لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
سئو در تهران یکی از روش های در آمدی در پایتخت

سئو تهران

سئو تهران، یک روش بازاریابی قوی و به صرفه برای رسیدن به درآمد عالی و رشد و توسعه کسب و کار ها، برند سازی و کسب ترافیک بیش تر می باشد. در صورت داشتن یک وبسایت که به صورت حرفه ای سئو شده باشد؛ می توانید در کلمات کلیدی ارزشمند برای کسب و کارتان در رتبه های برتر گوگل نشان داده شوید. چه چیزی بهتر از پیشی گرفتن از رقبا می تواند در موفقیت یک کسب و کار موثر باشد؟ گروه لاک پشت به صورت حرفه ای و با داشتن نمونه کار های قوی و تجربه بالا در زمینه سئو در تهران فعالیت می کند. با ما همراه باشید تا در ادامه به طورکامل در مورد هر کدام از خدمات بهینه سازی سایت در تهران توضیح دهیم.

سئو تهران، گرفتن کاپ قهرمانی گوگل

اگر شما هم در مورد لزوم استفاده از خدمات سئو در تهران و میزان تاثیری که می تواند در توسعه کسب و کارتان داشته باشد، هنوز به اطمینان نرسیده اید ، پیشنهاد می کنیم که تنها چند دقیقه از زمان خود را به خواندن این مطلب اختصاص دهید. در ابتدا  باید این نکته را بیان کنیم که اصلی ترین دلیل استفاده از خدمات سئو تهران و مهم ترین مزیت آن نسبت به سایر روش های بازاریابی، چه به صورت سنتی و چه به صورت دیجیتالی، این است که با ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کار شما می تواند حتی پس از متوقف کردن آن برای شما سودآور باشد.

(مدت زمان آن به فعالیت رقبا و به روز رسانی های الگوریتم های گوگل بستگی دارد) در صورتی که سایر روش های بازاریابی آنلاین مثل تبلیغات و ایمیل مارکتینگ بلافاصله پس از متوقف شدن دیگری سودی برای شما نخواهند داشت. علاوه بر این با سئو تهران می تونید به رویای کسب درآمد در خواب دست یابید. اما دلایلی که باعث می شود به استفاده از سئو در تهران بیش تر فکر کنید : به طور میانگین روزانه 3.5 میلیارد و در هر ثانیه 63 هزار جست و جو در گوگل انجام می شود که در این میان 75% از آن ها حتی به صفحه دوم منتقل نمی شوند و در همان صفحه اول به نتیجه مطلوب خود می رسند به عبارت دیگر از هر 100 نفر تنها 18 نفر لینک های 4 تا 20 را بررسی می کنند و 93% از خرید های اینترنتی در اثر یک سرچ ساده در گوگل اتفاق افتاده اند. آیا هنوز برای استفاده از خدمات سئو تهران تردید دارید؟؟؟؟

آمار سئو

اگر به دنبال رسیدن به درآمد بالا و تضمینی حتی در خواب هستید با ما تماس بگیرید. با استفاده از خدمات سئو سایت در تهران، رویای شما به حقیقت خواهد رسید.

انتخاب بهترین شرکت سئو در تهران

انتخاب بهترین شرکت سئو در تهران

همیشه انتخاب کار سختی بوده اما با افزایش دانش و آگاهی می تونه به یه کار لذت بخش تبدیل بشه. پیدا کردن بهترین شرکت سئو در تهران شاید به نظر کار سختی باشه اما اگر یک سری نکات مهم را در نظر داشته باشید و در جلسه مشاوره با اون شرکت به اون نکات دقت کنید؛ می تونید با بینش روشن این کار رو انجام بدید. بررسی نمونه کارها و همچنین میزان رضایت سایر افرادی که با آن شرکت تا کنون همکاری داشته اند می تواند دید بهتری نسبت به نحوه فعالیت و عملکرد شرکت ارائه دهنده خدمات سئو تهران به شما بدهد.
مواردی که در جلسه مشاوره با شرکت سئو در تهران باید در مورد آن ها صحبت شود؛ ماهیت کسب و کار شما و ویژگی ها منحصر به فردی که دارد، نحوه فعالیت، مشتریان بالقوه و نحوه ارتباط با آن ها، کانال های ارتباطی که از آن ها استفاده کرده اید، رقبا و … است . در صورتی که در جلسه مشاوره با شرکت سئو و یا سئو کار در مورد ماهیت فعالیت شما صحبتی نشد توصیه می کنیم همکاری با آن شرکت ارائه دهنده خدمات سئو سایت در تهران رو فراموش کنید.

تأثیر سئو در طراحی سایت

نکته مهمی که در مورد سئو وجود دارد این است که برای اینکه موتور‌های جست‌و‌جو به خوبی بتواند مفهوم صفحات را درک کنند، در هنگام طراحی سایت باید به گونه‌ای کد نویسی ها انجام شوند که ربات‌های موتور‌های جست‌و‌جو بتوانند راحت‌تر مفهوم صفحه را درک کنند. اگر به این نکته دقت لازم نشود، در اواسط راه مجبور به بازگشت و صرف وقت و هزینه مجدد می‌شوید. به واسطه دنیای دیجیتال شما می‌توانید شرکت موردنظر را بخاطر سطح بالای نمونه کارهایش از شهرهای دیگر نیز انتخاب کنی. به طور مثال می‌توانید در تهران باشید و سفارش خود را به یک شرکت طراحی سایت در اصفهان بسپارید. البته پیش از این انتخاب باید از اعتبار این شرکت اطمینان حاصل کنید.

نکات مهم

در سئو بدون تلاش مستمر به نتیجه نخواهید رسید و صبر و پایداری در این تلاش، می تواند کلید رسیدن به موفقیت باشد. در این میان نکات و مواردی هستند که توجه به آن ها حائز اهمیت است که در ادامه توضیح می دهیم.

سئو فنی 

بررسی نکات فنی سایت از جمله کد نویسی آن می تواند تاثیر چشمگیری در جایگاه یک وبسایت داشته باشد. اگر کدهای یک وب‌سایت بهینه و کارآمد باشند گوگل بهتر می تواند مفهوم یک صفحه را درک کند و سریعتر آن را ایندکس می کند.

تحلیل کلمات کلیدی

اینکه در چه کلمه کلیدی رتبه داشته باشید اهمیت بالایی دارد. عدم توجه به این نکته باعث می شود که هدف گذاری اشتباهی انجام دهید و سودی از داشتن جایگاه برتر در آن کلمه نداشته باشید.

تولید محتوا

محتوای یک وبسایت مانند فشنگ های داخل یک تفنگ هستند که با هدف گیری مناسب می توان به نتیجه مطلوب رسید. به این معنی که باید بدونی چه محتوایی و به چه صورت باید در سایت قرار داده شود تا فشنگ محتوا به هدف بخوره.

آنالیز سایت 

تحلیل و آنالیز سایت تکنیکی است که با استفاده از آن می توانیم متوجه شویم که سایت ما در چه وضعیتی است و اشکالات احتمالی آن چیست . بدون ارزیابی درست هیچ گاه نمی توانیم مطمئن شویم که آیا در مسیر درست قرار داریم؟؟

سئو خارجی

سئو خارجی شامل تمامی فعالیت هایی می شود که خارج از وبسایت انجام می شود مانند لینک سازی خارجی که توجه به رتبه و جایگاه و کلمه ای اکه از آن لینک دریافت می کنید میتواند در حیات و یا عدم حیات یک وبسایت موثر باشد.

سرعت سایت

اگر سرعت لود وبسایت شما کم باشد کاربرانتان کلافه می شوند و در این صورت سایت شما را ترک می کنند و این یعنی یک شکست بزرگ، رعایت اصول کد نویسی و بارگذاری محتوا می تواند در کاهش سرعت وبسایت موثر باشد.

اگر هنوز سایت نداری و می خوای با استفاده از خدمات سئو در تهران به کسب وکارت رونق بدی روی دکمه رو به رو کلیک کن.

مراحل ارائه خدمات سئو گروه لاک پشت

در صورتی که تمایل دارید که از نحوه همکاری با گروه لاک پشت به عنوان بهترین شرکت سئو سایت در تهران مطلع شوید نمودار زیر را بررسی کنید.

در صورت انتخاب گروه لاک پشت برای خدمات سئو سایت تان در ابتدا سایت شما آنالیز شده و با استفاده از نتایج به دست آمده لیستی از مواردی که باید بهبود یابند به منظور شکلی گیری بهترین تجربه کاربری تهیه می شود. سپس با توجه به وضعیت رقبا و تحلیل فعالیت آن ها، استراتژی محتوایی مناسب تدوین می شود و کلماتی که جذب ترافیک برای کسب و کار شما در آن ها سودمند است و در گوگل سرچ بالایی دارند استخراج می شود. با طراحی جدول زمانبندی مسیر رسیدن به موفقیت را طی خواهیم کرد. با طراحی UI (رابط کاربری) UX (تجربه کاربری) مناسب برای جذب ترافیک بیش تر و افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری، تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراه شما خواهیم بود.

لطفا در پایان صفحه به گروه لاک پشت امتیاز دهید و در صورت انتقاد، سوال یا درخواست مشاوره کامنت بگذارید.

مراحل-سفارش-خدمات سئو

تعرفه سئو تهران

هزینه و تعرفه سئو از جمله مهم ترین مواردی است که برای صاحبان کسب‌و‌کار‌ها مهم است. نکته حائز اهمیت در مورد تعرفه سئو در تهران این است که سئو یک کالا نیست که قیمت مشخصی داشته باشد بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت و به صرفه برای شما به حساب می‌آید. بنابراین به خدمات سئو سایت به دید یک هزینه نگاه نکید بلکه این کار سرمایه سایت شما است. چنانچه علاقه دارید از تعرفه سئو در شهرهای دیگر نیز مطلع شوید به صفحاتی همچون سئو در اصفهان، شیراز و دیگر صفحات لاک پشت مراجعه کنید.

روش های مختلفی برای عقد قرار داد های سئو و محاسبه تعرفه سئو در تهران وجود دارد از جمله ساعتی، پروژه ای ، ماهیانه، عبارت کلیدی و متصاعدی که بسته به سایت و فعالیت شما روش مناسب رو انتخاب می‌کنیم. در صورتی که تمایل داشتید در مورد این روش ها و تعرفه هر کدام اطلاعات بیشتری کسب کنید به صفحه تعرفه سئو سایت مراجعه کنید.

نمونه کار های گروه لاک پشت

گروه لاک پشت برای سایت های بسیاری از جمله پینیون، راد صنعت روشاک، سپاهان لاستیک، روغن طلایی احیا، دایانو، رجا تاسیس، تارا سپهر، یاوران حج و … خدمات سئو سایت را ارائه داده است. در فیلم روبه رو می توانید جایگاه برخی از کلماتی که در سایت های نامبرده سئو شده اند را ببینید. برخی از آن ها شامل خرید فیش حج اصفهان، فروش لوله و اتصالات، لوله اتصالات ساختمانی، اتصلات کوپلی، اتصالات پرسی، فروش بلبرینگ، فروش بال اسکرو، پکینگ، فروش اورینگ لاستیکی، فریم چراغ تزئینی، فریم پروژکتور، فریم چراغ خیابانی، خرید وایت اسپریت، سامانه بودجه، سامانه سیگما، نوار لاستیکی بلبرینگ KYK و … می باشد که امکان قرارد دادن تمامی این کلمات در اینجا وجود ندارد.

سفارش پروزه سئو سایت به گروه لاک پشت

سفارش سئو سایت

در صورتی که تمایل داشتید که گروه لاک پشت برای پروژه های سئو سایت خود همکاری داشته باشید و یا در این زمینه به مشاوره نیاز داشتید می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید و یا از طریق فرم سفارش سئو سایت موارد لازم را به ما اعلام بفرمایید. همچنین می توانید سوالات خود را در قسمت کامنت ها از ما بپرسید.

سوالات متداول سئو در تهران

در طول مدت زمانی که در زمینه سئو تهران و طراحی سایت فعالیت می کنیم با کارفرمایان بسیاری ارتباط داشتیم و متوجه شدیم که سوالاتی وجود دارد که در بین اکثر آن ها مشترک است. در این جا برخی از متداول ترین این سوالات را برای افزایش دانش و آگاهی شما عزیزان قرار داده ایم.

لطفا در پایان صفحه به گروه لاک پشت امتیاز دهید و در صورت انتقاد، سوال یا درخواست مشاوره کامنت بگذارید.

سئو یک روش بازاریابی است که علاوه بر افزایش ترافیک وبسایت و افزایش فروش و درآمد می تواند در برند سازی نیز تاثیر چشمگیری داشته باشد.

با دیدن نمونه کار ها و سابقه ی فعالیت شرکت سئو می توانید به خوبی از نحوه ارائه خدمات سئو، عملکرد و کیفیت آن مطلع شوید.

اولین سوالی که همیشه کارفرما ها از ما دارند در مورد تضمین سئو هست اینکه چه تضمینی برای سئو وجود دارد؟؟؟ در پاسخ این سوال باید گفت که هیچ تضمینی برای سئو وجود ندارد. نداشتن تضمین برای سئو به این معنی نیست که ممکنه جایگاه یک وبسایت در گوگل هیچ تغییری نکنه بلکه به این معنی است که هیچ شرکت و یا فردی نمی تواند ادعا کند در مدت زمان مشخصی در کلمه کلیدی خاصی و بسایت شما در رتبه یک گوگل قرار بگیرید؛ زیرا علاوه بر اینکه گوگل دائما در حال به روز کردن الگوریتم های خودش است و اطلاعات دقیقی در مورد تغییرات احتمالی الگوریتم های تاثیر گذار در رتبه وبسایت ها وجود ندارد در مورد میزان و نحوه فعالیت رقبا نیز اطلاعات مشخصی وجود ندارد بنابراین بیان چنین ادعایی صرفا یک تبلیغ دورغین می باشد که یک کلاه برداری به حساب می آید

سئو یک کالا نیست که بتوان بر روی آن قیمت گذاشت بلکه شامل بخش های مختلف از جمله سئو داخلی، سئو خارجی ، سئو تکنیکال، تولید محتوا و … می باشد که در ابتدا باید سایت شما آنالیز شود و بسته به خدماتی که نیاز دارید و نوع وبسایت قیمت سئو مشخص می شود.

سوالات متداول سئو در تهران

‫6 نظر

 • مرتضی قاسمی گفت:

  من سایتی دارم که حدود 4 سال بالا هست امکان سئو چنین سایتی که حدود 3 سال است هیچ کاری روی آون انجام نشده هست؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   بله دوست عزیز باید سایتتون رو اعلام بفرمایید تا تحلیل کنیم و موارد و مشکلاتی که داره رو حل کنیم.
   در خدمتیم
   لاک پشت

 • گلستانی گفت:

  بنده در با حدود 25 کلمه کلیدی قصد دارم در لینک یک گوگل حتی نه لینک دو ظاهر بشوم کلماتم شامل: لوله باز کنی ولی عصر و… هست کلمه لوله باز کنی به همراه 24 خیابان مختلف تهران سایتم رو خودم درست کردم و خوبه طراحیش فقط بخام روی سئو کار کنید لطفا به بنده هزینه اعلام بفرمایید.

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   ممنون از توضیحاتتون ما سعی می کنیم در همین کامنت به طور کامل و دقیق به توضیح موارد و سوالات شما پاسخ دهیم.
   اما پیشنهاد می کنیم برای تماس همکاران ما با شما لطفا در باکس پیامک شماره خود را وارد نمایید.
   سئو سایت شما به این روش امکان پذیر است اما در مورد این که ما و یا هر مجموعه دیگر به شما تضمین لینک یک گوگل بدهد به نظر ما یک کلاهبرداری محسوب می شود. در پروژه های سئو کسی برنده است که در ابتدا استراتژی دقیق و کاربردی تهیه کند که برای این کار کارفرما نقش مهمی دارد و در مرحله بعد بتواند با استفاده از استراتژی خود یک تخمین برای رسیدن به نتایج برتر انجام دهد. اما در مورد لینک یک شدن هزینه به سئو کاران وارد می شود از جمله: به روز بودن محتوایی یا حتی تند محتوا بودن که به این معنی است که در هفته چدین محتوا با ارزش تولید شود یا هزینه ای مانند رپورتاژ های آگهی و… امیدواریم توضیحات تا حدود مفید بوده باشدو.
   در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را به طور کامل راهنمایی کنند.
   هر گونه سوال یا پیشنهادی بود در خدمتیم.
   با تشکر و قدردانی
   گروه لاک پشت

 • کتابدار گفت:

  سلام . شما بیش تر نمونه کارهاتون در زمینه صنعتی هست. ایا سایت من که در زمینه دکوراسیون هست رو هم سئو می کنید یا فقط در این زمینه کار میکنید؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   بله درسته اکثر پروژه های ما صنعتی هستند اما این موضوع ربطی به این که سایت شما صنعتی نیست و ما قادر به سئو آن هستیم یا نیستیم ندارد. برای انتخاب شرکت به صفحه سئو در اصفهان مراجعه کنید و قسمت انتخاب شرکت سئو را مطالعه فرمایید. هرگونه سوال یا پیشنهادی بود در خدمتیم.
   با تشکر
   لاک پشت

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

  من با این شرایط موافق هستم .

  4.8/5 - (119 امتیاز)