لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت

خدمات افزایش سرعت سایت

سرعت سایت ملاکی برای ارزیابی میزان سرعت لود محتوای یک سایت (باز شدن صفحات) است و روی سئو و بهینه سازی سایت غیر مستقیم تاثیر می گذارد. بیشتر شدن میزان سرعت سایت شما، یکی از راه های موفقیت کسب‌ و کار آنلاین شما است. در ادامه قصد داریم تا ابزار‌هایی برای افزایش سرعت سایت به شما معرفی کنیم. آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت در زمینه افزایش سرعت سایت فعالیت دارد برای سفارش یا مشاوره با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

مراحل افزایش و بهینه سازی سرعت سایت

  1. در ابتدا با تکمیل فرم سفارش، اطلاعات اولیه برای بررسی کارشناسان ما دریافت خواهند شد.
  2. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات تکمیلی و مورد نیاز برای بررسی را دریافت خوهند کرد.
  3. در ادامه بررسی سایت شما توسط کارشناسان گروه لاک پشت جهت افزایش سرعت سایت شما انجام خواهد شد.
  4. هزینه جهت خدمات بهینه سازی سایت به شما اعلام خواهد شد.
  5. مبلغ پیش پرداخت توسط کارفرما واریز خواهد شد.
  6. طبق زمان تخمینی فرآیند افزایش سرعت سایت شما استارت خواهد شد.
  7. در نهایت علاوه بر تغییرات شهودی، توسط ابزار‌های مطرحی چون : جی تی متریکس، page speed insights به صورت قبل از بهینه سازی و بعد از بهینه سازی برای شما گزارش‌هایی مبنی بر موفقیت پروژه ارسال خواهد شد. 

فرم سفارش دریافت خدمات افزایش سرعت سایت گروه لاک پشت

لطفا اطلاعات مورد نیاز در فرم زیر را تکمیل کنید بعد از تکمیل فرم همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت تا اطلاعات تکمیلی و مورد نیاز برای آغاز پروژه را از شما دریافت کنند.

راهنمای مطالعه

رابطه سرعت سرور و سرعت سایت

هر چقدر سرعت بارگذاری سایت و سرعت پاسخگویی سرور کمتر باشد، سرعت سایت بالاتر است. سایت هایی که سرعت بالایی دارند در اخذ رتبه بهتر، موفق ترند و نرخ تبدیل بازدیدکننده سایت به مشتری در آن ها بیشتر است.

تاثیر سرعت سایت در سئو

سرعت بارگذاری محتوای یک سایت یکی از عوامل تعیین کننده جایگاه سایت در نتایج جستجو ها است. موتور جستجوی گوگل از پارامتر های مختلفی برای مشخص کردن رتبه سایت ها در نتایج جستجو استفاده می کند. برخی از این پارامتر های تاثیرگذار در بهینه سازی سایت به تجربه کاربری وابسته اند. سرعت بارگذاری سایت یکی از آن فاکتور هایی است که علاوه بر بهبود تجربه کاربری، روی افزایش اعتبار سایت نیز نقش موثری دارد.

موتور جستجوی گوگل از پارامتر های مختلفی برای مشخص کردن رتبه سایت ها در نتایج جستجو استفاده می کند. برخی از این پارامتر های تاثیرگذار در بهینه سازی سایت به تجربه کاربری (UX) وابسته اند. سرعت بارگذاری سایت یکی از آن فاکتور هایی است که علاوه بر بهبود تجربه کاربری، روی افزایش اعتبار سایت نیز نقش موثری دارد. در واقع برای موتور جستجوی گوگل، سرعت سایت بسیار مهم است و گوگل برای وب سایت هایی که سرعت بالایی دارند، ارزش بسیاری قائل می شود.

بهبود سرعت سایت

دلیل تاثیر سرعت بر سئو

در تاثیر سرعت سایت در سئو، بازه زمانی که بازدیدکننده از زمان ارسال تقاضای مشاهده سایت تا نمایش کامل آن صبر می کند، مدنظر قرار می گیرد. طبیعی است که هر اندازه این بازه زمانی کوتاه تر باشد کمتر وقت کاربر تلف شده و کمتر حوصله اش سر می رود! در حقیقت سرعت بالای سایت در اکثر مواقع باعث می شود تا بازدیدکننده سایت شما را ترک نکند. اگرچه احتمال دارد پارامترهای دیگری باعث شود کاربر در سایت نماند ولی در این شرایط مطمئنید که علت ترک سایت، سرعت سایت نبوده است. وقتی که سرعت بارگذاری صفحات سایت ایده آل باشد رفته رفته تعداد کاربران و بازدیدکنندگان بیشتر می شود. این مسئله در سئو بسیار مهم است که یک سایت موفق شده است کاربران را به طرف خود جذب و آن ها را حفظ کند.

موارد موثر در سرعت

1 ) سرعت پایین سرور که اگر سرور سرعت کمی داشته باشد، سایت های راه اندازی شده روی آن نیز به کندی لود می شوند. بنابراین پیش از خرید هاست سرعت سرور، برنامه ‌های سمت سرور و منابع سخت ‌افزاری آن را بررسی کنید. دقت داشته باشید که سرعت هاستینگ داخلی نسبت به خارجی بیشتر است.

2 ) نصب افزونه های اضافی؛ بیشتر سایت های وردپرسی که سرعت پایینی دارند دلیل آن به نصب افزونه های اضافی و بدون شناخت برمی گردد که حجم زیادی می گیرند. تحلیل این افزونه ‌ها وقت گیر است. همیشه به جای آزمون و خطا، گسترش و ایجاد تغییرات را به طراحان حرفه ای وب سایت بسپارید.

3 ) طراحی قالب با کدهای بلااستفاده؛ کدهایی که کاربردی ندارند را پاک کنید زیرا کامپایل کردن آن ها زمان بر است و باعث کاهش سرعت سایت می شود. این مسئله در قالب های رایگان وردپرس شایع است.

4 ) استفاده از عکس های حجیم؛ استفاده از تصاویری Full HD سرعت سایت را پایین می آورند زیرا به زمان زیادی برای بارگذاری نیاز دارند.

5 ) استاندارد نبودن قالب وب‌سایت؛ اگر قالب منتخب سایت استاندارد نباشد شاهد کندی سایت خواهید بود. اگر یک قالب وردپرسی نیز به درستی ترجمه نشده باشد باعث ایجاد به هم ریختگی در سایت می شود که سرعت سایت را کاهش می دهد. پس در انتخاب قالب خود حتما با کارشناسانی در این حوزه مشورت کنید.

تست سرعت سایت

قطعا قانون 1 ثانیه تاخیر به گوشتان خورده است، قانونی که بیان کرده است که یک ثانیه تاخیر قادر است هفت درصد از میزان فروش، یازده درصد از میزان بازدید و شانزده درصد از میزان رضایت کاربران بکاهد. ابزار هایی وجود دارند که توسط آن ها می توانید سرعت سایت خود را بسنجید و به شما روش هایی به منظور افزایش سرعت سایت معرفی می کنند.

یک ثانیه

GTMETRIX

GTmetrix برای ارزیابی سرعت سایت از PageSpeed  و Yslow استفاده می کند و ابزاری عالی برای تست سرعت سایت محسوب می شود. این سایت به شما کمک می کند از کلیه نواقصی که موجب کاهش سرعت سایت شما شده مطلع شوید و آن ها را برطرف نمایید، در قسمت Optimize images تصاویر بهینه سازی شده مربوط به هرصفحه خود را دریافت کنید و تعداد درخواست های ارسالی به سرور، سرعت سایت خود را به درصد با رنگ های سبز، زرد و قرمز مشاهده نمایید و نمودار پیشینه بررسی وب سایت خود را نیز تحلیل کنید.

page speed insights

این ابزار سرعت سایت را برای کاربران PC و موبایل ارزیابی می کند و به صورت هشدار مشکلات را نشان می دهد و برای هر یک از آنها راه حلی ارائه می کند، دقت داشته باشید که این سایت در ایران فیلتر است و برای دسترسی به آن به فیلترشکن نیاز دارید.

pingdom

یکی دیگر از ابزار های تست سرعت سایت pingdom است و به شما زمان بارگذاری، حجم سایت و بازه زمانی باز شدن صفحات و محتوای سایت را نشان می دهد و راهنمایی می کند که چگونه آن ها را برطرف کنید.

websiteoptimization

یک ابزار ساده برای ارزیابی سرعت سایت می باشد و بعد از آن حجم صفحه و زمان دانلود را نشان می دهد و سپس روش هایی برای افزایش سرعت سایت ارائه می دهد.

Load Impact

این ابزار رایگان برای تست سرعت سایت کارایی دارد که عملکرد وب سایت شما را توسط ترافیک مانیتور می کند و از تمام نقاط دنیا سایت را تجزیه و تحلیل می کند و در یک نمودار واضح گزارش می دهد.در صورتی که تمایل دارید سرعت سایتتان بالا برود، می توانید از متخصصان تیم لاک پشت کمک بگیرید تا مسائل موجود در سایت شما را حل کنند. بعد از ارزیابی های فنی، امور موردنیاز جهت افزایش سرعت سایت شما شروع خواهد شد و سرعت سایت شما بهبود پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.