لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت

شرکت طراحی سایت در تهران

سفارش طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران دنیای گسترده‌ای است که اگر نتوان به خوبی از پس آن برآمد، نمی‌توان در این دنیا بقا پیدا کرد. چرا که امروز ابزارها و بسترهای بسیار مختلفی برای این کار به وجود آمده است. بنابراین عدم اطلاع از ویژگی‌های یک طراحی سایت خوب آن هم در شهر بزرگ و پر از رقابت تهران، ما را محکوم به شکست خواهد کرد. مهمترین ویژگی‌هایی که می‌تواند رسیدن به موفقیت در طراحی سایت در پایتخت را برای ما تضمین کند، در ادامه آورده شده است. زمانی سایت شما به یک مکان دلپذیر برای وبگردی تبدیل خواهد شد که از هر یک از این چاشنی‌ها به مقدار لازم استفاده‌ کنید. در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و یا سفارش با ما تماس بگیرید.

مزیت سفارش پروژه طراحی سایت در  تهران

دلایل طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران می‌تواند برای شما اعتبار به ارمغان آورد. زیرا شما می‌توانید انواع نمونه کارهای خود را مانند دانه در دل این زمین بکارید تا نگاه‌های مشتریان به آن‌ها آب داده و پر و بال بدهند. در نتیجه درخت کسب و کار شما روز به روز قوی‌تر و معتبرتر خواهد شد. از سوی دیگر این مشتریان که از سرتاسر ایران و گاه جهان وب‌سایت شما را بازدید می‌کنند، می‌توانند مانند یک بازاریاب رایگان و در عین حال توانمند، سایه درخت کسب و کار شما را بر روی سر دیگران نیز بگسترانند. در نتیجه شما در عین افزایش روزافزون مشتریان خود دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای تبلیغات نخواهید داشت. به این ترتیب با طراحی سایت خوب و اصولی در تهران می‌توانید درآمد خود را افزایش دهید.

نمونه کارهای طراحی سایت گروه لاک پشت

یکی دیگر از موادی که در انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب می تواند به شما کمک کند، بررسی نمونه کار های آن شرکت است. در فیلم زیر برخی از نمونه کار های گروه لاک پشت را مشاهده می کنید. اگر کسب و کار شما نیز نیازمند یک وبسایت می باشد با متخصصین گروه لاک پشت تماس بگیرید.

سفارش پروژه طراحی سایت تهران

در صورت تمایل به همکاری، سفارش و یا مشاوره با گروه لاک پشت می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید و یا با ما تماس بگیرید.

تماس با لاک پشت

نمونه کارهای گروه لاک پشت

طراحی سایت دایانو

طراحی سایت گروه دایانو

طراحی سایت رها طحانی

طراحی سایت رها طحانی

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت سپاهان لاستیک

طراحی سایت سپاهان لاستیک

طراحی سایت رجاتاسیس

طراحی سایت رجا تاسیس

طراحی سایت یاوران حج

طراحی سایت یاوران حج

طراحی سایت دایانو

طراحی سایت فروشگاه دایانو

طراحی سایت رها طحانی

طراحی سایت رها طحانی

طراحی سایت رجاتاسیس

طراحی سایت فروشگاه رجا تاسیس

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت سپاهان لاستیک

طراحی سایت سپاهان لاستیک

طراحی سایت یاوران حج

طراحی سایت یاوران حج

الزامات خدمات طراحی سایت تهران

واکنش گرا بودن

با رعایت این مورد نیازی نیست برای هر دستگاه الکترونیکی سایت جداگانه طراحی کنید. بلکه با طراحی یک سایت پویا، بدون تغییر در ویژگی‌های اصلی مانند قالب یا رزولوشن در هر دستگاه الکترونیکی به راحتی خود را نشان دهید. چنین سایتی می‌تواند با دستگاه‌های الکترونیکی جدید هم همگام شده و به راحتی با آن‌ها سازگاری پیدا کند. به این ترتیب هزینه‌های طراحی سایت تا حد زیادی کاهش خواهد یافت.

ظاهر خوب و طراحی زیبا

سایت شما یک ویترین پربازدید از انواع محصولات شما است. بنابراین اگر شما آن را به خوبی تزیین کنید، بازدیدکنندگان و درنتیجه خریداران بیشتری خواهید داشت. در نتیجه باید حتما از تصاویر و فونت‌های معنادار استفاده کنید. فونت‌هایی که خواندن آن‌ها برای بیننده دشوار نباشد و نیاز به زحمت زیادی نداشته باشد.

رعایت ui-ux

رعایت UI و UX

یکی دیگر از خصوصیات مهم طراحی سایت در تهران رعایت UI و UX است. UX به معنای طراحی‌ بر مبنای تجربه کاربر است. به این ترتیب یک طراح حرفه‌ای باید رقبا و مشتری را آنالیز کرده و با توجه به این نکات راحت‌ترین و بهترین شیوه را برای ارائه محصول یا خدمات ارائه دهد. طراحی UI نیز که در واقع طراحی رابط کاربری است، وظیفه دارد با انتخاب مناسب‌ترین نحوه چینش، المان‌های مهم را به گونه‌ای در صفحه بچیند که دسترسی به قسمت‌های مختلف، محصولات و خدمات برای کاربر آسان باشد.

رعایت قوانین سئو

یکی از مهم‌ترین خصوصیات طراحی سایت در تهران قابل فهم کردن و بهینه‌سازی آن برای موتور جستجو است. مفهومی به نام سئو که در دل خود تکنیک‌هایی را جای داده است که با استفاده درست از آن‌ها می‌توانید تا ماه‌ها به عنوان نخستین پیشنهاد موتورهای جستجو در پاسخ به کوئری‌های مربوط ظاهر شوید.

هدفمند بودن

طراحی سایت در تهران باید هدفمند باشد. به این معنا که باید بتواند به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در فروش شما ایفای نقش کند. بنابراین باید در ابتدای مسیر هدف غایی خود را کاملا مشخص کنید تا بتوانید برای رسیدن به آن برنامه ریزی نمایید.

سئو سایت در تهران رمز موفقیت در کسب و کار

طراحی سایت در تهران می تواند شروع خوبی برای موفقت در کسب و کارها باشد. اما کلید کامیابی در این مسیر داشتن یک سئو حرفه ای می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر  به صفحه سئو در تهران مراجعه فرمایید.

امنیت طراحی سایت تهران

طراحی وبسایت در پایتخت با هدف ایجاد یک ویترین 24 ساعته انجام می‌شود. رسیدن به موفقیت برای دیده شدن در این مسیر نیازمند تلاش زیادی است. اما زمانی که شما به نقطه اوج خود می‌رسید، رقبا و بدخواهان زیادی هستند که تلاش می‌کنند شما را به زمین بزنند. این کار ممکن است با هک کردن وب سایت شما یا قرار دادن نظرات منفی عمدی در قسمت نظرات کاربران اتفاق بیفتد. در نتیجه لازم است که از ابتدا دیوار ایمنی سایت خود را تقویت کنید تا بتوانید بنای کسب و کار خود را بر پایه‌ای مستحکم بنا نمایید.

ابزار‌های حفظ امنیت وبسایت

یکی از مهم‌ترین موارد در طراحی و توسعه وبسایت به خصوص در پایتخت حفظ امنیت سایت با استفاده از ابزارهای به روز و امکانات جدید است. برای این کار باید همواره خود را به جدیدترین سلاح‌های مدیریت محتوا مجهز کنید. همچنین باید سامانه خود را به یک نرم‌افزار برای اسکن فایل‌ها تجهیز کرده و هر چند وقت یک بار رمز پنل مدیریتی را تغییر دهید. در کنار این‌ها می‌توانید با نصب برنامه‌های امنیتی، ایمنی سایت، اعتبار و اطلاعات خود و مشتریانتان را حفظ کنید. به یاد داشته باشید که ایمنی مهم‌ترین رکن طراحی سایت در تهران است. زیرا مشتریان شما با اعتماد به این مسئله اطلاعات حساب خود را وارد سایت شما کرده و محصول یا خدمات شما را خریداری می‌کنند. بنابراین کوچک‌ترین کوتاهی در این زمینه می‌تواند برای همیشه شما را از صفحه روزگار محو کند.

موارد مهم طراحی سایت در تهران

مهم‌ترین موارد در طراحی سایت خدمات تولید محتوا و قالب هستند. در ابتدا باید یک ظرف یا قالب زیبا برای وب سایتتان انتخاب کنید که مشتریان را ترغیب به بازدید از سایت شما کند. در این قالب می‌توانید با تغییر اندازه متون یا برجسته کردن آن‌ها، توجه مشتریان را به مهم‌ترین قسمت‌های صفحه جلب کنید. به علاوه باید در صفحه اصلی خود چشم‌اندازی از آنچه کاربر می‌تواند با سر زدن به قسمت‌های مختلف مشاهده کند، ارائه دهید. به این ترتیب می‌توانید در یک نگاه تمامی خدمات خود را به مشتریانتان معرفی کرده و آن‌ها را در جریان تخفیف‌ها یا برنامه‌های ویژه خود قرار دهید.

اما باید به یاد داشته باشید که همواره باکس مربوط به سفارش‌ها را در انتهای صفحه اصلی قرار دهید.‌ به این ترتیب شما با ارائه اطلاعات کلی در قالب تیترهای مختلف مشتری را با خدمات خود آشنا کرده و در نهایت او را آماده ورود به صفحه خرید یا سفارش محصولات خود خواهید کرد. مهم نیست که صفحه اصلی شما چقدر طولانی باشد. بلکه مهم محتوایی است که در آن ارائه می‌دهید. گذاشتن محتواهای جذاب در قالب ظرف‌های جذاب‌ تر اصلا مشتری شما را خسته نخواهد کرد. بلکه او تا انتهای مسیر با شما همراه خواهد شد تا شما گام به گام ابهامات او را برطرف نمایید.

موارد مهم هنگام طرراحی سایت در تهران
طراحی سایت در تهران با بهترین قیمت

طراحی سایت با قیمت مناسب در تهران بزرگ

طراحی سایت با هزینه مقرون به صرفه در پایتخت بر خلاف دید منفی که ممکن است نسبت به آن وجود داشته باشد، چندان هم بد نیست. هرچند گفته می‌شود خدمات ارزان قیمت می‌تواند در نهایت ایمنی وب سایت شما یا بهینه‌سازی آن را برای موتور جستجو تحت تاثیر قرار دهد، اما این مورد در مورد تمامی شرکت‌های طراحی وبسایت صدق نمی‌کند.

در بسیاری از موارد کاهش قیمت‌ها به دلیل رقابت بالایی است که در این زمینه وجود دارد. به عبارت بهتر به دلیل نیاز روزافزون شرکت‌ها به وبسایت و فعالیت در بستر اینترنت، طراحان زیادی هستند که در حال حاضر مشغول به فعالیت در این حوزه هستند. از سوی دیگر شرکت‌ها و کسب و کارهای تازه هزینه‌های جانبی زیادی برای رسیدن به موفقیت دارند. در نتیجه لازم است برای طراحی وبسایت خود یک شرکت معتبر که این کار را با تعرفه ارزان اما کیفیت بالا انجام دهد، پیدا کنند.

طراحی حرفه ای سایت تهران

طراحی سایت به ویژه در شهر بزرگی مانند تهران توسط شرکت‌های مختلفی انجام می‌شود. اما اینکه این شرکت‌ها چقدر در کار خود حرفه‌ای هستند و می‌توانند شما را به هدف خود نزدیک کنند، تا حد زیادی وابسته به تجربه و تخصص آن‌ها دارد. مهم‌ترین نکته در طراحی حرفه‌ای سایت در تهران داشتن تجربه است.

طراحی که به مرور زمان با انواع مشکلات برخورد کرده و پروژه‌های متعددی را به سرانجام رسانده است، قطعا می‌تواند در مدت زمان کوتاه‌تری شما را به سرمنزل مقصود برساند. به علاوه راحت‌تر می‌تواند از مشکلات موجود بر سر راه شما آگاه شده و آن‌ها را مرتفع کند. به این ترتیب شما دیگر نیازی نیست که از بابت اختلال در خدمت‌رسانی اینترنتی نگران باشید.

در بسیاری از موارد کاهش قیمت‌ها به دلیل رقابت بالایی است که در این زمینه وجود دارد. به عبارت بهتر به دلیل نیاز روزافزون شرکت‌ها به وب سایت و فعالیت در بستر اینترنت، طراحان زیادی هستند که در حال حاضر مشغول به فعالیت در این حوزه هستند. از سوی دیگر شرکت‌ها و کسب و کارهای تازه هزینه‌های جانبی زیادی برای رسیدن به موفقیت دارند. در نتیجه لازم است برای طراحی وب سایت خود یک شرکت معتبر که این کار را با تعرفه ارزان اما کیفیت بالا انجام دهد، پیدا کنند.

طراحی تخصصی

طراحی وبسایت تهران جنبه‌های زیادی دارد و دامنه گسترده‌ای را در برمی‌گیرد. در نتیجه باید توسط یک متخصص کاملا خبره انجام بگیرد. زمانی که صحبت از طراحی تخصصی می‌شود، منظور این است که این طراحی باید با شناخت درست مشتری و نیازهای او برای هر کسب و کار به طور جداگانه انجام شود. به این ترتیب سایت طراحی شده می‌تواند به خوبی نیازهای مشتری را برآورده کرده و خدمات را در بهترین قالب به او ارائه دهد. 
برخی از افراد صاحب کسب و کاری بزرگ هستند و تمایل دارند که آن را گسترش دهند. به این معنی که در تمامی شهر ها خدمات و محصولات خود را عرضه کنند. همان طور که می دانید؛ فرهنگ و سلیقه مردم در هر نقطه از دنیا با هم متفاوت است. اگر شما طراحی سایت خود را به گروهی بسپارید که در تمامی کلان شهر ها، خدمات مورد نیاز شما از جمله طراحی سایت و سئو را ارئه دهد. می‌توانید مطمئن شوید که تمامی اصول با رعایت موارد فرهنگی رعایت خواهند شد. گروه لاک پشت در تمامی کلان شهر های ایران خدمات خود را ارائه می دهد. برای آشنایی با خدمات ما به عنوان یک شرکت حرفه ای طراحی سایت در اصفهان بر روی لینک کلیک کنید، تا با نحوه کار و راه های همکاری با ما آشنا شوید.

خدمات و پشتیبانی طراحی سایت در تهران

ساخت یک وبسایت در تهران باید با ارائه خدمات و پشتیبانی کامل انجام گیرد. به این معنا که شرکت طراحی سایت تنها وظیفه طراحی قالب یا محتوا را بر عهده ندارد. بلکه وظیفه دارد در طول زمان از سایت شما نگهداری کرده و آن را همواره به روز نگه دارد. به این ترتیب شما می‌توانید روی وبسایت خود به عنوان یک روش ماندگار و کارآمد برای جذب مشتری حساب باز کنید.

از سوی دیگر مشتری نیز با دیدن فعال بودن سایت شما و ارائه محصولات و محتواهای به روز، نگرش مثبتی نسبت به شما پیدا کرده و راحت‌تر به شما اعتماد می‌کند. بنابراین داشتن یک پشتیبان همه‌جانبه و شبانه‌روزی برای سایت که بتواند به محض بروز هرگونه مشکلی در ارتباط با مشتری یا موتورهای جستجو از جمله گوگل آن را برطرف نماید، یکی از ضروری‌ترین نیازهای طراحی سایت در تهران است. اگر شما هم به دنبال طراح و یا شرکت های طراح وبسایت، خدمات و پشتیبانی تیم طراحی‌کننده هستید، وقت آن رسیده آستین‌ها را بالا بزنید و مرزهای جدیدی را با یک طراحی سایت حرفه‌ای به روی کسب و کارتان بگشایید. ما در لاک پشت به ارائه خدمات طراحی و سئو سایت در اصفهان، تهران، مشهد و دیگر شهرهای بزرگ ایران مشغول هستیم. اما توجه داشته باشید که این مسئله در بازار پر رقابت پایتخت از اهمیت دوچندانی برخوردار است.

خدمات پشتیبانی طراحی سایت در تهران

پکیج های طراحی سایت لاک پشت

پکیج طلایی

پکیج نقره ای

پکیج برنز

سوالات متداول در خصوص طراحی وبسایت در تهران بزرگ

دلایلی که شما باید طراحی سایت در تهران را الگوی کار خود قرار دهید، همیشگی بودن آن است. سایت شما یک مغازه نیست که با اعمال محدودیت‌ها یا تاریک شدن هوا ناچار شوید درب آن را تا شروع روز بعد ببندید.‌ بلکه یک ویترین دائمی است که به مشتری شما اجازه می‌دهد در هر ساعت از شبانه‌روز محصولات شما را بازدید کرده و خرید خود را انجام دهد. به این ترتیب شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن تغییر در خدمات یا به‌روزرسانی محصولات را به اطلاع مشتریان خود رسانده و در نتیجه آن‌ها را با خود همگام سازید.

با دیدن نمونه کار ها و سابقه ی فعالیت شرکت طراحی سایت می توانید به خوبی از نحوه ارائه خدمات طراحی، عملکرد و کیفیت آن مطلع شوید.

هزینه طراحی سایت براساس نوع کسب و کار، نیاز و سلیقه مشتریان محاسبه می شود. البته هزینه نهایی وقتی ممکن می شود که ما قیمت اجزای سایت را محاسبه و جمع آوری کنیم.

سوالات متداول سئو در تهران

مراحل انجام پروژه های طراحی سایت تهران در گروه لاک پشت

بسته به نیاز و هدف مشتری موارد موجود در قرار داد ها قابل تغییر هستند که در طی یک جلسه مشاوره و نیاز سنجی آن ها را بررسی می کنیم. بعد از مشخص شدن نیاز ها و اهداف طراحی سایت، و ارائه پروپوزال، قرار داد به صورت رسمی تنظیم می شود و سایر مراحل انجام می شود. بسته به نوع وبسایت (وبسایت شخصی، وبسایت فروشگاهی، سایت شرکتی و …) و امکانات خواسته شده، مدت زمان اجرا و تحویل متغییر خواهد بود.

مراحل انجام سفارش طراحی سایت

میزان رضایت خود را به این محتوا با درج امتیاز بیان کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.