طراحی لوگوی حرفه ای با تیم لاک پشت

طراحی لوگو در تهران

زمانی که شما کسب‌وکاری را در تهران راه‌اندازی می‌کنید، باید به روشی خود را از رقیبان متمایز کنید. برای این کار بهتر است روشی مقرون به‌ صرفه پیدا کنید که همیشه قابل ‌استفاده بوده و شما را به برندی ماندگار تبدیل کند. طراحی لوگو در تهران همین روش همیشگی و موثر است. با به کارگیری یک لوگوی جذاب و منحصربه‌فرد، شما کسی هستید که از دیگر رقیبان پیشی گرفته و به انتخاب‌های اول مشتریان تبدیل می‌شوید. چرا که مشتری با شنیدن نام حوزه کاری شما، برند شما را به ‌عنوان اولین گزینه به یاد آورده و برای دریافت خدمات به شما مراجعه می‌کند.

طراحی لوگو حرفه ای در تهران

طراحی حرفه ای لوگو در تهران

تهران شهری بسیار بزرگ با حریفان قدر است. حریفانی که سال‌ها است در این شهر فعالیت کرده و مردم به‌خوبی آن‌ها را می‌شناسند. اگر شما صاحب یک کسب‌وکار جدید در این شهر هستید یا قصد دارید قدمی برای تحول در کار خود بردارید، بهتر است به فکر طراحی یک لوگوی حرفه‌ای در تهران باشید. چرا که با این روش می‌توانید در کار خود اعتباری بدست آورده و در میان هزاران رقیبی که در این شهر دارید موفق شوید. فراموش نکنید که برای موفقیت در این مسیر باید از یک شرکت حرفه‌ای و متخصص در زمینه طراحی لوگو کمک بگیرید. شرکتی که رقیبان قدر شما را شناخته و لوگوی شما را به مهم‌ترین وجه تمایز شما از این رقیبان تبدیل کند.

مراحل طراحی آرم و نشانه در تهران

قدم اول برای طراحی لوگو در تهران این است که تعیین اهداف است. پس‌ازآن باید یک شرکت معتبر پیدا کرده و کار طراحی لوگو را به او بسپارید. فراموش نکنید که در مسیر طراحی حتما با متخصصان شرکت صحبت کرده و آن‌ها را از انتظارات خود باخبر کنید. اما پیش از هر چیز باید خودتان برای انجام این کار اقدام کنید. اکنون شما به اهمیت طراحی حرفه‌ای لوگو در تهران پی برده‌اید. پس زمان آن رسیده که قدمی برداشته و برند خود را به برندی ماندگار تبدیل کنید.

انواع طراحی لوگو در پایتخت

لوگو دارای انواع مختلفی است و هر کسب‌وکار و برندی باید متناسب با نوع فعالیت خود مناسب‌ترین آن را انتخاب کند. مشورت با یک طراح باتجربه و متخصص می‌تواند تا حد زیادی شما را از سردرگمی نجات داده و در انتخاب بهترین نوع لوگو به کمکتان بیاید.

لوگو ترکیبی

طراحی لوگو ترکیبی در تهران شیوه‌ای جذاب‌تر برای کارفرمایانی است که هم نماد خاصی برای معرفی کسب‌وکار دارند و هم نام بامسمایی برای آن انتخاب کرده‌اند. در این لوگو هر دو مورد به نمایش گذاشته می‌شود و مخاطب علاوه بر نام برند شما از طریق نماد تصویری نوع آن را نیز خواهد شناخت.

combined-logo-icon

لوگو تصویری

اگر کسب‌وکار شما دارای یک نماد خاص و منحصربه‌فرد است می‌توانید از طراحی لوگو تصویری در تهران استفاده کنید. این لوگو با استفاده از همان نماد خاص شما را به مشتریان نشان داده و برند شما را ذهن مخاطبانتان ماندگار می‌کند.

logotypr-icon

لوگو نوشتاری

طراحی لوگو نوشتاری در تهران مخصوص کسب‌وکارهایی است که یک نام جذاب و گیرا برای برند خود انتخاب کرده‌اند. چراکه در این لوگو نام کامل برند شما به نمایش گذاشته می‌شود. بنابراین هم نام برند و هم لوگوی آن می‌تواند باعث تمایز شما با رقیبان شود.

monogram-logo-icon

لوگو مونوگرام

اگر نام برندتان طولانی یا چندبخشی است و نمی‌توانید همه آن را در طراحی لوگو استفاده کنید، می‌توانید طراحی لوگو مونوگرام در تهران را امتحان کنید. در این لوگو حروف اختصاری نماینده برند شما خواهند بود. این لوگو کاملا ساده و گویا است و بسیاری از شرکت‌های بزرگ از آن برای معرفی خود استفاده کرده‌اند.

انواع خدمات مرتبط با طراحی لوگو

طراحی لوگو حرفه ای و منحصر به فرد برای داشتن یک نماد خاص و به یاد ماندنی

باز طراحی لوگو

باز طراحی لوگو برای تبدیل یک طرح ابتدایی و ثبت شده به یک طرح حرفه ای 

مشاوره نام تجاری

با انتخاب یک نام مناسب، نام برندتان را در ذهن مخاطبان خود هک کنید.

ست اداری

یکسان سازی طرح نامه ها، اوراق و سربرگ اداری و کارت ویزیت با طراحی ست اداری

طراحی سایت

طراحی سایت بهترین روش برای شروع بازاریابی و رقابت آنلاین 

سئو سایت یک سرمایه گذاری تضمینی و یک روش به صرفه برای بازاریابی آنلاین

طراحی لوگو حرفه ای و منحصر به فرد برای داشتن یک نماد خاص و به یاد ماندنی

مشاوره نام تجاری

با انتخاب یک نام مناسب، نام برندتان را در ذهن مخاطبان خود هک کنید.

طراحی سایت

طراحی سایت بهترین روش برای شروع بازاریابی و رقابت آنلاین 

باز طراحی لوگو

باز طراحی لوگو برای تبدیل یک طرح ابتدایی و ثبت شده به یک طرح حرفه ای 

ست اداری

یکسان سازی طرح نامه ها، اوراق و سربرگ اداری و کارت ویزیت با طراحی ست اداری

سئو سایت یک سرمایه گذاری تضمینی و یک روش به صرفه برای بازاریابی آنلاین

نمونه کارهای طراحی لوگو گروه لاک پشت

نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی ملی فون
نمونه کار طراحی لوگو مونوتایپ هانیه حیدری
طراحی لوگو ترکیبی ورتیج توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تصویری هنر
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی رایکا
طراحی لوگو ترکیبی مگاوات توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی هورام
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی مصطفی هاشمی
طراحی لوگوتایپ آرتان سرام توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی کافه گل
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سهراب پرکاری
طراحی لوگو ترکیبی ژینو توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سانترال مد
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی رابی الکترونیک
طراحی لوگو ترکیبی انجینیک توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو مونوتایپ هانیه حیدری
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی مصطفی هاشمی
نمونه کار طراحی لوگو تصویری هنر
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی رابی الکترونیک
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی کافه گل
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سهراب پرکاری
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سانترال مد
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی ملی فون
طراحی لوگوتایپ آرتان سرام توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی ورتیج
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی هورام
طراحی لوگو ترکیبی انجینیک توسط گروه لاک پشت
طراحی لوگو ترکیبی ژینو توسط گروه لاک پشت
طراحی لوگو ترکیبی مگاوات توسط گروه لاک پشت

طراحی سایت روشی نوین در برند سازی

امروزه بیشتر مردم تهران به صورت آنلاین خریدهای خود را انجام میدهند. با چنین شرایطی کسب و کارشما برای رونق گرفتن نیاز به تبلیغات گسترده دارد. داشتن لوگو و نشان تجاری به شما در این راه کمک بسیاری میکند، با داشتن نشانی مخصوص به کسب و کارتان، مخاطب شما نشان شما را به خاطر سپرده و در صورت رضایت آن را به دیگران نیز معرفی خواهد کرد. البته اگر بخواهید سطح تجارتتان را تا سطح کشوری و یا بین المللی گسترش دهید، به یک سایت در فضای اینترنت نیاز دارید. برای داشتن یک سایت خوب و حرفه ای باید اطلاعاتی در این حیطه بدست آورید، که پیشنهاد ما به شما این است که برای کسب این اطلاعات به صفحه طراحی حرفه ای سایت در تهران مراجعه کنید تا برای همه سوالات خود در این زمینه پاسخ مناسبی کسب کنید.

نکات مهم هنگام طراحی لوگو تهران

تحقیق و بررسی مخاطبین هدف

تحلیل رقبا و بررسی لوگو های مشابه

تکمیل هویت برند (برند سازی)

کمک گرفتن از مونتاژ تصاویر

رعایت قوانین تقارن و تقارن نامتقارن

توجه به تناسب طرح در همه ابعاد

انعطاف پذیری و دقت طراحی

هماهنگی سبک طراحی با ماهیت موضوع

طراحی ساده اما مفهومی

طراحی قابل فهم برای مخاطب هدف

انتخاب پالت رنگی خاص و متناسب با موضوع

تغییر لوگو در راستای پیشرفت طرح قبلی

اصول طراحی یک لوگوی با کیفیت

ساخت لوگو در تهران باید مطابق با فرهنگ و اصول مردم این شهر باشد. این موضوع باعث می‌شود که مردم شهر احساس کنند که کسب‌وکار شما به‌خوبی سلیقه آن‌ها را می‌شناسد، بنابراین برای رفع نیازهای خود به شما اعتماد کنند. همچنین لوگو باید نمادی همیشگی باشد. اگر لوگوی شرکت‌های معروف جهانی را ببینید، خواهید دید که از ابتدای فعالیت شرکت‌ها تاکنون اصل طراحی در لوگوها ثابت بوده و تنها تغییراتی در رنگ و اندازه المان‌ها ایجاد شده است. با رعایت این اصل لوگوی شما برای همه زمان ها جذاب بوده و همه نسل ها شما را به یاد خواهند آورد.

ممکن است شما بخواهید از لوگوی شرکت خود در چاپ سیاه‌ و سفید استفاده کنید. درصورتی‌ که لوگو با تکیه بر رنگ‌ها طراحی شده باشد، این امکان وجود نخواهد داشت. در طراحی حرفه‌ای لوگو در تهران به این اصل توجه زیادی می‌شود. علاوه بر این لوگو نباید در زمان تغییر اندازه هویت خود را از دست بدهد. لوگوی شرکت شما باید در ابعاد خیلی کوچک و خیلی بزرگ قابل ‌تغییر بوده و همواره واضح و شفاف باقی بماند. اما مهم‌ترین اصل این است که لوگوی شرکت شما باید فقط و فقط مخصوص کسب و کار شما باشد. یعنی مخاطبان نباید با دیدن لوگو به یاد چیزی به‌غیر از برند شما بیفتند. این مسئله‌ای است که خیلی زود باعث رشد شما در میان رقیبان قدر خواهد شد.

تشخیص طراح لوگو حرفه ای در تهران

تشخیص طراحی لوگو حرفه ای در کلان شهر تهران

مهم‌ترین عامل در موفقیت لوگو یافتن یک طراح لوگو حرفه‌ای در تهران است. برای آن‌ که از میزان حرفه‌ای بودن طراح لوگو مطمئن شوید، کافی است نمونه کارهای او را بررسی کنید. درصورتی‌ که در میان نمونه کارهای او لوگوهایی از برندهای معروف را پیدا کردید، می‌توانید طراحی لوگو خود را به او بسپارید. علاوه بر این از سوالات و راهنمایی‌ های او نیز می‌توانید میزان حرفه‌ای بوده طراح را تشخیص دهید. درصورتی‌ که طراح همه جوانب امر را در نظر گرفته و درباره جامعه هدف شما، نوع کسب‌وکارتان، نمادها و… سوال کند یعنی در کار خود حرفه‌ای است. 

با سفارش طراحی لوگو خود به تیم لاک پشت از منحصربه فرد بودن لوگوی خود مطمعن باشید. در صورت داشتن سوالاتی از گروه ما میتوانید با گذاشتن کامنت با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود. در صورت رضایت از خدمات تیم لاک پشت با دادن امتیاز، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

معایب طراحی لوگو با فوتوشاپ

اگر اهداف بلندمدتی برای طراحی لوگو دارید بهتر است درباره نرم‌افزار طراحی لوگو با یک طراح مشورت کنید. معمولا طراحان حرفه‌ای، طراحی لوگو با فوتوشاپ را برای اهداف بلندمدت پیشنهاد نمی‌کنند. چرا که طراحی‌های انجام‌شده در فوتوشاپ پیکسلی هستند. این موضوع به این معنا است که کیفیت فایل در زمان تغییر اندازه کم می‌شود. اما در نرم‌افزارهای مخصوص طراحی لوگو، طراحی‌ها برداری هستند. بنابراین تغییر لوگو در هر اندازه‌ای امکان‌پذیر بوده و کیفیت آن دچار اشکال نمی‌شود. البته در مواردی می‌توان طراحی لوگو در تهران را با نرم‌افزار فوتوشاپ انجام داد. اما این نرم‌افزار قابلیت‌های گسترده‌ای برای طراحی لوگو ندارد.

معایب طراحی لوگو با برنامه فتوشاپ

مراحل طراحی لوگو در لاک پشت

راز داشتن یک لوگوی خاص و منحصر به فرد، رعایت همه نکات اصولی در طراحی آن است، برای مطمعن بودن از رعایت این نکات باید این کار را به یک تیم حرفه ای و متخصص در این زمینه بسپارید. طراحان حرفه ای تیم لاک پشت به شما در جهت تصمیم گیری های مناسب برای انتخاب نوع لوگو کمک میکنند. همچنین به شما کمک میکنند تا بتوانید یک لوگوی یگانه ای را در حرفه خود داشته باشید. در نمودار زیر شما می توانید، مراحل همکاری با تیم لاک پشت برای سفارش پروژه طراحی لوگو را ببینید.

مراحل-سفارش-طراحی-لوگو

فرم سفارش طراحی لوگو

برای ارتباط با تیم متخصص لاک پشت در جهت مشاوره رایگان و یا سفارش طراحی لوگو در تهران میتوانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سفارش پروزه سئو سایت به گروه لاک پشت

سوالات متداول طراحی لوگو

بسیاری از کارفرمایان طراحی لوگو، قبل از شروع کار سوالاتی در ذهن خود دارند که پاسخ به آنها نیازمند تحقیق و برسی در این زمینه است. در ادامه به بیشترین سوالاتی که برای آنها در این زمینه پیش می آید پرداخته ایم، تا به هنگام سفارش طراحی لوگو، سوال بی پاسخی در ذهن خود نداشته باشند.

بله. شرکت طراح معمولا فایل طراحی شده را با کیفیت بالا به مشتری تحویل می‌دهد تا در همه نرم‌افزارها و سایت‌ها قابل‌ استفاده بوده و امکان چاپ در همه ابعاد و اندازه ها را نیز داشته باشد. همچنین میتوانید از این فایل در جهت برندسازی از طریق طراحی سایت در تهران نیز استفاده کنید.

بله. یک شرکت حرفه ای در مرحله اول اتودهایی از نمونه طراحی های انجام شده برای شما ارسال خواهد کرد و با توجه به سلیقه و نظریات شما ادامه روند طراحی را پیش میگیرد. در طی زمان طراحی نیز از کارفرما نظرخواهی میشود تا نتیجه کار نزدیک با سلیقه مشتری باشد.

لوگو نشان انحصاری کسب و کار شما محسوب میشود و هدف از طراحی آن این است که در ذهن مخاطب ثبت شود. با تکراری بودن این نشان مخاطب دچار سردرگمی میشود و به خوبی به خاطر سپرده نمی شود.

شرکت های مختلف تعرفه های متفاوتی را در حیطه طراحی لوگو ارائه میکنند. که یکی از عوامل تاثیر گذار، انتخاب نوع و سبک طراحی نشان تجاری شما میباشد. قطعا تعرفه های زیاد دلیل بر کیفیت عالی کار نیست.

سولات متداول طراحی لوگو

در صورتی که از محتوای این صفحه رضایت داشتید، به آن امتیاز دهید.

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *