سئو سایت فروشگاهی  

اگر شما به دنبال راه اندازی و برندسازی یک فروشگاه آنلاین در فضای اینترنت هستید، و قصد دارید دامنه فروش محصولات خود را تا سطح گسترده ای افزایش دهید سئو سایت فروشگاهی به شما کمک میکند تا ایده خود را محقق سازید و فروشگاه و محصول خود را عنوان یک مرجع و فروشگاه آنلاین اینترنتی به موتور های جستجو معرفی کنید. اصلی ترین هدف سئو سایت فروشگاهی، ایجاد استراتژی های مناسب برای بهتر دیده شدن و افزایش فروش محصولات در دنیای اینترنت و سرچ می باشد. 

سئو حرفه ای سایت فروشگاهی

شکل سنتی بازارها و فروشگاهها در عصر اینترنت کم کم جای خود را به فروشگاه های اینترنتی می دهد. فروشگاه های آنلاینی که در این میدان رقبای جدی و بزرگی دارند و باید بتوانند با تعیین استراتژی های مناسب به اهداف مالی و تجاری خود برسند. بسیاری از فروشگاه ها نیز به صورت لوکال و محلی هستند و باید اسم و رسمی در شهر خود داشته تا به سودآوری برسند. شهرهای بزرگی مثل اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نیست و سئو سایت فروشگاهی اصفهان گامی اساسی در رسیدن به این هدف است. در واقع سئو فروشگاهی امکان بهتر دیده شدن در دنیای اینترنت و سرچ را فراهم می کند. این امر هر سایت فروشگاهی به اصلی ترین هدف خود یعنی افزایش فروش نزدیک کرده و به همین دلیل حائز اهمیت است.

نمونه کار های سئو گروه لاک پشت

گروه لاک پشت برای سایت های بسیاری از جمله پینیون، راد صنعت روشاک، سپاهان لاستیک، روغن طلایی احیا، دایانو، رجا تاسیس، تارا سپهر، یاوران حج و … خدمات سئو سایت را ارائه داده است. در فیلم روبه رو می توانید جایگاه برخی از کلماتی که در سایت های نامبرده سئو شده اند را ببینید. برخی از آن ها شامل خرید فیش حج اصفهان، فروش لوله و اتصالات، لوله اتصالات ساختمانی، اتصلات کوپلی، اتصالات پرسی، فروش بلبرینگ، فروش بال اسکرو، پکینگ، فروش اورینگ لاستیکی، فریم چراغ تزئینی، فریم پروژکتور، فریم چراغ خیابانی، خرید وایت اسپریت، سامانه بودجه، سامانه سیگما، نوار لاستیکی بلبرینگ KYK و … می باشد که امکان قرارد دادن تمامی این کلمات در اینجا وجود ندارد.

سئوسایت فروشگاهی چیست و چه کاربردی دارد؟

منظور از سئو سایت فروشگاهی چیست؟

سئو در لغت به معنی بهینه سازی موتور جستجو و مخفف عبارت Search Engine Optimization است. به مجموعه ای از روش ها برای ارتقاء جایگاه یک وبسایت در صفحه نتایج گفته می‌شود که برای هر وبسایتی اعم از خبری، فروشگاهی، آموزشی و … انجام می شود. سئو فروشگاهی در واقع نوعی تبلیغات رایگان است. گسترش فضای اینترنت رفتار خریداران و مصرف کنندگان را پیچیده تر کرده است. تبلیغات فیزیکی و آفلاین کمرنگ‌تر از گذشته شده است و امروزه خریداران قبل از تصمیم‌گیری در مورد خرید، قبل از هر اقدامی به جستجوی محصول مدنظر در اینترنت می‌پردازند و اطلاعاتی در مورد محصول کسب می‌کنند.‌برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی به صفحه سئو در اصفهان مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های درج شده در سایت با همکاران ما تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی و کاملا رایگان ما بهره‌مند شوید.

هدف از سئو سایت فروشگاهی اصفهان

در وهله اول سئو فروشگاهی در اصفهان باعث می شود محصولات شما به قشر وسیعی از مخاطبان در اصفهان معرفی شود. براساس داده های به روز اینترنت، به طور متوسط ، گوگل به تنهایی در هر ثانیه بیش از 40،000 جستجو را در سطح جهان پردازش می کند. این مقدار معادل بیش از 3.5 میلیارد جستجو در روز است که به 1.2 تریلیون جستجو در سال ختم می شود. با استفاده از سئو درست و حرفه ای می توانید بخش عظیمی از این مقدار سرچ را به خود اختصاص داده و ترافیک ارگانیک سایتتان را به صورت چشمگیری افزایش دهید.

در واقع در کنار معرفی محصولات و خدمات، هدف اصلی از سئو سایت فروشگاهی اصفهان، معرفی خود به عنوان یک مرجع و فروشگاه آنلاین اینترنتی است تا بخشی از مخاطبانی که از راه سرچ وارد سایت می شوند، تبدیل به مشتری شوند. گام بعدی نیز تبدیل این مشتریان به مشتریان وفادار است که خود آنها نقش عمده در معرفی شما به دیگران دارند. در نهایت این پروسه به سودآوری و کسب درآمد منجر خواهد شد. بنابراین، به جای اختصاص بخش عظیمی از بودجه سالانه خود به تبلیغات معمول، شاید بهتر باشد که بر روی بهبود سئوی سایت خود تمرکز کنید.

چرا باید سایت فروشگاهی خود را سئو کنیم؟

ما اینجاییم تا با یک مشاوره تخصصی و رایگان تمامی نقاط تاریک ذهن شما را در زمینه سئو سایت فروشگاهی، روشن کنیم.

اهمیت سئو فروشگاهی

سئو سایت های فروشگاهی از آنجایی که مستقیماً با مقوله فروش و کسب درآمد سر و کار دارد دارای اهمیت فراوانی است که مهمترین آنها عبارتند از:

سئو سایت فروشگاهی چه اهمیتی دارد؟
  • اعتبار بخشی به برند و جلب اعتماد مشتریان: به طور صریح و شفاف باید گفت که سئو وب سایت فروشگاهی به شما کمک می کند تا نام تجاری خود را به عنوان یکی از مراجع اصلی در زمینه محصولات عرضه شده مطرح نمایید. در نتیجه افراد زیادی برای مقایسه قیمت ها، بررسی کیفیت یا حتی سنجش اعتبار یک محصول قبل از تصمیم گیری برای خرید به سایت فروشگاهی شما مراجعه خواهند کرد. بودن نام یک سایت در صفحه اول نتایج جستجو، اعتبار بسیار زیادی به آن بخشیده و یکی از اهداف مهم در راستای برندینگ است.
  • افزایش فروش و سود آوری: نکته مهم بعدی در مورد اهمیت سئو این است که فرصتی برای بیشتر دیدن شدن محصولات شما فراهم کرده که در نهایت منجر به افزایش فروش می شود. افزایش فروش نیز برابر با تبلیغات فردی بیشتر و سودآوری بیشتر خواهد بود که به شما امکان رشد و توسعه کسب و کارتان را می دهد.
  • تحلیل رقبا و پیشی گرفتن از آنها: نکته نهایی نیز در مورد اهمیت بهینه سازی سئو سایت های فروشگاهی امکان تحلیل و پیش بینی استراتژی رقبا و پیشی گرفتن از آنها در بازار است که به افزایش آگاهی از برند شما کمک شایانی خواهد کرد.

سئو سایت فروشگاهی و نکات مهم آن

نکات مهم سئو سایت فروشگاهی

در راستای سئو درست و اصولی یک سایت فروشگاهی باید به موارد زیر دقت کرد و توجه ویژه داشت:

تحقیق کلمات کلیدی: از آنجایی که کلمات کلیدی مهمترین عنصر در سرچ هستند، تحقیق پیرامون آنها و کلماتی که سرچ بیشتری دارند در سئو فروشگاهی دارای اهمیت زیادی است.

تحلیل رقبا: تحلیل رقبا و استراتژی آنها گام اصلی و اساسی برای سایت های فروشگاهی در زمینه سئو است. زیرا بصورت روزانه فروشگاه های اینترنتی در حال تاسیس هستند و راز موفقیت تحلیل آنها و تعیین استراتژی های مناسب برای جذب مخاطب به سمت خودتان است.

مشکلات فنی و رفع آن: در فرآیند سئو سایت فروشگاهی ایرادات و مشکلات فنی کشف می شوند که مانع رشد یک سایت بوده اند و با رفع آنها گام اساسی در رشد خود در فضای اینترنت خواهید برداشت.

افزایش سرعت لود سایت: یکی از فاکتورهای مهم موتورهای جستجو به ویژه گوگل برای معرفی یک سایت و البته برای مخاطبان سرعت لود سایت است. افزایش سرعت سایت باعث ماندگاری مخاطب در صفحات شما خواهد شد.

سئو داخلی: منظور بهینه سازی صفحات داخلی یک وب سایت است که مواردی چون توجه به متا، کیفیت و سرعت لود عکس ها، عناوین و زیر عنوان ها و مواردی از این دست جز سئو داخلی محسوب می شوند.

تولید محتوا: تولید محتوا نشان دهنده این است که تا چه میزان به مخاطبان و مشتریان خود اهمیت می دهید. تولید محتوا باکیفیت، منحصر به فرد، مطابق با اصول سئو و البته کاربردی سایت شما را به مرجعی عالی تبدیل خواهد کرد که مخاطب همیشه به آن رجوع می کند.

سئو محلی و لینک سازی: یکی از مواردی که در سئوی محلی یک سایت تأثیر می گذارد و از سال 1990 مورد توجه ویژه گوگل در پیج رنک است، لینک سازی است. انتخاب انکر تکست مناسب و نوع لینک دهی در این مورد از اهمیت بالایی برخوردار است.

لینک سازی داخلی: لینک سازی داخلی این فرصت را فراهم می کند تا مشتری یا مخاطب شما به صفحات متعدد مرتبط شود و این امر هم به ماندگاری فرد در سایت و هم فروش کمک خواهد کرد.

طراحی سایت؛ اولین قدم در سئو سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی گامی نخست در جهت رسیدن به سئو سایت فروشگاهی می‌باشد. طراحی سایت مانند یک ویترین مغازه است که شما محصولات خود را در آن به نمایش می‌گذارید، پس باید به صورت اصولی طراحی شود تا مشتریان با وارد شدن به سایت شما دچار سردرگمی نشوند و بتوانند محصول مورد نظر خود را به راحتی پیدا کرده و خریدی امن را از سایت شما تجربه کنند. برای این کار باید یک شرکت متخصص در زمینه طراحی سایت در اصفهان یا هر شهری که در آن حضور دارید را پیدا کرده و پس از بررسی آن شرکت اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

مراحل خدمات شرکت سئو سایت در لاک پشت

در صورتی که تمایل دارید از نحوه همکاری با گروه لاک پشت به عنوان بهترین شرکت سئو سایت مطلع شوید نمودار روبرو را بررسی کنید. در صورت انتخاب گروه لاک پشت برای خدمات سئو سایت فروشگاهی در ابتدا سایت شما آنالیز شده و با استفاده از نتایج به دست آمده لیستی از مواردی که باید بهبود یابند به منظور شکلی گیری بهترین تجربه کاربری تهیه می شود. سپس با توجه به وضعیت رقبا و تحلیل فعالیت آن ها، استراتژی محتوایی مناسب تدوین می شود و کلماتی که جذب ترافیک برای کسب و کار شما در آن ها سودمند است و در گوگل سرچ بالایی دارند استخراج می شود. با طراحی جدول زمانبندی مسیر رسیدن به موفقیت را طی خواهیم کرد. با طراحی UI (رابط کاربری) UX (تجربه کاربری) مناسب برای جذب ترافیک بیش تر و افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری، تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراه شما خواهیم بود. 

در صورت داشتن سوالاتی از گروه ما میتوانید با گذاشتن کامنت با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود. در صورت رضایت از خدمات تیم لاک پشت با دادن امتیاز، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

مراحل-سفارش-خدمات سئو

با استفاده از سئو سایت فروشگاهی، مخاطبان و همچنین فروش خود را تا سطح بین المللی گسترش دهید.

هزینه سئو سایت فروشگاهی چگونه محاسبه می‌شود؟

تعرفه سئو سایت فروشگاهی

هزینه و تعرفه سئو از جمله مهم ترین مواردی است که برای مدیران شرکت ها مهم است. نکته حائز اهمیت در مورد تعرفه سئو سایت فروشگاهی این است که بهینه سازی سایت، یک کالا نیست که قیمت مشخصی داشته باشد؛ بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت و به صرفه برای شما به حساب می آیند. بنابراین به خدمات سئو به دید یک هزینه نگاه نکنید بلکه سرمایه سایت و شرکت شما برای برند سازی است.

روش های مختلفی برای عقد قرارداد های سئو و محاسبه تعرفه سئو فروشگاهی وجود دارد از جمله ساعتی، پروژه ای، ماهیانه، عبارت کلیدی و تصاعدی که بسته به سایت و فعالیت شما روش مناسب را انتخاب می کنیم. در صورتی که تمایل داشتید که در مورد این روش ها و تعرفه هر کدام اطلاعات بیش تری کسب کنید به صفحه تعرفه سئو مراجعه کنید.

سفارش سئو برای سایت های فروشگاهی

در صورتی که تمایل داشتید با گروه لاک پشت برای پروژه های سئو سایت خود همکاری داشته باشید و یا در این زمینه به مشاوره نیاز داشتید می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.

تماس با لاک پشت

سوالات متداول

همیشه به هنگام شروع هرکاری سوال های زیادی در ذهن هر انسانی نقش می بندد که یافتن پاسخ آن ها می تواند کمک کننده باشد.
برحسب تجربه برخی از سوالاتی که به طور رایج برای اکثر کارفرمایان به هنگام سفارش سئو سایت فروشگاهی، به وجود آمده است را در این قسمت برای شما قرار داده ایم.

با رعایت تمامی نکات سئو توسط یک تیم حرفه ای یک گام اساسی و اصولی برای سایت فروشگاهی خود برداشته اید. با این گام بلند و بسیار مهم می توانید مخاطبان عادی را به مشتریان وفاداری تبدیل نمایید که خرید از شما را به خرید از دیگر سایت های فروشگاهی ترجیح خواهند داد. این امر دقیقاً برابر است با فروش بیشتر و جلب اعتماد و ماندگاری بیشتر است.

رسیدن به کلمات کلیدی مناسب، تولید محتوای مناسب، سئو داخلی و خارجی، لوکال سئو (سئو محلی)، لینک سازی های داخلی و خارجی و…. از جمله مهم ترین نکاتی هستند که باید در سئو سایتتان رعایت شود.

تعرفه سئو فروشگاهی به عوامل متعددی ازجمله کلمات کلیدی موردنظر، سئو داخلی و خارجی، وضعیت دیگر رقیبان، میزان پشتیبانی شرکت سئو و خدمات اضافه‌تر آن بستگی دارد.

سولات متداول طراحی لوگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .