لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خدمات افزایش سرعت سایت وردپرسی

با استفاده از خدمات افزایش سرعت سایت وردپرس لاک پشت تجربه کاربری خود را تا 90 درصد بهبود ببخشید و رتبه سایت را در گوگل بالا ببرید. ما در زمان کوتاهی می‌توانیم سرعت لود سایت وردپرسی شما را به کمتر از 3 ثانیه برسانیم و یکی از دغدغه‌های مهم در سئو سایت را برطرف کنیم. کلیه خدمات بالا بردن سرعت لود صفحات وب سایت وردپرسی در لاک پشت به صورت تضمینی و با مناسب‌ترین قیمت به شما ارائه می‌شوند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر یا اطلاع از تعرفه افزایش سرعت سایت با ما تماس بگیرید.

پکیج‌های تعرفه خدمات سرعت سایت

سایت‌های ساده و تک صفحه‌ای
2.500.000 تومان
 • سرعت لود زیر 3 ثانیه
 • بهبود سرعت یک صفحه
 • بهبود حجم و سایز عکس‌ها
 • آموزش جهت ماندگاری سرعت
 • زمان انجام کار: 1 روز
 • پشتیبانی ویژه
خرید
سایت‌های شرکتی
4.000.000 تومان
 • سرعت لود زیر 3 ثانیه
 • بهبود سرعت کل سایت
 • بهبود حجم و سایز عکس‌ها
 • آموزش جهت ماندگاری سرعت
 • زمان انجام کار: 2 روز
 • پشتیبانی ویژه
خرید
سایت‌های فروشگاهی
5.000.000 تومان
 • سرعت لود زیر 3 ثانیه
 • صفحات اصلی و 15 محصول
 • بهبود حجم و سایز عکس‌ها
 • آموزش جهت ماندگاری سرعت
 • زمان انجام کار: 2 روز
 • پشتیبانی ویژه
خرید

مراحل افزایش سرعت سایت وردپرسی

 • 1- در ابتدا با تکمیل فرم سفارش، اطلاعات اولیه برای بررسی کارشناسان ما دریافت خواهند شد.
 • 2- کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات تکمیلی و مورد نیاز برای بررسی را دریافت خوهند کرد.
 • 3- در ادامه بررسی سایت شما توسط کارشناسان گروه لاک پشت جهت افزایش سرعت سایت شما انجام خواهد شد.
 • 4- هزینه جهت خدمات بهینه سازی سایت به شما اعلام خواهد شد.
 • 5- مبلغ پیش پرداخت توسط کارفرما واریز خواهد شد.
 • 6- طبق زمان تخمینی (حداقل 2 روز کاری و حداکثر 7 روز کاری) فرآیند افزایش سرعت سایت شما استارت خواهد شد.
 • 7- در نهایت علاوه بر تغییرات شهودی، توسط ابزار‌های مطرحی چون : GTMETRIX، Page Speed Insights به صورت قبل از بهینه سازی و بعد از بهینه سازی برای شما گزارش‌هایی مبنی بر موفقیت پروژه ارسال خواهد شد.

فرم سفارش بهینه سازی سرعت سایت

لطفا اطلاعات مورد نیاز در فرم زیر را تکمیل کنید بعد از تکمیل فرم همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت تا اطلاعات تکمیلی و مورد نیاز برای آغاز پروژه را از شما دریافت کنند.

چرا بالا بردن سرعت لود سایت وردپرس مهم است؟

در دنیای امروز کاربران تحمل زیادی ندارند و اگر بارگذاری محتوای یک صفحه بیشتر از زمان مشخصی طول بکشد، آن سایت را می‌بندند و به دیگر صفحات مراجعه می‌کنند. به همین دلیل است که شما تنها 3 ثانیه طلایی برای نگه داشتن کاربر در صفحه در اختیار دارید و باید محتوای خود را در عرض همین مدت به او نمایش دهید.

از سوی دیگر گوگل هم انتظار دارد که کل محتوای صفحه در کمتر از 3 ثانیه بارگذاری شود و به همین دلیل این موضوع را به عنوان یکی از الگوریتم‌های اصلی خود در رتبه بندی و سئو سایت بیان کرده است. همین موضوع باعث شده که ما خدمات افزایش سرعت سایت وردپرس را در فهرست اصلی‌ترین خدمات خود قرار دهیم تا شما بتوانید رتبه بهتری را در نتایج گوگل به دست آورید.

اهمیت سرعت سایت در بهبود سئو

سرعت بارگذاری محتوای سایت یکی از پارامترهای مهم گوگل برای رتبه بندی در گوگل است؛ زیرا به طور مستقیم بر روی تجربه کاربری یا UX اثر می‌گذارد. بالا بردن سرعت لود سایت وردپرس باعث می‌شود که کاربر در مدت کوتاهی محتوای موردنظر خود را مشاهده کرده و در نتیجه در زمان کمتری کارهای موردنظر خود را در وبسایت انجام دهد. این موضوع برای موتور جستجوی گوگل بسیار ارزشمند است و این سیگنال را ارسال می‌کند که شما همه تلاش خود را برای جلب رضایت کاربر کرده‌اید. به همین دلیل رتبه بالاتری را در نتایج جستجو به شما اختصاص می‌دهد. به همین دلیل یکی از خدمات اصلی ما در سئو وب سایت در تهران لاک پشت که در ابتدای هر پروژه انجام می‌شود، مربوط به بهبود سرعت لود صفحات و در نتیجه تجربه کاربری است.

دلیل تاثیر افزایش سرعت سایت بر سئو

در تاثیر سرعت سایت در سئو بازه زمانی که بازدیدکننده از زمان ارسال تقاضای مشاهده سایت تا نمایش کامل آن صبر می‌کند، مدنظر قرار می‌گیرد. طبیعی است که هر اندازه این بازه زمانی کوتاه‌تر باشد کمتر وقت کاربر تلف شده و حوصله‌اش سر می‌رود! در حقیقت سرعت بالای سایت در اکثر مواقع باعث می‌شود تا بازدیدکننده سایت شما را ترک نکند. اگرچه احتمال دارد پارامترهای دیگری باعث شود کاربر در سایت نماند ولی در این شرایط مطمئنید که علت ترک سایت، سرعت سایت نبوده است. وقتی که سرعت بارگذاری صفحات سایت ایده آل باشد، رفته‌رفته تعداد کاربران و بازدیدکنندگان بیشتر می‌شود. این مسئله در سئو بسیار مهم است که یک سایت موفق شده است کاربران را به طرف خود جذب و آن‌ها را حفظ کند.

راه های بهینه سازی سرعت بارگذاری صفحات

برای افزایش سرعت لود سایت وردپرسی، روش‌های مختلفی وجود دارد که انجام هریک از آن‌ها معمولا در دوره آموزشی بالا بردن سرعت لود سایت به شما یاد داده می‌شود. با توجه به وضعیت ابتدایی سایت و نحوه کدنویسی، ممکن است انجام برخی از این اقدامات نیاز نباشد یا انجام بعضی از آن‌ها با افزونه‌ها و کدها تداخل داشته باشد. اما به صورت کلی انجام کارهای زیر می‌توانند به بهبود سرعت وب سایت کمک زیادی بکنند که بهتر است تصمیم‌گیری درباره بهترین گزینه را به متخصصان ما در لاک پشت بسپارید.

بهبود سرعت سایت

بهینه سازی کدهای وب سایت

کدهایی که کاربردی ندارند را پاک کنید؛ زیرا کامپایل کردن آن‌ها زمان بر است و باعث کاهش سرعت سایت می‌شود. این مسئله در قالب‌های رایگان وردپرس شایع است. دقت داشته باشید که بهینه سازی کدها برای بالا بردن سرعت لود سایت وردپرس را باید به یک طراح سایت حرفه‌ای بسپارید تا با پاک کردن برخی از کدها، ساختار سایت شما را به هم نریزد. یکی از تعهدات ما در گروه لاک پشت در طراحی وب سایت تهران این است که کدهای سایت را به صورت کاملا بهینه بنویسیم تا برای سئو کردن وبسایت مشکلی پیش نیاید و سرعت آن نیازی به اصلاح یا بهبود نداشته باشد.

استفاده از قالب بهینه برای سایت وردپرسی

اگر قالب منتخب سایت استاندارد نباشد شاهد کندی سایت خواهید بود. اگر یک قالب وردپرسی نیز به درستی ترجمه نشده باشد باعث ایجاد به هم ریختگی در سایت می‌شود که سرعت سایت را کاهش می‌دهد. پس در انتخاب قالب خود حتما با کارشناسانی در این حوزه مشورت کنید یا مقاله نکات مهم در انتخاب قالب وردپرس را مطالعه کنید.

عدم استفاده از پلاگین های زیادی در وبسایت

بیشتر سایت‌های وردپرسی که سرعت پایینی دارند که دلیل آن به نصب افزونه‌های اضافی و بدون شناخت برمی‌گردد. این افزونه‌ها حجم زیادی می‌گیرند و تحلیل آن‌ها وقت‌گیر است. بنابراین توصیه می‌شود همیشه به جای آزمون و خطا، گسترش و ایجاد تغییرات را به طراحان حرفه‌ای وب‌سایت بسپارید.

استفاده از هاست یا سرور خوب

اگر سرور سرعت کمی داشته باشد، سایت‌های راه اندازی شده روی آن نیز به کندی لود می‌شوند. بنابراین پیش از خرید هاست باید سرعت سرور، برنامه‌های سمت سرور و منابع سخت ‌افزاری آن را بررسی کنید. دقت داشته باشید که سرعت هاستینگ داخلی نسبت به خارجی بیشتر است.  برای آشنایی با نکات مهم در خرید هاست و سرور مقاله ما را مطالعه کنید.

بهینه سازی تصاویر

استفاده از تصاویری Full HD سرعت سایت را پایین می‌آورند؛ زیرا به زمان زیادی برای بارگذاری نیاز دارند. به همین دلیل باید با استفاده از ابزارهایی که در اختیار دارید، تصاویر را تا حد امکان بهینه کنید. البته باید دقت کنید که این بهینه سازی منجر به کاهش کیفیت تصاویر نشود؛ زیرا این موضوع بر روی UX تاثیر منفی دارد. برای آشنایی با روش های بهینه سازی تصاویر مقاله ما را مطالعه کنید.

از دیگر روش‌های بالا بردن سرعت لود سایت وردپرس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فشرده کردن کدهای JS، html و CSS
 • پاک کردن کش صفحات و مرورگر
 • استفاده از keep alive
 • استفاده از افزونه‌های سبک
 • بارگذاری تنبل تصاویر
 • استفاده از CDN یا شبکه توزیع محتوا

نکات مهم در خدمات افزایش سرعت سایت

بالا بردن سرعت لود سایت وردپرس یکی از مواردی است که می‌تواند در سئو سایت و بهبود رتبه آن در موتورهای جستجو کمک زیادی بکند. اما باید بدانید که هرگز نباید سایر قسمت‌های سایت را فدای افزایش سرعت لود کنید و به خاطر رسیدن به این هدف، از کیفیت آن بکاهید. برای مثال دیده شده که بسیاری از افراد از قالب‌های بسیار ساده و بدون تزیینات برای سایت خود استفاده می‌کنند که دسترسی کاربر به قسمت‌های مختلف را بسیار سخت کرده و از نظر بصری هم جذابیتی ندارد.

همچنین برخی از افراد در بهینه سازی تصاویر زیاده روی کرده و عکس‌هایی را در سایت بارگذاری می‌کنند که کیفیت بسیار پایینی دارند. این کارها شاید به بهبود سرعت بارگذاری سایت وردپرسی شما کمک کند، اما بدون شک بر روی UX تاثیر منفی گذاشته و کاربر را ناچار به خروج از سایت خواهد کرد.

تعرفه خدمات افزایش سرعت سایت وردپرس

به دلیل اینکه نیازهای هر سایت در بالا بردن سرعت لود سایت وردپرس کاملا با دیگری متفاوت است، نمی‌توان قیمت دقیقی را برای آن مشخص کرد. با این حال متخصصان ما در لاک پشت، پکیج‌های تعرفه افزایش سرعت سایت را برای شما آماده کرده اند تا بتوانید یک دید کلی را بر اساس نیازها و بودجه خود به دست آورده و بهترین گزینه را انتخاب کنید. با انتخاب هر کدام از این پکیج‌ها، ضمانت رسیدن به سرعت زیر 3 ثانیه به شما ارائه می‌شود تا خیالتان از بابت افزایش سرعت سایت وردپرس کاملا راحت باشد.

مزایای بالا بردن سرعت لود سایت

 • کم شدن حجم وبسایت به صورت چشمگیر
 • لود شدن محتوای سایت در کوتاهترین زمان ممکن
 • بهینه سازی کامل تصاویر بدون کم شدن کیفیت آن‌ها
 • بهینه سازی کدهای وبسایت
 • کم شدن نرخ پرش کاربران
 • افزایش زمان باقی ماندن کاربر در صفحه
 • افزایش نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری
 • بهبود رتبه سایت در گوگل
 • افزایش آمار تعداد بازدیدکنندگان وبسایت

معیارهای مهم در افزایش سرعت سایت

اگر می‌خواهید بدانید که چه زمانی نیاز به بالا بردن سرعت سایت وردپرس دارید، باید بگوییم که معیارهایی برای سنجش این موضوع وجود دارند که می‌توانند به شما کمک زیادی بکنند. مهمترین معیارها در فرایند افزایش سرعت لود عبارتند از:

FCP یا First Contentful Paint

یکی از معیارهای اصلی در افزایش سرعت لود صفحات وب سایت، FCP نام دارد که به معنای مدت زمان موردنیاز برای لود دن اولین محتوای صفحه است. منظور از محتوا، هر قسمت غیرسفید در سایت مانند محتوای متنی، لوگو، هدر، عکس و مواردی از این قبیل است. اما به طور معمول تصویر پس زمینه اولین محتوایی است که برای کاربر نمایش داده می‌شود. زمان بهینه برای FCP کمتر از 2 ثانیه است.

LCP یا Largest Contentful Paint

LCP نشاندهنده مدت زمان موردنیاز برای لود شدن بزرگترین عنصر محتوایی در سایت است که باید کمتر از 2.5 ثانیه باشد. این کمیت در بالا بردن سرعت لود سایت وردپرس از آن جهت اهمیت دارد که نشاندهنده پایان لود شدن محتوای اصلی بر روی سایت است و می‌تواند معیار خوبی از کل صفحه شما باشد.

CLS یا Cumulative Layout Shifting

CLS در واقع یک خطا است که در زمان لود صفحات اتفاق می‌افتد. اگر کاربر قبل از بارگذاری کامل صفحه بر روی یک المان کلیک کند، ممکن است به صفحه متفاوتی منتقل شود. زیرا پس از بارگذاری کامل، جای المان‌های سایت تغییر کرده و کلیک کاربر در جای دیگری اعمال خواهد شد. به همین دلیل با افزایش سرعت سایت وردپرس باید CLS را کاهش دهید تا از بروز این خطا جلوگیری شود.

TBT یا Total Blocking Time

از دیگر معیارهای مهمی که نیاز به بالا بردن سرعت لود سایت وردپرس را به شما نشان می‌دهد، TBT است که می‌گوید کاربر چگونه با صفحات شما تعامل دارد. این معیار نشان می‌دهد که در حین لود شدن، سرعت پاسخگویی سایت به درخواست کاربر چقدر است. برای یک سایت خوب، معیار TBT باید از 300 میلی ثانیه کمتر باشد.

ابزارهای تست سرعت سایت

قطعا قانون ۱ ثانیه تاخیر به گوشتان خورده است، قانونی که بیان کرده است که یک ثانیه تاخیر در لود محتوای سایت قادر است هفت درصد از میزان فروش، یازده درصد از میزان بازدید و شانزده درصد از میزان رضایت کاربران بکاهد. همین موضوع نشاندهنده اهمیت افزایش سرعت وردپرس سایت است. ابزارهایی وجود دارند که توسط آن‌ها می توانید سرعت سایت خود را بسنجید و به شما روش‌هایی به منظور افزایش سرعت سایت معرفی می کنند.

یک ثانیه

GTMETRIX

GTmetrix برای ارزیابی سرعت سایت از PageSpeed و Yslow استفاده می کند و ابزاری عالی برای تست سرعت سایت محسوب می شود. این سایت به شما کمک می کند از کلیه نواقصی که موجب کاهش سرعت سایت شما شده مطلع شوید و آن‌ها را برطرف نمایید. در قسمت Optimize images تصاویر بهینه سازی شده مربوط به هرصفحه خود و تعداد درخواست‌های ارسالی به سرور را دریافت کنید، سرعت سایت خود را به درصد با رنگ‌های سبز، زرد و قرمز مشاهده نمایید و نمودار پیشینه بررسی وب سایت خود را نیز تحلیل کنید.

page speed insights

این ابزار سرعت سایت را برای کاربران PC و موبایل ارزیابی می کند، به صورت هشدار مشکلات را نشان می دهد و برای هر یک از آن‌ها راه حلی ارائه می کند. دقت داشته باشید که این سایت در ایران فیلتر است و برای دسترسی به آن به فیلترشکن نیاز دارید؛ اما به دلیل اینکه یکی از ابزارهای موردتایید گوگل است، می‌تواند کمک زیادی به فرایند بالا بردن سرعت لود سایت وردپرس بکند.

pingdom

یکی دیگر از ابزارهای تست سرعت سایت pingdom است که به شما زمان بارگذاری، حجم سایت و بازه زمانی باز شدن صفحات و محتوای سایت را نشان می دهد و راهنمایی می کند که چگونه آن‌ها را برطرف کنید.

websiteoptimization

websiteoptimization یک ابزار ساده برای ارزیابی سرعت سایت است که حجم صفحه و زمان دانلود را نشان داده و سپس روش‌هایی برای افزایش سرعت سایت ارائه می دهد.

Load Impact

Load Impact یک ابزار رایگان برای تست سرعت سایت کارایی دارد که عملکرد وب سایت شما را توسط ترافیک مانیتور می کند و از تمام نقاط دنیا سایت را تجزیه و تحلیل می کند و در یک نمودار واضح گزارش می دهد. در صورتی که تمایل دارید سرعت سایتتان بالا برود، می توانید از متخصصان تیم لاک پشت کمک بگیرید تا مسائل موجود در سایت شما را حل کنند. بعد از ارزیابی‌های فنی، امور موردنیاز جهت افزایش سرعت سایت شما شروع خواهد شد و سرعت سایت شما بهبود پیدا می کند.

سوالات متداول (FAQ)

زمانی می‌توان گفت که سرعت لود وبسایت شما مناسب است و نیازی به بهبود ندارد که کل محتوای صفحه در کمتر از 3 ثانیه برای کاربر قابل مشاهده باشد. ابزارهای سنجش سرعت وب سایت معمولا بر اساس کمترین سرعت اینترنت تست‌های خود را انجام می‌دهند که می‌تواند در تشخیص نیازهای سایت کمک زیادی به شما بکند.

گروه لاک پشت پس از بررسی وبسایت و رسیدن به نتیجه نهایی، تعرفه افزایش سرعت سایت را به شما اعلام می‌کند. همچنین می‌توانید از طریق مطالعه پکیج‌های قیمت در همین صفحه، بودجه موردنیاز برای این کار را برآورد کنید.

زمان موردنیاز برای افزایش سرعت لود بین 2 تا 7 روز کاری متغیر است؛ اما در صورت نیاز به زمان بیشتر، با شما هماهنگ خواهد شد.

در صورتی که بر اساس چک لیستی که از سوی متخصصان ما در لاک پشت به شما داده می‌شود عمل کنید، سرعت سایت شما تا چند سال نیازی به بهینه سازی نخواهد داشت.

بله. شما می‌توانید در صورت نیاز به آموزش بالا بردن سرعت لود سایت وردپرس با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را برای شرکت در دوره دریافت کنید.

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − شش =