لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
طراحی حرفه ای لوگو در مشهد

طراحی لوگو در مشهد

طراحی حرفه‌ای لوگو در مشهد یکی از سر راست‌ترین مسیرها برای ساخت برند و جذب مشتری در این شهر پر رفت‌وآمد است. مشهد شهری است که هرروز مسافران زیادی را به سمت خود جلب می‌کند. بنابراین اگر شما بتوانید به‌عنوان یک نام تجاری فعال در این شهر در حافظه تصویری مخاطب باقی بمانید، می‌توانید شرکت یا فروشگاه خود را تبدیل به یکی از مقصدهای اصلی مسافران در این شهر کنید.

چرا طراحی لوگو در مشهد؟؟

طراحی لوگو حرفه ای در مشهد

هر کسب‌وکاری در هر سطحی که در حال فعالیت باشد بالاخره به یک لوگو نیازمند است. مشهد شهری است که افراد زیادی در آن مشغول به فعالیت هستند. بنابراین معمولا نام برندها یا آدرس کسب‌وکارهای کوچک در ذهن باقی نمی‌ماند. این لوگوی شما است که می‌تواند مخاطب را از هرجایی که باشد به سمت شما فرا خواند. 
طراحی لوگو حرفه‌ای در مشهد به شما کمک می‌کند تا یک هویت بصری منحصربه‌فرد برای خود بسازید. به‌این‌ترتیب با دیدن یک رنگ، نماد یا فونت خاص مخاطب به‌راحتی به یاد شما افتاده و رفته‌رفته برند شما به‌عنوان یکی از نام‌های اصلی ارائه‌دهنده یک محصول یا خدمت در ذهن او نقش خواهد بست. به‌این‌ترتیب نام تجاری شما گوش به گوش در سرتاسر ایران منتقل‌شده و درنتیجه با صرف یک هزینه بسیار کم می‌توانید به‌عنوان یک برند ملی برای سال‌ها به فعالیت خود ادامه دهید. به همین دلیل باید برای ساخت لوگو در مشهد خیلی سریع اقدام کرده و ساخت هویت بصری خود را کلید بزنید.

طراحی آنلاین لوگو

امروزه مراجعه حضوری برای دریافت خدمات مختلف، تقریبا غیر ممکن و بسیار سخت شده است. به همین دلیل اکثر افراد به دنبال شرکت هایی هستند که بتوانند برخی از خدمات مورد نیاز خود، مانند طراحی لوگو را به صورت غیر حضوری و آنلاین دریافت کنند. علاوه بر اینکه گاها شرکت و یا گروهی که انتخاب کرده اند ممکن است از آن ها دور و در شهر دیگری باشد. گروه لاک پشت به همین دلیل، ترتیبی را اندیشیده است که تمامی افراد از سرتاسر کشور از جمله شهر مقدس مشهد بتوانند به صورت آنلاین اطلاعات مورد نیاز خود را پیش از سفارش طراحی لوگو کسب کنند و سپس به صورت غیر حضوری آن را ثبت کنند.

معرفی انواع لوگو مناسب برای انواع کسب و کار ها

طراحان حرفه‌ای لوگو در دنیای امروز از طرح‌های متفاوتی برای رسیدن به یک هدف استفاده می‌کنند. لوگوهای نوشتاری لوگوهایی هستند که نام برند به‌طور کامل با یک فونت و طرح مخصوص در آن‌ها نوشته می‌شود. به‌این‌ترتیب مخاطب با دیدن آن بلافاصله برند شما را به خاطر خواهد آورد. اما ایراد این نوع لوگو این است که ممکن است با تغییر اندازه خوانایی خود را از دست بدهد. ( به طور معمول زمانی که نام یک برند کوتاه است؛ این روش مناسب تر است. برای کسب اطلاعات بیش تر به صفحه طراحی لوگو نوشتاری مراجعه کنید. ) به همین دلیل بیشتر شرکت‌ها ترجیح می‌دهند از لوگوهای تصویری استفاده کنند. این دست از لوگوها مشکل کاهش کیفیت را ندارند. اما یافتن یک تصویر مناسب برای آن‌ها کار نسبتا دشواری است که تنها یک طراح حرفه‌ای از پس آن بر خواهد آمد. می توانید اصول طراحی یک لوگو تصویری مناسب را در صفحه طراحی لوگو تصویری مطالعه کنید.

 در نوع دیگری از لوگو از یک یا چند موجود در برند برای ساخت لوگو استفاده می‌شود. این نوع لوگو را لوگو مونوگرام می‌نامند. لوگو ترکیبی نیز از ترکیب لوگو تایپ و لوگو تصویری به دست می‌آید. به‌طورکلی نمی‌توان گفت که کدام‌یک از این انواع برای ساخت لوگو مناسب‌تر است. بهتر است هریک از آن‌ها برای منظور خاصی استفاده می‌شوند. درنتیجه این طراح است که تصمیم خواهد گرفت کدام نوع لوگو برای بیان خواسته‌ها و اهداف شما مناسب‌تر است. اگر در مورد اصول و نحوه طراحی لوگو مونوگرام و طراحی لوگو ترکیبی به اطلاعات بیش تر نیاز دارید؛ بر روی لینک های درج شده کلیک کنید.

هر کسب و کاری در مشهد به چه نوع طراحی لوگو نیاز دارد؟

انواع خدمات مرتبط با طراحی لوگو

طراحی لوگو به صورت حرفه ای با رعایت تمامی نکات و موارد اصولی 

باز طراحی لوگو

اصلاح مشکلات و معایب لوگو طراحی شده، برای تبدیل شدن به یک نشان ماندگار

مشاوره نام تجاری

مشاوره تخصصی برای انتخاب یک نام مناسب برای ماندگار شدن در ذهن مخاطبان

ست اداری

طراحی سربرگ، پاکت نامه، کارت ویزیت متناسب با لوگو و رنگ سازمانی شما

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای و مناسب برای هر کسب و کاری برای شروع بازاریابی آنلاین

سئو وبسایت برای پیشی گرفتن از رقبا در فضای اینترنت و رسیدن به درآمد چند برابری

طراحی لوگو به صورت حرفه ای با رعایت تمامی نکات و موارد اصولی 

مشاوره نام تجاری

مشاوره تخصصی برای انتخاب یک نام مناسب برای ماندگار شدن در ذهن مخاطبان

طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای و مناسب برای هر کسب و کاری برای شروع بازاریابی آنلاین

باز طراحی لوگو

اصلاح مشکلات و معایب لوگو طراحی شده، برای تبدیل شدن به یک نشان ماندگار

ست اداری

طراحی سربرگ، پاکت نامه، کارت ویزیت متناسب با لوگو و رنگ سازمانی شما

سئو وبسایت برای پیشی گرفتن از رقبا در فضای اینترنت و رسیدن به درآمد چند برابری

نمونه کارهای طراحی لوگو گروه لاک پشت

نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی ملی فون
نمونه کار طراحی لوگو مونوتایپ هانیه حیدری
طراحی لوگو ترکیبی ورتیج توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تصویری هنر
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی رایکا
طراحی لوگو ترکیبی مگاوات توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی هورام
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی مصطفی هاشمی
طراحی لوگوتایپ آرتان سرام توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی کافه گل
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سهراب پرکاری
طراحی لوگو ترکیبی ژینو توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سانترال مد
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی رابی الکترونیک
طراحی لوگو ترکیبی انجینیک توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو مونوتایپ هانیه حیدری
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی مصطفی هاشمی
نمونه کار طراحی لوگو تصویری هنر
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی رابی الکترونیک
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی کافه گل
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سهراب پرکاری
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سانترال مد
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی ملی فون
طراحی لوگوتایپ آرتان سرام توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی ورتیج
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی هورام
طراحی لوگو ترکیبی انجینیک توسط گروه لاک پشت
طراحی لوگو ترکیبی ژینو توسط گروه لاک پشت
طراحی لوگو ترکیبی مگاوات توسط گروه لاک پشت

طراحی سایت در مشهد

با طراحی یک لوگو حرفه ای می توانید یک نشان منحصر به فرد برای خود داشته باشید. اما زمانی این لوگو یکتا و حرفه ای می تواند برای شما سود آور باشد که یک وب سایت داشته باشید. با طراحی وب سایت و قرار دادن نشان خود در بالای آن بهتر و سریع تر شناخته خواهید شد. گروه لاک پشت یک گروه فعال است که خدمات مختلفی، مانند طراحی حرفه ای سایت در مشهد را نیز ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد چگونگی و نحوه ارائه خدمات ما کلیک کنید. 

اصول طراحی لوگو حرفه ای در مشهد …

ساخت لوگو در مشهد علاوه بر اینکه به خلاقیت زیادی نیاز دارد، نیازمند رعایت اصول نیز هست. رعایت این اصول برای جلب بهتر مخاطب به شما کمک کرده و می‌تواند در ساخت یک لوگوی تاثیرگذار بسیار موثر باشد. مهم‌ترین نکته در طراحی لوگو رعایت اصل سادگی است. لوگو باید در عین سادگی به‌خوبی با سازمان یا برندی که برای آن طراحی‌شده، همخوانی داشته باشد. همچنین در طراحی یک لوگو باید به این موضوع دقت شود که این نشان تجاری قرار است برای سال‌ها مورداستفاده قرار گیرد. بنابراین باید از نشانه‌هایی در آن استفاده شود که معنا و مفهوم آن‌ها در طول زمان ثابت و آشنا خواهد بود.

یک نکته مهم این است که لوگو باید انعطاف‌پذیر باشد. یعنی باید بتوان آن را تک‌ رنگ کرد و یا ابعاد آن را بدون تغییر در کیفیت به ‌راحتی تغییر داد. به ‌این ‌ترتیب در چاپ سیاه‌ و سفید لوگو به ‌راحتی قابل ‌تشخیص بوده و مشکلی در خوانایی آن در ابعاد خیلی کوچک یا بزرگ پیش نخواهد آمد. اما مهم‌ترین اصل در طراحی لوگو مشهد منحصربه‌فرد بودن آن است. برندهای زیادی در مشهد در حال فعالیت هستند. بنابراین شما باید از لوگویی استفاده کنید که بتواند شما را در میان رقبا متمایز کرده و  همچنین کاملا به خودتان تعلق داشته باشد. در ادامه به صورت موردی مهم ترین اصول و نکات را قرار داده ایم.

تحقیق و بررسی مخاطبین هدف

تحلیل رقبا و بررسی لوگو های مشابه

تکمیل هویت برند (برند سازی)

کمک گرفتن از مونتاژ تصاویر

رعایت قوانین تقارن و تقارن نامتقارن

توجه به تناسب طرح در همه ابعاد

انعطاف پذیری و دقت طراحی

هماهنگی سبک طراحی با ماهیت موضوع

طراحی ساده اما مفهومی

طراحی قابل فهم برای مخاطب هدف

انتخاب پالت رنگی خاص و متناسب با موضوع

تغییر لوگو در راستای پیشرفت طرح قبلی

ویژگی های یک لوگو حرفه ای و خوب

طراحی لوگو خوب در مشهد یک طراحی است که تمامی اصول در آن رعایت شده باشد. به‌این‌ترتیب می‌توان از این لوگو در ابعاد مختلف در بخش‌های مختلف استفاده کرد و هیچ دغدغه‌ای از بابت از دست رفتن وضوح و خوانایی نداشت. همچنین با استفاده از طراحی لوگو حرفه‌ای در مشهد می‌توان مطمئن بود که مخاطب با یک نگاه کوتاه از هویت سازمانی شما کسب اطلاع کرده و دید نسبتا خوبی را درباره اهداف و خدمات شما دریافت خواهد کرد. در کنار این‌ها یک لوگو خوب تا سال‌ها و حتی نسل‌ها در کنار نام تجاری شما باقی مانده و می‌تواند آوازه آن را در جهان گسترش دهد.

با سفارش طراحی لوگو خود به تیم لاک پشت از منحصربه فرد بودن لوگوی خود مطمئن باشید. در صورت داشتن سوالاتی از گروه ما میتوانید با گذاشتن کامنت با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود. در صورت رضایت از خدمات تیم لاک پشت با دادن امتیاز، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

ویژگی های یک لوگو حرفه ای و تخصصی در مشهد

مراحل طراحی لوگو در لاک پشت

در ابتدای مسیر این شما هستید که باید خواسته خود را به‌طور واضح برای طراح توضیح داده و به سوالات او به ‌صورت بسیار دقیق پاسخ دهید. این کار به او کمک می‌کند تا به‌خوبی شرکت، فروشگاه، محصول یا برند شما را شناخته و بر این اساس پیشنهادهای خود را ارائه دهد. پس ‌از آن طراح بر اساس پاسخ‌ها، خواسته‌ها و پیشنهادهای شما نوع لوگو را انتخاب کرده و فرایند طراحی را آغاز می‌کند. در طی این فرایند طراح معمولا با شما در ارتباط است تا بتواند از نظرات شما نیز در طراحی بهره‌مند شود. درنهایت چند نمونه از لوگوهای طراحی‌شده در اختیار شما قرار می‌گیرند تا بتوانید نظر خود را درباره آن‌ها ابراز کرده و فرایند طراحی تکمیل شود. در نمودار زیر نحوه و فرایند پذیرش و انجام پروژه طراحی لوگو توسط گروه لاک پشت را می توانید بررسی کنید.

مراحل-سفارش-طراحی-لوگو

فرم سفارش طراحی لوگو

برای اینکه بتوانید یک لوگو حرفه ای در مشهد را سفارش دهید؛ می‌توانید به‌ صورت حضوری به شرکت‌ها یا اشخاصی که کار طراحی لوگو را انجام می‌دهند مراجعه کنید. علاوه بر آن می‌توانید سفارش خود را به‌صورت آنلاین در سایت گروه‌های طراح سایت و لوگو ثبت کنید. طراحی آنلاین لوگو در مشهد این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با گروه‌های حرفه‌ای طراحی لوگو در سرتاسر کشور ارتباط برقرار کرده و درنتیجه بهترین خدمات را دریافت کنید. برای مشاوره و برقراری ارتباط با ما، می توانید از طریق قرم زیر برای ما پیام بفرستید.

سفارش پروزه سئو سایت به گروه لاک پشت

سوالات متداول طراحی لوگو

اگر شما هم مانند سایر افراد پیش از سفارش طراحی لوگو سوالاتی در ذهن دارید که به دنبال پاسخ آن هستید؛ برخی از متداول ترین آن ها را که به طور معمول ذهن اکثر کارفرما ها را به خود مشغول کرده است؛ در این قسمت برای شما قرا داده ایم.

طراحی حرفه‌ای لوگو در مشهد یکی از سر راست‌ترین مسیرها برای ساخت برند و جذب مشتری در این شهر پر رفت‌وآمد است. به این علت که این شهر یک شهر توریستی می باشد، در صورتی که لوگوی شما در ذهن مشتریانتان ماندگار شود؛ حتی بعد از چند سال در صورت سفر به مشهد، شما و کسب و کارتان را به خاطر دارند. اکثر توریست ها به علت نا آشنا بودن با شهر مشهد، خدمات مورد نظر خود را از طریق اینترنت پبدا و دریافت میکنند. شما با کمک یک شرکت طراحی سایت در مشهد میتوانید انتخاب اول مسافران برای ارائه خدمات خود باشید.

یک لوگو خوب و حرفه ای باید بر اساس اصولی مانند منعطف بودن، ساده و قابل فهم بودن، همخوانی با برند و کسب و کار شما و … طراحی شود. در این صورت شما تا سالیان سال می توانید از آن استفاده کنید و هزینه اضافی برای باز طراحی لوگو نپردازید.

لوگو ها بر اساس شیوه و المان های به کار رفته در طراحی، در چهار دسته تصویری، متنی، منو گرام و ترکیبی قرار می گیرند. این چهار دسته هر کدام ویژگی ها و خصوصیات و مزایا و معایبی دارند که بسته به نوع فعالیت شما و برندتان، بهترین سبک توسط طراح به شما پیشنهاد داده می شود.

ما در لاک پشت یک تیم طراحی حرفه ای داریم که تجربه زیادی در زمینه طراحی لوگو دارند به همین دلیل بهترین و مناسب ترین نوع لوگو برای شما به خوبی تشخیص داده و به صورتی آن را طراحی میکنند که به خوبی بیانگر نوع خدمات و فعالیت شما باشد.

سولات متداول طراحی لوگو

در صورتی که از محتوای این صفحه رضایت داشتید، به آن امتیاز دهید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 14 =