مونوگرام-طراحی-سایت-شرکتی
Company Web Design

طراحی سایت شرکتی

با طراحی یک سایت شرکتی می توانید گام اول برای ورود به تجارت آنلاین رو بردارید و از این بستر خدمات و محصولات خود را به شیوه ای مناسب به مشتریان و کاربران خود معرفی کنید. طراحی سایت یک راه عالی برای جذب مشتریان بیش تر و تعامل با آن هاست که از این طریق نیز می توانید خدمات خود را برای مشتریانتان بهینه تر کنید. با این کار درصد وفاداری مشتریانتان افزایش می یابد که این خود می تواند

مونوگرام-طراحی-سایت-شخصی

طراحی سایت شخصی
Personal Web Design

وردپرسی

طراحی سایت وردپرسی
WordPress Web Design

مونوگرام-طراحی-سایت-فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی
Shopping Web Design

مونوگرام-طراحی-سایت-پزشکی

طراحی سایت پزشکی
Medical Web Design

مونوگرام-طراحی-سایت-صنعتی

طراحی سایت صنعتی
Industrial Web Wesign

سفارش طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

امروزه دیگر نمونه‌های سنتی و نخ‌نمای شده بازاریابی به کار شما نمی‌آیند و قادر به کسب سود و درآمد بالاتر برای شما نیستند! بنابراین بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به ورود به بازار دیجیتال و بازاریابی آنلاین اقدام کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید. درصورتی‌که صاحب یک کسب‌وکار قدیمی هستید یا قصد راه‌اندازی یک تجارت تازه را دارید، بهتراست گام نخست را بردارید و برای طراحی سایت شرکتی اقدام کنید. این قبیل سایت‌ها به معرفی و عرضه تولیدات و خدمات شما می‌پردازند و در جلب‌نظر طیف وسیعی از مشتریان تاثیر بسزایی دارند. درواقع سایت شرکتی ویترین زیبایی از فعالیت‌های شماست و این قابلیت را دارد که شما را به سوی موفقیت و کسب سود بیشتر هدایت کند. 
از طرفی مشتریانتان، مخصوصا آن‌هایی که هیچ تصوری از فعالیت‌های شما ندارند، این فرصت را خواهند داشت که با برند شما به‌صورت جدی آشنا شوند. دراین‌صورت شما این امکان را دارید که با کاربران و مخاطبان خود تعامل سازنده‌ای برقرار کنید. اما مراحل کار طراحی سایت شرکتی به چه صورتی است؟ داشتن یک وبسایت حرفه ای برای شرکت ها چه مزایایی دارد؟ آیا با روند بهینه‌سازی این قبیل سایت‌ها آشنایی دارید؟ برای یافتن پاسخ این سوالات، ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

با طراحی سایت، یک شرکت تازه تأسیس هم می تونه یک برند بشه!!

تعدادی از نمونه کار های طراحی سایت شرکتی گروه لاک پشت

طراحی-سایت-شرکت-پینیون

طراحی سایت شرکت فنی مهندسی بازرگانی پینیون

پینیون یک گروه فنی مهندسی بازرگانی که در زمینه واردات، تامین و ساخت قطعات و تجهیزات اتوماسیون صنعتی فعالیت میکند. همکاری گروه پینیون با لاک پشت از سال ۹۸ شروع شد؛ که طی این مدت ما در زمینه سئو داخلی و خارجی بیش از ۸۰۰ کلمه کلیدی، بهینه سازی سرعت سایت و کدهای قالب، طراحی UX مجدد برگه های قدیمی و جدید، طراحی هدر و فوتر، افزایش آمار بازدید، راه اندازی شبکه های اجتماعی فعالیت داشته ایم.

طراحی-سایت-شرکت-تاراسپهر

طراحی سایت شرکت تاراسپهر

شرکت تارا سپهر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و خدمات مدیریتی فعالیت میکند. ما برای تارا سپهر بارگذاری مجدد سایت را انجام دادیم، که شامل تعویض قالب و کدنویسی های اختصاصی، طراحی برگه های اصلی به همراه طراحی عکسهای متناسب به صورت ریسپانسیو می باشد.

طراحی-سایت-شرکت-روغن طلائی-احیا

طراحی سایت شرکت روغن طلائی احیا

روغن طلایی احیا در زمینه تولید روغن‌های پایه، هیدروکربن‌ها و حلال‌های صنعتی فعال است. لاک پشت برای شرکت روغن طلایی احیا راه اندازی اولیه وبسایت رسپانسیو دو زبانه به همراه طراحی لوگو و سئو کلمات کلیدی ۸ محصول را به عهده گرفت و تحویل مشتری داد.

نمونه کار های طراحی سایت شرکتی

مراحل ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی

فرایند همکاری و سفارش پروژه طراحی سایت در اصفهان به گروه لاک پشت
راهنمای مطالعه

همه چیز درباره طراحی سایت شرکتی

امروزه دیگر نمونه‌های سنتی و نخ‌نمای شده بازاریابی به کار شما نمی‌آیند و قادر به کسب سود و درآمد بالاتر برای شما نیستند! بنابراین بهتر است هر چه سریع‌تر نسبت به ورود به بازار دیجیتال و بازاریابی آنلاین اقدام کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید. درصورتی‌که صاحب یک کسب‌وکار قدیمی هستید یا قصد راه‌اندازی یک تجارت تازه را دارید، بهتراست گام نخست را بردارید و برای طراحی سایت شرکتی اقدام کنید. این قبیل سایت‌ها به معرفی و عرضه تولیدات و خدمات شما می‌پردازند و در جلب‌نظر طیف وسیعی از مشتریان تاثیر بسزایی دارند. درواقع سایت شرکتی ویترین زیبایی از فعالیت‌های شماست و این قابلیت را دارد که شما را به سوی موفقیت و کسب سود بیشتر هدایت کند.

از طرفی مشتریانتان، مخصوصا آن‌هایی که هیچ تصوری از فعالیت‌های شما ندارند، این فرصت را خواهند داشت که با برند شما به‌صورت جدی آشنا شوند. دراین‌صورت شما این امکان را دارید که با کاربران و مخاطبان خود تعامل سازنده‌ای برقرار کنید. اما مراحل کار طراحی سایت شرکتی به چه صورتی است؟ داشتن یک وبسایت حرفه ای برای شرکت ها چه مزایایی دارد؟ آیا با روند بهینه‌سازی این قبیل سایت‌ها آشنایی دارید؟ برای یافتن پاسخ این سوالات، ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

 

دلایل راه اندازی و طراحی وبسایت شرکتی

مزایای طراحی سایت شرکتی در اصفهان

سایت شرکتی یک ابزار کاملا کارآمد در کسب اعتبار و سود بیشتر محسوب می‌شود. درواقع طراحی سایت‌های شرکتی امروزی به‌گونه‌ای پیش رفته ‌است که بسیاری از معایب خرید آنلاین به ‌شدت کاهش یافته ‌است. مشتریان در ابتدای ورود به دنیای خریدهای اینترنتی به‌ علت عدم مشاهده مستقیم محصولات، تمایل چندانی برای خرید نداشتند. امروزه شما در سایت شرکتی خود قادر به افزودن جزئیاتی هستید که به‌خوبی توانایی‌ها و امکانات شما را معرفی می‌کنند. 

از دیگر مزایای طراحی سایت شرکتی عبارت است از:

 • عدم محدودیت:

بسیاری از کسب‌وکارهای گذشته مشکل محدودیت در زمان داشتند؛ اما این روزها و با طراحی سایت شرکتی در اصفهان این اشکال کاملا برطرف شده‌است. مشتریان بدون درنظر داشتن زمان، قادر به مراجعه به سایت شما خواهند بود.

 • قیمت مقرون به صرفه:

از دیگر مزایای راه‌اندازی و طراحی سایت شرکتی آن است که با صرف هزینه کم، حجم وسیعی از تبلیغات را شامل می‌شود. دراین‌صورت صاحبان تجارت‌ها فرصت دارند برخلاف گذشته خود را در معرض تماشای طیف وسیعی از مشتریان قرار دهند.

 • جا نماندن از رقابت:

این مسئله را در نظر داشته باشید که در دنیایی که رقابت حرف اول را می زند، نباید از رقبای خود جا بمانید. پس از طراحی سایت شرکتی، باید همواره به بهینه‌سازی و بروزرسانی آن توجه کنید. چرا که سایت نشان‌دهنده فعالیت‌های شما است! با عرضه خدمات مناسب این فرصت را دارید که مشتریان بالقوه خود را به وفادارترین مشتریان حوزه خود بدل کنید. با کلیک بر روی لینک زیر می توانید در مورد بهینه سازی و سئو بیش تر بخوانید.

طراحان سایت شرکتی به چه مسائلی توجه می‌کنند؟

هر سایت از قسمت‌های مختلفی تشکیل می‌شود که به‌طور مستقیم با مخاطبان در ارتباط است. توجه به این بخش‌ها و ساخت نمای جذاب ظاهری و ساختاری برای کسب‌وکار شما در دستور کار این طراحان و برنامه‌نویسان قرار دارد. به‌طور کلی تیم برنامه‌نویسی و طراحی سایت شرکت به چند موضوع توجه می‌کند که شامل موارد زیر است:

 • شکل ظاهری و نمای بیرونی سایت
 • طراحی تخصصی و منحصربه‌فرد صفحات اصلی مانند درباره ما، تماس با ما و غیره
 • طراحی تصاویر و ویدئوهای تخصصی کسب‌وکار شما با سبکی خاص و منحصر به فرد
 • طراحی جستجوگر قدرتمند برای وب‌سایت؛
 • طراحی سایت به صورت ریسپانسیو یا واکنشگرا
 • طراحی سیستم دریافت، پاسخ‌دهی و مدیریت نظرات کاربران
 • طراحی بخش‌های معرفی محصولات و مقایسه آن‌ها
 • مکانیزم نشان‌دهنده ساعت و تقویم و نمایش آن
 • امکان دریافت فایل پی دی اف و پرینت از تمام صفحات سایت
 • مدیریت شبکه‌های اجتماعی

در طراحی سایت شرکتی در اصفهان این موارد مورد توجه طراحان و برنامه‌نویسان قرار می‌گیرد و تیم طراحی درنهایت یک سایت حرفه‌ای و باکیفیت را با این مشخصات به شما تحویل می‌دهد. شما با در اختیار داشتن این وب‌سایت به‌راحتی به موفقیت‌های چشمگیری در کسب‌وکار خود دست خواهید یافت.

با مراحل طراحی سایت شرکتی آشنا شوید!

تیم‌ها و گروه‌های طراحی بسیاری در این زمینه فعالیت می‌کنند و خدمات متنوعی را در اختیار متقاضیان به طراحی سایت شرکتی قرار می‌دهند. در این مرحله باید استراتژی‌ها و برنامه‌ریزی‌های خود را برای کسب‌وکارتان داشته باشید. برخی تجارت‌ها مخصوصا کسب‌وکارهای نوپا ترجیح می‌دهند از قالب‌های آماده بازار برای شروع کار خود استفاده کرده و تنها جزئیاتی را در آن‌ها اعمال می‌کنند. اما برخی دیگر تمایل دارند از همان ابتدای کار صفرتاصد فروشگاه خود را به‌صورت سفارشی و اختصاصی طراحی کنند.
در این‌صورت باید از یک تیم طراحی و گرافیست باتجربه برای این کار کمک بگیرید. این تیم‌ها مراحل مختلفی را برای طراحی سایت شرکتی شما در نظر می‌گیرند که در ادامه به تشریح آن خواهیم پرداخت.

نیازشناسی مخاطبان

طراحان در گام نخست و پیش از هرگونه اقدامی تلاش می‌کنند با توجه به تجارب و دانش خود در این زمینه، نیازها و خواسته‌های مخاطبان خود را پیش‌بینی کنند. شرکت های طراحی سایت  از شیوه‌های مختلفی استفاده می‌کند و نیازهای مشتریان را شناسایی می‌کنند. در این‌صورت وب‌سایت براساس خواسته‌های مخاطبان شما طراحی می‌شود و نتایج مطلوبی را دربر خواهد داشت.
فراموش نکنید این مخاطبان هستند که اهمیت دارند و باید مطابق با سلایق و علاقه‌مندی‌های آنان رفتار کنید. مجمع طراحی رابط و تجربه کاربری باید به‌گونه‌ای باشد که مخاطبان اتفاقی به مشتری تبدیل شوند و خدمات و محصولات شما را سفارش دهند.

برنامه‌ریزی و ایده‌پردازی

گرافیست‌های گروه طراح در این مرحله و با توجه به اطلاعات جمع‌آوری‌شده، تصمیم می‌گیرند چه چیزی برای شما نتایج بهتری دارد؟

در این مرحله معمولا چشم‌اندازهای کار به‌خوبی سنجیده می‌شود و اهداف و ماموریت‌های سازمان و کسب‌وکار شما در نظر گرفته می‌شود. سپس یک برنامه راه مشخص و کاربردی طراحی می‌شود. این برنامه درواقع مسیری است که تیم طراح در مرحله پیاده‌سازی می‌پیمایند.

طراحی و برنامه‌ریزی پیش ‌از اقدام این سودمندی را دارد که تمام جوانب کار پیش از انجام طراحی محاسبه می‌شود و خطاهای احتمالی پیش از انجام رفع می‌شوند. این مرحله یک گام استراتژیک است که از صرف بسیاری از هزینه‌های احتمالی در روند طراحی سایت شرکتی در اصفهان می‌کاهد.

پیاده‌سازی

در این گام از طراحی فروشگاه مخصوص شما، تمامی خطاهای برنامه‌ریزی رفع شده ‌است و اکنون گروه طراحی تمام برنامه‌های خود را عملی می‌کنند. این مرحله خود دارای چند بخش اساسی از جمله UI و UX است که معمولا توسط یک تیم انجام می‌شود.

تجربه کاربری یا UX تمام آن چیزی است که کاربر در مواجهه با سایت شما تجربه می‌کند و براین‌اساس تصمیم می‌گیرد فروشگاه شما ارزش ماندن دارد یا خیر! طراحی آن به یک برنامه‌نویس خبره نیاز دارد که درک کاملی از مخاطبان و مشتریان شما داشته باشد.

رابط کاربری یا UI نیز مربوط به تصاویر و تمام عناصر گرافیکی وب‌سایت شما می‌شود و معمولا جلوه فروشگاه شما را نشان می‌دهد. رابط و تجربه کاربری مکمل یکدیگر هستند و باید به‌خوبی و در تناسب با یکدیگر پیاده‌سازی شوند.

درصورتی‌که کار طراحی سایت شرکتی در اصفهان را به یک تیم حرفه‌ای و قدرتمند بسپارید، روند کار با سرعت و دقت بالایی انجام می‌شود.

تست و آزمایش نهایی و پشتیبانی فنی

در مرحله نهایی وب‌سایت طراحی‌شده به آزمون گذاشته می‌شود و تمام خطاها و اشکالات اساسی آن مشخص می‌شود. پس از گذر از این مرحله، شما سایتی را در اختیار دارید که کاملا متناسب با نیازهای مخاطبان شما طراحی شده ‌است و مشتریان پس از روبه‌رویی با آن احساس خوشایندی خواهند داشت که احتمالا به همکاری با شما نیز منجر می‌شود.

بسیاری از تیم‌های حرفه‌ای از خدمات پشتیبانی فنی به مدت مشخص نیز بهره می‌برند. دراین‌صورت شما یک فرصت طلایی در اختیار دارید که طراحی سایت شرکتی خود را با اطمینان خاطر به این شرکت بسپارید؛ چراکه تمامی اشکالات احتمالی پس از تحویل به‌راحتی برطرف می‌شوند. از طرفی معمولا شرکت‌هایی چنین خدماتی دارند که کیفیت مناسبی را عرضه می‌کنند. به‌هرحال پشتیبانی فنی از امکانات اولیه این قبیل تیم‌های طراحی محسوب می‌شود.

چگونه سایت شرکتی را بهینه‌سازی کنیم؟

اگر موفق به طراحی سایت شرکتی شده‌اید و از خدمات آن یعنی جلب‌نظر مخاطبان بهره می‌برید، باید بدانید این پایان راه شما نیست!

این مسئله حائز اهمیت است که هر روزه افراد بسیاری به حوزه کاری شما وارد می‌شوند که ممکن ‌است از سرمایه‌های هنگفتی بهره‌مند باشند، سایت‌های به‌روزتری داشته‌ باشند یا قیمت‌های مناسب‌تری عرضه می‌کنند. درصورتی‌که شما توجهی به به‌روزرسانی و بهینه‌کردن وب‌سایت خود نداشته باشید، باید انتظار بروز مشکلات بسیاری را داشته باشید. حتی کاهش مشتریان و سود نیز قابل تصور است.

باید همواره سایت شرکتی خود را از نظر سئو بسنجید و فنون و ترفندهای جدید آن را بدانید. در این‌صورت همچنان در صدر لیست رقبا قرار دارید و کمتر کسی توان شکست شما را خواهد داشت.

قیمت طراحی سایت شرکتی در اصفهان چگونه است؟

پس از مطالعه مزایا و منافعی که از طراحی یک وب‌سایت شرکتی نصیب شما می‌شود، حتما تمایل دارید کمی دررابطه‌با قیمت‌های آن بدانید.

به تعداد افراد متقاضی برای این ‌کار، طراحی‌های متنوعی نیز وجود دارد. از طرفی خواسته‌های متقاضی نیز کاملا متفاوت است. قیمت‌گذاری در این حوزه نرخ ثابتی ندارد و با توجه به درخواست‌های معمول شما تعیین می‌شود. درصورتی‌که تمایل دارید دررابطه‌با نرخ طراحی سایت شرکتی در اصفهان و سایر شهرها بدانید، توصیه می‌کنیم سری به … بزنید.

سخن آخر

طراحی سایت شرکتی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید برای بقا در حوزه فعالیت خود انجام دهید. این فروشگاه ویترینی است که محصولات و خدمات شما را نمایش می‌دهد و مشتریان بسیاری را به‌ سوی شما سوق می‌دهد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

  من با این شرایط موافق هستم .