لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی

سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی روشی برای رونق کسب‌وکار شما است. روشی که با استفاده از آن می‌توانید از زحماتی که برای راه‌اندازی سایتتان کشیده‌اید نتیجه گرفته و سایت خود را به محلی برای کسب درآمد بیشتر تبدیل کنید. توجه کنید که سئو سایت گردشگری  و آژانس مسافرتی فرایندی زمان‌بر است اما قطعا زمانی که به بار بنشیند نتایجی طولانی‌مدت را برای شما رقم خواهد زد. بهینه‌سازی سایت بر اساس سئو به شما کمک خواهد کرد که درنتیجه‌ی جست‌وجوی کاربران ظاهرشده و آن‌ها راحت‌تر از دیگر رقیبان شما را پیدا کنند. تنها نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که سئو سایت را به شرکتی معتبر بسپارید و پس‌ازآن منتظر رتبه گرفتن سایت خود بمانید.

تاثیر سئو سایت در برندینگ

برای هرکسی که کسب‌وکاری را راه می‌اندازد، یکی از مهم‌ترین نکات شناخته شدن توسط مخاطبان آن کسب‌وکار است. اینکه مخاطبان شما را به‌عنوان یک برند سرآمد در حوزه کسب‌وکار بشناسند، به‌خودی‌خود باعث تبلیغ کار شما و جذب خودکار مشتریان جدید می‌شود. این موضوع در صنعت گردشگری اهمیت بیشتری دارد. چراکه در این صنعت مشتریان شما معمولا خارج از شهر یا حتی کشور شما هستند و نمی‌توانند نمایندگی‌های آژانس مسافرتی شما را در سطح شهر ببینند. بنابراین لازم است راه دیگری برای برندسازی پیدا کنید. سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی راهی است که به شما کمک می‌کند با راه‌اندازی شعبه‌ای در اینترنت کم‌کم برند خود را به دیگران نشان داده و معروف شوید.

اهداف و دلایل نیاز به سئو سایت گردشگری

اهداف سئو سایت گردشگری

مهم‌ترین هدف از سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی افزایش رتبه سایت شما و دیده شدن آن در نتایج اولیه گوگل است. این موضوع باعث می‌شود که زمانی که مخاطبان شما درباره خدمات گردشگری یا آژانس‌های مسافرتی جست‌وجو کردند، شما را زودتر از دیگر رقبا پیدا کرده و خدماتتان را بررسی کنند. این موضوع باعث تبدیل جست‌وجوگران موقتی به مشتریان دائمی شده و درنهایت فروش و درآمد شما را افزایش می‌دهد. هدفی که بدون شک در ابتدای کار به آن فکر کرده بودید. نکته دیگر اینکه این کار باعث می‌شود که مشتریان شما دیگر محدود به کسانی که قبلا از خدماتتان استفاده کرده یا دوستان و آشنایان آن‌ها نباشند. درواقع سئو سایت بر اساس کلمات کلیدی درست باعث گسترش دایره مشتریان شده و شما را به یک آژانس مسافرتی بین‌المللی تبدیل می‌کند.

چرا سایت خود را برای موتورهای جست‌وجو بهینه کنیم؟

برای آنکه سایت شما به مخاطبان اینترنتی نمایش داده شود باید از فیلتر موتورهای جست‌وجو بگذرد. درواقع تا زمانی که موتورهای جست‌وجو سایت شما را شناسایی نکرده و از محتویات صفحات آن باخبر نشوند، چیزی را به کاربران نشان نمی‌دهند. بنابراین شما باید سایت گردشگری و آژانس مسافرتی خود را برای این موتورها بهینه‌سازی کنید. برای این کار لازم است از قوانین سئو پیروی کرده و قدم‌به‌قدم آن‌ها را در سایت خود اجرا کنید. اجرای این قوانین به معنای یافتن کلمات کلیدی مناسب، تولید محتوای کاربردی، جذاب کردن سایت برای مخاطبین، لینک دهی مناسب و افزایش سرعت سایت است. با این کارها موتورهای جست‌وجو زودتر شما را پیدا کرده و درنتیجه باعث افزایش بازید سایت شما خواهد شد.

نمونه کار های سئو گروه لاک پشت

گروه لاک پشت برای سایت های بسیاری از جمله پینیون، راد صنعت روشاک، سپاهان لاستیک، روغن طلایی احیا، دایانو، رجا تاسیس، تارا سپهر، یاوران حج و … خدمات سئو سایت را ارائه داده است. در فیلم روبه رو می توانید جایگاه برخی از کلماتی که در سایت های نامبرده سئو شده اند را ببینید. برخی از آن ها شامل خرید فیش حج اصفهان، فروش لوله و اتصالات، لوله اتصالات ساختمانی، اتصلات کوپلی، اتصالات پرسی، فروش بلبرینگ، فروش بال اسکرو، پکینگ، فروش اورینگ لاستیکی، فریم چراغ تزئینی، فریم پروژکتور، فریم چراغ خیابانی، خرید وایت اسپریت، سامانه بودجه، سامانه سیگما، نوار لاستیکی بلبرینگ KYK و … می باشد که امکان قرارد دادن تمامی این کلمات در اینجا وجود ندارد.

نکات مهم بهینه سازی وب سایت گردشگری و آژانس مسافرتی 

مهم‌ترین نکته در سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی افزایش زمان حضور مخاطب در سایت است. شما باید با تولید محتوای مناسب و آسان‌سازی دسترسی به محل‌های مختلف سایت تجربه مخاطب در سایت خود را بهبود داده و به‌این‌ترتیب به بهبود رتبه سایت کمک کنید. چرا که در حال حاضر محور اصلی قوانین سئو رضایت مخاطب و تجربه مفید کاربری است. علاوه بر این باید توجه داشته باشید که در بهینه‌سازی سایت خود اغراق نکنید. همان‌قدر که عدم استفاده از قوانین سئو می‌تواند به سایت آژانس مسافرتی شما ضربه بزند، استفاده زیاد از آن‌ها نیز آسیب‌زننده خواهد بود. موتورهای جست‌وجو متوجه می‌شوند که شما قصد سوءاستفاده از آن‌ها را دارید و به همین دلیل کم‌کم شما را از لیست سایت‌های مفید حذف می‌کنند. 

نکته دیگر این است که هیچ‌کس نمی‌تواند زمان مشخصی برای افزایش رتبه سایت تعیین کرده و به شما تضمین دهد که به رتبه یک می‌رسید. چراکه موفقیت در سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی تا حد زیادی به فعالیت‌های رقیبان شما برمی‌گردد. بنابراین هرچه رقیبان قدرتری داشته باشید باید زمان بیشتری را به این کار اختصاص داده و صبورتر باشید.

اولین قدم برای رونق در کسب و کار

شاید بتوان گفت که یکی از اصلی‌ترین قدم‌ها برای پیشرفت در صنعت گردشگری، و معرفی آژانس مسافرتی شما طراحی حرفه ای سایت گردشگری و آژانس مسافرتی است. چراکه مخاطبان شما در این صنعت معمولا تنها ساکنان منطقه یا شهر شما نیستند. شما باید فکر خود را به‌سوی فراتر از مرزهای شهر و حتی کشور خود پرواز داده و به کسانی فکر کنید که قصد دارند برای سفر به کشور شما از خدمات گردشگری استفاده کنند. ارزان‌ترین و مطمئن‌ترین راهکار برای دسترسی به این مخاطبان و ارائه خدمات به آن‌ها راه‌اندازی یک سایت است. سایتی که بتواند خدمات آژانس شما را به‌خوبی معرفی کرده و مشتریان را از سراسر دنیا به‌سوی شما جذب کند.

مراحل سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی

مراحل سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی

اولین مرحله پیش از شروع سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی راه‌اندازی یک سایت جذاب و مناسب است. شما باید یک شرکت معتبر و باتجربه برای طراحی سایت خود پیدا کرده و به کمک این شرکت سایت را بالا بیاورید. پس ‌از آن لازم است شروع به تولید محتوا در اصفهان کرده و با استفاده از کلمات کلیدی مناسب سایت خود را پربارتر کنید. پس از تولید تعدادی محتوا سئوکار واردشده و شروع به بهینه‌سازی سایت بر اساس قوانین سئو می‌کند. البته در دو مرحله قبلی نیز باید حتما از متخصص سئو مشورت بخواهید تا مراحل بعدی با سرعت بیشتری انجام شوند. نکته مهم این است که مراحل سئو سایت هیچ‌گاه به پایان نمی‌رسد. شما باید همواره سایت خود را بر اساس این قوانین به‌روز نگه‌داشته و آن را در مسیر رشد و پیشرفت نگه‌دارید.

انتخاب بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات سئو 

سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی کار هرکسی نیست. شما نمی‌توانید سئو سایت خود را به هر شرکتی که ادعا می‌کند از این قوانین مطلع است بسپارید. چراکه ضربه‌ای که استفاده از خدمات شرکت‌های نامعتبر و بی‌تجربه به سایت شما میزند، به‌سختی قابل جبران است. بنابراین از همان ابتدا با چشمانی باز پیش رفته و سئو سایت خود را به شرکتی معتبر بسپارید. بررسی رتبه نمونه کارهای شرکت و حتی سایت خود آن شرکت می‌تواند به شما نشان دهد که آیا می‌توانید به خدمات شرکت اطمینان کنید یا نه. مطمئن باشید که زمانی که بر روی یافتن یک شرکت خوب برای این کار می‌گذارید هدررفته نبوده و در هنگام دیدن نتایج متوجه ارزش این کار خواهید شد.

بدون شک تا زمانی که شما قدمی برای سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی خود برندارید، کسی تلاشی برای بهبود رتبه آن نخواهد کرد. بنابراین بهتر است زمان را از دست نداده و زودتر از دیگر رقیبان هم‌سطح خود برای این کار هزینه کنید. قطعا تاکنون متوجه شده‌اید که سئو سایت چگونه می‌تواند آژانس شما را به مردم ایران و جهان بشناساند. پس دست‌به‌کار شده و همین‌الان قدم در راه جهانی‌شدن بگذارید.

در این راستا تیم لاک پشت در زمینه طراحی و سئو حرفه ای سایت های شما فعالیت میکند. جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق گذاشتن کامنت با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود. در صورت رضایت از خدمات تیم لاک پشت با دادن امتیاز، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

مراحل ارائه خدمات سئو سایت در لاک پشت

در صورتی که تمایل دارید که از نحوه همکاری با گروه لاک پشت به عنوان بهترین شرکت سئو سایت مطلع شوید نمودار زیر را بررسی کنید.

در صورت انتخاب گروه لاک پشت برای خدمات سئو سایت تان در ابتدا سایت شما آنالیز شده و با استفاده از نتایج به دست آمده لیستی از مواردی که باید بهبود یابند به منظور شکلی گیری بهترین تجربه کاربری تهیه می شود. سپس با توجه به وضعیت رقبا و تحلیل فعالیت آن ها، استراتژی محتوایی مناسب تدوین می شود و کلماتی که جذب ترافیک برای کسب و کار شما در آن ها سودمند است و در گوگل سرچ بالایی دارند استخراج می شود. با طراحی جدول زمانبندی مسیر رسیدن به موفقیت را طی خواهیم کرد. با طراحی UI (رابط کاربری) UX (تجربه کاربری) مناسب برای جذب ترافیک بیش تر و افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری، تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراه شما خواهیم بود.

مراحل-سفارش-خدمات سئو

با استفاده از سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی اولین انتخاب برای مسافران باشید.

محاسبه هزینه خدمات سئو  

هزینه و تعرفه سئو از جمله مهم ترین مواردی است که برای مدیران شرکت ها مهم است. نکته حائز اهمیت در مورد تعرفه سئو (seo) وب سایت این است که بهینه سازی سایت، یک کالا نیست که قیمت مشخصی داشته باشد؛ بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت و به صرفه برای شما به حساب می آیند. بنابراین به خدمات سئو وب سایت گردشگری به دید یک هزینه نگاه نکنید بلکه سرمایه سایت و شرکت شما برای برند سازی است.

روش های مختلفی برای عقد قرار دادهای سئو و محاسبه تعرفه سئو سایت آژانس مسافرتی وجود دارد از جمله ساعتی، پروژه ای، ماهیانه، عبارت کلیدی و تصاعدی که بسته به سایت و فعالیت شما روش مناسب را انتخاب می کنیم. در صورتی که تمایل داشتید که در مورد این روش ها و تعرفه هر کدام اطلاعات بیش تری کسب کنید به صفحه تعرفه سئو مراجعه کنید.

سفارش سئو (seo) سایت آژانس مسافرتی

تماس با لاک پشت

در صورتی که تمایل داشتید که گروه لاک پشت برای پروژه های سئو سایت خود همکاری داشته باشید و یا در این زمینه به مشاوره نیاز داشتید می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

همیشه به هنگام شروع هر کاری علامت سوال های زیادی در ذهن هر انسانی نقش می بندد که یافتن پاسخ آن ها در بیرون آمدن از سردرگمی می تواند کمک کننده باشد.
مدیران شرکت های موفق پیش از تصمیم گیری حتما به خوبی در مورد کاری که قصد شروع آن را دارند به طور کامل تحقیق می کنند. 
برحسب تجربه برخی از سوالاتی که به طور رایج برای اکثر مدیران به هنگام سفارش سئو سایت ، به وجود آمده است را در این قسمت برای شما قرار داده ایم.

شاید بتوان گفت که هر زمان استفاده از اینترنت به پایان رسید، سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی نیز تمام می‌شود. همین موضوع نشان می‌دهد که این کار بی‌انتها است و شما باید همواره به فکر بهینه‌سازی سایت خود بر اساس قوانین سئو باشید. چراکه این قوانین مدام به‌روز شده و شما باید بر اساس قوانین روز سایت خود را اصلاح کنید. البته توجه کنید که در ابتدای کار باید زمان و هزینه بیشتری به این کار اختصاص دهید اما در زمان به بار نشستن درخت نیز نمی‌توانید آن را بدون رسیدگی به حال خود رها کنید.

بله. قطعا هیچ صفحه‌ای در سایت شما بدون هدف طراحی و راه‌اندازی نشده است. بنابراین باید راه را برای دیده شدن همه صفحات سایت خود هموار کنید. این موضوع باعث می‌شود که مخاطبان با جست‌وجوی کلمات کلیدی مختلف به سایت شما دسترسی پیدا کرده و از خدمات شما آگاه شوند.

بله. اگر برای آژانس خود سایتی راه‌اندازی کرده‌اید باید برای سئو آن هزینه کنید. چراکه در غیر این صورت کسی سایت شما را نخواهد دید. فراموش نکنید که هرچه زودتر سرمایه‌گذاری برای سئو را آغاز کنید از رقیبان جلوتر افتاده و زودتر نام شما بر سر زبان گردشگرهای داخلی و خارجی خواهد افتاد.

شما می‌توانید همین عبارت را در اینترنت جست‌وجو کرده و سایت‌هایی را که در اولین نتایج نشان داده می‌شوند باز کنید. همین امر نشان می‌دهد که این شرکت‌ها تجربه کافی در زمینه سئو دارند. چراکه خود به رتبه‌های برتر گوگل رسیده‌اند. پس‌ازآن با بررسی نمونه کارهای هر شرکت و هزینه‌ها بهترین گزینه را انتخاب کرده و سئو سایت خود را به او بسپارید. فراموش نکنید که هزینه همه‌چیز نیست و قطعا ارزان‌تر بودن به معنای بهتر بودن نخواهد بود.

بدون شک خیر. هیچ‌کس نمی‌تواند تضمین کند که می‌تواند شما را به رتبه یک گوگل برساند. حتی اگر شما به رتبه یک گوگل هم برسید تا زمانی که خدمات مناسب و جذابی به مشتریان خود عرضه نکنید، نمی‌توانید درآمد بیشتری داشته باشید. سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی تنها به شما کمک می‌کند که در فضای اینترنت دیده‌شده و مشتریان جدیدی پیدا کنید. اما اینکه مخاطبان اینترنتی به مشتریان دائمی تبدیل‌شده و درآمد شما را افزایش دهند به کیفیت خدمات خود شما برمی‌گردد.

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 1 =

4/5 - (1 امتیاز)