لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
خدمات طراحی گرافیک گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت

خدمات طراحی گرافیک

طراحی گرافیک در دنیای امروز یکی از اصلی‌ترین المان‌ها در جلب نظر مخاطب است. به عبارت بهتر می‌توان گفت که نشانه‌های گرافیکی نخستین منظره‌ای هستند که هر شخص با ورود به یک مکان جدید مشاهده می‌کند؛ به همین دلیل اهمیت بسیار زیادی دارند و نقش موثری را در ذهنیت خواننده نسبت به شما ایفا می‌کنند. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات طراحی گرافیک دارید این صفحه از لاک پشت را مطالعه فرمایید و در نهایت برای ثبت سفارش و مرتفع کردن سوالات خود از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

خدمات طراحی گرافیک

نمونه کارهای طراحی آرم و لوگو گروه دیجیتال مارکتینگ لاک پشت

نمونه کار طراحی لوگو

نمونه کار طراحی لوگو برای اینکه بتوانید بهترین گزینه را برای سپردن طراحی لوگو خود پیدا کنید ابتدا نمونه کارها را بررسی کنید؛ با وجود اینکه بیشتر افراد تمرکز خود …

بیشتر +
هزینه و تعرفه طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو 1402 | تعرفه طراحی لوگو برای شروع یک برندینگ شما نیازمند لوگو خواهید بود و طبیعی است که اولین سوال شما در این زمینه درباره قیمت طراحی …

بیشتر +
قرارداد طراحی لوگو چگونه تنظیم میشود؟ | گروه لاک پشت

قرارداد طراحی لوگو

قرارداد طراحی لوگو در هر جایگاهی که هستید؛ چه طراح لوگو باشید و چه سفارش دهنده آن، شما ملزم به یادگیری نکاتی درباره قرارداد طراحی لوگو خواهید بود. چرا که …

بیشتر +
طراحی حرفه ای مونوگرام

طراحی لوگو مونوگرام

طراحی لوگو مونوگرام طراحی لوگو مونوگرام یکی از انواع سبک‌های طراحی لوگو است که شاید در نگاه اول به نظر لوگو تایپ باشد اما باید بگوئیم که مونوگرام یک سبک …

بیشتر +
طراحی لوگوموشن در اصفهان با آژانس ایده لاک پشت

طراحی لوگو موشن در اصفهان

طراحی لوگو موشن در اصفهان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت انواع خدمات گرافیکی مانند طراحی لوگو، ست اداری و کاتالوگ را به شما ارائه می‌دهیم. طراحی لوگو موشن …

بیشتر +
شرکت طراحی لوگو در اصفهان

طراحی لوگو در اصفهان

طراحی لوگو در اصفهان گروه لاک پشت تنها یک طراح لوگو نیست!! ما در لاک پشت از صفر تا صد راه‌اندازی کسب و کار شما در کنارتان هستیم. ابتدایی ترین …

بیشتر +
طراحی حرفه ای لوگو تصویری

طراحی لوگو تصویری

طراحی لوگو تصویری  سیب، پس از شنیدن این کلمه در ذهن شما چه چیزی نمایان می‌شود؟ بله تصویر سیب در ذهن‌تان نقش بسته است! یک طراحی لوگو تصویری خلاقانه دقیقا همین کار …

بیشتر +
طراحی حرفه ای لوگو ترکیبی

طراحی لوگو ترکیبی(تلفیقی)

طراحی لوگو ترکیبی (تلفیق تصویر و نوشته) شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نام برندی را فراموش کرده اید اما تصویر لوگوی آن را به خوبی به یاد …

بیشتر +
طراحی حرفه ای لوگوتایپ

طراحی لوگو تایپ

طراحی لوگو نوشتاری یا لوگو تایپ یکی از مهم‌ترین مراحل در ساخت برند داشتن یک لوگوی خوب است. لوگویی که بتواند در یک نگاه مخاطب را جذب خود کرده و …

بیشتر +
طراحی لوگو حرفه ای پوشاک

طراحی لوگو پوشاک

طراحی لوگو پوشاک طراحی لوگو پوشاک به دلیل اهمیت زیادی که فاکتورهای بصری در این صنعت دارند، بسیار مهم است. علی‌رغم تصور بیشتر افراد طراحی لوگو تنها برای شرکت‌ها یا …

بیشتر +
نمونه کارهای طراحی ست اداری گروه لاک پشت

طراحی ست اداری در اصفهان

طراحی ست اداری در اصفهان گسترده شدن فضای تجارت در دنیای امروز باعث شده که افراد بیشتر جلب برندهایی شوند که اهمیت زیادی به زیبایی و تاثیرگذاری تبلیغات خود می‌دهند. …

بیشتر +
طراحی لوگو حرفه ای در تهران

شرکت طراحی لوگو در تهران

شرکت طراحی لوگو در تهران سمبل صلح جهانی را می‌شناسید؟ بله، کبوتر نماد صلح در جهان است و عموم مردم این مسئله را می‌دانند. به جرات می‌توان ادعا کرد که …

بیشتر +

طراحی لوگو

طراحی کارت ویزیت

طراحی سربرگ A4 و A5

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت خدمات طراحی گرافیک با همکاران ما در لاک پشت در تماس باشید.

طراحی گرافیک چیست؟

طراحی گرافیک در واقع هنر استفاده از ابزارهای مختلف برای خلق یک اثر هنری است که ضمن داشتن زیبایی، مفهوم خاصی را هم منتقل کند. این شیوه طراحی به دلیل جلوه بصری بسیار منحصر به فردی که دارد؛ می‌تواند تاثیر زیادی را بر روی مخاطب بر جای گذاشته و تا مدت‌ها در ذهن او ماندگار شود.

امروزه خدمات طراحی گرافیک دیگر به عکس نوشته‌ها یا طراحی لوگو خلاصه نمی‌شود؛ بلکه می‌توان ردپای آن را در جای جای زندگی و حتی کسب و کار خود مشاهده کرد. رسالت اصلی این شیوه طراحی، کمک به یک سازمان یا برند برای دیده شدن است؛ به همین دلیل قدرت زیادی در اثرگذاری بر روی مخاطب دارد و می‌تواند مقبولیت همگانی را در همان گام اول برای شما به وجود آورد.

طراحی گرافیک دیجیتال

در دنیای امروز طراحی گرافیک شکل متفاوتی به خود گرفته و در آن از مهارت‌های مختلفی استفاده می‌شود. طراحان گرافیک دیجیتال تلاش می‌کنند تا با استفاده از یکی از نرم‌افزارهای گرافیکی مانند فوتوشاپ، ایلوستریتور، کورل و… انواع المان‌های گرافیکی را طراحی کنند. به عبارت بهتر می‌توان گفت که کامپیوتر مهم‌ترین نقش را در این شیوه طراحی ایفا می‌کند.

استفاده از خدمات طراحی گرافیک دیجیتال در دنیای امروز یکی از ابزارهای اصلی در تبلیغات و افزایش اثرگذاری آن‌ها است. در این شیوه تبلیغاتی می‌توان از انواع تصاویر یک بعدی، دو بعدی و سه بعدی برای معرفی یک محصول، شرکت یا خدمت استفاده کرد.

سفارش طراحی لوگو حرفه ای یکی از دغدغه های اصلی برای شروع یک برندینگ به حساب می آید اما در صورتی که با یک گروه متخصص همکاری کنید صددرصد یک نتیجه عالی خواهید گرفت.

لوگوموشن

بهترین روش برای شناساندن برند خود در ابتدا با استفاده از لوگو شما امکان پذیر است و بهترین روش برای این معرفی استفاده از خدمات ساخت و تدوین لوگو موشن میباشد.

در جهان دیجیتالی این روزها بهتر است یک شعبه هم در فضای مجازی داشته باشید تا با استفاده از آن بتوانید بیست و چهار ساعت شبانه روز در دسترس کاربرانتان باشید.

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی جذاب یکی از نکات حیاتی هنگام ارائه محصول به مخاطب به حساب می آید. هر چقدر بسته بندی خاص و جذاب تر باشد بیشتر مشتری ترغیب به خرید آن خواهد شد.

طراحی ست اداری

طراحی بسته بندی جذاب یکی از نکات حیاتی هنگام ارائه محصول به مخاطب به حساب می آید. هر چقدر بسته بندی خاص و جذاب تر باشد بیشتر مشتری ترغیب به خرید آن خواهد شد.

 پیج اینستاگرام

همه گیر شدن اینستاگرام می تواند برای معرفی برند شما بهترین فرصت باشد. کافیست یک پیج افتتاح کرده و در آن به تولید محتوا بپردازید و البته آدرس سایت خود را حتما در آن قرار دهید.

در صورتی که در زمینه طراحی گرافیک سوالی دارید ما بیست و چهارساعته در خدمت شما هستیم تا سوالات شما بی پاسخ نماند.

رابطه خدمات طراحی گرافیک و طراحی سایت

رابطه طراحی گرافیک و طراحی سایتطراحی گرافیک را می‌توان یکی از زیرمجموعه‌های مهم طراحی سایت دانست؛ به عبارت بهتر طراحان گرافیک وظیفه دارند که ظاهر سایت را آراسته کرده و آن را برای مخاطب به نمایش بگذارند. در نتیجه باید بدانید که لزوما یک طراح گرافیک نمی‌تواند یک طراح سایت باشد؛ اما می‌تواند به بهبود کیفیت طراحی سایت کمک ویژه‌ای کند.

به عبارت بهتر طراح گرافیک می‌تواند با بهبود ویژگی‌های ظاهری سایت، تجربه کاربری خوبی را ایجاد کند؛ در نتیجه در جذب مخاطب تاثیر به سزایی داشته و به دیده شدن وب‌سایت کمک خواهد کرد. بنابراین یکی از مهم‌ترین اعضا در هر گروه طراحی سایت، یک طراح گرافیک است که می‌تواند به طور موثری وب‌سایت را از سایر رقبا متمایز کند.

وظیفه طراح گرافیک در چنین گروهی این است که به خوبی المان‌های مختلفی را که معرف برند یا شرکت خاصی هستند؛ در طراحی خود به کار ببرد. اما در عین حال باید مراقب باشد که گرافیک سایت مزاحم دسترسی به المان‌های اصلی وب‌سایت نشود و در عین جذابیت سادگی هم داشته باشد. درطراحی گرافیکی سایت باید به روانشناسی رنگ‌ها و تناسب آن با زمینه کاری وب‌سایت توجه ویژه‌ای شود. به علاوه اندازه آیکون‌ها باید به درستی انتخاب شوند. همچنین جذابیت تصاویر و سایر المان‌های گرافیکی باید به حدی باشد که در همان چند ثانیه اول، مخاطب ترغیب به سر زدن به قسمت‌های مختلف سایت و استفاده از خدمات آن شود. به همین دلیل مسئولیت بسیار خطیری به گردن یک طراح گرافیک برای موفقیت وب‌سایت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات طراحی سایت در اصفهان و سایر شهرهای ایران گروه لاک پشت لینک مشخص شده را لمس کنید.

تأثیر طراحی گرافیک بر موفقیت سئو سایت

تاثیر طراحی گرافیک بر موفقیت سئو سایت

یکی از مهم‌ترین ابزارها برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار اینترنتی و افزایش درآمد از طریق وب‌سایت، استفاده از سئو است. سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، نقش زیادی در دیده شدن وب‌سایت ایفا می‌کند. خدمات طراحی گرافیک از آن جهت می‌تواند بر روی سئو تاثیر بگذارد که به طور مستقیم تجربه کاربری را تحت تاثیر قرار می‌دهد. امروزه تجربه کاربری یکی از موثرترین معیارها در رتبه بندی گوگل است؛ به همین دلیل می‌توان به جرات گفت که طراحی گرافیک یکی از پایه‌های اصلی در سئو سایت است.

نوع طراحی ضمن داشتن جذابیت، باید بهینه شده باشد؛ به این معنا که حجم زیاد المان‌های گرافیکی باعث کاهش سرعت وب‌سایت نشوند. زیرا سرعت بالا آمدن صفحه هم از دیگر معیارهای مهم در رتبه بندی سایت و نمایش آن در میان نتایج جستجو است. یک طراح گرافیک برای بهبود سئو سایت وظیفه دارد که تصاویر را به خوبی بهینه کرده و اندازه مناسبی را برای آن‌ها انتخاب کند. به علاوه باید تلاش کند تا با استفاده از المان‌های گرافیکی ثابت یا متحرک، به جذابیت سایت بیفزاید.

بنابراین خدمات طراحی گرافیکی دیجیتال در طراحی سایت و سئوی آن، یک کار بسیار تخصصی است. به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که این کار را به یک طراح حرفه‌ای بسپارید. این طراح باید ضمن آشنایی کامل با اصول طراحی و گرافیک، با اصول سئو هم آشنایی مقدماتی داشته باشد تا بتواند به خوبی المان‌های مختلف را برای رسیدن به رتبه عالی بهینه کند. ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان، تهران و دیگر شهرهای ایران از دیگر تخصص های گروه لاک پشت میباشد؛ هرگونه سوال در این زمینه دارید کافیست با همکاران ما در تماس باشید.

فرم سفارش خدمات طراحی گرافیک

سفارش پروزه سئو سایت به گروه لاک پشت

اگر به مشاوره در زمینه ثبت سفارش طراحی لوگو نیاز دارید و در نظر دارید این کار را به گروه حرفه ای لاک پشت بسپارید از طریق فرم زیر می‌توانید با ما ارتباط بگیرید.