود به رتبه‌های برتر گوگل به شمار می‌رود.

در کنار محتوا، ما باید به معیارهای دیگری نیز توجه کنیم. این معیارها همان‌هایی هستند که گوگل براساس آن‌ها تصمیم به رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها می‌گیرد. ما یکی از مهم‌ترین این معیارها را بهینه‌سازی ظاهری و کاربرپسند بودن وب‌سایت می‌دانیم. البته، بخش فنی آن و افزایش سرعت بارگذاری را نیز نمی‌توان کنار گذاشت. سرعت در بارگذاری یکی از اصلی‌ترین معیارهای رتبه‌بندی است که باید براساس مسائل فنی بهبود پیدا کند.

هدف اصلی شرکت سئو سایت

در حالت کلی، شما از دو ماه تا چند ماه زمان نیاز خواهید داشت تا به آمار مناسب بازدید روزانه دست پیدا کنید. در ‌واقع، رسیدن به آمار بازدید مناسب نیازمند صرف زمان و کار کردن روی بخش‌های مختلف سایت است تا کاربران به محض ورود به وب‌سایت شما، دیگر نتوانند از آن خارج شوند. این موضوع، هدف اصلی ما در سئو سایت است و رسیدن به آن نیازمند طراحی زیبای ظاهری، افزایش سرعت بارگذاری، بهینه‌سازی تصاویر، تولید محتوای متنی و تصویری بهینه و … خواهد بود. در صورتی که کار خود را به یک متخصص بسپارید، مطمئنا تمامی این موارد بهینه‌سازی را برایتان انجام خواهد داد و در این صورت است که می‌توانید در میدان رقابت، مخاطبان بسیاری را کسب کنید.

چرا بهترین شرکت سئو را برای پروژه خود انتخاب کنیم؟

به بیان ساده بهترین شرکت سئو سایت موفقیت شما را در کسب مخاطب و افزایش بازدید تضمین خواهد کرد. یک شرکت تخصصی بهینه‌سازی وب‌سایت است که تمامی نکات SEO را رعایت می‌کند تا سرعت موفقیت شما دوچندان شود. باید در نظر داشته باشیم که بهینه کردن یک سایت تنها چند موضوع جزئی را شامل نمی‌شود و در این مسیر باید با یک برنامه کامل و جامع حرکت کنیم. در صورت داشتن یک برنامه مناسب و در ‌واقع استراتژی خوب، وب سایتی با قابلیت‌های متمایز را در دست خواهیم داشت که هر مخاطبی آن را به دیگر سایت‌ها ترجیح خواهد داد.

با یک جستجوی کوچک و چند ثانیه‌ای شما به فهرست بلندی از شرکت‌های سئو سایت خواهید رسید که انتخاب بین آن‌ها امری دشوار است. باید توجه داشته باشید که کدام یک از آن‌ها به صورت اصولی و براساس قوانین درست بهینه‌سازی کار می‌کنند تا موفقیت شما نیز تضمین شود. شاید بعضی از افراد روی سئوی خارجی تاکید داشته باشند و بعضی دیگر نیز ظاهر و زیبایی وب سایت را در اولویت بدانند. اما بسیاری از متخصصان نیز وجود دارند که روی محتوای بهینه شده تمرکز دارند. در‌ واقع، شما باید شرکت سئویی را انتخاب کنید که تمامی این موارد را در نظر داشته باشد و براساس اهداف شما، بتواند بهترین برنامه‌ها را برای سایت اجرا کند.

انتخاب بهترین شرکت سئو چه تاثیری در افزایش فروش دارد

در صورتی که قدم اول را درست بردارید، مطمئنا در زمان تعیین شده به اهداف از پیش تعیین شده خواهید رسید. یکی از این اهداف افزایش بازدید و کسب مخاطب زیاد خواهد بود که از طریق سئو می‌توانید به نتایج مطلوب در فروش دست پیدا کنید. در حالت کلی، اگر صاحب یک وب سایت هستید که رتبه خوبی ندارد، چاره کار شما در سئو سایت و بهینه‌سازی آن براساس نکات گفته شده است. البته، در صورتی که وب سایت شما کیفیت خوبی داشته باشد و رتبه مناسبی در گوگل کسب کرده باشد نیز، الزاما نیاز است تا در آینده نکات بهینه‌سازی را رعایت کنید تا همچنان بتوانید با وجود تغییر الگوریتم‌های گوگل این رتبه را حفظ کنید.

نمونه کار سئو گروه لاک پشت

نمونه-کار-سپاهان-لاستیک

دارای رتبه در کلمات:

پکینگ 

نوار لاستیکی 

اورینگ لاستیکی

کوپلینگ لاستیکی

نوار درزگیر لاستیکی

نمونه-کار-پینیون

دارای رتبه در کلمات:

فروش اینورتر

بلبرینگ KYK

تعمیر اسپیندل موتور

فروش بلبرینگ

قطعات مکانیک

نمونه-کار-روغن طلائی احیا

دارای رتبه در کلمات:

خرید وایت اسپریت

فروش حلال 402 

فروش تینر فوری

نمونه-کار-روشاک

دارای رتبه در کلمات:

فروش انکر بولت

فروش لوله و اتصالات

تفاوت اتصالات کوپلی و پرسی

فروش لوله کاروگیت

فروش بست لوله

تضمین ارتقاء جایگاه با انتخاب بهترین شرکت سئو

بهترین نتایج کسب رتبه گوگل از طریق انتخاب بهترین سئو سایت ممکن است. در این مسیر ما در کنار شما خواهیم بود و پس از بررسی کلی وب سایت شما، بهترین برنامه‌ها را برایتان پیشنهاد می‌دهیم. اگر نیاز شما محتوای باکیفیت باشد یا طراحی ظاهری در اولویت‌تان باشد، ما بهترین گزینه‌ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

البته، نکته مهمی در دنیای سئو سایت وجود دارد که قبل از شروع به طراحی و بهینه کردن باید آن را در نظر داشته باشید. این مسئله شامل سئوی کلاه سفید و سئوی کلاه سیاه است. به بیان بهتر و دقیق‌تر سئو کلاه سفید همان روند قانونی پیشرفت در رتبه‌های گوگل است که این موتور جستجو نیز از آن استقبال می‌کند. اما در صورتی که کار خود را به یک فرد نامطمئن بسپارید شاید سئو کلاه سیاه را روی سایت شما اجرا کند و عواقب آن مطمئنا جبران ناپذیر خواهد بود. در حالت کلی، ما دوست داریم تا به صورت قانونی و براساس اصول سئو سایت به صفحه اول گوگل صعود کنیم تا نتایجی که کسب می‌شود ماندگاری طولانی داشته باشد. این موضوع از جمله مهم‌ترین نکات فعالیت در دنیای اینترنت است.
برای آشنایی و اطلاع از نحوه عملکرد انواع سئو از جمله سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه به مقاله سئو چیست مراجعه فرمایید.

آیا سئو سایت ارزان است؟

در صورتی که بخواهیم جواب کوتاهی به این سوال دهیم، باید بگوییم بله سئو سایت ارزان است. این نکته به آن دلیل است که شما با راه‌اندازی یک وب سایت بهینه شده و کاربرپسند، قدم در مسیر برندسازی و شناساندن شرکت یا موسسه خود بر می‌دارید. امروزه، بسیاری از امور و فروشگاه‌ها روی بستر اینترنت قرار دارند و در این میدان رقابت، با ارائه محصولات روی یک وب‌سایت قدرتمند به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا خواهید کرد.

این موفقیت‌ها و به بیان بهتر جذب مخاطبان و مشتریان جدید در مقایسه با هزینه‌های سئو سایت چندان به چشم نخواهد آمد و مهم‌ترین نکته این است که با راه‌اندازی یک بستر اینترنتی جذاب و اینترنتی، می‌توانید برند خود را نیز تبلیغ کنید و اعتبار آن را افزایش دهید.

چرا سئو سایت ارزان است؟به دلیل افزایش فروش و سود است

برای انتخاب شرکت سئو سایت خود عجله کنید!

امروزه هر فروشگاه و شرکتی در حال تلاش برای ایجاد یک بستر اینترنتی و برندسازی در اینترنت است. این امر به دلیل مخاطبان بسیاری است که همه روزه در اینترنت فعالیت دارند و حتی بسیاری از خریدها و نیازهای اساسی خود را از فروشگاه‌های اینترنتی انجام می‌دهند. البته، در این فضای بدون مرز شما با رقبای بسیاری مواجه هستید که شاید تعداد زیادی از آن‌ها توجهی به سئو سایت و بهینه‌سازی آن نداشته باشند. با این شرایط، می‌توانید با استفاده از قابلیت‌های بهینه کردن وب‌سایت و طراحی زیبای ظاهری آن، در میدان رقابت پیروز شوید.

گروه لاک پشت برای تمامی نیاز های سئو، راه حلی ارائه می کند.

انواع خدمات شرکت سئو

خدمات سئو سایت ما برای تمامی شرکت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی ارائه شده است. در صورتی که نیاز به یک وب سایت پزشکی داشته باشید، بهترین گزینه‌ها در اختیار شما قرار دارند. البته، اگر شرکت شما در حوزه فروش کالا فعالیت داشته باشد نیز، خدمات مختلف طراحی ظاهری و سئو سایت در دسترس‌تان خواهد بود. نکات مرتبط با بهینه‌سازی سایت‌های اینترنتی متعدد هستند و در این مسیر، اگر نیاز به گرفتن نتیجه سریع و ماندگار دارید، تجربه ما و خدمات متعدد بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها برای‌تان فراهم شده است.

سوالات متداول

بیشتر کارفرمایان پیش از شروع کار سوالاتی برایشان پیش می آید که پاسخ به آنها نیازمند پرس و جو و برسی در این زمینه است. در ادامه به بیشترین سوالاتی که برای آنها پیش می آید پرداخته ایم، تا سوال بی پاسخی در ذهن خود نداشته باشند.

امروزه اکثریت مردم خدمات موردنظرشان را در فضای اینترنت جستجو می کنند. در اینجا استفاده از خدمات سئو به شما و کسب و کارتان کمک میکند تا در معرض دید مخاطبانتان قرار بگیرید و در صورت ارائه دادن خدمات خوب می توانید مخاطبانتان را به مشتری های دائم خود تبدیل کنید. سئو مشتریان و همچنین فروش شما را چند برابر میکند و باعث رشد کسب و کارتان می شود.

بهترین شرکت سئو سایت موفقیت شما را در کسب مخاطب و افزایش بازدید با رعایت تمامی نکات SEO وداشتن یک برنامه مناسب و در ‌واقع استراتژی خوب، تضمین خواهد کرد. در این صورت شما یک وب سایت با قابلیت‌های متمایز را در دست خواهید داشت که هر مخاطبی آن را به دیگر سایت‌ها ترجیح خواهد داد. با انتخاب بهترین شرکت سئو سرعت موفقیت شما دوچندان میشود.

سولات متداول طراحی لوگو

در صورتی که از محتوای این صفحه رضایت داشتید، به آن امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .