سئو در اصفهان با آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت

شرکت سئو در اصفهان

آیا می خواهید درآمد خود را تا 100 برابر افزایش دهید؟ تبریک!! در ادامه ما قصد داریم که روشی نوین از بازاریابی آنلاین را یعنی سئو در اصفهان را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید علاوه بر رسیدن به درآمد بیش تر، بر برند سازی خود نیز کار کنید و همچنین ذهن مخاطبان خود را بخوانید و نیاز های آن ها را پیش بینی کنید. با این روش، انتخاب اول در این میدان پر رقابت، همیشه شما خواهید بود. خدمات سئو در اصفهان، یک سرمایه گذاری تضمینی برای کسانی است که حاضر به ریسک و به خطر انداختن سرمایه خود نیستند، اما می خواهند که سرمایه هایشان چند برابر شود. 

در این پادکست گروه لاک پشت ، در مورد سئو، اهمیت و هدف گوگل توضیح داده ایم.

سئو در اصفهان

بهینه سازی سایت یا سئو در اصفهان

گسترش استفاده از اینترنت باعث شده که اهمیت داشتن یک وب‌سایت بر کسی پوشیده نباشد. اما واضح است که داشتن وب‌سایتی که هیچ‌وقت در نتایج جستجو ظاهر نشود، هیچ تاثیری نخواهد داشت. بنابراین یک کسب‌وکار هرچند کوچک در شهر بزرگی مانند اصفهان باید با استفاده از قوانین سئو وب‌سایت خود را برجسته کند. 

بهینه سازی سایت یک کار بسیار تخصصی است که انجام آن از دست هرکسی برنمی‌آید. از سوی دیگر استفاده از این ابزار برای رسیدن به موفقیت در دنیای دیجیتال امروز بسیار ضروری است. به علاوه هر شهر بسته به شرایط و رقابت در بازار دیجیتال خود نیازمند استفاده از شیوه‌های متفاوتی برای رسیدن به موفقیت است. درنتیجه باید سئو در اصفهان را به تیمی سپرد که تجربه کار در چنین شهری را داشته باشد. اگر شما قصد راه اندازی یک شرکت را دارید و یا تمایل دارید که با شیوه های نوین رقبای خود را از میدان به در کنید؛ برای سئو سایت شرکتی خود، با کلیک بر روی لینک درج شده؛ می توانید از خدمات گروه لاک پشت استفاده کنید.

لوکال سئو در اصفهان

چرا SEO در اصفهان؟

سوالی که ممکن است برای شما مطرح شود این است که چرا سئو سایت در اصفهان؟؟؟
برخی مشاغل وجود دارند که تنها قادر به ارائه خدمات در محدوده شهری خود هستند. به عنوان مثال می توان فردی را که در زمینه تهیه و توزیع غذا در شهر اصفهان فعالیت می کند را در نظر گرفت. این فرد قادر نیست که از اصفهان خدمات خودش را به افرادی در سایر شهر های ایران، ارائه دهد.

 گوگل نیز زمانی که فردی از مشهد به دنبال یافتن رستوران های خوب باشد رستورانی در اصفهان را به او نمایش نمی دهد. که به این فرایند سئو محلی گفته می شود. نمونه قابل شهود دیگر: اگر شما در این صفحه هستید با جستجوی عبارت شرکت سئو در اصفهان یا چنین عبارتی به این صفحه فرود آمده اید این خود تا حدودی نشان گر این موضوع خواهد بود.

نمونه کار SEO سایت در اصفهان

نمونه-کار-سپاهان-لاستیک

دارای رتبه در کلمات:

پکینگ 

نوار لاستیکی 

اورینگ لاستیکی

کوپلینگ لاستیکی

نوار درزگیر لاستیکی

نمونه-کار-پینیون

دارای رتبه در کلمات:

فروش اینورتر

بلبرینگ KYK

تعمیر اسپیندل موتور

فروش بلبرینگ

قطعات مکانیک

نمونه-کار-روغن طلائی احیا

دارای رتبه در کلمات:

خرید وایت اسپریت

فروش حلال 402 

فروش تینر فوری

نمونه-کار-روشاک

دارای رتبه در کلمات:

فروش انکر بولت

فروش لوله و اتصالات

تفاوت اتصالات کوپلی و پرسی

فروش لوله کاروگیت

فروش بست لوله

اگر رویای رسیدن به درآمد بالا و تضمینی را در کسب و کارتان دارید با ما تماس بگیرید. با استفاده از خدمات سئو در اصفهان، رویای شما به حقیقت خواهد رسید.

دلیل سئو سایت در اصفهان چیست؟

پیش از این نیز گفته شد برخی از مشاغل تنها می توانند که در یک محدوده جغرافیایی مشخص خدمات خود را ارائه دهند. با استفاده از بهینه سازی سایت یا سئو در اصفهان، سایت شما در صفحه اول نتایج جست و جو و لینک اول برای کسانی که در اصفهان به دنبال خدمات شما هستند نمایش داده می شود. در این صورت شما فرصت پیدا می کنید که فعالیتتان را به افراد بیش تری در محدوده ی جغرافیایی خود معرفی کنید و کسب و کار خود را توسعه دهید.

سئو در اصفهان و تاثیر آن در کسب و کار و فروش

تاثیر خدمات حرفه ای سئو در اصفهان در رشد کسب و کارها

همان طور که می دانید استفاده از اینترنت هر روزه در حال گسترش است. بر اساس گفته بیل گیتس در آینده “ تنها دو نوع کسب و کار وجود دارد، کسب و کار های اینترنتی و کسب و کار هایی که دیگر وجود ندارند.” از این جمله می توان به میزان اهمیت ورود کسب و کار ها به فضای اینترنت پی برد. پیش بینی بیل گیتس مربوط به سال ها پیش می باشد ولی ما امروزه تازه به فکر وارد کردن کسب و کار خود در فضای اینترنت افتاده ایم و حتی هستند کسانی که هنوز لزوم این مورد را درک نکرده اند.

این روزها کم تر کسب و کاری را می توان نام برد که به خاطر ویروس همه گیر کرونا تحت تاثیر قرار نگرفته باشد. این ویروس باعث شد تا بار دیگر متوجه میزان اهمیت دیجیتال مارکتینگ بشویم زیرا به دلیل شرایطی که به خاطر آن به وجود آمد امکان فعالیت کسب و کار ها به صورت سنتی وجود نداشت. برای مثال یک فروشگاه لباس را در نظر بگیرید که به صورت سنتی و حضوری فعالیت می کرده است بنابراین برای رعایت اصول بهداشتی مجبور به تعطیلی فروشگاه خود شده است. 

تنها مشاغلی توانستند با وجود شرایط به وجود آمده به فعالیت خود ادامه دهند که قادر بودند خدمات خود را به صورت اینترنتی ارائه دهند. در این جاست که سئو اهمیت خود را نشان می دهد. زمانی که رقبای شما زیاد و فضای رقابت بسیار گسترده باشد، تنها تلاش و پشتکارتان نمی تواند ضامن برنده شدن و رسیدن به موفقیت برای شما باشد. در چنین شرایطی برای رسیدن به موفقیت به یک برگ برنده نیاز دارید که سئو همان برگ برنده شما می باشد. گروه لاک پشت در زمینه بهینه سازی سایت یا همان سئو در اصفهان فعالیت می کند که این تنها خدمات ما نیست. برای اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره رایگان تیم ما بهرمند شوید.

نقش شرکت سئو اصفهان در طراحی سایت

برخی افراد فکر می کنند که سئو بعد از طراحی سایت شروع می شود!!! سئو در اصفهان یا هر شهر دیگر ایران یک فرایند جامع است و بخش های مختلفی دارد. یکی از بخش های مهم seo، سئو تکنیکال است که مربوط به رعایت اصول کد نویسی می شود. بنابراین به هنگام طراحی سایت باید به این اصول دقت و آن ها را رعایت کرد. در واقع فرایند سئو وب‌سایت از همان لحظه تصمیم گیری برای راه اندازی یک وبسایت آغاز می شود. از زمان انتخاب نام دامنه و هاست مناسب تا شروع طراحی و کد نویسی سایت. اگر به دنبال یافتن یک شرکت طراحی سایت در اصفهان هستید؛ کافی است بر روی لینک قرار داده شده کلیک کنید تا به نحوه قرار داد و تحویل پروژه طراحی سایت در گروه لاک پشت آشنا شوید.
تضمین سئو سایت در اصفهان

تضمین شرکت‌های سئو سایت در اصفهان

بارها و بارها دیده شده که سئو کاران و شرکت های سئو در اصفهان و شهر های بزرگ دیگر چون تهران و… ادعا کرده اند که ظرف مدت معینی کلمه کلیدی خاصی را در لینک مشخص و یا صفحه ی اول ظاهر می کنند. این ادعا کاملا غیر منطقی و تا حدودی کلاهبردارانه می باشد. دو دلیل اصلی این که همه موارد دست سئوکاران و شرکت های SEO در اصفهان و شهرهای بزرگ دیگر  نیست را در پایین با توضیح بیان کرده ایم:

1.به روزرسانی های متعدد الگوریتم ها و هسته گوگل: باید بدانیم که گوگل به صورت مداوم در حال به روزرسانی می باشد و هدف از این کار رضایت هرچه بیشتر کاربران می باشد.

2.فعالیت و به روز بودن رقبا: مسلما رقبا و سایت هایی که در نتایج اول هستند به صورت دائم در حال تغییر و به روزرسانی می باشند، تا در نتایج گوگل نتیجه بهتری کسب و برای رضایت کاربران نقش بیش تری ایفا کنند.

بهترین شرکت سئو در اصفهان و نقش آن در هک رشد

شیوه های متفاوتی برای انجام سئو وجود دارد که به سئو کلاه سیاه ، کلاه خاکستری و کلاه سفید معروف شده اند. در صورتی که تمایل داشتید در این باره بیش تر بدانید می توانید به صفحه سئو چیست مراجعه کنید. گوگل تنها برای سایت هایی ارزش قائل است که به صورت کلاه سفید سئو انجام داده باشند. اگر فردی از تکنیک های سئو کلاه سیاه برای سایتی استفاده کند نه تنها آن سایت رشد نمی کند بلکه این کار باعث افت رتبه و جایگاه سایت نیز می شود و گاهی اوقات جبران خسارت وارد شده غیر ممکن است.

گروه دیجیتال مارکتینگ لاک پشت در اصفهان در زمینه خدمات سئو در اصفهان خدماتی مانند آموزش بهینه سازی سایت در اصفهان، مشاوره رایگان، آنالیز سایت، افزایش سرعت، سئو داخلی و خارجی و تکنیکال را انجام می دهد. همچنین برای انواع وبسایت های فروشگاهی، خدماتی، اداری، خبری، شرکتی و آموزشی خدمات بهینه سازی سایت در اصفهان را ارائه می دهد. استراتژی سئو برای هر نوع سایت متقاوت است. برای مثال نحوه انتخاب کلمات کلیدی با ارزش و تدوین نقشه راه در سایت های فروشگاهی با سایر سایت ها متفاوت است. اگر به دنبال دریافت خدمات سئو سایت فروشگاهی به صورت کاملا حرفه ای هستید؛ کلیک کنید. ما با استفاده از دانش و تجربه خود در زمینه سئو، سایت شما را به طور دقیق بررسی می کنیم و نقاط قوت و ضعف وبسایت را یافته و برای بهبود و رفع ایرادات و مشکلات آن برنامه ریزی می کنیم.

شرکت بهینه سازی در اصفهان
ضمانت کارفرما

کارفرمایان و صاحبان پروژه های سئو در اصفهان و شهر های دیگر هزینه هایی در مقابل بهینه سازی سایت خود پرداخت می کنند و از طرفی نیاز به اطمینان خاطر برای عقد قرارداد دارند. از طرفی در بالا بیان کردیم که امکان ضمانت وجود ندارد پس راه حل چیست؟؟؟
تنها راه صاحبان پروژه برای اطمینان خاطر، تحقیق و بررسی نمونه کارهای سئوکار و شرکت مدنظر SEO در اصفهان و شهر های بزرگ دیگر می باشد. در این فیلم می توانید برخی از نمونه کار های بهینه سازی سایت،  که توسط گروه لاک پشت برای تعدادی از کسب و کار های صنعتی انجام شده است را مشاهده کنید و جایگاهی که در هر کدام از کلمات کلیدی کسب کرده اند را ببینید.

خدمات SEO در اصفهان

گروه لاک پشت در زمینه ارائه خدمات بهینه سازی سایت در اصفهان و کلان شهر ها فعالیت دارد. سئو بستگی به CMS و زبان برنامه نویسی شما ندارد. سئو سایت وردپرسی در اصفهان و کلان شهر های دیگر به دلیل به صرفه تر بودن برای کارفرمایان مورد استقبال مردم قرار گرفته است. از این رو حجم پروژه های سئو سایت وردپرسی نیز بسیار بیشتر از زبان های برنامه نویسی دیگر است. گروه لاک پشت در زمینه طراحی سایت و سئو وردپرسی، گردشگری، هتل و اماکن اقامتی، چند زبانه در اصفهان و کلان شهر ها فعالیت دارد. کافیست برای اطلاع از تعرفه ها با ما تماس بگیرید و یا در پایین همین صفحه فرم تماس را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

خدمات سئو در اصفهان با گروه لاک پشت

مراحل خدمات شرکت سئو در اصفهان

در صورتی که تمایل دارید که از نحوه همکاری با گروه لاک پشت به عنوان بهترین شرکت سئو در اصفهان مطلع شوید نمودار زیر را بررسی کنید.

مراحل-سفارش-خدمات سئو

در صورت انتخاب گروه لاک پشت برای خدمات SEO در اصفهان در ابتدا سایت شما آنالیز شده و با استفاده از نتایج به دست آمده لیستی از مواردی که باید بهبود یابند به منظور شکلی گیری بهترین تجربه کاربری تهیه می شود. سپس با توجه به وضعیت رقبا و تحلیل فعالیت آن ها، استراتژی محتوایی مناسب تدوین می شود و کلماتی که جذب ترافیک برای کسب و کار شما در آن ها سودمند است و در گوگل سرچ بالایی دارند استخراج می شود. با طراحی جدول زمانبندی مسیر رسیدن به موفقیت را طی خواهیم کرد. با طراحی UI (رابط کاربری) UX (تجربه کاربری) مناسب برای جذب ترافیک بیش تر و افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری، تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراه شما هستیم.

تعرفه خدمات سئو در اصفهان

هزینه و تعرفه سئو از جمله مهم ترین مواردی است که برای صاحبان کسب و کار ها مهم است. نکته حائز اهمیت در مورد تعرفه سئو در اصفهان این است که بهینه سازی سایت، یک کالا نیست که قیمت مشخصی داشته باشد بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت و به صرفه برای شما به حساب می آیند. بنابراین به خدمات سئو به دید یک هزینه نگاه نکنید بلکه سرمایه سایت شما است.

روش های مختلفی برای عقد قرار دادهای سئو و محاسبه تعرفه سئو در اصفهان وجود دارد از جمله ساعتی، پروژه ای، ماهیانه، عبارت کلیدی، متصاعدی که بسته به سایت و فعالیت شما روش مناسب رو انتخاب می کنیم. در صورتی که تمایل داشتید که در مورد این روش ها و تعرفه هر کدام اطلاعات بیش تری کسب کنید به صفحه تعرفه سئو مراجعه کنید.

در صورت نیاز به اطلاع از تعرقه و یا تحیلی سایت خود با ما تماس بگیرید و یا در قسمت کامنت شماره خود را قرار دهید. و در صورت تمایل در پایان همین صفحه به ما امتیاز دهید.

تعرفه خدمات سئو در اصفهان

سفارش پروژه سئو سایت در اصفهان

تماس با لاک پشت

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان گروه لاک پشت و ثبت سفارش پروژه سئو خود در اصفهان کافیست فرم زیر را پر کنید و در صورت نیاز به ثبت سفارش خود و پیگیری و ارائه فایل پروپوزال از سمت ما لطفا به صفحه ثبت سفارش مراجعه فرمایید و فیلد های لازمه را پر بفرمایید.

سوالات متداول سئو در اصفهان

انتخاب و تصیمیم گیری همیشه کار سختی بوده است. برای انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات بهینه سازی سایت یا همان سئو در اصفهان به صورت حرفه ای نیاز است که در این مورد نیز اطلاعاتی داشته باشیم. سوالاتی هستند که به طور معمول اکثر کارفرمایان زمانی قصد سفارش سئو را دارند؛ ذهنشان را درگیر می کند. به منظور آگاهی بخشی به کارفرمایانی که در این کلان شهر زندگی می کنند؛ در ادامه برخی از مهم ترین سوالات متداول پروژه های سئو را به همراه پاسخشان قرار داده ایم. 

قطعا برای استفاده از خدمات سئو در اصفهان به یک وبسایت نیاز دارید. وبسایتی که بر اساس اصول سئو کدنویسی شده باشد. برای آشنایی با نحوه همکاری با ما به عنوان یک شرکت طراحی سایت در اصفهان  کلیک کنید. همچنین در صورت داشتن سایت، دامنه و زمینه فعالیت خود را به ما اطلاع دهید. ما ظرف مدت 5 روز تمامی عبارات کلیدی مهم و کاربردی را برای شما مشخص میکنیم و با اعلام استراتژی و نحوه فعالیت خود تصمیم گیری را به شما می سپاریم.

این سوال کاملا بسته به نوع سایت و تعداد کلمات کلیدی شما دارد. اما طبق تجربه گروه لاک پشت و همکاران ما زمان لازم برای آغاز نتیجه گیری شما بین 6 تا 9 ماه می باشد.

شما قبل از بستن قرارداد از برنامه ی کامل شرکت لاک پشت مطلع خواهید شد. لاک پشت در سامانه تسکولو تمامی موارد ماهیانه را تعریف می کند و شما کارفرمایان گرامی از این طریق می توانید پروژه خود را رصد کنید.

هر شرکتی بر اساس فعالیت هایی که بر روی پروژه انجام می دهد قیمتی اعلام می کند. با در نظر داشتن حدود قیمت می توانید شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنید. شاید شنیده باشید”هیچ ارزانی بی حکمت نیست” باید بدانید که خدمات سئو بسیار هزینه بر است و در صورت مواجه شدن با قیمت های بسیار پایین و یا حتی بسیار بالاتر از حدود قیمت، لازم است تحقیقات لازمه رو انجام دهید. در صورت نیاز به هرگونه مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

هزینه یا تعرفه سئو اصفهان بسته به تعداد کلمات و لندینگ های شما قابل تغییر می باشد. پس تا قبل از تحلیل کلمات کلیدی و آنالیز رقبا اعلام قیمت کاملا غلط و اشتباه است.

گروه لاک پشت با تجربه بالا و داشتن کادر مجرب خود در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت در اصفهان و تهران فعالیت دارد. رسالت گروه لاک پشت رساندن کسب و کارها به فروش اینترنتی و رونق آن هاست. با دیدن نمونه کارها و تماس با این شرکت ها از نحوه فعالیت ما با خبر شوید.

سوالات متداول
شماره شرکت خدمات و مشاوره سئو

مشاوره رایگان سئو در اصفهان

گروه لاک پشت، مشاوره و سئو شرکت های بزرگی چون گروه فنی مهندسی و بازرگانی پینیون، هولدینگ رستاسپهر، استارتاپ کیکارو، تاسیسات رجایی، راد صنعت روشاک، تاراسپهر، دایانو و … در زمینه SEO اصفهان، تهران و … انجام داده است. 

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه بهینه سازی سایت در شهر اصفهان و یا شهر های دیگر از جمله سئو در شهرکرد (سئو محلی) به صفحه الگوریتم کبوتر مراجعه فرمایید. برای مشاوره تخصصی در زمینه طراحی سایت و سئو خود با ما تماس بگیرید تا متخصصان ما شما را راهنمایی فرمایند. لطفا در پایان صفحه به گروه لاک پشت امتیاز دهید و در صورت انتقاد، سوال یا درخواست مشاوره کامنت بگذارید.

نظرات کاربران

 1. علی کمالیان گفته :
  08:17 2020/09/24

  سلام
  من سایتی دارم که قصد دارم روی سئوش کار کنم و نیاز به آموزش دارم آیا شما مشاوره و آموزش سئو در اصفهان دارید؟

  • lockposht گفته :
   09:39 2020/09/24

   با سلام و عرض ادب
   جناب کمالیان عزیز بله گروه لاک پشت آموزش سئو به صورت کاملا خصوصی و مشاوره سئو در اصفهان و تهران انجام میدهد.
   در صورت نیاز با دفاتر ما تماس بگیرید.
   با تشکر

 2. مهلا راست کردار گفته :
  12:55 2020/09/26

  با سلام و وقت به خیر. محتوای سئو اصفهان شما را خوندم و متوجه شم که برای کسب و کار هایی که می خواهند در محدوده جغرافیایی کار کنند باید به صورت محلی کار شود . اما به طور کامل متوجه نحوه عملکرد آن نشدم میشه بیشتر توضیح بدید؟

  • lockposht گفته :
   09:10 2020/09/29

   با سلام و عرض ادب و احترام
   با تشکر از شما بابت اعتماد به گروه لاک پشت
   گوگل با ارائه الگوریتم کبوتر خود این قابلیت رو به خود اضافه کرد تا با سرچ کاربر در مکانی که وجود دارد(مکان فعلی کاربر) نتایج را نمایش دهد یعنی فردی که در میدان امام اصفهان عبارت کلیدی: رستوران را سرچ می کند ابتدا نتایج اطراف را به کاربر نشان می دهد و یا کاربری که رستوران اصفهان را سرچ می کند به همین نصورت نتایج را برایش نشان می دهد.
   پیشنهاد میکنیم به مقاله الگوریتم کبوتر مراجعه فرمایید.
   با تشکر لاک پشت

  • زمانی گفته :
   14:35 2021/03/15

   چرا تعرفه های قیمتتونو دقیق نمیزنید حتما باید زنگ بزنیم تا قیمت بدید؟

   • لاک پشت گفته :
    14:40 2021/03/15

    با سلام و عرض احترام
    امکان درج قیمت داریم اما بازه ای بسیار وسیع دارد و دلیل این بازه قیمت این است که خدمات سئو بسیار بسته به استراتژی و نوع کسب و کار شما دارد. گروه لاک پشت تنها یک شرکت سئو نیست بلکه در زمینه مشاور کسب و کار و بازاریابی آنلاین شما نیز فعالیت دارد و بسته به هر کسب و کار به شما مشاوره و قیمت می دهد و ناگفته نماند که ما برای قیمت دهی خود بین 2 تا 7 روز زمان می گذاریم تا بیشترین سوددهی را برای شما داشته باشیم.
    در هر صورت برای مشاوره رایگان و تخصصی با 03191090924 تماس بگیرید.
    با تشکر
    آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت

 3. برزو فتحی گفته :
  11:22 2020/10/13

  سلام
  من ساکن اصفهان نیستم ، شهرکرد سکونت دارم میخواستم بدونم برای بهینه سازی و سئو سایت به چه صورت میشه قرارداد بست ؟ چه اطلاعاتی رو برای شما برای قیمت دهی باید بدم و شرکت چه تضمینی برای بالا اومدن کلمات تو گوگل به ما میده ؟؟

  • lockposht گفته :
   06:12 2020/10/14

   با سلام و عرض احترام
   ممنونیم که به ما اعتماد کرده اید.
   لطفا با شماره های 02191090924 و یا 03191090924 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند و یا با مشاوره کاملا رایگاه شما را در امر نحوه قرارداد و … راهنمایی کنند.
   در صورت اطلاع از نحوه قرارداد سئو مخصوصا در شهر اصفهان به صفحه تعرفه سئو مراجعه فرمایید.
   با تشکر گروه لاک پشت

 4. حسن گفته :
  20:16 2020/10/13

  سایتتون عالیه از لحاظ طراحی واقعا درجه یک هست.
  اسمه برندتون خیلی خوبه ولی میشه بپرسم چرا لاک پشت؟ و چه ربطی به دیجیتال مارکتینگ و سئو داره؟

  • lockposht گفته :
   06:18 2020/10/14

   ممنونم دوست عزیز
   لاک پشت به دلایل مختلفی نام گذاری شد که عبارتند از:
   یک) دوزیست بودن لاک پشت و ربط آن به فروش اینترنتی و حضوری
   دو) لاک پشت آهسته حرکت میکنه که دقیقا مربوط میشه به سئو چون صبر نیاز داره و زمان می بره تا در نتایج به صورت طبیعی و سفید ظاهر بشید.
   سه) در لوگو لاک پشت هم مشاهده میکنید که لاک پشت به صورت موس نشان داده شده است.
   چهار) در نام لاک پشت لاک = lock منظور از حفظ امنیت کارفرما ترتیب داده شده است.

 5. نیازبخش گفته :
  18:21 2020/10/14

  سلام
  ببخشید تو سایتم یه مشکلی دارم تو عبارت کلیدیم دو صفحه ازسایتم رتبه گرفته میشه راهنماییم کنید؟

  • لاک پشت گفته :
   12:26 2020/10/16

   با سلام
   دوست عزیز این اصطلاح را کنیبالیزیشن می گویند البته اگر در لینک یک و دو این اتفاق افتاده نه تنها منفی نیست بلکه مثبت نیز هست اما اگر در لینک پایینی هستید این نشان می دهد که گوگل دو صفحه از شما را با یک ماهیت ایندکس کرده است.
   لطفا جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
   گروه لاک پشت

 6. قدسی گفته :
  19:58 2020/10/15

  هزینه سئو سایت فروش تجهیزات اداری در اصفهان چقدر میشه؟ آموزش سئو هم دارید؟

  • لاک پشت گفته :
   11:35 2020/10/16

   با سلام و عرض ادب
   گروه لاک پشت در زمینه آموزش سئو به صورت خصوصی فعالیت دارد.
   در مورد قیمت سایت و سئو سایت فروش تجهیزات اداری نمیتوان به این شکل قیمت واحدی بدیم و قیمت به موارد زیادی وابسته است. لطفا برای مشاوره طراحی سایت و سئو سایت در اصفهان با یکی از شماره های 02191090924 یا 03191090924 و یا شماره موبایل 09100696800 تماس بگیرید.
   با تشکر گروه لاک پشت

 7. نصیری گفته :
  09:04 2020/10/23

  تماس گرفتن کسی پاسخ گو نبود در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت فروشگاهی سوال داشتم لطفا بام تماس بگیرید.

  • لاک پشت گفته :
   14:38 2020/10/23

   با سلام و عرض ادب
   دوست من روز پنج شنبه ما تا ساعت 2 به تلفن های ثابت پاسخ گو هستیم و بعد از این تایم شماره تلفن 09100696800 جوابگو به شما می باشد.
   جناب نصیری عزیز لطفا جهت تماس همکاران ما شماره تلفن خود را در ادامه قرار دهید روز شنبه با یکی از شماره های ما تماس بگیرید.
   با تشکر گروه لاک پشت

 8. کرمی گفته :
  17:40 2020/11/02

  کرمی هستم با کلمه “سئو اصفهان” از طریق گوگل وارد سایتتون شدم از طراحی صفحه تون واقعا خوشم اومد امیدوارم موفق باشید.

  • لاک پشت گفته :
   09:09 2020/11/03

   با سلام و عرض ادب
   از شما بابت کامنت انرژی بخشتون متشکر و ممنونیم.
   با تشکر
   گزوه لاک پشت

 9. علی اکبریان گفته :
  05:19 2020/11/07

  سلام زمان لازم برای نتیجه و ظاهر شدن در لینک یک گوگل چقذر است؟

  • لاک پشت گفته :
   06:01 2020/11/07

   با سلام و عرض ادب و احترام
   جناب علی اکبریان غزیز تا دقایقی دیگر سوالات متداول کاربران در سایت بارگذاری می شود که می توانید با مشاهده آن ها به سوال خود پاسخ دهید.
   و اما پاسخ به سوال شما:
   زمان لازم برای ظاهر شدن در نتایج جستجو کاملا تقریبی می باشد. اما حدود این زمان چیزی بین 6 تا 9 ماه اعلام می شود.
   پیشنهاد می کنیم در صورت تصمیم به سئو وب سایت خود از رزومه شرکت و یا شخص سئو کار خود مطمئن شوید و سپس اقدام به عقد قرارداد کنید. باید بدانید که تضمین سئو کاریست بسیار غیر تخصصی زیرا که گوگل مداوم در حال به روزرسانی الگوریتم ها و پایگاه دانش خود است و در سال چندین بار هسته خود را آپدیت می کند پس به همین دلیل تضمین سئو کاریست غیر تخصصی و اشتباه!!
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 10. محمودی گفته :
  06:42 2020/11/14

  سلام
  نمونه کارهایی که انجام دادید برای سئو در اصفهان ، کجای سایت میتونم ببینم بررسی کنم
  پیدا نکردم جایی؟

  • لاک پشت گفته :
   06:52 2020/11/14

   سلام دوست عزیز
   در قسمت فوتر هر نمونه کار نام گروه لاک پشت ذکر شده و می توانید با تماس با این مجموعه ها نیز از رضایت کارفرمایان مطلع شوید.
   با تشکر از شما
   گروه لاک پشت

 11. حسینی زاده گفته :
  08:58 2020/11/28

  من نیاز به طراحی و سئو سایتم دارم شما میتونید کمکم کیید زمینه شغلی من تزیینات داخلی هست شمارمم گذاشتم بهم زنگ بزنید0918********

  • لاک پشت گفته :
   12:52 2020/11/29

   با سلام و عرض احترام
   پیام شما دریافت شد در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس خواهد گرفت.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 12. مهسا راست کردار گفته :
  07:42 2020/12/01

  سلام. ممنون از سایت خوبتون. یه سوال داشتم آیا شما در اصفهان آموزش سئو هم دارید؟

 13. امیر حسین معمار گفته :
  17:25 2021/01/08

  من یک سایت دارم حدود 4 ماهه راه اندازی شده در زمینه فروش نماساختمانی فعال هستم لطفا با بنده تماس بگیرید قصد سئوسایتم را دارم و بازار هدف شهر اصفهان است.

  • لاک پشت گفته :
   16:28 2021/01/10

   با سلام و عرض احترام
   لطفا دامنه سایتتون رو جهت بررسی و آنالیز برای ما ارسال فرمایید.
   جهت مشاوره رایگان و یا سفارش سئو سایت خود در اصفهان و یا هر شهر دیگری که هستید با شماره های 02191090924 – 03191090924 تماس بگیرید.
   با تشکر
   لاک پشت

 14. محسنی گفته :
  09:13 2021/02/09

  آموزش سئو برای اصفهان دارید؟ اگه دارید کی برگذار میشه؟؟

  • لاک پشت گفته :
   09:25 2021/02/09

   با عرض سلام و احترام
   بله قصد داریم به صورت وبینار آموزش مقدماتی سئو را برگذار کنیم که مزیت این دوره شرکت از سراسر ایران خواهد بود. مورد دوم رعایت پروتکل های بهداشتی خواهد بود.
   در این دوره به آموزش موارد زیر در 4 جلسه 2 ساعته می پردازیم:
   1-سئو چیست؟
   2-منظور از سئو داخلی و موارد آن به طور کامل
   3.منظور از سئو خارجی و توضیح مقدماتی آن در این دوره
   4.سئو تکنیکال چیست؟به صورت مقدماتی به توضیح آن خواهیم پرداخت
   5.آشنایی با سرچ کنسول گوگل
   هرگونه سوال و راهنمایی مورد نیاز بود در خدمتیم.
   لاک پشت

 15. rabiee گفته :
  22:41 2021/02/20

  وقتتون بخیر. من یک سایت شخصی با هویت خودم دارم و میخوام الان این سایت رو به یک فروشگاه اینترنتی در حوضه فروش مقاله و پروژه های دانشجویی تغییر بدم. میخواستم ببینم آیا امکان این کار هست و مشکلی برای استراتژی سئو سایتم به وجود نمیاد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • لاک پشت گفته :
   15:39 2021/02/21

   با سلام و عرض احترام
   قطعا برای این سوال شما به آنالیز سایت باید پرداخت و آمادگی سایت برای این تغییر
   گاهی آن قدر دامنه و سایت بی ارزش هستند که از صفر آغاز کردن بسیار ارزشمند تر خواهد بود.
   برای اطلاعات بیشتر می تونید با ما تماس بگیرید و یا در صفحه تماس با ما درخواست تماس بدهید و یا فرم سفارش پر بفرمایید.
   با تشکر
   لاک پشت

 16. پرهام جعفرپور گفته :
  14:35 2021/02/21

  من فکر میکنم هر کسب و کاری که زودتر شروع کنه به سئو سایتش توی رقابت بازار جلوتره

  • لاک پشت گفته :
   15:41 2021/02/21

   با سلام و عرض احترام
   قطعا همین طوره البته باید بدونیم که یکی از روش های بازاریابی سئو هست و سئو کمک به برندینگ می کنه و تمرکز روی سئو به تنهایی هیچ ارزشی ندارد بلکه این برندینگ هست که برای هر مجموعه ای ارزش آفرین است.
   ممنون از دیدگاه خوبتون
   لاک پشت

 17. مژگان گفته :
  18:04 2021/02/21

  یک سایت لوازم آرایشی دارم میخوای رو سئو سایت این کلمات برای شهر اصفهان کار کنم حدود هزینه و قیمت و زمان انجام این کار رو میخواستم بدونم؟

  • لاک پشت گفته :
   09:57 2021/02/22

   با سلام و عرض احترام
   با توجه به نیاز به تحلیل، استراتژی و تکمیل پروپوزال خواهشمندیم با دفاتر ما تماس بگیرید و با همکارانم صحبت کنید تا مشاوره دقیق، کامل و رایگان در اختیارتان قرار دهند.
   با تشکر
   لاک پشت

 18. مرادی گفته :
  20:24 2021/02/26

  مطالبتون خیلی خوب و کاربردی بود. ممنون از سایت خوبتون.

  • لاک پشت گفته :
   21:32 2021/02/26

   سلام دوست عزیز
   متشکرم از کامنت انرژی بخشتون.
   هرگونه سوالی بود در خدمتیم.
   با تشکر
   لاک پشت

 19. دانیالی فر گفته :
  23:46 2021/03/02

  من یه سوالی دارم اگر امکانش هست جواب بدید اگر بخایم سایتمونو سئو کنید و فقط در اصفهان رتبه بگیریم چه با کلمه اصفهان چه بدون اون امکانش هست؟ جیمیلمو قرار دادم اگه نیاز به توضیح بیشتر بود بهم پیام بدید

  • لاک پشت گفته :
   08:21 2021/03/03

   سلام دوست عزیز
   بله به این نوع سئو سئو محلی یا لوکال سئو می گویند. شما روی کلمات کلیدی + در اصفهان کار کنید. البته باید بدانید که استفاده زیاد از کلمات کلیدی موجب جریمه شما خواهد شد.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله لوکال سئو سایت لاک پشت مراجعه کنید.
   با تشکر
   لاک پشت

 20. سید جواد کاظمی گفته :
  20:52 2021/03/05

  فرم سفارش و یا فایلی جهت اطلاع از موارد مورد نیاز تحویلی در هنگام عقد قرارداد بر روی سایتتون وجود داره؟ اگر نه لطفا به واتساپی شماره ای که در قسمت تایید کامنت اعلام کردم فایل ارسال شود.

  • لاک پشت گفته :
   08:17 2021/03/06

   سلام و عرض احترام
   دوست عزیز در حال تکمیل فرم سفارش طراحی و سئو سایت هستیم در اسرع وقت تکمیل و اطلاع رسانی خواهد شد. در واتساپ همکارانم به شما پیام ارسال کردند.
   با تشکر
   لاک پشت

 21. فرهادیان گفته :
  03:35 2021/03/07

  من یک سایت دارم که حدود به دو سال است هیچ به روزرسانی در آن اتفاق نیوفتاده آیا ارزشی داره تا بر روی اون کار کنم؟

  • لاک پشت گفته :
   13:44 2021/03/07

   با سلام و عرض احترام
   دوست عزیز باید سایتتون تحلیل بشه تا بر اساس گذشته و وضعیت فعلی آن تصمیم نهایی گرفت.
   هرگونه سوال یا پیشنهادی بود در خدمتیم
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 22. محمدرضا نصر گفته :
  10:47 2021/03/07

  هزینه سئو نسبت به هر شهر فرق میکنه ؟ مثلا من بخوام یک محصول در اصفهان یا شیراز یا ایلام بیاد بالا ، یعنی سئو کلمه جوری باشه که ادامه محصول شهر اصفهان بیاد با شهرهای کم جمعیت تر فرقی داره از لحاظ قیمت و زمان؟

  • لاک پشت گفته :
   13:43 2021/03/07

   سلام دوست عزیز
   سئو باید برای کسب و کار شما مفید باشه و موجب فروش بیشتر شما شود. با توجه به جمله قبل بعضی مواقع کارفرمایان گمان می کنند که یک کلمه برایشان بسیار مفید و پر سود است در صورتی که این طور نیست. اما پاسخ به سوال شما! بله قطعا تاثیرگذار است بر قیمت پروژه. اما بهتر است تارگت کلمات بدون شهر هم در نظر گرفته شود.
   هر گونه سوال یا موردی بود بفرمایید.
   در خدمتیم.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 23. علی یوسف زاده گفته :
  09:16 2021/03/08

  چرا تلفناتونو جواب نمیدید؟

  • لاک پشت گفته :
   09:22 2021/03/08

   با عرض سلام و احترام
   دوست عزیز امروز مشکلی نداریم و تلفن ها همه بدون مشکل است اما در تاریخ 17 اسفند یعنی دیروز به دلیل اختلال در شبکه داخلی تلفن های ویپ ما برای چند ساعت قطع بودند. تمامی تماس های از دست رفته از لاگ سیستم برون سپاری شد و تا چند ساعت آینده همکارانم با شما در تماس خواهند بود.
   از این بابت عذر خواهی میکنیم و نهایت سپاس بابت قراردادن دیدگاه برای ما
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 24. اکبر نیلفروش زاده گفته :
  09:23 2021/03/10

  سلام
  شرکت ما قیلا با دو مجموعه کار می کرد و هردو مجموعه به قسمتی از پروژه که می رسیدند پروژه رها می کردند. علاوه بر هزینه ای که صرف سئو سایت کرده بودیم هزینه زمانی زیادی صرف شد و اکنون کمی سختگیرانه تر به دنبال یک مجموعه طزاحی و سئو سایت هستیم آیا شما تضمین می دهید برای بالا آمدن کلمات کلیدی ما در گوگل؟

  • لاک پشت گفته :
   09:32 2021/03/10

   با سلام و عرض احترام
   در قسمت اول کامنتتون بیان کردید که شرکت پیمانکار در زمانی خاص شما و مجموعه شما را رها کرده، در این قسمت تنها مقصر خود شما بوده اید چرا که بدون قرارداد و یا با قراردادی ناقص و مشکل دار آغاز به کار کرده اید، در این مورد گروه لاک پشت با قراردادی منصفانه و دوطرفه فعالیت خود را آغاز می کند.
   و اما در مورد قسمت دوم دیدگاهتون باید عرض کنم تضمین سئو کاملا اشتباه و حتی کلاهبردارانه است در این مورد گروه لاک پشت تضمین خواهد داد و در صورتی که در بازه زمانی مشخص به آن تضمین هایی که داده است نرسیده باشد دلایل را به صورت مکتوب در گزارش های ماهیانه به کارفرما اعلام خواهد کرد و تلاشی مجدد برای رسیدن به آن هدف ها و تارگت ها انجام می دهد.
   هرگونه سوال یا پیشنهادی دیگری بود در خدمتیم.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 25. مستوفی گفته :
  07:18 2021/03/14

  تمامی سایت ها را در صفحه اول با عبارت سئو در اصفهان بررسی کردم ولی واقعا سایت شما از لحاظ زیبایی بسیار بسیار عالی تر و بهتر بود.

  • لاک پشت گفته :
   11:54 2021/03/14

   سلام و عرض احترام
   متشکرم بابت انرژی خوبتون لطف دارید

 26. احمد رضا افشار گفته :
  18:35 2021/03/21

  سلام سال نوی شما مبارک
  امیدوارم کامنت من رو منتشر کنید زیرا چندین سوال دارم
  کسب و کار من در زمینه فروش پرینترسه بعدی هست سال پیش سایتمو به صورت غیر فروشگاهیزدم وبا یواست سئو روی سئوش کار کردم وبا تولید محتوا تونسم به آغاز درآمد برسماما الان دیگه نمیدونم چیبنویسم چون هم سخت شده رقابت در گوگل هم اینکه قصد دارم سئوسایتمو وبرون سچاری نکنم؟

  • لاک پشت گفته :
   18:43 2021/03/21

   با سلام وعرض احترام
   امیدواریم سال 1400 سالی پر از لینک های یک گوگل باشه واستون به همراه موفقیت و تندرستی
   بنده پیشنهاد می کنم در صورت نیاز و تصمیم به عدم برون سپاری حتما یک سئو کار استخدام کنید.
   جواب شما نیاز به استراتژی سئو دارد و به این سادگی قابل پاسخ نیست ولی اتفاقی که برای شما افتاده است را بن بست محتوا می نامند، به این معنی که تیتر یا موضوعی به ذهنتون نمیخوره که در مورد اون ننوشته باشید.
   با تشکر
   لاک پشت

 27. اشرف زاده گفته :
  12:07 2021/03/30

  سلام. من میخوام با سرچ عبارتی مثل فروش لپ تاپ در کل کشور در نتاییج جستجوی گوگل دیده بشم. طبق این لندینگ شما که در عبارت سئو در اصفهان بالایید، باید کاربر عبارت اصفهان را سرچ کند تا سایت شما را ببیند. اما من نمیخوام در عبارت شهر بالا باشم. لطفا توضیح دهید.

  • لاک پشت گفته :
   13:25 2021/03/30

   با سلام و عرض احترام
   قطعا هر کسب و کاری نیاز به یک استراتژی برای پیشرفت خود نیاز دارد و این وظیفه ما است که با نهایی شدن قرارداد به تکمیل یک استراتژی و تقویم محتوایی برای یک سال به صورت اختصاصی برای کسب و کار شما بپردازیم. برای مثال مشتریان ما برای سپردن سایت و به طور کلی شعبه آنلاین خود نیاز دارند تا کاملا از قرارداد خود مطمئن شوند و حتی جلسات حضوری داشته باشند به همین دلیل تصمیم گرفیم تا با عبارت هایی چون شرکت سئو در اصفهان جایگاه کسب کنیم امیدواریم به سوالاتون پاسخ دقیق داده باشیم.
   با تشکر
   لاک پشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *