لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
خدمات طراحی گرافیک گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت

خدمات طراحی گرافیک

طراحی گرافیک در دنیای امروز یکی از اصلی‌ترین المان‌ها در جلب نظر مخاطب است. به عبارت بهتر می‌توان گفت که نشانه‌های گرافیکی نخستین منظره‌ای هستند که هر شخص با ورود به یک مکان جدید مشاهده می‌کند؛ به همین دلیل اهمیت بسیار زیادی دارند و نقش موثری را در ذهنیت خواننده نسبت به شما ایفا می‌کنند. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی گرافیک دارید این صفحه از لاک پشت را مطالعه فرمایید و در نهایت برای ثبت سفارش و مرتفع کردن سوالات خود از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

طراحی گرافیک چیست؟

طراحی گرافیک در واقع هنر استفاده از ابزارهای مختلف برای خلق یک اثر هنری است که ضمن داشتن زیبایی، مفهوم خاصی را هم منتقل کند. این شیوه طراحی به دلیل جلوه بصری بسیار منحصر به فردی که دارد؛ می‌تواند تاثیر زیادی را بر روی مخاطب بر جای گذاشته و تا مدت‌ها در ذهن او ماندگار شود.

امروزه طراحی گرافیک دیگر به عکس نوشته‌ها یا طراحی لوگو خلاصه نمی‌شود؛ بلکه می‌توان ردپای آن را در جای جای زندگی و حتی کسب و کار خود مشاهده کرد. رسالت اصلی این شیوه طراحی، کمک به یک سازمان یا برند برای دیده شدن است؛ به همین دلیل قدرت زیادی در اثرگذاری بر روی مخاطب دارد و می‌تواند مقبولیت همگانی را در همان گام اول برای شما به وجود آورد.

طراحی گرافیک دیجیتال

در دنیای امروز طراحی گرافیک شکل متفاوتی به خود گرفته و در آن از مهارت‌های مختلفی استفاده می‌شود. طراحان گرافیک دیجیتال تلاش می‌کنند تا با استفاده از یکی از نرم‌افزارهای گرافیکی مانند فوتوشاپ و ایلوستریتور، انواع المان‌های گرافیکی را طراحی کنند. به عبارت بهتر می‌توان گفت که کامپیوتر مهم‌ترین نقش را در این شیوه طراحی ایفا می‌کند.

استفاده از طراحی گرافیک دیجیتال در دنیای امروز یکی از ابزارهای اصلی در تبلیغات و افزایش اثرگذاری آن‌ها است. در این شیوه تبلیغاتی می‌توان از انواع تصاویر یک بعدی، دو بعدی و سه بعدی برای معرفی یک محصول، شرکت یا خدمت استفاده کرد.

لوگوموشن

طراحی بسته بندی

طراحی ست اداری

 پیج اینستاگرام

رابطه طراحی گرافیک و طراحی سایت

رابطه طراحی گرافیک و طراحی سایتطراحی گرافیک را می‌توان یکی از زیرمجموعه‌های مهم طراحی سایت دانست؛ به عبارت بهتر طراحان گرافیک وظیفه دارند که ظاهر سایت را آراسته کرده و آن را برای مخاطب به نمایش بگذارند. در نتیجه باید بدانید که لزوما یک طراح گرافیک نمی‌تواند یک طراح سایت باشد؛ اما می‌تواند به بهبود کیفیت طراحی سایت کمک ویژه‌ای کند.

به عبارت بهتر طراح گرافیک می‌تواند با بهبود ویژگی‌های ظاهری سایت، تجربه کاربری خوبی را ایجاد کند؛ در نتیجه در جذب مخاطب تاثیر به سزایی داشته و به دیده شدن وب‌سایت کمک خواهد کرد. بنابراین یکی از مهم‌ترین اعضا در هر گروه طراحی سایت، یک طراح گرافیک است که می‌تواند به طور موثری وب‌سایت را از سایر رقبا متمایز کند.

 

وظیفه طراح گرافیک در چنین گروهی این است که به خوبی المان‌های مختلفی را که معرف برند یا شرکت خاصی هستند؛ در طراحی خود به کار ببرد. اما در عین حال باید مراقب باشد که گرافیک سایت مزاحم دسترسی به المان‌های اصلی وب‌سایت نشود و در عین جذابیت سادگی هم داشته باشد.

درطراحی گرافیکی سایت باید به روانشناسی رنگ‌ها و تناسب آن با زمینه کاری وب‌سایت توجه ویژه‌ای شود. به علاوه اندازه آیکون‌ها باید به درستی انتخاب شوند. همچنین جذابیت تصاویر و سایر المان‌های گرافیکی باید به حدی باشد که در همان چند ثانیه اول، مخاطب ترغیب به سر زدن به قسمت‌های مختلف سایت و استفاده از خدمات آن شود. به همین دلیل مسئولیت بسیار خطیری به گردن یک طراح گرافیک برای موفقیت وب‌سایت است.

تأثیر طراحی گرافیک بر موفقیت سئو سایت

تاثیر طراحی گرافیک بر موفقیت سئو سایت

یکی از مهم‌ترین ابزارها برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار اینترنتی و افزایش درآمد از طریق وب‌سایت، استفاده از سئو است. سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، نقش زیادی در دیده شدن وب‌سایت ایفا می‌کند.

طراحی گرافیک از آن جهت می‌تواند بر روی سئو تاثیر بگذارد که به طور مستقیم تجربه کاربری را تحت تاثیر قرار می‌دهد. امروزه تجربه کاربری یکی از موثرترین معیارها در رتبه بندی گوگل است؛ به همین دلیل می‌توان به جرات گفت که طراحی گرافیک یکی از پایه‌های اصلی در سئو سایت است.

این طراحی ضمن داشتن جذابیت، باید بهینه شده باشد؛ به این معنا که حجم زیاد المان‌های گرافیکی باعث کاهش سرعت وب‌سایت نشوند. زیرا سرعت بالا آمدن صفحه هم از دیگر معیارهای مهم در رتبه بندی سایت و نمایش آن در میان نتایج جستجو است.

یک طراح گرافیک برای بهبود سئو سایت وظیفه دارد که تصاویر را به خوبی بهینه کرده و اندازه مناسبی را برای آن‌ها انتخاب کند. به علاوه باید تلاش کند تا با استفاده از المان‌های گرافیکی ثابت یا متحرک، به جذابیت سایت بیفزاید.

بنابراین طراحی گرافیکی در طراحی سایت و سئوی آن، یک کار بسیار تخصصی است. به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که این کار را به یک طراح حرفه‌ای بسپارید. این طراح باید ضمن آشنایی کامل با اصول طراحی و گرافیک، با اصول سئو هم آشنایی مقدماتی داشته باشد تا بتواند به خوبی المان‌های مختلف را برای رسیدن به رتبه عالی بهینه کند.

فرم سفارش خدمات طراحی گرافیک

سفارش پروزه سئو سایت به گروه لاک پشت

اگر به مشاوره در زمینه ثبت سفارش طراحی لوگو نیاز دارید و در نظر دارید این کار را به گروه حرفه ای لاک پشت بسپارید از طریق فرم زیر می‌توانید با ما ارتباط بگیرید.