لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت

طراحی سایت در اصفهان

اصفهان از جمله کلان شهر های بزرگ، پر جمعیت و صنعتی ایران می باشد و به این دلیل است که طراحی سایت در اصفهان از موارد مهم در رشد و توسعه کسب و کار ها و ورود به عرصه دیجیتال محسوب می شود. از آنجایی که طراحی سایت یک تخصص حرفه ای مهندسی است، باید طراحی و توسعه سایت به گونه ای باشد که موارد زیادی را پوشش دهد از جمله این موارد میتوان به : کدنویسی بهینه و استاندارد، طراحی قالب، طراحی گرافیک، تجربه کاربری یا UX و طراحی واسط کاربری یا UI، محتوای بهینه و قابل استفاده کاربر. آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت با تکیه بر دانش فنی و تجربه کادر مجرب خود در زمینه مشاوره، طراحی و توسعه سایت، بهینه سازی برای موتور های جستجو از جمله گوگل، بازاریابی فروش و رسیدن به اهداف نهایی شما در کنار شما خواهد بود. رضایت مشتریان و کارفرمایان از مهمترین اهداف ما لاک پشتی ها می باشد. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان در مورد صفر تا صد طراحی سایت اختصاصی خود با ما تماس بگیرید.

نمونه کار طراحی سایت در اصفهان گروه لاک پشت

طراحی سایت دایانو

طراحی سایت گروه دایانو

dayano.ir

طراحی سایت تارا سپهر

طراحی سایت شرکت تاراسپهر

tarasepehr.com

طراحی سایت مواد پلاستیک احسان

طراحی سایت مواد پلاستیک احسان

mavadplasticehsan.ir

طراحی سایت رها طحانی

طراحی سایت آرایشگاهی

rahatahani.ir

طراحی سایت ژینو

طراحی سایت آموزشگاه ژینو

zhinotpi.com

طراحی سایت روشاک

طراحی سایت شرکت روشاک

roshak7.com

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت بازرگانی پینیون

pinion.ir

طراحی سایت سلوکو

طراحی سایت پالایشگاه احیا

solvoco.com

طراحی سایت یاوران حج

طراحی سایت یاوران حج

yavaranhaj.com

طراحی سایت رجاتاسیس

طراحی سایت رجا تاسیس

rajatasis.com

طراحی سایت رابی الکترونیک

طراحی سایت رابی الکترونیک

rubyelectronic.com

طراحی سایت تندیس کتاب

طراحی سایت تندیس کتاب

tandisbook.com

طراحی سایت دایانو

طراحی سایت گروه دایانو

dayano.ir

طراحی سایت رها طحانی

طراحی سایت آرایشگاهی

rahatahani.ir

طراحی سایت رجاتاسیس

طراحی سایت رجا تاسیس

rajatasis.com

طراحی سایت ژینو

طراحی سایت آموزشگاه ژینو

zhinotpi.com

طراحی سایت تندیس کتاب

طراحی سایت کتاب

tandisbook.com

طراحی سایت روشاک

طراحی سایت شرکت روشاک

roshak7.com

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت بازرگانی پینیون

pinion.ir

طراحی سایت سلوکو

طراحی سایت پالایشگاه احیا

solvoco.com

طراحی سایت مواد پلاستیک احسان

طراحی سایت مواد پلاستیک احسان

mavadplasticehsan.ir

طراحی سایت رابی الکترونیک

طراحی سایت رابی الکترونیک

rubyelectronic.com

طراحی سایت یاوران حج

طراحی سایت یاوران حج

yavaranhaj.com

طراحی سایت تارا سپهر

طراحی سایت شرکت تاراسپهر

tarasepehr.com

مراحل طراحی سایت در اصفهان

فرایند همکاری و سفارش پروژه طراحی سایت در اصفهان به گروه لاک پشت

مشاوره و نیاز سنجی

در این قسمت قصد داریم تا مراحل طراحی سایت در اصفهان توسط گروه لاک پشت را به صورت کامل شرح دهیم. در اولین مرحله با ارائه یک مشاوره رایگان و تخصصی و با پر کردن فرم POS توسط کارفرما نیاز سنجی توسط ما صورت می‌پذیرد.

ارائه پروپوزال و پیش فاکتور

پس از مرحله مشاوره و نیاز سنجی همکاران ما جهت تکمیل یک پروپوزال اقدام خواهند کرد. در پروپوزال از صفر تا صد اقدامات لازم در طول پروژه با ذکر زمان آغاز و پایان هر فیلد به طور کامل بیان خواهد شد. بسته به نیاز و شخصی سازی شما همراه با پروپوزال طراحی سایت ارائه شده، پیش فاکتوری به شما ارائه خواهد شد.

تنظیم و عقد قرارداد طراحی سایت در اصفهان

بعد از ارائه پیش فاکتور و توافق قیمت طراحی سایت در اصفهان و فاکتور‌های مهم دیگر با کارفرما طی یک جلسه به عقد قراردادی دو طرفه خواهیم پرداخت. قرارداد گروه لاک پشت کاملا منصفانه و با رعایت حقوق کارفرما و پیمانکار تنظیم شده است، بعد از امضا و واریز پیش قسط فعالیت ما بر روی پروژه کارفرما به صورت رسمی شروع خواهد شد.

برندینگ و طراحی و آماده سازی سایت

همکاران ما با توجه به نیازسنجی‌های لازم و شخصی سازی‌های کارفرما ظرف مدت تعیین شده در قرارداد اقدام به تکمیل پروژه می‌کنند و چند روز زودتر به کارفرما ارائه خواهند داد. البته باید توجه داشته باشید در این حین بعضی از مجموعه‌ها نیاز به مواردی همچون طراحی لوگو دارند که این موضوع و زمان لازم برای آن جدای از قرارداد طراحی سایت است.

تکمیل و بازنگری

در این مرحله تمامی موارد و تغییرات لازم از دید کارفرما با مشاوره با ما صورت می‌پذیرد و مجددا تحویل کارفرما می‌شود. نکته مهم، زمان بین تحویل اول و اعلام نظرات کارفرما می‌باشد که تمامی این موارد در مفاد قرارداد گروه لاک پشت به صورت شفاف موجود می‌باشد.

تحویل، آموزش و پشتیبانی طراحی وب‌سایت

برخی از کارفرمایان ما از صفر تا صد طراحی و سئو سایت خود را به ما و یا هر شرکت طراحی سایت در اصفهان دیگر می‌پردازند. اما برخی نیاز به آموزش برای مدیریت پنل پیشخوان سایت خود دارند تا خودشان و یا همکارانشان به پشتیبانی بپردازند. از آن جا که به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی قادر به آموزش حضوری نیستیم طی یک ویدیو 20 دقیقه که در اول همین صفحه قرار دادیم. در این قسمت به توضیح تمامی موارد و آموزش‌های لازم کارفرما برای مدیریت پنل پشخوان نموده‌ایم. لطفا با انتقادات و پیشنهادات خود در قسمت نظرات ما را در پیشرفت و هرچه بهتر شدن یاری نمایید.

فرم سفارش طراحی سایت

گروه دیجیتال مارکتینگ لاک پشت در زمینه بازاریابی اینترنتی علاوه بر خدمات طراحی سایت، خدمات سئو سایت، بررسی و تحلیل سایت، افزایش سرعت سایت و طراحی لوگو و گرافیک سایت را نیز ارائه می دهد. در صورتی که در هر کدام از حیطه های نام برده شده به مشاوره نیاز داشته باشید می توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید و سوال خود را برای ما بفرستید.

سفارش طراحی سایت در گروه لاک پشت

یکی دیگر از موادی که در انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان مناسب می تواند به شما کمک کند، بررسی نمونه کار های آن شرکت است. در فیلم زیر برخی از نمونه کار های گروه لاک پشت را مشاهده می کنید.
اگر کسب و کار شما نیز نیازمند یک وب سایت می باشد با متخصصین گروه لاک پشت تماس بگیرید.

تاثیر طراحی سایت در اصفهان در فروش

نحوه انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان

اهمیت طراحی سایت در رونق کسب و کار آن‌قدر زیاد است که هرچه برای پیدا کردن یک شرکت متخصص و حرفه‌ای وقت بگذارید ضرر نکرده‌اید. برای شناخت شرکت‌های طراحی سایت در اصفهان، کافی است به اداره ثبت شرکت‌ها مراجعه کرده و لیست شرکت‌هایی که خدمات طراحی سایت در اصفهان را ارائه می‌دهند، استخراج کنید. با تماس با این شرکت‌ها می‌توانید نمونه کارهای آن‌ها را بررسی کرده و از میزان رضایت صاحبان دیگر پروژه‌ها مطلع شوید. اما این روش، روشی کاملا سنتی است. راه‌حل بهتر این است که عبارت «طراحی وب سایت در اصفهان» را در گوگل سرچ کرده و رتبه‌های یک تا پنج را آنالیز کنید. با مراجعه به سایت این شرکت‌ها می‌توانید رزومه و نمونه کارهای آن‌ها را بررسی کرده و یکی را برای کار خود انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که ظاهر سایت همه چیز نیست. شما نمی‌توانید از روی ظاهر درباره خوب یا بد بودن آن تصمیم بگیرید. برای تصمیم‌گیری بهتر در این خصوص پیشنهاد می‌کنیم از متخصصان فعال در زمینه طراح سایت در شهر اصفهان مشاوره بگیرید. گروه لاک پشت یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان و تهران و… می باشد، در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان با ما تماس بگیرید. حال که اطلاعات کافی را در این زمینه و مشخصات مهم آن به دست آورده‌اید، می‌توانید قدم اول را برای رونق کسب و کار خود در فضای اینترنت برداشته و خود را به برندی نام‌ آشنا در فضای اینترنت تبدیل کنید.

تحلیل و آنالیز سایت

از آن جایی که قصد داریم تا با طراحی سایت خود در اصفهان فروش خود را بیشتر کنیم، نیاز به تحلیل و آنالیز سایت خود و رقبای خود داریم. همانطور که تا اینجای کار از اهمیت داشتن یک وب‌سایت خوب برای کسب و کارتان مطلع شدید، باید این نکته را نیز بدانید که تحیل و آنالیز ‌سایت از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به درستی توسط شرکت طراحی سایت در اصفهان انجام شود. یک شرکت متخصص طراحی سایت یا فرد خبره زمینه های مختلفی را برای تحلیل و آنالیز سایت شما به کار خواهد گرفت. داشتن یک استراتژی دقیق و کاربردی در طراحی سایت منجر می شود که در سئو سایت شما نیز تاثیرگذار باشد و کسب و کار اینترنتی شما را به بالاترین بازدهی برساند. لاک پشت در زمینه طراحی سایت و آنالیز آن در اصفهان فعالیت دارد، برای مشاوره تخصصی و رایگان با 03133454966 تماس بگیرید.

طراحی سایت ارزان در اصفهان توسط گروه لاک پشت

طراحی سایت ارزان در اصفهان

از قدیم شنیده‌ایم که هیچ ارزانی بی دلیل نیست این جمله برای انتخاب شرکت طراحی سایت ارزان در اصفهان نیز صدق می‌کند. زیرا با انتخاب شرکت  نامعتبر و طراحی اشتباه نه تنها سرمایه خود را از دست می‌دهید، بلکه زمان رسیدن به هدف را که مهم‌ترین مولفه است از دست خواهید داد. همان طور که در بالا گفتیم شرکت طراح خود را با توجه به رزومه، رضایت مشتریان و نمونه کار آن شرکت انتخاب کنید. اگر کسب و کار‌ی نوپا به دنبال ورود به عرصه دیجیتال هستید و به دلیل محدودیت بودجه و هزینه در گوگل به دنبال عباراتی مانند “طراحی سایت ارزان در اصفهان” می‌گردید، در این جا پیشنهاد می‌کنیم با CMS های آماده‌ای چون وردپرس سایت خود را راه اندازی کنید تا هزینه های خود را کاهش دهید. گرچه طراحی سایت وردپرسی نیز یکی از قدرتمندترین و به روزترین CMS ها می‌باشد و حتی شاید تا ابد نیازی به تغییر زبان برنامه نویسی سایت خود نداشته باشید.اما در صورت لزوم می‌توانید به صورت اختصاصی سایت خود را طراحی کنید.

پشتیبانی سایت در اصفهان

پشتیبانی سایت در اصفهان

تنها طراحی و توسعه سایت مسئله نیست، گاهی به دلیل عدم تمدید قرارداد یا نیاز به تغییر پیمانکار یا فرد طراح نیاز داریم تا خدمات و پشتیبانی سایت خود را به گروه یا شرکتی بسپاریم. در این جا نیاز است تا تیم قوی برای پشتیبانی سایت خود انتخاب کنیم تا از مسیر و هدف عقب نمانیم. بیشتر شرکت‌های طراحی سایت در اصفهان بعد از طراحی سایت خدمات پشتیبانی برای کارفرما خود در نظر نمی‌گیرند و این موضوع سبب می‌شود تا بعد از مدتی سایت از دسترس خارج شود.

حتما شنیده‌اید که “پیشگیری بهتر از درمان است” پس به شما پیشنهاد می‌کنیم که در هنگام طراحی سایت خود در اصفهان یا هر شهر دیگری، از ابتدا به فکر پشتیبانی آن باشید. پشتیبانی سایت در اصفهان شامل : خدمات طراحی صفحات، اضافه کردن محصولات، تغییر و به روزرسانی قیمت، به روزرسانی و رفع عیب، تهیه بک آپ، افزایش سرعت سایت، نصب گواهی ssl و سئو سایت می‌باشد. گروه لاک پشت در زمینه پشتیبانی سایت در اصفهان فعالیت دارد، در صورت نیاز به مشاوره و یا ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و یا فرم سفارش را پر کنید. در بالا یک فیلم 20 دقیقه‌ای برای آشنایی و آموزش کارفرمایانی که قصد دارند تا پشتیبانی سایت خود را به دست بگیرند، قرار داده‌ایم. خوشحال می‌شویم بعد از مشاهده این ویدیو در صورت انتقاد یا پیشنهاد ما در پایان همین صفحه مطلع کنید.

برای دریافت یک مشاوره تخصصی رایگان برای طراحی سایت در اصفهان خود با ما تماس بگیرید.

نکات مهم در طراحی سایت اصفهان

انتخاب نام دامنه

دامنه سایت باید به گونه تعیین و انتخاب گردد که امکان برند سازی داشته باشد.

هاست مناسب

هاست باید با توجه به منابع مورد نیاز سایت و سرعت پاسخگویی سرور انتخاب گردد.

تصاویر بهینه

استفاده از تصاویر مناسب میزان جذابیت را برای کاربان بالا خواهد برد.

تجربه کاربری (UX)

UX موجب می شود تا بر اساس نیاز و اولویت کاربر اقدام به طراحی کنیم.

طراحی واسط کاربری (UI)

UI موجب مب شود تا کاربران به سادگی از موضوع سایت شما مطلع شوند.

ریسپانسیوی

با توجه به استفاده کاربران از موبایل و تبلت توجه در طراحی مورد نیاز و الزامی است.

سرعت سایت

سرعت سایت از موارد مهم در طراحی سایت و کسب رضایت کاربر می باشد.

سئو سایت

SEO یا بهینه سازی سایت برای فروش و برند سازی سایت مورد نیاز و ضروری می باشد.

امنیت سایت

امنیت از نیاز های سایت برای حفظ اطلاعات، حریم کاربران و سایت می باشد.

پشتیانی 24/7

از مهم ترین ویژگی های یک طراح یا شرکت طراحی وب نحوه پاسخ گویی می باشد.

تعرفه و قیمت طراحی سایت در اصفهان

شرکت های طراحی ‌سایت در اصفهان شامل تعرفه ها و قیمت های مختلف و متفاوتی نسبت به هم هستند. این شما هستید که باید با توجه به رزومه ها و رضایت مشتریان آن‌ها تصمیم به همکاری و یا عدم همکاری با این شرکت ها بگیرید زیرا که قیمت طراحی وب‌سایت در اصفهان و به طور کلی ایران بسته به ارائه خدمات، بودجه شما و سابقه متفاوت و قابل تغییر می باشد. هزینه ها و تعرفه ها به عوامل مختلف درون سازمانی و برون سازمانی بستگی دارد از جمله: هدف، نوع کدنویسی، طراحی ظاهری، و… بستگی دارد که در بالا مشاهده کردید.

لیست امکاناتپکیج برنزپکیج نقره ای پکیج طلایی
مشاوره در انتخاب نام دامنه مناسببه صورت تخصصیبه صورت تخصصیبه صورت تخصصی
خرید دامنهبا پسوند ir.com. و ir.com. و ir.
خرید هاست مناسبهاست یکساله اشتراکی با حجم 1GB هاست یکساله اشتراکی با حجم 3GB هاست یکساله اشتراکی با حجم 3GB
پشتیبانی1 ماهه2 ماهه3 ماهه
طراحی سایت چند زبانهشامل این پکیج نمی‌‌‌شودشامل این پکیج نمی‌‌‌شوددر صورت نیاز
آموزش کار با سایتارائه فیلم آموزشی ارائه فیلم آموزشی ارائه فیلم آموزشی
طراحی فول رسپانسیو برای تمام صفحاتبرای تمام صفحاتبرای تمام صفحات
تعداد صفحات طراحی شده3 صفحه 7 صفحهبر اساس نیاز تا 25 صفحه
طراحی گرافیکی تم صفحه اول طبق نظر کارفرمابه صورت اختصاصیبه صورت ویژه و با در نظر گرفتن اصول UI و UX
طراحی لوگو در این پکیج قرار ندارددر صورت نیاز به ریدیزاینبه صورت اختصصاص
طراحی منوتک خطیسلسله مراتبیمگامنو
طراحی لندینگ پیج‌ها‌برای سه صفحهبا رعایت اصول سئو، UI و UXبا رعایت اصول سئو، UI و UX
طراحی فرم فرم ارتباط با ما - استخدامفرم ارتباط با ما - استخدام - سفارش محصولطراحی فرم شرطی
طراحی جدولدر یک صفحهدر 3 صفحهدر تمامی صفحات مورد نیاز
طراحی اسلایدراسلایدر سادهاسلاید دو بعدی- سه بعدیتور مجازی پانورمار360 درجه
مدیریت محتوا و پست گذاریشامل این پکیج نمی‌شود5 پست در ماه3 پست در هفته
بهینه سازی تصاویربر مبنای سئوبر مبنای سئوبر مبنای سئو
پروتکل ارتباط امن (SSL)روی دامنه اصلیروی زبان‌های دیگرروی تمام ساب دامنه‌های اصلی
امنیت سرورقفل کردن کاربران بد رفتارتشخیص تغییر فایل اسکن بد افزار
مقابله با حملات امنیتیحملات یافتن رمز‌های عبورحملات تزریق فایل ویروسی حملات از دسترس خارج کردن سرویس
امنیت لاگینممانعت از لاگین شبانهاجبار به رمز عبور قویلاگین دو مرحله‌ای
تعیین سطح دسترسی برای کاربران مختلف تک سطحیچند سطحیتعریف رول‌ها و مدیریت مجوز‌ها
فعال سازی سرویس گوگل ریکپچاصفحه ورودفرم‌ها تمام قسمت‌های مهم
مدیریت کامنت‌هاکامنت پذیری برای هر صفحهمدیریت پذیرفتن یا نپذیرفتن کامنت‌هافیلتر خودکار کامنت‌های بد
طراحی پنل پیامک و ایمیل شامل این پکیج نمی‌شودشامل این پکیج نمی‌شوددر صورت نیاز
ثبت نام و دریافت نماد‌های اعتماد الکترویک و رسانه‌های دیجیتال شامل این پکیج نمی‌شودانجام می‌شودانجام می‌شود
اتصال به درگاه پرداخت‌های معتبر در صورت نیازدر صورت نیازدر صورت نیاز
معرفی به سرویس‌های گوگل گوگل سایت مپگوگل سرچ کنسولگوگل آنالیتیکس
مشخص نمودن محل شرکت در گوگل مپ انجام می‌شودانجام می‌شودانجام می‌شود
جستجو در سایتانجام می‌شودانجام می‌شودانجام می‌شود
مدت اجرای پروژه3-7 روز7-15 روزطبق قرار داد
هزینه اجرای پروژه5 - 2.5 میلیون8 - 5 میلیون8 به بالا و نیاز به بررسی و ارسال پروپوزال

پکیج‌های معرفی شده برای درک اولیه بهتر مشتری از خدمات ارائه شده در طراحی سایت و محدوه قیمت دهی آن‌ها می‌باشد و قیمت دهی نهایی پروژه، منوط به بررسی نیازهای کارفرما و تعیین یک پکیج مناسب برای کارفرما می‌باشد. همچنین برای وبسایت‌های فروشگاهی با توجه به در نظر گرفتن خدمات زیر توسط کارفرما بازه قیمت هر پکیج پروژه طراحی سایت افزایش می یابد.  

 • تعداد محصولات
 • ووکامرس و امکانات فروشگاهی
 • بارگذاری محصولات به همراه مشخصات
 • امکان فیلتر کردن محصولات
 • وضعیت انبار محصولات
 • ثبت نظر کاربران
 • مقایسه پیشرفته محصولات
 • جست و جو پیشرفته در محصولات
 • اعمال تخفیفات
 • اتصال فروشگاه به CRM یا حسابداری
 • اتصال به درگاه پرداخت
 • دریافت نماد اعتماد الکترونیک و رسانه‌های دیجیتال

خدمات بهینه سازی سایت

استفاده از خدمات یک شرکت معتبر طراحی سایت ‌‌‌‌اصفهان که به نکات مهم سئو در هنگام طراحی تسلط کامل داشته باشند؛ به شما کمک می‌کند که تجربه ای لذت‌بخش از سایت خود در مخاطب به جا بگذارید. برای آشنایی با سئو در اصفهان که توسط لاک پشت ارائه می شود، بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

سوالات متداول (FAQ)

انتخاب و تصیمیم گیری همیشه کار سختی بوده است. برای انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان به صورت حرفه ای نیاز است که در این مورد نیز اطلاعاتی داشته باشیم. سوالاتی هستند که به طور معمول اکثر کارفرمایان زمانی قصد سفارش طراحی سایت را دارند؛ ذهنشان را درگیر می کند. به منظور آگاهی بخشی به کارفرمایانی که در اصفهان زندگی می کنند؛  در ادامه برخی از مهم ترین سوالات قبل از سفارش طراحی سایت را به همراه پاسخشان قرار داده ایم.

برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در اصفهان، همیشه بررسی سابقه و نمونه کارهای آن شرکت و همچنین میزان رضایت سایر افرادی که با آن ها کار کرده اند می تواند کمک شایانی به افراد بکند. هرچند که تنها بررسی نمونه کار ها کافی نیست و باید کد نویسی آن ها هم به صورت اصولی باشد که برای بررسی این مورد می توانید از متخصصان این حوزه کمک بگیرید.

آن چه شما از سایت های موجود در لینک 1 تا 10 گوگل می بینید تنها ظاهر سایت هاست اما این که آیا این سایت ها استاندارد های مهم در طراحی سایت و سئو را پیاده سازی کرده اند و یا سبب فروش بیشتر شده اند در ارزیابی ظاهری سایت ها غیر قابل تشخیص می باشد. بهتر است برای انتخاب شرکت طراحی سایت اصفهان، تهران و فروش بیشتر ویا دیده شدن در نتایج برتر گوگل با متخصصان این حوزه مشاوره کسب کنید. گروه لاک پشت نه تنها در زمینه مشاوره رایگان طراحی سایت در اصفهان و تهران فعالیت دارد. بلکه موجب فروش بیشتر تا 100 برابر مشتریان خود شده است.

هزینه طراحی سایت در اصفهان براساس نوع کسب و کار، نیاز و نوع وبسایت مورد نظر مشتریان محاسبه می شود. البته تعیین هزینه نهایی وقتی ممکن می شود که لیست امکانات به طور دقیق مشخص شود.

سوالات متداول سئو در تهران

تا اینجا سعی کردیم توضیحات لازم و ضروری در مورد طراحی سایت در اصفهان را به شما بدهیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید موارد زیر را بررسی کنید:

فرم ثبت سفارش طراحی سایت

فرم سفارش طراحی سایت

فرم سفارش طراحی سایت  اگر اکنون وارد این صفحه شده‌اید؛ به این معنی است که به ما اعتماد کرده‌ و قصد دارید که طراحی سایت خودتان را به تیم لاک …

مشاهده ادامه مطلب
نمونه کار طراحی سایت گروه لاک پشت

نمونه کار طراحی سایت

نمونه کار طراحی سایت  در این صفحه از سایت لاک پشت می‌توانید برخی از نمونه کار‌های طراحی سایت گروه ما را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که هنگام طراحی یک …

مشاهده ادامه مطلب
لاک پشت ارائه دهنده خدمات مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت | مشاوره طراحی سایت وردپرسی، اختصاصی اگر تمایل دارید کسب و کار شما در فضای اینترنت با موفقیت همراه باشد، بهتر است از همان قدم اول مشاوره …

مشاهده ادامه مطلب

تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت 1400 تعرفه و قیمت طراحی سایت در شرکت‌های مختلف باهم متفاوت هستند و البته این تغییرات قیمت متناسب با پکیج‌ها و خدماتی است که شرکت‎‌های طراحی سایت …

مشاهده ادامه مطلب
ارائه خدمات پشتیبانی طراحی سایت توسط گروه لاک پشت

خدمات پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی سایت امروزه کسب و کارهای آنلاین نقش پر رنگی در زندگی افراد ایفا می‌کنند و بخش قابل توجهی از خریدها، به صورت آنلاین صورت می‌پذیرد؛ از همین رو …

مشاهده ادامه مطلب
سوالات متداول طراحی سایت پیش از ثبت سفارش طراحی وبسایت

سوالات متداول طراحی سایت

سوالات متداول طراحی سایت هنگامی که تصمیم به طراحی سایت برای کسب و کار خود گرفتید حتما با کوهی از سوالات متداول طراحی سایت در ذهن خود مواجه خواهید شد. …

مشاهده ادامه مطلب
مراحل طراحی سایت در گروه دیجیتال مارکتینگ لاک پشت

مراحل طراحی سایت

مراحل طراحی سایت؛ 12 مرحله طراحی سایت در سال 1400 سایت‌ها و صفحات وب امروزه در هر کسب و کار اهمیت زیادی پیدا کرده‌اند. اگر شما هم به فکر طراحی …

مشاهده ادامه مطلب
امکانات طراحی سایت گروه لاک پشت

امکانات طراحی وب سایت

امکانات طراحی وب سایت خدمات و امکانات طراحی وب سایت از طیف گسترده‌ای برخوردار هستند که شرکت‌های مختلف نیز در ارائه این خدمات و امکانات با هم متفاوت هستند. گروه …

مشاهده ادامه مطلب
چگونه پروپوزال طراحی سایت بنویسیم؟ با گروه لاک پشت بهترین پروپوزال طراحی سایت را ارائه کنید

آموزش نوشتن پروپوزال طراحی سایت

چگونه پروپوزال طراحی سایت بنویسیم؟ آموزش نوشتن پروپوزال طراحی سایت در این صفحه از سایت گروه لاک پشت قصد داریم تا بدانیم که چگونه یک پروپوزال طراحی سایت بنویسیم و …

مشاهده ادامه مطلب

در صورت رضایت از این صفحه به آن امتیاز دهید. 

5/5 - (102 امتیاز)

‫36 نظر

 • نصوحیان گفت:

  در زمینه فروش لوازم جانبی کار میکنم با شما از طریق گوگل آشنا شدم آیا طراحی سایت در اصفهان انجام میدید؟هزینشم بگید شماره 09306731383 هستش

  • لاک پشت گفت:

   با سلام
   از این که به ما اعتماد کردید متشکریم.
   بله گروه لاک پشت در زمینه طراحی سایت در اصفهان، تهران و… فعالیت میکند و برای اعلام قیمت نیاز است تا چک لیستی از نیاز های شما تهیه کنیم تا قادر به اعلام هزینه باشیم.
   شماره تلفن شماره را به صورت ستاره دارکردیم و همکاران ما فردا مورخ 11 آبان ماه با شما تماس خواهند گرفت.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • کریمی گفت:

  سلام
  لطفا قیمت های طراحی سایت در جدول های پکیج را هم قرار بدید من طراحی سایت برای شرکتم در تهران می خام و هر کسی یه قیمتی می ده. ویدیو شما را مشاهده کردم و یکی از سایت هایی که طراحی کرددید را پسندیدم لطفا راهنمایی فرمایید.

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   دوست عزیز به زودی قیمت های طراحی سایت در اصفهان را در سایت قرار خواهیم داد.
   لطفا با شماره 03191090924 تماس بگیرید و یا در ادامه شماره خود را قرار دهید.
   با تشکر

 • محمدی گفت:

  سلام وقت بخیر.
  ما در زمینه تولید موادغذایی ( انواع شیره جات، نبات و ترشی) فعالیت می کنیم. ممنون میشم بگین که چه مقدار زمان برای طراحی سایت مورد نیازه؟

  • لاک پشت گفت:

   سلام و عرض احترام
   جناب محمدی عزیز لطفا با شماره دفتر ما تماس بگیرید تا مشاوران و همکاران ما شما را به طور کامل و تخصصی راهنمایی کنند.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • زارع زاده گفت:

  بنده یه نیاز به طراحی و سئو یک سایت شرکتی دارم. شرکت ما در زمینه تولید تجهیزات پزشکی کار می کنه و تا حالا هم سایت نداشتیم چون در ایام نوروز بود زنگ نزدم دفترتون شماره م را در باکس شماره ها قرار دادم با من تماس بگیرید.
  زارع زاده

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام و تبریک سال نو
   ممنون از توضیحاتتون
   بله حتما با شما تماس خواهیم گرفت.
   لطفا قبل از تماس همکاران ما فرم زیر را تکمیل بفرمایید تا راهنمایی و مشاوره دقیق تری در مورد طراحی و سئو سایت شما داشته باشیم.
   با تشکر
   لاک پشت

 • صمدی گفت:

  با سلام. ممنون از سایتتون و ممنون از اینکه این فیلم آموزشی برای طراحی و کار با سایت رو قرار دادید. از ویدئو شما خیلی خیلی خوشم اومد . اما خوب همون جور که نوشتید به صورت مقدماتی آموزش می داد. آیا امکانش برگزاری یه دوره آموزش کامل و تخصصی از طرف شرکت شما وجود داره؟

  • لاک پشت گفت:

   سلام وقت بخیر
   با عرض قبولی طاعات و عباداتتون
   به چشم به دنبال فراهم کردن زیر ساخت برای برگزاری کلاس های آموزشی به صورت وبینار هستیم انشاا… به زودی از طریق ایمیل شما را مطلع خواهیم کرد.
   با تشکر
   لاک پشت

 • پور حسینی گفت:

  سلام . نمونه کار های طراحی سایت تون رو دیدم. خیلی خوب و عالی. من قصد دارم یه سایت شرکتی طراحی کنم. برای طراحی سایت در ابتدا چقدر هزینه باید بکنم. هزینه هایی هم هست که بعد از طراحی باید انجام بدم؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   ممنون از انرژی خوبی که به تیم ما دادید.
   ابتدا با طراحی سایت خود با توجه به موازین سئو و بعد از طراحی برای افزایش ورودی سایت و فروش بیشتر نیاز به سئو و مشاوره در زمینه دیجیتال مارکتینگ دارید.
   در صورت نیاز به مشاوره بیشتر و دقیق تر با ما تماس بگیرید.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • زراعت پور گفت:

  با سلام لنده یه سایت میخام که از صفر تا صد نیاز به طراحی داره و میخام خودتون انجام بدید تعداد صفحه ش ۶ تا و البته قابلیت متصل شدن به اینستاگرام هم داشته باشه امکانش هست قیمت بدید؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام و قبولی طاعات و عبادات
   نرخ طراحی سایت در اصفهان از 2 میلیون آغاز می شود با توجه به موارد مورد نیاز شما، شخصی سازی ها و… این قیمت افزایش خواهد یافت در صورت امکان شماره تماسی برای ما ارسال فرمایید و یا به شماره 09100696800 در واتساپ پیام ارسال بفرمایید
   در خدمتیم.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • مهدوی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  طراحی سایت فروشگاهی برای شهر اصفهان و سئو روی کلمات در اصفهان چقدر هزینه ش میشه
  یه سایت در لوازم یکبار مصرف با حدود 200 محصول

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   با توجه به این که سئو کاملا به نوع کلمه و استراتژی وابسته است نیاز داریم تا اطلاعات دقیق تری از شما برای رسیدن به قیمت و پیش فاکتور بگیریم.
   لطفا در صورت امکان شماره تماس خود را برای ما ارسال بفرمایید و یا به واتساپ ما به شماره 09100696800 پیام ارسال فرمایید تا همکاران ما با شما در اسرع وقت تماس بگیرند.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • طیبی گفت:

  من به دنبال یک پشتیبان برای سایتم می گردم از اونجا که وقت کافی برای پشتیباین سایت ندارم میخواهم برون سپاری کنم شرایطتونو به شماره من ارسال کنید.

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   بله لاک پشت پشتیبانی سایت در اصفهان و تمامی شهرهای ایران را به عهده می گیرد فقط مواردی هست که نیاز به بررسی هست برای مثال : وضعیت کنونی سایت شما، موارد پشتیبانی و چند مورد دیگر از آنجا که تایم اداری به اتمام رسیده همکاران ما در روز شنبه در اول وقت با شما تماس خواهند گرفت تا مشاوره های نهایی و توشیحات تکمیلی را به شما بدهند.
   با تشکر و قدردانی
   گروه لاک پشت

 • نوروزی گفت:

  چرا هیچ کس قیمت طراحی سایت در اصفهان اعلام نکرده من نوروزی هستم نیاز به یک سایت با قابلیت دو المان شخصی برای فروش دارم که میخواهم اجرا شود لطفا به بنده ایمیل بدید

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   با توجه به این که هر کارفرما و مشتری نیاز به یک سری المان ها و شخصی سازی برای وب‌سایت خود دارد به همین دلیل امکان اعلام قیمت دقیق نداریم. اما تصمیم داریم یک نرخ حدودی برای هر کدام از پلن هامون تهیه کنیم و در اسرع وقت قرار بدیم.
   در مورد طراحی سایت مورد نیاز شما، همکاران ما برای شما یک ایمیل ارسال کردند که در صورت دریافت خواهشمندیم شماره خود را برای ما ارسال بفرمایید و یا با دفاتر ما برای دریافت توضیحات تکمیلی تماس بگیرید.
   دفتر اصفهان: 03133460906 – 03191090924
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • فتوحی گفت:

  ویدیویه طولانی و تقریبا کاربردی بود

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   ممنون بابت انرژی خوبی که از طریق کامنتتون به تیم لاک پشت انتقال دادید.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • دهقان گفت:

  من نیاز به یک مجموعه برای سپردن صفر تا صد خدمات دیجیتال مارکتینگم مثل طراحی سایت سئو و لوگو دارم زمینه فعالیت ما در زمینه فروش قطعات لاستیکی مثل کوپلینگ و پکینگ و … می باشد در ابتدای امر به یک طراحی سایت نیاز دارم که در اصفهان در گوکل بالا باشد شمارمو قرار دادم با من تماس بگیرید.

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام و قبولی طاعات و عبادت
   با توجه به این که ما در زمینه سئو سایت لاستیک سازی سپاهان گستر فعالیت داشته ایم تجربه ای در این زمینه داریم. از آن جایی که خدمات پشتیبانی این سایت در دست ما نیست می توانیم پروژه شما را به دست بگیریم. می‌توانتید برای مشاهده نمونه کار‌های ما عباراتی همچون “پکینگ” یا “کوپلینگ لاستیکی” را سرچ بفرمایید و سایت سپاهان لاستیک را در نتایج مشاهده بفرمایید.
   گروه لاک پشت به صورت همزمان دو پروژه با کلمات کلیدی یکسان و زمینه کاری شبیه به هم قبول نمی کند.
   گروه لاک پشت در زمینه طراحی سایت اصفهان، سئو و طراحی گرافیک فعالیت دارد. همکاران ما با شما تماس می گیرند. هرگونه سوال یا انتقادی برای بهتر شدن ما بود خوشحال میشیم در ادامه بیان بفرمایید.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • نعیمه خسروشاهی گفت:

  سلام. من مطالبی که شما نوشتید رو مطالعه کردم و قصد دارم برای تبلیغ کارم و اینترنتی کردنش یه سایت راه اندازی کنم. قبلا هم این تصمیم رو داشتم اما خوب چون با فرد مناسبی کار نکردم، سایتم به خوبی پیش نرفت . الان چون کسب و کارم نوپا هست نمی تونم خیلی هزینه کنم و تصمیم دارم که فعلا از پکیج برنزتون استفاده کنم . توی جدولش دیدم که نوشتید که دامنه با پسوند ir رو هم خریداری می کنید من می تونم از همون دامنه قبلیم استفاده کنم که نخوام هزینه خرید دامنه رو مجدد پرداخت کنم؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   از آنجایی که قصد شما از طراحی سایت برندسازی است، باید دامنه قبل مورد بررسی ما قرار گیرد. در صورتی که دامنه قبل قابل برندسازی نبود، دامنه جدید ثبت خواهیم کرد.
   در ضمن باید بدانید که پکیج های ما در صفحه طراحی سایت در اصفهان فقط برای اینکه شما از بین آنها پکیج نزدیک تر به سفارش خود را بیابید قرار داده شده اند و قطعا قابلیت این را دارید تا مورد یا مواردی را از آن ها کم یا به آن زیاد کنید.
   در ادامه در حال تکمیل قرار دادن یک پیش فاکتور آنلاین برای کاربران هستیم انشاا… به زودی در سایت لاک پشت رونمایی خواهیم کرد.
   هرگونه سوال یا پیشنهادی بود در خدمتیم.
   با تشکر
   لاک پشت

   • لاک پشت گفت:

    با سلام و عرض احترام
    به زودی در حال ارائه خدمات استراتژی محتوا و سئو در سایت لاک پشت هستیم. در حال حاضر در خواست تماس پر کنید و یا با دفاتر ما تماس بگیرید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
    با تشکر
    لاک پشت

 • دهقان نصب گفت:

  سلام . من یه سایت دارم که از نظر ظاهری خیلی خوب نیست بعضی وقتا هم عملکردش دچار اختلال میشه. الان نمی دونم باید دوباره یه سایت دیگه طراحی کنم یا اینکه میشه همین سایتم رو طراحییشو درست کنم. میشه بهم بگید چقدر باید هزینه کنم که سایتم رو بهتر کنم؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   با توجه به این که سایت باید بسته به استراتژی فروش هر کسب و کار طراحی شود نیاز است تا همکاران ما به بررسی سایت فعلی شما بپردازند و در صورت تایید، سایت فعلی شما را اصلاح خواهیم کرد. اما اگر طراحی سایت شما بر خلاف استراتژی فروش و رشد کسب و کار شما پیاده سازی شده باشد پیشنهاد می کنیم سایت خود را مجدد طراحی فرمایید. توجه داشته باشید که آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت در زمینه طراحی سایت در اصفهان و به طور کل در سراسر ایران فعالیت دارد. لطفا شماره خود را در ادامه در فیلد شماره تماس قرار دهید و یا با همکاران ما جهت دریافت مشاوره تخصصی و رایگان تماس بگیرید. ما در لاک پشت فرمی برای سهولت کارفرمایان تهیه کردیم که می توانید با تکمیل فرم سفارش طراحی سایت به همکاران ما در تکمیل پروپوزال و ارائه یک پیش فاکتور دقیق کمک فرمایید.
   هر گونه سوال، انتقاد یا پیشنهادی بود در خدمتیم.
   تلفن تماس: 0219109024 – 03191090924 – 02166083079 – 03133454966
   با تشکر
   لاک پشت

 • مشتاق گفت:

  سلام . من یه سایت می خواستم . در زمینه سنگ های ساختمانی و راه پله فعالیت می کنم. نمیدونم چه طور سایتی رو باید طراحی کنم ؟ شرکتی یا فروشگاهی. فروش های ما معمولا به صورت عمده هست؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   بابت دیر پاسخ دادن صمیمانه عذر خواهی می کنم. سایت فروشگاهی مناسب کار شما نیست از آن جهت که می‌فرمایید فروش عمده انجام می دهید در همین خصوص پیشنهاد می کنم با شماره دفاتر ما تماس بگیرید و یا شماره خود را در فیلد شماره ها قرار دهید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • گماسایی گفت:

  سلام. من یه سایت قبلا راه اندازی کرده بودم اما ازش استفاده نکردم . الان تغییر شغل دادم . میتونم از همون سایتم استفاده کنم. یا باید یه دامنه دیگه خریداری کنم . مهمه که دامنه سایت چی باشه ؟

 • حمزه زاده گفت:

  با سلام. من یه سایت دارم که در زمینه فروش لباس هست. برای فروش بهتر، باید چه کاری انجام بدم. منظورم اینه که برای سایت من سئو هم می تونه مفید باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • لاک پشت گفت:

   سلام روزخوش
   دوست عزیز سئو بدون اغراق میتونه برای همه سایت ها نتیجه عالی بده. شما ابتدا صفحه سئو سایت فروشگاهی رو بررسی کنید و پس از مطالعه اطلاعات اولیه برای مشاوره تخصصی سایت خود با ما در ارتباط باشید.

 • سعید گفت:

  سایت زیبایی دارید(:

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

  من با این شرایط موافق هستم .