لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری یکی از موارد مهمی است که هر آژانس مسافرتی و گردشگری باید در رزومه کاری خود داشته باشد. به عبارت بهتر داشتن یک سایت گردشگری خوب و جذاب می‌تواند یکی از اصلی‌ترین عوامل در جذب مخاطب و شرکت او در تورهای مختلف باشد. اگر سایت گردشگری به گونه‌ای طراحی شود که بتواند علاوه بر معرفی خدمات آژانس مسافرتی و گردشگری اطلاعات دیگری را نیز در اختیار مخاطب قرار دهد، اعتبار آژانس نزد مخاطب افزایش یافته و اعتماد آن ها به راحتی جلب می‌شود. از سوی دیگر زمانی که مخاطب شاهد تطابق کامل خدمات در دنیای واقعی و ادعاهای سایت باشد به یک مشتری دائمی تبدیل شده و شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی خواهد کرد.

دلایل نیاز به طراحی سایت آژانس مسافرتی

اما آیا واقعا اصلی‌ترین دلیل نیاز به طراحی سایت برای یک آژانس مسافرتی یا موسسه گردشگری کاهش هزینه تبلیغات است؟ در واقع بهتر است بدانید که زمانی هر کاربر شما تبدیل به یک بازاریاب فعال برای شما خواهد شد که در طرحریزی وب سایت گردشگری خود به موفقیت رسیده باشید. به عبارت بهتر این موضوع آخرین چیزی است که باید از نتایج این کار انتظار داشته باشید. مهم‌ترین دلیلی که یک آژانس مسافرتی یا موسسه گردشگری نیاز به طراحی سایت دارد، گسترده بودن سطح کار آن است.

طراحی سایت گردشگری، کمک به گسترش مرزهای کاری شما

طراحی سایت گردشگری، کمک به گسترش مرزهای کاری شما

آژانس مسافرتی یا موسسه گردشگری یک کسب و کار کوچک نیست که محدوده کاری آن تنها به یک شهر یا حتی کشور محدود شود. از همان ابتدا که شما آژانس مسافرتی را برپا می‌کنید میدانید که گستره کاری شما مرز ندارد. بنابراین اگر برای طراحی سایت گردشگری اقدامی نکرده‌اید، چطور انتظار دارید که بتوانید مرزهای کاری خود را گسترش داده و در یک دنیای بدون مرز کار کنید؟ بنابراین طراحی یک سایت به شما کمک می‌کند تا به مخاطب خود در هر جای شهر، کشور یا حتی دنیا دسترسی داشته و خدمات خود را به او معرفی کنید.

برند سازی کسب و کار با بهینه سازی سایت

اگر طراحی سایت خود را به شرکتی معتبر سپرده باشید، سایت شما متناسب با صنعتی که در آن فعالیت می‌کنید طراحی‌شده و به‌خوبی می‌تواند مخاطب را جذب کند. اما لازمه این کار این است که مخاطبی برای جذب وجود داشته باشد. سئو و بهینه‌سازی سایت صنعتی این مخاطب را به شما تقدیم می‌کند. با استفاده صحیح از قوانین سئو می‌توانید از رقیبان خود جلو زده و مشتریان را به سمت خود جذب کنید. بدون شک این موضوع باعث افزایش فروش و درآمد شما شده و درنهایت شما را به برندی محبوب در ایران و حتی جهان تبدیل خواهد کرد.

سئو سایت گردشگری رمز موفقیت در کسب و کار

طراحی سایت گردشگری می تواند شروع خوبی برای موفقیت در کسب و کارها باشد اما کلید کامیابی در این مسیر داشتن یک سئو حرفه ای می باشد. یکی دیگر از حرفه های گروه لاک پشت بهینه سازی وب سایت با استراتژی های به روز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر  به صفحه سئو سایت گردشگری مراجعه فرمایید.

نمونه کار‌های گروه لاک پشت

یکی دیگر از موادی که در انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب می تواند به شما کمک کند، بررسی نمونه کارهای آن شرکت است. در فیلم زیر برخی از نمونه کار های گروه لاک پشت را مشاهده می کنید. اگر کسب و کار شما نیز نیازمند یک وبسایت می باشد با متخصصین گروه لاک پشت تماس بگیرید.

تماس با لاک پشت

در صورت تمایل به همکاری و یا مشاوره با گروه لاک پشت می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.

نمونه کار طراحی سایت گروه لاک پشت

طراحی سایت دایانو

طراحی سایت گروه دایانو

طراحی سایت رجاتاسیس

طراحی سایت رجا تاسیس

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت سلوکو

طراحی سایت پالایشگاه احیاء

طراحی سایت سپاهان لاستیک

طراحی سایت سپاهان لاستیک

طراحی سایت فراغ

طراحی سایت فراغ

طراحی سایت دایانو

طراحی سایت گروه دایانو

طراحی سایت سپاهان لاستیک

طراحی سایت سپاهان لاستیک

طراحی سایت رجاتاسیس

طراحی سایت رجا تاسیس

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت فراغ

طراحی سایت فراغ

طراحی سایت سلوکو

طراحی سایت پالایشگاه احیاء

طراحی وب سایت گردشگری بهترین راه برای اطلاع رسانی

در دنیای امروز بیشتر افراد ترجیح می‌دهند خدمت مورد نظر خود را در خانه و از طریق اینترنت دریافت کنند. این موضوع درباره خدماتی مانند گردشگری بسیار پررنگ‌تر از دیگر خدمات است. چرا که افراد فرصت ندارند که تک‌به‌تک آژانس‌های مسافرتی را زیر پا بگذارند تا بتوانند بهترین خدمات را دریافت کنند. اما در انتهای روز و زمانی که برای استراحت در منزل نشسته‌اند ترجیح می‌دهند با یک جستجوی ساده در اینترنت و خواندن مطالب سایت‌های آژانس های مسافرتی بهترین مقصد برای مسافرت و بهترین همراه را برای این سفر انتخاب کنند. بنابراین طراحی سایت گردشگری به شما این امکان را می‌دهد تا با ارائه اطلاعات کامل اعم از قیمت تورها و خدمات، هتل‌ها و اماکن گردشگری که با آن‌ها قرار دارید، مقاصد اصلی سفر، ساعت حرکت و … مخاطب خود را به راحتی جذب کرده و او را به یک مشتری دائمی تبدیل کنید.

مزایای طراحی سایت آژانس مسافرتی

اگر طراحی سایت گردشگری به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی انجام گیرد، مهم‌ترین مزیت آن جذب مشتری‌های بیشتر برای شما است. به عبارت بهتر طراحی تخصصی و حرفه‌ای سایت مسافرتی به شما کمک می‌کند که به عنوان یک مرجع خوب در حوزه کاری خود شناخته شده و در نتیجه بیشتر مشتریان برای کسب اطلاعات درباره مسائل گردشگری حوزه کاری شما به سایت شما مراجعه خواهند کرد. بنابراین رفته‌رفته سایت شما تبدیل به دایره‌المعارف گردشگری تبدیل شده و به این ترتیب مشتریان شما را برای کسب اطلاعات به یکدیگر معرفی خواهند کرد.

این فرایند نهایتا منجر به افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت و در نتیجه افزایش تعداد سفارش‌دهندگان شده و به این ترتیب درآمد شما را افزایش می‌دهد. از سوی دیگر مزیت طراحی سایت گردشگری این است که هیچ محدودیتی در مکان و زمان ایجاد نمی‌کند. مشتریان شما از هر نقطه کشور و جهان می‌توانند با مراجعه به سایت از خدمات شما آگاه شده و سفارش‌های خود را ثبت کنند.

فروشگاه اینترنتی سایت گردشگری

سایت گردشگری در واقع نوعی فروشگاه اینترنتی برای فعالان در حوزه گردشگری محسوب می‌شود. چرا که این سایت بیشتر از اینکه محلی برای اطلاع‌رسانی و معرفی جاذبه‌های گردشگری باشد، ویترینی برای ارائه خدمات شما است‌. هرچند که اگر طراحی سایت به صورت کاملا حرفه‌ای انجام شود این جنبه فروش و تبلیغات کمتر مخاطب را ناراحت می‌کند‌. به عبارت بهتر ارائه خدمات در قالب اطلاع‌رسانی و معرفی جاذبه‌ها باعث می‌شود که کاربر با میل و رغبت سفارش خود را ثبت کرده و این فروشگاه اینترنتی نسبتا نامحسوس را به دیگران معرفی کند.

علاوه بر فروش خدماتی که به طور مستقیم توسط آژانس ارائه می‌شوند، در فروشگاه اینترنتی سایت گردشگری می‌توانید لوازمی را که هر فرد برای سفر نیاز دارد به صورت اینترنتی به فروش برسانید. لوازمی مانند چمدان، عینک آفتابی، کوله‌پشتی، چادر مسافرتی، وسایل ماهیگیری، وسایل مورد نیاز برای برپایی آتش و مواردی از این قبیل که از لوازم اصلی سفر هستند.

نیاز های مسافرت رو خودت برطرف کن!

طراحی سایت مسافرتی خود را به چه گروهی بسپاریم؟

طراحی سایت گردشگری خود را به چه گروهی بسپایم؟

در حال حاضر شرکت‌ها و گروه‌های زیادی هستند که در حوزه طراحی سایت فعالیت میکنند. شما باید سفارش طراحی سایت گردشگری خود را به گروهی بسپارید که علاوه بر آشنایی نسبی با مباحث گردشگری، کاملا به طراحی سایت و قوانین سئو مسلط باشد. چرا که زمانی سایت شما می‌تواند تمامی مزایای گفته شده را برای شما به ارمغان آورد که در نتایج اولیه جستجو توسط موتورهای جستجو به کاربر پیشنهاد داده شود. اگر نمی‌خواهید چنین چیزی را با پرداخت مبالغ گزاف برای تبلیغات به دست آورید باید بر روی سئو سرمایه‌گذاری کنید تا درباره بازگشت سرمایه اطمینان داشته باشید.

چرا انتخاب گروه لاک پشت ؟!

طراحی سایت گردشگری یک کار بسیار تخصصی است. از آنجا که رقابت بسیار زیادی در این حوزه جریان دارد و اینترنت اصلی‌ترین ابزار آژانس‌های مسافرتی برای جذب مخاطب است، سپردن طراحی سایت در این حوضه به یک گروه غیرحرفه‌ای یک ریسک بسیار بزرگ است. اگر می‌خواهید که در دام چنین گروهی گرفتار نشده و تمامی هزینه خود را به باد ندهید، همین الان عبارت گروه لاک پشت برای طراحی سایت را در اینترنت جستجو کنید. گروه لاک پشت با بهره‌گیری از تخصص و تجربه خود در زمینه طراحی سایت گردشگری شما را به رتبه یک آژانس‌های مسافرتی تبدیل خواهد کرد.

چرا انتخاب گروه لاک پشت؟

نکات مهم و اصول طراحی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک سایت گردشگری چندزبانه بودن آن است. فردی که از یک کشور دیگر برای مشاهده خدمات شما در اینترنت جستجو می‌کند، با دیدن سایتی که همه چیز را به زبان خود او بیان کرده است احساس راحتی بیشتری کرده و ترجیح می‌دهد خدمات موردنظر خود را از چنین سایتی دریافت کند. ویژگی دیگر سایت مسافرتی داشتن یک ظاهر جذاب و زیبا است که بتواند در نگاه اول مشتری را به خود جلب کند. در کنار داشتن ظاهر جذاب و زیبا باید دسترسی آسان را به قسمت‌های مختلف برای کاربر ایجاد کند. به طوری که کاربر بتواند در مدت‌زمان کوتاهی خدمت مورد نظر خود را پیدا کرده و به آن دسترسی پیدا کند.

مهم‌ترین خدماتی که باید در یک سایت گردشگری به مشتری ارائه شوند از قرار زیر هستند:

 • معرفی جاذبه‌های گردشگری، اماکن تاریخی و جاذبه‌های طبیعی شهر یا کشور مقصد
 • داشتن گالری تصاویر از محیط کاری آژانس، مناظر طبیعی و جاذبه‌های شهرها و کشورهای مختلف و هتل‌های تحت قرارداد
 • امکان رزرو آنلاین هتل و بلیت برای مسافرانی که قصد دارند چنین خدماتی را شخصا انجام دهند.
 • معرفی تورهای گردشگری، مدت‌زمان آن‌ها، مقاصد مورد نظر، تعداد روزها، هتل محل اقامت و نحوه رفت‌وآمد
 • امکان رزرو آنلاین تورها بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • امکان لغو رزروها به همراه توضیحات مورد نیاز برای کسر مبلغ یا مدت‌زمان مجاز برای لغو
 • فراهم کردن امکان انتقال سهم مسافر با توضیح کامل شرایط
 • داشتن پشتیبانی فنی شبانه‌روزی برای پاسخگویی به سوالات درباره سایت یا خدمات ارائه شده
 • نوشتن راه‌های تماس با آژانس یا مراجعه به آن و مدارک مورد نیاز
 • اخبار و مقالات آموزشی
 • بخش نظرسنجی و باشگاه مشتریان
 • پیوندهای مفید مانند پیوند به سایت هتل‌ها یا مراکز گردشگری

سوالات متداول در خصوص طراحی وب سایت

بدون شک در مرحله اول طراحی مناسب سایت است که کاربر را به ادامه حضور در آن ترغیب می‌کند. پس باید این کار را به دست شرکتی کاردان و متخصص بسپارید. پس از آن بهینه‌سازی سایت با قوانین سئو رتبه سایت را بالا خواهد آورد. نکته مهم‌تر اینکه کیفیت خدمات شما نیز می‌تواند در موفقیت سایت و افزایش بازدید آن بسیار موثر باشد.

اطلاعات تورهای لحظه آخری، اخبار مربوط به قیمت هتل‌ها و تورها، تخفیف‌های موجود، اطلاعات علمی مفید، معرفی بهترین مقصدهای گردشگری و هتل‌ها و…

نکته مهم این است که راه‌اندازی سایت برای آژانس مسافرتی یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است که با تبلیغات صحیح و به‌روز نگه داشتن سایت به بار می‌نشیند. بنابراین هزینه‌ای که شما برای این کار پرداخت می‌کنید، هزینه از دست رفته‌ای نبوده و به شما برخواهد گشت. ضمن اینکه در ابتدای کار می‌توانید از پکیج‌های پیشنهادی ارزان‌تر استفاده کنید و در ادامه سایت خود را گسترش دهید.

کمی زمان نیاز هست تا سایت شما در نتایج جست‌وجو رشد کرده و به صفحه اول گوگل برسد. اما با تبلیغات درست در اینترنت می‌توانید این زمان را کمی کوتاه‌تر کنید. زمانی که سایت شما در نتایج اولیه گوگل ظاهر شده و درآمدزایی آن آغاز شد، این درآمد نسبتا پایدار خواهد بود.

ریسپانسیو بودن، داشتن امکان جستجوی پیشرفته و بخش نظرات کاربران و ظاهر جذاب از مهم‌ترین ویژگی‌های سایت گردشگری هستند.

چندزبانه بودن، پشتیبانی 24 ساعته، قالب و ظاهر انتخابی، تعداد بخش‌ها و خدمات، امکانات مختلف مانند پیوندهای مفید یا پرداخت آنلاین، تولید محتوا

برگزاری تورهای مجازی، اشتراک تجربه دیگر گردشگران و انتشار دائمی عکس‌ها و ویدیوها

سوالات متداول

مسیر انجام پروژه های طراحی وب سایت

بسته به نیاز و هدف مشتری موارد موجود در قرار داد ها قابل تغییر هستند که در طی یک جلسه مشاوره و نیاز سنجی آن ها را بررسی می کنیم. بعد از مشخص شدن نیاز ها و اهداف طراحی سایت، و ارائه پروپوزال، قرار داد به صورت رسمی تنظیم می شود و سایر مراحل انجام می شود. بسته به نوع وبسایت (وبسایت شخصی، وبسایت فروشگاهی، سایت شرکتی و …) و امکانات خواسته شده، مدت زمان اجرا و تحویل متغییر خواهد بود.

مراحل انجام سفارش طراحی سایت

انواع پکیج های طراحی سایت گروه لاک پشت

تعرفه طراحی سایت شرکتی

لیست قابلیت ها و امکاناتپکیج اقتصادیپکیج پایهپکیج حرفه ای
قیمتتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
مدت زمان7 الی 10 روز کاری10 الی 15 روز کاری15 الی 20 روز کاری
مشاوره کسب و کار و طراحی استراتژی سایت
نصب قالب آماده
طراحی اختصاصی ui و ux
طراحی پروتوتایپ اختصاصی
تعداد صفحات طراحی شده335 الی 8
طراحی تصاویر مورد نیاز در صفحه اول

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

لیست قابلیت ها و امکاناتپکیج اقتصادیپکیج پایهپکیج حرفه ای
قیمتتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیرید
مدت زمان10 الی 12 روز کاری15 الی 20 روز کاری20 الی 30 روز کاری
مشاوره کسب و کار و طراحی استراتژی سایت
نصب قالب آماده
طراحی اختصاصی ui و ux
طراحی پروتوتایپ اختصاصی
تعداد صفحات طراحی شده335 الی 8
طراحی تصاویر مورد نیاز در صفحه اول
ساخت دسته بندی محصولات3 الی 55 الی 77 الی 10
بارگذاری محصول101520
طراحی تصاویر محصولات

تعرفه طراحی سایت شرکتی با وردپرس

پکیج اقتصادی

6.500.000 تومان

5 -10 روز کاری 

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • استفاده از طرح قالب آماده
  اجرای دمو آماده قالب
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی فرم تماس با ما
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • دارای پنل مدیریت
 • ساخت Gmail سازمانی

پکیج پایه

10.500.000 تومان

10 – 15 روز کاری

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • استفاده از قالب آماده
  اجرای طرح مد نظر کارفرما
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • پشتیبانی 2 ماهه

پکیج حرفه ای

13.500.000 تومان

15 – 20 روز کاری

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • استفاده از قالب آماده
  طراحی پروتوتایپ اختصاصی
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما و فرم استخدام
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت + امنیت حرفه ای
 • بهینه سازی سرعت و کشینگ
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • ثبت در گوگل مپ
 • پشتیبانی 3 ماهه

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

پکیج اقتصادی

8.500.000 تومان

12 -10 روز کاری 

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • بارگذاری 10 عدد محصول
 • ساخت دسته بندی 5-7 عدد
 • ایجاد گالری محصول
 • ثبت نظر کاربران در هر محصول
 • استفاده از طرح قالب آماده
  اجرای دمو آماده قالب
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی فرم تماس با ما
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • دارای پنل مدیریت
 • ساخت Gmail سازمانی

پکیج پایه

11.500.000 تومان

20 -15 روز کاری 

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • بارگذاری 15 محصول
 • ساخت دسته بندی 5 عدد
 • ایجاد گالری محصول
 • اتصال به درگاه بانکی
 • استفاده از قالب آماده
  اجرای طرح مد نظر کارفرما
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • پشتیبانی 2 ماهه

پکیج حرفه ای

15.500.000 تومان

20 -25 روز کاری 

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • بارگذاری 20 محصول
 • ساخت دسته بندی 10 عدد
 • ایجاد گالری محصول
 • طراحی تصاویر محصولات
 • اتصال به درگاه بانکی
 • استفاده از قالب آماده
  طراحی پروتوتایپ اختصاصی
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما و فرم استخدام
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت + امنیت حرفه ای
 • بهینه سازی سرعت و کشینگ
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • ثبت در گوگل مپ
 • پشتیبانی 3 ماهه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =