سفارش طراحی سایت در اصفهان

شرکت طراحی سایت حرفه ای در اصفهان

اصفهان یکی از شهرهای بزرگ ایران است و به تدریج تبدیل به یکی از شهرهای شلوغ ایران نیز شده است. به دلیل سختی حمل و نقل و افزایش ترافیک در کنار گسترش ارتباطات، باعث شده است که مردم این شهر به خریدهای اینترنتی علاقه‌مند شوند. این موضوعی است که اهمیت معرفی کسب و کار در فضای اینترنت و استفاده از خدمات طراحی سایت در اصفهان را نشان می‌دهد. شما از طریق ثبت سفارش خود در شرکت طراحی سایت در اصفهان می‌توانید کسب و کار خود را به مردم شهر معرفی کرده و آن‌ها را برای استفاده از خدمات خود ترغیب کنید. اما یکی از مهم‌ترین چالش‌ها برای صاحبان کسب و کار در اصفهان این است که طراحی سایت خود را به چه شرکتی بسپارند و چه نکاتی را در آن رعایت کنند.
سفارش طراحی سایت در اصفهان
شرکت طراحی سایت در اصفهان متخصص در طراحی سایت برای کسب و کارها

افتتاح شعبه آنلاین با شرکت طراحی سایت در اصفهان

برای راه اندازی و فروش آنلاین و بازاریابی اینترنتی ( از قبیل سئو، تبلیغات در سایت های خبر، رایگان، تبلیغی و… ) همه نیازمند وجود بستری آنلاین مانند طراحی سایت در اصفهان و یا در هر شهر دیگر ایران می باشد. اگر به فکر برند‌سازی در سطح استان یا کشور هستید، نیاز به ایجاد یک سایت یا بستری در اینترنت برای عرضه خدمات خود برای عموم می باشید. حال برای این کار نیاز دارید تا یک شرکت طراحی سایت در اصفهان و یا در دیگر شهرها بیابید و با تحلیل و آنالیز آن شرکت اقدام به عقد قرارداد کنید، یا با آموزش طراحی و توسعه وب‌سایت در اصفهان به خود یا اعضای مجموعه، اقدام به طراحی و افتتاح شعبه آنلاین خود کنید.

 آموزش، مقوله وقت گیر و طولانی است و اگر فردی شلوغ و پر دغدغه هستید قطعا پرورش یک نیروی متخصص کار راحتی نیست و پیشنهاد می شود با رعایت موارد اصولی بسته به شهر مورد نظر خود اقدام به همکاری با یکی از شرکت های طراحی وب‌سایت در اصفهان و یا شهر های دیگر ایران کنید. در ادامه قصد داریم تا موارد اصولی که در بالا اشاره کردیم را به طور کامل بیان کنیم.

طراحی سایت در اصفهان

اگر شما در این لندینگ پیج هستید از دو حالت خارج نیست یا به دنبال شرکت طراح سایت در اصفهان برای طراحی سایت خود و یا به دنبال آنالیز، تحلیل و باز طراحی آن هستید. اکثر مشتریان ما با شرکت های طراحی سایت در اصفهان و کلان شهر های دیگر و یا طراحان فریلنسر اقدام به فعالیت کردند و چیزی جز پشیمانی و از دست رفتن وقت و سرمایشون اتفاقی نیوفتاده است و اکنون با سخت گیری بیشتر به دنبال شرکتی حرفه ای، متخصص طراحی می گردند. پیشنهاد می کنیم با بررسی نمونه کارها و رضایت مشتریان شرکت طراحی سایت اصفهان و یا هر شهر دیگر ایران از انتخاب خود مطمئن شوید. در نهایت پیشنهاد می کنیم با ما تماس بگیرید و از خدمات شرکت ما در زمینه طراحی تخصصی و حرفه ای وب سایت در شهر اصفهان بهره مند شوید.

خدمات طراحی سایت در اصفهان
اهمیت استفاده از خدمات طراحی سایت در اصفهان

اهمیت استفاده از خدمات طراحی وب سایت در اصفهان

تعداد رقیبان شما در کسب و کارتان روزبه‌روز در حال افزایش است و این شما هستید که باید با استفاده از روش‌های جدید گوی سبقت را از آن‌ها بربایید. طراحی سایت در اصفهان یکی از راه‌های مطمئن است که شما را از رقیبانتان جلو می‌اندازد. با طراحی وب‌سایت در اصفهان می‌توانید دایره مخاطبان خود را از سطح منطقه و محله خود فراتر برده و برند خود را به مخاطبانتان بشناسانید.

 هرچه زودتر برای سفارش و کسب خدمات طراحی سایت در اصفهان اقدام کنید از رقیبانتان جلوتر خواهید بود. چرا که زمانی که مشتریان شما برای پیدا کردن محصول موردنیاز خود در اینترنت جست‌وجو می‌کنند، این شما هستید که در نتیجه جست‌وجوی آن‌ها نشان داده خواهید شد.

با طراحی سایت اصفهان جهانی شو

طراحی سایت حرفه ای در اصفهان و افزایش فروش

با طراحی وب سایت اصفهان مخاطبان در هر جایی از کشور و حتی سراسردنیا می‌توانند شما را پیدا کنند. بنابراین اگر به درستی محصولات خود را معرفی کرده باشید، می‌توانید آن را به همه مخاطبان در سراسر دنیا بفروشید. این موضوعی است که فروش شما را به طرز چشمگیری افزایش داده و باعث افزایش درآمد شما خواهد شد. البته باید بدانید که این هدفی بلندمدت است. بنابراین بهتر است فرصت را از دست نداده و همین امروز برای رسیدن به آن تلاش کنید.

شرکت طراحی وب سایت تخصصی در اصفهان

شرکت طراحی وب سایت در اصفهان پس از تکمیل طراحی و بالا آوردن سایت، شما را رها نکرده و برای بهبود سایت در طول زمان به شما کمک می‌کنند. پس از طراحی کامل سایت می‌توانید برای افزایش سرعت آن اقدام کرده و با این کار تجربه کاربری سایت را بهبود ببخشید. علاوه بر آن این شرکت به شما در تحلیل عملکرد سایت نیز کمک می‌کند. بنابراین می‌توانید سایت خود را در زمان‌های مختلف از نظر قوانین سئو و سازگاری با موتورهای جست‌وجو یا میزان رضایت کاربران بررسی کرده و در جهت بهبود آن تلاش کنید.

همچنین می‌توانید لوگوی مخصوص به برند خود را به این شرکت‌ها سفارش داده و آن را به عنوان نشان برند تجاری خود در همه صفحات سایتتان استفاده کنید. این کار باعث ایجاد پس‌زمینه تصویری در ذهن مخاطب شما می‌شود. بنابراین مخاطب با دیدن لوگو شما را به یاد خواهد آورد. ما در لاک پشت برای برند سازی بهتر و هماهنگی لوگو با طراحی گرافیک سایت، طراحی لوگو به صورت حرفه ای را نیز انجام می دهیم. برای آشنایی با خدمات طراحی لوگو کلیک کنید.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان

نحوه انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان

اهمیت طراحی سایت در رونق کسب و کار آن‌قدر زیاد است که هرچه برای پیدا کردن یک شرکت متخصص و حرفه‌ای وقت بگذارید ضرر نکرده‌اید. برای شناخت شرکت‌های طراحی سایت در اصفهان، کافی است به اداره ثبت شرکت‌ها مراجعه کرده و لیست شرکت‌هایی که خدمات طراحی سایت در اصفهان را ارائه می‌دهند، استخراج کنید. با تماس با این شرکت‌ها می‌توانید نمونه کارهای آن‌ها را بررسی کرده و از میزان رضایت صاحبان دیگر پروژه‌ها مطلع شوید. اما این روش، روشی کاملا سنتی است. راه‌حل بهتر این است که عبارت «طراحی وب سایت در اصفهان» را در گوگل سرچ کرده و رتبه‌های یک تا پنج را آنالیز کنید. با مراجعه به سایت این شرکت‌ها می‌توانید رزومه و نمونه کارهای آن‌ها را بررسی کرده و یکی را برای کار خود انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که ظاهر سایت همه چیز نیست. شما نمی‌توانید از روی ظاهر درباره خوب یا بد بودن آن تصمیم بگیرید. برای تصمیم‌گیری بهتر در این خصوص پیشنهاد می‌کنیم از متخصصان فعال در زمینه طراح سایت در شهر اصفهان مشاوره بگیرید. گروه لاک پشت یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان و تهران و… می باشد، در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان با ما تماس بگیرید. حال که اطلاعات کافی را در این زمینه و مشخصات مهم آن به دست آورده‌اید، می‌توانید قدم اول را برای رونق کسب و کار خود در فضای اینترنت برداشته و خود را به برندی نام‌ آشنا در فضای اینترنت تبدیل کنید.

آموزش طراحی سایت حرفه ای در اصفهان

همان طور که می دانید و در بالا توضیح دادیم یکی از موارد مهم در اعتبار و فروش شرکت ها سایت آن شرکت است، که همین دلیل باعث شده تا تمامی شرکت ها یا به طور دقیق تر اکثر شرکت ها به فکر طراحی وتوسعه وب‌سایت خود بیفتند. در بالا اشاره کردیم که یکی از این روش ها برای شرکت های اصفهان، آموزش طراحی سایت به خود و یا یکی از پرسنل می باشد. گروه لاک پشت در زمینه طراحی وتوسعه وب‌سایت در اصفهان وهمچنین آموزش طراحی سایت در اصفهان فعالیت دارد. برای اطلاعات بیشتر با 03191090924 تماس بگیرید.

بهترین تیم آموزش طراحی سایت در اصفهان

نمونه کارهای طراحی وب سایت گروه لاک پشت

یکی دیگر از موادی که در انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان مناسب می تواند به شما کمک کند، بررسی نمونه کار های آن شرکت است. در فیلم زیر برخی از نمونه کار های گروه لاک پشت را مشاهده می کنید.
اگر کسب و کار شما نیز نیازمند یک وب سایت می باشد با متخصصین گروه لاک پشت تماس بگیرید.

نکات مهم طراحی وب سایت تخصصی در اصفهان

رعایت ui-ux

رعایت بهبود تجربه کاربر

در دنیای واقعی اینکه بتوانید مشتری را راضی نگه داشته و او را به خرید ترغیب کنید، بسیار مهم است. این نکته در دنیای مجازی نیز بسیار اهمیت دارد یکی از راه های افزایش رضایت مشتریان از طریق طراحی حرفه ای وبسایت میسر می شود. مخاطب باید در زمان حضور در سایت شما احساس خوبی داشته باشد تا نسبت به خرید محصول یا استفاده از آن علاقه نشان دهد. بنابراین شما باید نسبت به طراحی UX یا تجربه کاربری سایت خود حساسیت نشان دهید. همه المان‌های موجود در سایت در کنار محتوای مناسب و کاربردی می‌تواند تجربه کاربر شما را ساخته و او را به حضور در سایت شما علاقه‌مند کند. بنابراین مخاطبی که احتمالا سایت شما را در نتیجه جست‌وجوی تصادفی در گوگل یافته است، به یک مشتری همیشگی بدل خواهد شد.

رعایت زیبایی بصری

مخاطبان امروز به زیبایی بصری صفحات مجازی اهمیت زیادی می‌دهند. در واقع مخاطبین ترجیح می‌دهند که در یک نگاه بتوانند موضوع سایت شما را متوجه شده و دکمه یا مطلب مورد نظر را در آن پیدا کنند. طراحی مناسب رابط کاربری که باید توسط شرکت طراحی وب سایت اصفهان رعایت شود، باعث می‌شود که کاربر شما در نگاه اول جذب سایت شده و آن را بپسندد. بنابراین برای خواندن ادامه مطلب و بررسی صفحات مختلف سایت شما ترغیب خواهد شد. یک شرکت طراحی سایت در اصفهان می‌داند که چطور باید المان‌های صفحه را بچیند تا مخاطب بتواند همه مطالب موردنیاز خود را در یک نگاه پیدا کند. علاوه بر آن این شرکت از فونت‌ها و تصاویر مناسب در هر قسمتی از سایت استفاده می‌کند تا مخاطب با اشتیاق بیشتری صفحات سایت شما را دنبال کند.

سازگاری با تمامی دستگاه ها

توجه به این نکته ضروری است که مخاطبان شما تنها کاربران کامپیوترها و لپ‌تاپ‌ها نیستند. امروز بخش زیادی از مخاطبان اینترنت را کاربران گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها تشکیل می‌دهند. بنابراین شما باید همه این مشتریان را در نظر بگیرید. شرکت طراحی سایت واکنش گرا در اصفهان باعث می‌شود که سایت شما در همه دستگاه‌هایی که به اینترنت متصل شده و امکان جست‌وجو در اینترنت را فراهم می‌کنند، به درستی نشان داده شود. این کار باعث بهبود تجربه کاربری شده و حوصله او را هنگام خواندن مطالب یا وبگردی سر نمی‌برد.

نمونه کارهای گروه لاک پشت

طراحی سایت دایانو

طراحی سایت گروه دایانو

طراحی سایت رها طحانی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت سلوکو

طراحی سایت پالایشگاه احیا

طراحی سایت رجاتاسیس

طراحی سایت رجا تاسیس

طراحی سایت رابی الکترونیک

طراحی سایت رابی الکترونیک

طراحی سایت دایانو

طراحی سایت فروشگاه دایانو

طراحی سایت رها طحانی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت رجاتاسیس

طراحی سایت فروشگاه رجا تاسیس

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت سلوکو

طراحی سایت پالایشگاه احیا

طراحی سایت رابی الکترونیک

طراحی سایت رابی الکترونیک

اهمیت سئو و طراحی سایت در اصفهان

باید در نظر داشته باشید که در بیشتر موارد سایت شما از طریق موتورهای جست‌وجو  به کاربر نشان داده می‌شود. بنابراین این موتورها باید به راحتی شما را پیدا کرده و متوجه موضوع سایت شما بشوند. در نظر گرفتن اهمیت موتورهای جست‌وجو در زمان طراحی سایت تخصصی اصفهان می‌تواند کمک زیادی به بالا بردن رتبه سایت شما در نتایج جست‌وجو بکند. موتورهای جست‌وجو بر پایه قوانین سئو به سایت شما امتیاز می‌دهند.

 در این قوانین تجربه کاربری بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد. بنابراین باید بتوانید کاربر را در سایت خود نگه داشته و او را راضی نگه دارید. استفاده از خدمات یک شرکت معتبر طراحی سایت ‌‌‌‌اصفهان و یا هر شهر دیگری که به نکات مهم سئو در هنگام طراحی تسلط کامل داشته باشند؛ به شما کمک می‌کند که تجربه ای لذت‌بخش از سایت خود در مخاطب به جا بگذارید. برای آشنایی با سئو در اصفهان که توسط لاک پشت ارائه می شود، بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

با ورود کرونا بسیاری از کسب و کارها به فکر اینترنتی شدن و آنلاین کردن بستر های خود برای فروش افتادند. همان طور که می دانید فروشگاه های اینترنتی به دلیل ارائه خدمات و محصولات خود به سراسر ایران فروش بیشتری خواهند داشت. اگر به فکر برند شدن و فروش بیشتر خود هستید، همین الان با ثبت سفارش خود را برای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان ثبت کنید. البته باید بدانید که اولین قدم آنلاین سازی طراحی سایت حرفه ای و تخصصی فروشگاهی در اصفهان می باشد. برای فروش تا 100 بیشتر برابر باید در بستر های شبکه های مجازی و یا سئو سایت فروشگاهی خود قدم بردارید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه “سئو سایت فروشگاهی” مراجعه فرمایید.

طراحی سایت بازرگانی در اصفهان توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت

طراحی وب سایت بازرگانی در اصفهان

شرکت های بازرگانی به جهت واردات و صادرات خود و نیاز صنعت به آن ها و همچنین برند سازی خود که یکی از با اهمیت ترین نکات برای این نوع شرکت ها می باشد. نیاز به طراحی وب سایت خود دارند، تا ابتدایی ترین راه برای آنلاین سازی بستر خود را فراهم کنند. طراحی وب سایت تخصصی و حرفه ای بازرگانی در اصفهان نه تنها موجب فروش بیشتر می شود بلکه برند شما مطرح و معروف خواهد شد. یکی از خدمات آژانس دیجیتال مارکتیگ لاک پشت طراحی و سئو سایت بازرگانی می باشد، برای اطلاعات بیشتر و یا مشاوره تخصصی و رایگان می توانید به صفحه طراحی سایت بازرگانی مراجعه فرمایید.

وردپرس، طراحی به صرفه و مدیریت آسان

چرا طراحی سایت وردپرسی در اصفهان ؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای سایت ساز می باشد. این cms که کاملا منعطف و با قابلیت بالا می باشد. طراحی سایت وردپرس در اصفهان علاوه بر صرفه اقتصادی برای کارفرما، مدیریت وب سایت را بسیار آسان می کند. به علاوه اینکه افراد متخصص در زمینه طراحی سایت وردپرسی تعداد بیش تری هستند. که همین امر باعث می شود که هم هزینه تعمیر و نگهداری و پشتیبانی سایت نسبت به روش های دیگر به شدت کاهش یابد.

طراحی سایت پزشکی در اصفهان توسط گروه لاک پشت

طراحی سایت پزشکی در اصفهان

از آن جا که پزشکان و متخصصان برای معرفی، نوبت دهی و ارائه خدمات خود نیاز به برنامه ریزی دقیق دارند، از این رو جامعه پزشکی نیاز به آنلاین کردن خدمات خود در بستر اینترنت و وب دارند. اگر شما هم پزشک هستید و نیاز به اتوماتیک شدن نوبت دهی و مراجعات خود دارید کافیست طراحی سایت پزشکی در اصفهان بپردازید. یکی دیگر از خدمات گروه لاک پشت طراحی سایت پزشکی در اصفهان می باشد. برای ثبت سفارش خود و یا مشاوره تخصصی و رایگان به صفحه طراحی سایت پزشکی مراجعه فرمایید.

طراحی سایت شرکتیدر اصفهان

طراحی سایت شرکتی در اصفهان

زمینه فعالیت شرکت ها مختلف و متنوع است از آن جا که حجم زیادی از موسسات و شرکت ها اقدام به طراحی سایت شرکتی خود نموده اند نیاز شرکت ها به طراحی وب سایت در اصفهان و شهر های بزرگ دیگر شده است. همان طور که گفته شد راه ورود به عرصه دیجیتال طراحی وب سایت می باشد. اگر شرکت شما هم نیاز به یک طراحی تخصصی و حرفه ای شرکتی در اصفهان دارد پیشنهاد می کنیم با ما تماس بگیرید و یا به صفحه طراحی سایت شرکتی ما مراجعه فرمایید.

تعرفه و قیمت طراحی سایت در اصفهان

شرکت های طراحی ‌سایت در اصفهان شامل تعرفه ها و قیمت های مختلف و متفاوتی نسبت به هم هستند. این شما هستید که باید با توجه به رزومه ها و رضایت مشتریان آن‌ها تصمیم به همکاری و یا عدم همکاری با این شرکت ها بگیرید زیرا که قیمت طراحی وب‌سایت در اصفهان و به طور کلی ایران بسته به ارائه خدمات، بودجه شما و سابقه متفاوت و قابل تغییر می باشد. هزینه ها و تعرفه ها به عوامل مختلف درون سازمانی و برون سازمانی بستگی دارد از جمله: هدف، نوع کدنویسی، طراحی ظاهری، و…  برای اطلاعات بیشتر در مورد موارد مهم و فاکتورهای حائز اهمیت به مقاله‌ی فاکتورهای مهم در طراحی سایت مراجعه فرمایید.

پکیج های مختلف طراحی سایت در اصفهان

پکیج های ارائه شده قابل تغییر هستند شما می‌توانید بسته به نیاز خود برخی امکانات را اضافه یا حذف کنید. در صورت نیاز به مشخص شدن قیمت دقیق طراحی سایت اصفهان موارد نیاز شما کافیست با گروه لاک پشت تماس بگیرید.

پکیج طلایی

پکیج نقره ای

پکیج برنز

مراحل انجام پروژه های طراحی وب سایت اصفهان توسط لاک پشت

بسته به نیاز و هدف مشتری موارد موجود در قرار داد ها قابل تغییر هستند که در طی یک جلسه مشاوره و نیاز سنجی آن ها را بررسی می کنیم. بعد از مشخص شدن نیاز ها و اهداف طراحی سایت، و ارائه پروپوزال، قرار داد به صورت رسمی تنظیم می شود و سایر مراحل انجام می شود. بسته به نوع وبسایت (شخصی، فروشگاهی، شرکتی و …) و امکانات خواسته شده، مدت زمان اجرا و تحویل متغییر خواهد بود.

فرایند همکاری و سفارش پروژه طراحی سایت در اصفهان به گروه لاک پشت

فرم سفارش طراحی سایت حرفه ای در اصفهان

گروه دیجیتال مارکتینگ لاک پشت در زمینه بازاریابی اینترنتی علاوه بر خدمات طراحی سایت، خدمات سئو سایت، بررسی و تحلیل سایت، افزایش سرعت سایت و طراحی لوگو و گرافیک سایت را نیز ارائه می دهد. در صورتی که در هر کدام از حیطه های نام برده شده به مشاوره نیاز داشته باشید می توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید و سوال خود را برای ما بفرستید.

سفارش طراحی سایت در گروه لاک پشت

سوالات متداول در خصوص طراحی وب‌سایت در اصفهان

انتخاب و تصیمیم گیری همیشه کار سختی بوده است. برای انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان به صورت حرفه ای نیاز است که در این مورد نیز اطلاعاتی داشته باشیم. سوالاتی هستند که به طور معمول اکثر کارفرمایان زمانی قصد سفارش طراحی سایت را دارند؛ ذهنشان را درگیر می کند. به منظور آگاهی بخشی به کارفرمایانی که در اصفهان زندگی می کنند؛  در ادامه برخی از مهم ترین سوالات قبل از سفارش طراحی سایت را به همراه پاسخشان قرار داده ایم.

برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در اصفهان، همیشه بررسی سابقه و نمونه کارهای آن شرکت و همچنین میزان رضایت سایر افرادی که با آن ها کار کرده اند می تواند کمک شایانی به افراد بکند. هرچند که تنها بررسی نمونه کار ها کافی نیست و باید کد نویسی آن ها هم به صورت اصولی باشد که برای بررسی این مورد می توانید از متخصصان این حوزه کمک بگیرید.

آن چه شما از سایت های موجود در لینک 1 تا 10 گوگل می بینید تنها ظاهر سایت هاست اما این که آیا این سایت ها استاندارد های مهم در طراحی سایت و سئو را پیاده سازی کرده اند و یا سبب فروش بیشتر شده اند در ارزیابی ظاهری سایت ها غیر قابل تشخیص می باشد. بهتر است برای انتخاب شرکت طراحی سایت اصفهان، تهران و فروش بیشتر ویا دیده شدن در نتایج برتر گوگل با متخصصان این حوزه مشاوره کسب کنید. گروه لاک پشت نه تنها در زمینه مشاوره رایگان طراحی سایت در اصفهان و تهران فعالیت دارد. بلکه موجب فروش بیشتر تا 100 برابر مشتریان خود شده است.

هزینه طراحی سایت در اصفهان براساس نوع کسب و کار، نیاز و نوع وبسایت مورد نظر مشتریان محاسبه می شود. البته تعیین هزینه نهایی وقتی ممکن می شود که لیست امکانات به طور دقیق مشخص شود.

سوالات متداول سئو در تهران

در صورت رضایت از این صفحه به آن امتیاز دهید. 

نظرات کاربران

 1. نصوحیان گفته :
  17:23 2020/10/31

  در زمینه فروش لوازم جانبی کار میکنم با شما از طریق گوگل آشنا شدم آیا طراحی سایت در اصفهان انجام میدید؟هزینشم بگید شماره 09306731383 هستش

  • لاک پشت گفته :
   17:40 2020/10/31

   با سلام
   از این که به ما اعتماد کردید متشکریم.
   بله گروه لاک پشت در زمینه طراحی سایت در اصفهان، تهران و… فعالیت میکند و برای اعلام قیمت نیاز است تا چک لیستی از نیاز های شما تهیه کنیم تا قادر به اعلام هزینه باشیم.
   شماره تلفن شماره را به صورت ستاره دارکردیم و همکاران ما فردا مورخ 11 آبان ماه با شما تماس خواهند گرفت.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 2. کریمی گفته :
  13:52 2020/11/01

  سلام
  لطفا قیمت های طراحی سایت در جدول های پکیج را هم قرار بدید من طراحی سایت برای شرکتم در تهران می خام و هر کسی یه قیمتی می ده. ویدیو شما را مشاهده کردم و یکی از سایت هایی که طراحی کرددید را پسندیدم لطفا راهنمایی فرمایید.

  • لاک پشت گفته :
   07:44 2020/11/02

   با سلام و عرض احترام
   دوست عزیز به زودی قیمت های طراحی سایت در اصفهان را در سایت قرار خواهیم داد.
   لطفا با شماره 03191090924 تماس بگیرید و یا در ادامه شماره خود را قرار دهید.
   با تشکر

 3. محمدی گفته :
  08:31 2020/11/29

  سلام وقت بخیر.
  ما در زمینه تولید موادغذایی ( انواع شیره جات، نبات و ترشی) فعالیت می کنیم. ممنون میشم بگین که چه مقدار زمان برای طراحی سایت مورد نیازه؟

  • لاک پشت گفته :
   12:51 2020/11/29

   سلام و عرض احترام
   جناب محمدی عزیز لطفا با شماره دفتر ما تماس بگیرید تا مشاوران و همکاران ما شما را به طور کامل و تخصصی راهنمایی کنند.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 4. زارع زاده گفته :
  09:06 2021/03/27

  بنده یه نیاز به طراحی و سئو یک سایت شرکتی دارم. شرکت ما در زمینه تولید تجهیزات پزشکی کار می کنه و تا حالا هم سایت نداشتیم چون در ایام نوروز بود زنگ نزدم دفترتون شماره م را در باکس شماره ها قرار دادم با من تماس بگیرید.
  زارع زاده

  • لاک پشت گفته :
   11:21 2021/03/27

   با سلام و عرض احترام و تبریک سال نو
   ممنون از توضیحاتتون
   بله حتما با شما تماس خواهیم گرفت.
   لطفا قبل از تماس همکاران ما فرم زیر را تکمیل بفرمایید تا راهنمایی و مشاوره دقیق تری در مورد طراحی و سئو سایت شما داشته باشیم.
   با تشکر
   لاک پشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *