لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

طراحی سایت چند زبانه

در دنیای امروز یکی از اصلی‌ترین موارد در رشد و توسعه تجارت برقراری ارتباط با سایر کشورها است. کشورهای مختلفی در سرتاسر دنیا که هر یک زبان مخصوص به خود را دارند و زمانی می‌توانید یک ارتباط موثر با آن‌ها برقرار کنید که اطلاعات موردنیازشان را به زبان خودشان ارائه دهید. از سوی دیگر توسعه استفاده از اینترنت باعث شده که جهان امروز به دهکده‌ای تبدیل شود که برقراری ارتباط با دورترین نقاط آن تنها با طراحی سایت دو زبانه، چند زبانه یا بین‌المللی امکان‌پذیر باشد. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید تمامی محصولات و خدمات خود را با زبان‌های مختلف به سرتاسر دنیا عرضه کرده و درنتیجه دامنه تجارت خود را تا آن‌سوی مرزها گسترش دهید.

سایت بین المللی نیازمند چه ویژگی هایی است؟

برقراری یک ارتباط پویا و موثر با همتایان تجاری و تبادل دانش و فناوری با آن‌ها و یا ارائه محصولات و خدمات به مشتریانی در آن‌سوی مرزها نیازمند طراحی هوشمندانه سایت دو زبانه، چند زبانه یا بین‌المللی است. بنابراین لازم است که این کار را به گروهی بسپارید که در زمینه طراحی سایت دو یا چند زبانه آهن آبدیده شده و به‌قدر کافی تخصص داشته باشد. بنابراین اگر صاحب یک هتل بین‌المللی هستید یا یک صنعت واردات و صادرات را مدیریت می‌کنید و یا اگر می‌خواهید برند خود را به یک برند بین‌المللی تبدیل کنید، با گروه طراحی وب‌سایت لاک‌پشت تماس بگیرید. تجربه و تخصص این گروه می‌تواند بهترین گزینه‌ها را در اختیار شما قرار داده و در چشم به هم زدنی تجارت شما را به وسعت کره زمین گسترش دهد.

منظور از سایت دو زبانه چیست؟!

منظور از سایت دو زبانه چیست؟

سایت دو زبانه وب‌سایتی است که بازدیدکنندگان می‌توانند محتواهای آن را به دو زبان مطالعه کنند. واضح است که زبان اول در کشور ما باید همان زبان فارسی باشد. زیرا تا زمانی که نتوانید تجارت خود را در داخل مرزها گسترش دهید، آغاز یک تجارت جهانی کار دشواری است. اما معمولا زبان انگلیسی به‌عنوان زبان دوم انتخاب می‌شود. چراکه زبان انگلیسی به‌عنوان زبان بین‌المللی در بسیاری از کشورها پذیرفته شده است. درنتیجه ارائه مطالب در طراحی سایت دو زبانه به زبان انگلیسی باعث می‌شود که بسیاری از افرادی که در حال حاضر تا حدی به این زبان مسلط هستند بتوانند از مطالب وب‌سایت شما استفاده کنند. به‌طورمعمول امکان انتخاب زبان در ابتدای ورود به سایت‌های دو زبانه فراهم شده است تا کاربر بتواند به‌راحتی به زبان موردنظر خود دسترسی پیدا کرده و اطلاعات موردنیاز را به زبان دلخواهش دریافت کند.

نمونه کارهای گروه لاک پشت

یکی دیگر از موادی که در انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب می تواند به شما کمک کند، بررسی نمونه کارهای آن شرکت است. در فیلم زیر برخی از نمونه کار های گروه لاک پشت را مشاهده می کنید. اگر کسب و کار شما نیز نیازمند یک وب سایت می باشد با متخصصین گروه لاک پشت تماس بگیرید.

تماس با لاک پشت

در صورت تمایل به همکاری و یا مشاوره با گروه لاک پشت می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.

نمونه کار طراحی سایت گروه لاک پشت

طراحی سایت دایانو

طراحی سایت گروه دایانو

طراحی سایت رجاتاسیس

طراحی سایت رجا تاسیس

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت سلوکو

طراحی سایت پالایشگاه احیاء

طراحی سایت سپاهان لاستیک

طراحی سایت سپاهان لاستیک

طراحی سایت فراغ

طراحی سایت فراغ

طراحی سایت دایانو

طراحی سایت گروه دایانو

طراحی سایت سپاهان لاستیک

طراحی سایت سپاهان لاستیک

طراحی سایت رجاتاسیس

طراحی سایت رجا تاسیس

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت فراغ

طراحی سایت فراغ

طراحی سایت سلوکو

طراحی سایت پالایشگاه احیاء

هدف طراحی سایت دو زبانه یا چند زبانه

مهم‌ترین هدف طراحی سایت دو زبانه یا چند زبانه بازاریابی دیجیتال و افزایش فروش است. زمانی که شما امکان ارائه فیزیکی محصولات و خدمات خود را به اقصی نقاط جهان ندارید، وب‌سایت شما می‌تواند به مکانی برای معرفی خدمات و همچنین اشتراک تجربه‌ها تبدیل شود. بنابراین برای تجارت الکترونیک و برندینگ جهانی چاره‌ای جز طراحی سایت به دو یا چند زبان مختلف ندارید. درنتیجه طراحی سایت دو یا چند زبانه می‌تواند با هدف توسعه روابط بین‌المللی شما انجام شود. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید رقبای خود را در سرتاسر جهان بشناسید و از اقدامات آن‌ها برای جذب مشتری آگاه شوید. همچنین می‌توانید از این طریق با شرکایی که قصد همکاری با شما را دارند ارتباط برقرار کرده و درنتیجه سطح درآمد خود را به‌طور قابل‌توجهی بالا ببرید. حتی طراحی سایت دو یا چند زبانه می‌تواند زمینه‌ای برای احداث شعبه‌هایی در سرتاسر جهان و یا جذب سرمایه‌گذار باشد.

برند سازی کسب کار با بهینه سازی سایت

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که پس از طراحی سایت دو زبانه و چندزبانه باید انجام بدهید، سئو سایت چندزبانه است. سئو سایت چندزبانه به شما کمک می‌کند تا بتوانید سایت خود را در زبان‌های مختلف برای موتور جستجو بهینه‌سازی کنید. درنتیجه سایت شما در قالب نتایج ارگانیک جستجو به زبان‌های مختلف نمایش داده شده و این موضوع به‌خودی‌خود می‌تواند گام موثری در افزایش بازدید سایت و درنتیجه افزایش فروش باشد. در سئو سایت چندزبانه یا بین‌المللی نکات مهمی وجود دارد که باید به آن‌ها دقت کنید:

 • باید محتوای خود را با توجه به جغرافیایی که از آن زبان استفاده می‌کنند بهینه کنید.
 • بسته به اینکه کدام کشورها مدنظر شما است، باید زبان‌های خود را انتخاب کرده و متناسب با آن‌ها کلمات کلیدی و لینک‌ها را وارد محتوا کنید.
 • دامنه مناسبی را انتخاب کنید که ادامه دادن پروژه بر مبنای آن برایتان آسان باشد.
 • مسائل فنی سایت چندزبانه را به‌خوبی بررسی کنید تا بتوانید در مواقع لزوم مشکلات فنی موجود را برطرف نمایید.
 • لینک‌سازی بین‌المللی را در دستور کار خود قرار دهید.

سئو سایت چند زبانه رمز موفقیت در کسب وکار

طراحی سایت چند زبانه می تواند شروع خوبی برای موفقیت در کسب و کارها باشد اما کلید کامیابی در این مسیر داشتن یک سئو حرفه ای می باشد. یکی دیگر از حرفه های گروه لاک پشت بهینه سازی وب سایت با استراتژی های به روز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر  به صفحه سئو سایت چند زبانه مراجعه فرمایید.

کاربرد سایت چند زبانه و بین المللی برای کسب و کارها

کاربرد طراحی سایت چندزبانه برای کسب و کارها

به‌طورکلی طراحی سایت دو زبانه، چند زبانه یا بین‌المللی در هر کسب‌وکاری که امکان بین‌المللی شدن و ارتباط با مشتری‌ها یا شرکای خارجی را داشته باشد کاربرد دارد. به‌عنوان‌مثال نخستین کاربردی که از این نوع طرح ریزی در ذهن عبود میکند، استفاده از طراحی سایت بین‌المللی در سایت‌های هتل‌ها یا مراکز گردشگری است. در کنار این‌ها سازمان‌های مهم دولتی و خصوصی نیز نیاز به طراحی سایت چند زبانه دارند تا بتوانند ارتباطات سیاسی و مالی خود را به‌درستی حفظ کنند. همچنین وب‌سایت‌های خبری برای انتقال و مخابره اخبار به سرتاسر جهان نیاز به طراحی سایت دو یا چند زبانه دارند. در کنار این‌ها شرکت‌های فعال در حوزه واردات و صادرات، فروشگاه‌های اینترنتی با قابلیت ارسال به سرتاسر جهان، سایت‌های پزشکی و صنایع مختلف نیاز دارند تا برای جلب مشتری از سراسر جهان و نمایش محصولات و خدمات خود در یک ویترین گسترده از سایت‌های دو زبانه، چند زبانه یا بین‌المللی استفاده کنند.

مزایای طراحی وب سایت چند زبانه با وردپرس

طراحی سایت وردپرسی به دلیل امکانات زیادی که در خود دارد می‌تواند طراحی سایت دو یا چند زبانه را بسیار آسان کند. وردپرس یک سیستم جهانی است. درنتیجه می‌توان از طریق آن به پلاگین‌های مختلفی که با زبان‌های مختلف سازگار هستند دسترسی پیدا کرد. به‌عنوان‌مثال با استفاده از وردپرس می‌توان تقویم‌های مختلف بین‌المللی را نمایش داد. همچنین طراحی سایت وردپرسی به شما کمک می‌کند تا هاست خود را در مکان جغرافیایی مدنظر خود انتخاب کنید. به‌این‌ترتیب سرعت بارگذاری اطلاعاتتان به آن زبان خاص افزایش یافته و سئو سایت دو یا چند زبانه نیز راحت‌تر انجام می‌شود. در کنار این‌ها ابزارهای وردپرس برای سئو متناسب با زبان‌های مختلف بهینه شده‌اند و درنتیجه نحوه تکرار کلمات کلیدی و بررسی خوانایی متن به یک زبان خاص بسیار ساده انجام می‌شود.

مزایای طراحی وب سایت چندزبانه با وردپرس

نکات مهم در طراحی سایت دو یا چند زبانه

برای اینکه طراحی سایت دو یا چند زبانه با موفقیت انجام شده و بتواند شما را به اهدافی که در سر دارید برساند باید چند نکته را در زمان طراحی وب‌سایت در نظر داشته باشید:

 • ترجمه خوب و باکیفیت ارائه دهید.

یکی از سریع‌ترین و آسان‌ترین راه‌ها برای طراحی سایت چندزبانه این است که محتوا را به یک زبان پایه تولید کرده و سپس با استفاده از موتورهای ترجمه مانند گوگل ترنسلیت آن را به زبان‌های دیگر ترجمه کنید. این کار هرچند سرعت را افزایش می‌دهد، اما بر روی کیفیت تاثیر منفی زیادی دارد. بنابراین بهتر است از چند مترجم متخصص و حرفه‌ای برای این کار کمک بگیرید تا بهترین محتواها را به زبان‌های مختلف تولید کنید.

 • دسترسی کاربران را برای انتخاب زبان تا جای ممکن راحت کنید.

بهترین گزینه این است که پیش از ورود به سایت و مشاهده مطالب امکان انتخاب زبان را برای کاربر فراهم کنید. اما اگر چنین امکانی وجود ندارد بهتر است باکس مربوط به تغییر زبان را در قسمت هدر و یا جایی که به‌راحتی قابل‌مشاهده باشد قرار دهید. همچنین بهتر است هر زبان را با نمادهای نوشتاری همان زبان بنویسید تا کاربرانی که با این نمادها در دیگر زبان‌ها آشنایی ندارند بتوانند به‌راحتی زبان موردنظر خود را انتخاب کنند.

 • از عکس پرچم‌ها برای نمایش زبان استفاده نکنید.

پرچم نماد زبان یک کشور نیست زیرا برخی از کشورها بیش از یک زبان دارند. همچنین بعضی از زبان‌ها در چند کشور دنیا رایج هستند. از سوی دیگر برخی کاربران با پرچم‌ها به‌درستی آشنایی نداشته و همین موضوع می‌تواند کاربرپسند بودن سایت شما را کاهش دهد.

 • از زبان‌های مختلف در یک صفحه استفاده نکنید.

به‌جای اینکه در یک سایت دو یا چند زبانه مطالب خوب را در یک صفحه به چند زبان مختلف ترجمه کرده و نمایش دهید، بهتر است صفحات مربوط به زبان‌های مختلف را از هم جدا کنید. این موضوع باعث می‌شود که کاربران راحت‌تر بتوانند به مطالب موردنظر خود دسترسی پیدا کرده و وجود علائم ناآشنا آن‌ها را ناراحت نمی‌کند.

 • با تغییر زبان صفحه را تغییر ندهید.

در بیشتر موارد کاربر به دلیل ناآشنایی با زبان اصلی سایت در همان صفحه اصلی گزینه تغییر زبان را انتخاب خواهد کرد. اما مواردی وجود دارد که در آن‌ها کاربر با استفاده از آشنایی نسبی خود با زبان اصلی می‌تواند به قسمت موردنظر خود دسترسی پیدا کند اما نمی‌تواند تمامی مطالب موجود در آن را بخواند. درنتیجه تصمیم به تغییر زبان در آن صفحه می‌گیرد. در این مورد تغییر زبان نباید کاربر را به صفحه دیگری به‌جز آنچه در آن قرار دارد منتقل کند.

سوالات متداول در خصوص طراحی وب سایت

سایت‌های دو زبانه یا چند زبانه معمولا قالب ثابتی دارند. به عبارت بهتر پوسته این نوع سایت‌ها در کل فرایند ثابت است و تنها محتواهای آن به زبان‌های مختلف ترجمه و ارائه شده‌اند. اما سایت‌های بین‌المللی سایت‌هایی هستند که در زمان تعویض زبان، قالب آن‌ها نیز متناسب با ویژگی‌های فرهنگی و نمادهای آن کشور تغییر می‌کند. به عبارت بهتر برای هر زبان یک سایت جداگانه طراحی شده است که با توجه به رنگ‌ها و نمادها به‌طور ویژه مخصوص آن کشور با آن زبان خاص باشد.

معمولا طراحان ترجیح می‌دهند برای این کار از CMS های متن‌باز مانند وردپرس یا جوملا استفاده کنند.

برای ایده گرفتن از طراحی سایت‌های خارجی و انتخاب یک قالب مناسب برای سایت‌های چند زبانه یا بین‌المللی باید در گوگل عبارت webby Awards  را جستجو کنید تا بهترین نمونه کارها برای شما نمایش داده شوند.

این موضوع کاملا بستگی به شما و جغرافیای هدفتان دارد. به همین دلیل پیش از اقدام برای طراحی سایت بین‌المللی یا چند زبانه باید مکان‌های هدف خود را مشخص کنید تا در انتخاب زبان مشکلی نداشته باشید.

باید دقت کنید که فونتی انتخاب کنید که بتواند تمامی نشانه‌های موجود در سایر زبان‌ها را شناسایی کرده و با رسم‌الخط زیبایی آن‌ها را نمایش دهد.

مهم‌ترین نکته در تعیین قیمت این است که آیا زبان‌های مختلف با هم همخوانی دارند یا نه؟ مثلا تبدیل زبان فارسی به عربی به دلیل راست‌چین بودن کار نسبتا آسانی است. اما تبدیل زبان‌های راست‌چین به چپ‌چین نسبتا دشوار بوده و هزینه بیشتری دارد. همچنین تولید محتوا به زبان‌های مختلف، نوع URL، تعداد زبان‌ها و سئو سایت نیز تاثیر زیادی در قیمت دارند.

برای اینکه موتورهای جستجو بفهمند چه زبان‌هایی در وب‌سایت شما به‌کاررفته باید از متا تگ‌ها استفاده کنید.

برای تعیین نشانی سایت‌های چند زبانه روش‌های مختلفی وجود دارد. به‌عنوان‌مثال می‌توان برای نمایش هر زبان از یک دامنه جداگانه استفاده کرده و یا آن‌ها را در زیردامنه‌ها و زیرشاخه‌ها نمایش داد. همچنین می‌توان از رشته‌های کوئری یا Cookie نیز برای نمایش زبان‌ها بهره برد.

سوالات متداول

مسیر انجام پروژه های طراحی وب سایت

بسته به نیاز و هدف مشتری موارد موجود در قرار داد ها قابل تغییر هستند که در طی یک جلسه مشاوره و نیاز سنجی آن ها را بررسی می کنیم. بعد از مشخص شدن نیاز ها و اهداف طراحی سایت، و ارائه پروپوزال، قرار داد به صورت رسمی تنظیم می شود و سایر مراحل انجام می شود. بسته به نوع وبسایت (شخصی، فروشگاهی، شرکتی و …) و امکانات خواسته شده، مدت زمان اجرا و تحویل متغییر خواهد بود.

مراحل انجام سفارش طراحی سایت

انواع پکیج های طراحی سایت گروه لاک پشت

تعرفه طراحی سایت شرکتی

لیست قابلیت ها و امکاناتپکیج اقتصادیپکیج پایهپکیج حرفه ای
قیمت6.500.000 تومان 10.800.000 تومان 13.800.000 تومان
مدت زمان7 الی 10 روز کاری10 الی 15 روز کاری15 الی 20 روز کاری
مشاوره کسب و کار و طراحی استراتژی سایت
نصب قالب آماده
طراحی اختصاصی ui و ux
طراحی پروتوتایپ اختصاصی
تعداد صفحات طراحی شده335 الی 8
طراحی تصاویر مورد نیاز در صفحه اول

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

لیست قابلیت ها و امکاناتپکیج اقتصادیپکیج پایهپکیج حرفه ای
قیمت8.500.000 تومان 12.800.000 تومان 16.800.000 تومان
مدت زمان10 الی 12 روز کاری15 الی 20 روز کاری20 الی 30 روز کاری
مشاوره کسب و کار و طراحی استراتژی سایت
نصب قالب آماده
طراحی اختصاصی ui و ux
طراحی پروتوتایپ اختصاصی
تعداد صفحات طراحی شده335 الی 8
طراحی تصاویر مورد نیاز در صفحه اول
ساخت دسته بندی محصولات3 الی 55 الی 77 الی 10
بارگذاری محصول101520
طراحی تصاویر محصولات

تعرفه طراحی سایت شرکتی با وردپرس

پکیج اقتصادی

6.500.000 تومان

5 -10 روز کاری 

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • استفاده از طرح قالب آماده
  اجرای دمو آماده قالب
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی فرم تماس با ما
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • دارای پنل مدیریت
 • ساخت Gmail سازمانی

پکیج پایه

10.500.000 تومان

10 – 15 روز کاری

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • استفاده از قالب آماده
  اجرای طرح مد نظر کارفرما
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • پشتیبانی 2 ماهه

پکیج حرفه ای

13.500.000 تومان

15 – 20 روز کاری

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • استفاده از قالب آماده
  طراحی پروتوتایپ اختصاصی
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما و فرم استخدام
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت + امنیت حرفه ای
 • بهینه سازی سرعت و کشینگ
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • ثبت در گوگل مپ
 • پشتیبانی 3 ماهه

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

پکیج اقتصادی

8.500.000 تومان

12 -10 روز کاری 

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • بارگذاری 10 عدد محصول
 • ساخت دسته بندی 5-7 عدد
 • ایجاد گالری محصول
 • ثبت نظر کاربران در هر محصول
 • استفاده از طرح قالب آماده
  اجرای دمو آماده قالب
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی فرم تماس با ما
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • دارای پنل مدیریت
 • ساخت Gmail سازمانی

پکیج پایه

11.500.000 تومان

20 -15 روز کاری 

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • بارگذاری 15 محصول
 • ساخت دسته بندی 5 عدد
 • ایجاد گالری محصول
 • اتصال به درگاه بانکی
 • استفاده از قالب آماده
  اجرای طرح مد نظر کارفرما
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • پشتیبانی 2 ماهه

پکیج حرفه ای

15.500.000 تومان

20 -25 روز کاری 

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • بارگذاری 20 محصول
 • ساخت دسته بندی 10 عدد
 • ایجاد گالری محصول
 • طراحی تصاویر محصولات
 • اتصال به درگاه بانکی
 • استفاده از قالب آماده
  طراحی پروتوتایپ اختصاصی
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما و فرم استخدام
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت + امنیت حرفه ای
 • بهینه سازی سرعت و کشینگ
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • ثبت در گوگل مپ
 • پشتیبانی 3 ماهه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 9 =