لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
طراحی لوگو حرفه ای در تهران

شرکت طراحی لوگو در تهران

سمبل صلح جهانی را می‌شناسید؟ بله، کبوتر نماد صلح در جهان است و عموم مردم این مسئله را می‌دانند. به جرات می‌توان ادعا کرد که هر چیزی در این جهان در ذهن مردم با یک نماد تصویری یا نوشتاری خاص ثبت شده است. یک لوگو حرفه‌ای و خلاقانه می‌تواند برند شما را نیز به همین شکل در ذهن مخاطب هک کند. حال اینکه بتوانید بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران را پیدا کنید در گرو بررسی نمونه کارهای آن شرکت می‌باشد. در این صفحه شما می‌توانید همه اطلاعاتی که پیش‌نیاز طراحی آرم و لوگو است را بیابید و در پایان در صورت داشتن هرگونه سوال با همکاران ما در لاک پشت تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی ما بهره‌مند شوید.

طراحی لوگو حرفه ای در تهران

شرکت حرفه‌ای طراحی لوگو در تهران

تهران شهری بسیار بزرگ با حریفان قدر است. حریفانی که سال‌ها است در این شهر فعالیت کرده و مردم به‌خوبی آن‌ها را می‌شناسند. اگر شما صاحب یک کسب‌وکار جدید در این شهر هستید یا قصد دارید قدمی برای تحول در کار خود بردارید، بهتر است به فکر سپردن طراحی آرم یا لوگوی خود به یک شرکت طراحی لوگو در تهران و یا یک طراح حرفه‌ای باشید. چرا که با این روش می‌توانید در کار خود اعتباری بدست آورده و در میان هزاران رقیبی که در این شهر دارید موفق شوید. فراموش نکنید که برای موفقیت در این مسیر باید از یک شرکت حرفه‌ای و متخصص در زمینه طراحی لوگو کمک بگیرید. پس از ثبت سفارش و تحویل گرفتن لوگو خود حتما نیازمند یک بستر اینترنتی برای پیشرفت کسب و کار خود خواهید بود.

روند کار شرکت طراحی آرم در تهران

قدم اول برای شروع روند طراحی لوگو، تعیین هدف است. پس‌ از آن، باید یک شرکت طراحی لوگو در تهران پیدا کرده و طراحی لوگو خود را به آن بسپارید. فراموش نکنید که در مسیر طراحی حتما با متخصصان شرکت صحبت کرده و آن‌ها را از انتظارات خود و تمامی المان‌های مربوط به برند خود مطلع کنید. اما پیش از هر چیز باید خودتان نیز اطلاعات جامعی در زمینه طراحی آرم و لوگو داشته باشید. با مشاهده فیلم روند طراحی لوگو به اهمیت المان‌های مربوط در خلاقانه بودن لوگو پی خواهید برد. پیشنهاد ما به شما این است که با مشاورین لاک پشت تماس گرفته و در زمینه برند و لوگو خود با آن‌ها مشورت کنید.

طراحی انواع لوگو در تهران

لوگو یا آرم دارای انواع مختلفی است و هر کسب‌وکار و برندی باید متناسب با نوع فعالیت خود مناسب‌ترین آن را انتخاب کند. مشورت با یک شرکت طراحی لوگو در تهران و یا یک طراح باتجربه و متخصص می‌تواند تا حد زیادی شما را از سردرگمی نجات داده و در انتخاب بهترین نوع لوگو به شما کمک کند. با کسب اطلاعات در زمینه هر کدام از سبک های لوگو شما قطعا انتخاب بهتری را تجربه خواهید کرد.

طراحی لوگو ترکیبی

طراحی لوگو ترکیبی در تهران، شیوه‌ای جذاب‌ برای کارفرمایانی است که هم نماد خاصی برای معرفی کسب‌وکار دارند و هم نام بامسمایی برای آن انتخاب کرده‌اند. در اصل می‌توان گفت نام و نماد برند به خوبی با یکدیگر هماهنگی دارند. در این نوع لوگو هر دو مورد به نمایش گذاشته می‌شود و مخاطب علاوه بر نام برند شما از طریق نماد تصویری نیز شما را خواهد شناخت.

combined-logo-icon

طراحی لوگو تصویری

اگر کسب‌وکار شما دارای یک نماد خاص و منحصربه‌فرد است می‌توانید از طراحی لوگو تصویری در تهران استفاده کنید. این لوگو با استفاده از همان نماد خاص، شما را به مشتریان نشان داده و برند شما را ذهن مخاطبان‌تان ماندگار می‌کند.

logotypr-icon

طراحی لوگو نوشتاری

طراحی لوگو نوشتاری در تهران، مخصوص کسب‌وکارهایی است که یک نام جذاب و گیرا و البته نه چندان بلند برای برند خود انتخاب کرده‌اند. چرا که در این لوگو نام کامل برند شما به نمایش گذاشته می‌شود. بنابراین  نام برند و تبدیل آن به لوگو شما می‌تواند باعث تمایزتان با رقیبان شود.

monogram-logo-icon

طراحی لوگو مونوگرام

اگر نام برندتان طولانی یا چندبخشی است و نمی‌توانید همه آن را در طراحی لوگو استفاده کنید، می‌توانید طراحی لوگو مونوگرام در تهران را امتحان کنید. در این نوع از طراحی لوگو حروف اختصاری، نماینده برند شما خواهند بود. این لوگو کاملا ساده و گویا است و بسیاری از شرکت‌های بزرگ از آن برای معرفی خود استفاده کرده‌اند.

نمونه کارهای طراحی لوگو گروه لاک پشت

نمونه کار یکی از ارکان اصلی برای تشخیص حرفه ای بودن شرکت طراحی لوگو در تهران است. شما بایستی هنگام انتخاب شرکت طراحی آرم و لوگو خود به این مسئله توجه خاصی داشته باشید البته نمونه کارهای طراحی لوگو گروه لاک پشت، خود به تنهایی گویای همه چیز است. پس از بررسی آن‌ها می‌توانید از طریق شماره‌های زیر برای مشاوره تخصصی و رایگان و یا ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.

خدمات مرتبط با طراحی لوگو در تهران

طراحی لوگو

شرکت طراحی لوگو در تهران، به منحصر به فرد بودن شما کمک بسیاری می‌کند و باعث  ماندگار شدن شما در ذهن مخاطب می‌شود. پس همین الان برای سفارش طراحی لوگو حرفه ای خود اقدام کنید.

باز طراحی یا ریدیزاین لوگو

با تغییرات روز جهان برند شما نیز می تواند به روز شود؛ البته نه با یک طراحی لوگو جدید بلکه با چند تغییر جزئی اما کارآمد توسط یک شرکت طراحی لوگو در تهران به مدرن شدن لوگو خود کمک کنید.

مشاوره نام تجاری

انتخاب نام تجاری،  اولین و اصلی ترین مراحل هویت سازی برند شما می باشد. پس شما باید با یک انتخاب هوشمندانه و البته خلاقانه نام خود را برای همیشه در ذهن مخاطب خود حک کنید.

ست اداری

پس از طراحی خود، نوبت آن است که در تمام اوراق اداری از جمله سربرگ، فاکتور، پاکت ملخی، کارت ویزیت و در کل تمام ست اداری از آن استفاده کنید تا یک برند منظم و یکپارچه داشته باشید.

طراحی سایت

پس از ساخت برند خود و سپردن پروژه، به شرکت طراحی لوگو در تهران؛ طراحی سایت بهترین روش برای شروع یک رقابت آنلاین در دنیای دیجیتال است؛ که باعث شناخته شدن کسب‌و‌کار شما و البته پیشرفت هر چه بیشترتان میشود.

طراحی لوگو، طراحی سایت و… همه و همه اقداماتی هستند که برای برندسازی به کار می روند. اما برای جهانی شدن کسب و کارتان باید به سئو سایت خود توجه کنید و به بهترین شرکت سئو مراجعه فرمایید.

شرکت طراحی لوگو حرفه ای در تهران، به منحصر به فرد بودن شما کمک بسیاری می‌کند و باعث ماندگار شدن شما در ذهن مخاطب می‌شود. پس همین الان برای سفارش طراحی آرم یا نشانه خود اقدام کنید.

مشاوره نام تجاری

انتخاب نام تجاری، اولین و اصلی ترین مراحل هویت سازی برند شما می باشد. پس شما باید با یک انتخاب هوشمندانه و البته خلاقانه نام خود را برای همیشه در ذهن مخاطب خود حک کنید.

طراحی سایت

پس از ساخت برند خود و سپردن پروژه، به شرکت طراحی لوگو در تهران؛ طراحی سایت بهترین روش برای شروع یک رقابت آنلاین در دنیای دیجیتال است؛ که باعث شناخته شدن کسب و کار شما و البته پیشرفت هر چه بیشترتان میشود.

باز طراحی لوگو

با تغییرات روز جهان برند شما نیز می تواند به روز شود؛ البته نه با یک طراحی لوگو جدید بلکه با چند تغییر جزئی اما کارآمد توسط یک شرکت طراحی لوگو در تهران به مدرن شدن لوگو خود کمک کنید.

ست اداری

پس از طراحی خود، نوبت آن است که در تمام اوراق اداری از جمله سربرگ، فاکتور، پاکت ملخی، کارت ویزیت و در کل تمام ست اداری از آن استفاده کنید تا یک برند منظم و یکپارچه داشته باشید.

طراحی لوگو، طراحی سایت و… همه و همه اقداماتی هستند که برای برندسازی به کار می روند. اما برای جهانی شدن کسب و کارتان باید به سئو سایت خود توجه کنید و به بهترین شرکت سئو مراجعه فرمایید.

نیاز طراحی سایت به طراحی لوگو در تهران

امروزه بیشتر مردم تهران به صورت آنلاین خریدهای خود را انجام می‌دهند. با چنین شرایطی کسب و کارشما برای رونق گرفتن نیاز به تبلیغات گسترده دارد. داشتن لوگو و نشان تجاری به شما در این راه کمک بسیاری می‌کند، با داشتن نشانی مخصوص به کسب و کارتان، مخاطب شما نشان شما را به خاطر سپرده و در صورت رضایت آن را به دیگران نیز معرفی خواهد کرد. البته اگر بخواهید سطح تجارتتان را تا سطح کشوری و یا بین المللی گسترش دهید، به یک سایت در فضای اینترنت نیاز دارید. برای داشتن یک سایت خوب و حرفه‌ای نه تنها به یک شرکت طراحی لوگو در تهران نیاز دارید بلکه باید اطلاعاتی در حیطه طراحی سایت نیز بدست آورید،  پیشنهاد ما به شما این است که برای کسب این اطلاعات به صفحه شرکت طراحی سایت در تهران مراجعه کنید تا برای همه سوالات خود در این زمینه پاسخ مناسبی کسب کنید. در ادامه قصد داریم تا شما را در زمینه انتخاب یک شرکت طراحی لوگو یا سایت راهنمایی کنیم. به طور مثال فرض کنید فردی در اصفهان به دنبال شرکتی برای طراحی سایت خود می‌باشد، کافی است عبارت “شرکت طراحی سایت در اصفهان” را در سایت گوگل سرچ کند و وارد ده سایت اول این نتایج شده و با توجه به نمونه کارها با یکی از این مجموعه‌ها همکاری خود را آغاز کند.

سئو، آخرین قدم برای پیشرفتی ماندگار

طراحی لوگو شما انجام شد؟ طراحی سایت هم انجام دادید و هنوز نتیجه دلخواهتان را از بستر اینترنی خود نگرفتید؟ شاید فکر کنید مسیر پیشرفت کسب و کار شما در این نقطه کور می‌شود. ولی باید این مسئله را مدنظر داشته باشید که تمام کارهایی که انجام دادید جز اقدامات اولیه برای برند سازی در فضای اینترنت محسوب می‌شوند. طراحی سایت به تنهایی می‌تواند کاتالوگ دیجیتال فوق العاده‌ای از محصولات، خدمات و… شما باشد اما در ادامه شما نیاز دارید تا مخاطبان شما را در موتورهای جستجوی بزرگی همچون گوگل پیدا کنند. برای اینکار باید از بهترین روش بازاریابی یعنی سئو سایت استفاده کنید. امروزه سئو در اصفهان، تهران و یا هر شهری که در آن حضور دارید می‌تواند آخرین قدمی باشد که برای پیشرفت حرفه خود برمی‌دارید. شما حتی می‌توانید در صورت علاقه و رضایت از شرکت طراحی لوگو در تهران که طراحی لوگو شما را انجام داده برای ادامه فعالیت های تبلیغاتی خود وارد مذاکره شوید.

نکات مهم طراحی لوگو

تحقیق و بررسی مخاطبین هدف

تحلیل رقبا و بررسی لوگو‌های مشابه

تکمیل هویت برند (برند سازی)

کمک گرفتن از مونتاژ تصاویر

رعایت قوانین تقارن و تقارن نامتقارن

توجه به تناسب طرح در همه ابعاد

انعطاف پذیری و دقت طراحی

هماهنگی سبک طراحی با ماهیت موضوع

طراحی ساده اما مفهومی

طراحی قابل فهم برای مخاطب هدف

انتخاب پالت رنگی خاص و متناسب با موضوع

تغییر لوگو در راستای پیشرفت طرح قبلی

رعایت اصول در شرکت طراحی لوگو در تهران

شرکت طراحی لوگو در تهران باید مطابق با فرهنگ و اصول مردم آن شهر به طراحی بپردازد. این موضوع باعث می‌شود که مردم احساس کنند که کسب‌وکار شما به‌خوبی سلیقه آن‌ها را می‌شناسد، بنابراین برای رفع نیازهای خود به شما اعتماد می کنند. همچنین آرم باید نمادی همیشگی و ماندگار باشد. اگر لوگوی شرکت‌های معروف جهانی مانند اپل، فیس‌بوک و… را ببینید، متوجه می شوید که از ابتدای فعالیت شرکت‌ها تاکنون اصل طراحی ثابت بوده و تنها تغییراتی در رنگ و اندازه المان‌ها ایجاد شده است. با رعایت این اصول هنگام طراحی آرم و نشانه در تهران، لوگو شما برای همه زمان ها جذاب بوده و همه نسل ها شما را به یاد خواهند آورد.

ممکن است شما بخواهید از لوگوی شرکت خود در چاپ سیاه‌، سفید و طیف خاکستری استفاده کنید. درصورتی‌ که لوگو با تکیه بر رنگ‌ها طراحی شده باشد، این امکان وجود نخواهد داشت. یک شرکت حرفه‌ای طراحی لوگو در تهران و یا هر شهر دیگر، به این اصل توجه ویژه ‌ای دارد. علاوه بر این لوگو نباید در زمان تغییر اندازه هویت خود را از دست بدهد. لوگوی شرکت شما باید در ابعاد خیلی کوچک و خیلی بزرگ قابل ‌تغییر بوده و همواره واضح و شفاف باقی بماند. اما مهم‌ترین اصل این است که لوگوی شرکت شما باید فقط و فقط مخصوص کسب و کار شما باشد. یعنی مخاطبان نباید با دیدن لوگو به یاد چیزی به‌غیر از برند شما بیفتند. این مسئله‌ای است که خیلی زود باعث رشد شما در میان رقیبان قدر خواهد شد.

تشخیص طراحی لوگو حرفه ای در کلان شهر تهران

تشخیص بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران

مهم‌ترین عامل در موفقیت، یافتن یک طراح یا شرکت طراحی لوگو در تهران است. برای آن‌ که از میزان حرفه‌ای بودن مطمئن شوید، کافی است با بررسی نمونه کار‌ها به نتیجه برسید. درصورتی‌ که طراح یا شرکت طراحی همه جوانب امر را در نظر گرفته و درباره جامعه هدف شما، نوع کسب‌وکارتان، نمادها و… سوال کند یعنی در کار خود حرفه‌ای است. 

با سفارش طراحی آرم خود به تیم لاک پشت از منحصر به فرد بودن لوگوی خود مطمئن باشید. در صورت داشتن سوالاتی از گروه ما میتوانید با گذاشتن کامنت با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود. در صورت رضایت از خدمات تیم لاک پشت با دادن امتیاز، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به مقاله ” بهترین شرکت طراحی لوگو ” مراجعه فرمایید.

معایب طراحی لوگو با فوتوشاپ

اگر اهداف بلندمدتی برای طراحی لوگو در تهران و یا هر شهر دیگر ایران دارید بهتر است درباره نرم‌افزار طراحی با یک طراح مشورت کنید. معمولا طراحان حرفه‌ای لوگو، طراحی با فوتوشاپ را برای اهداف بلندمدت پیشنهاد نمی‌کنند. چرا که طراحی‌های انجام‌شده در فوتوشاپ پیکسلی هستند. این موضوع به این معنا است که کیفیت فایل در زمان تغییر اندازه کم می‌شود. اما در نرم‌افزارهای مخصوص طراحی لوگو، طراحی‌ها برداری هستند. بنابراین تغییر لوگو در هر اندازه‌ای امکان‌پذیر بوده و کیفیت آن دچار اشکال نمی‌شود. البته در مواردی می‌توان طراحی لوگو را با نرم‌افزار فوتوشاپ انجام داد. اما این نرم‌افزار قابلیت‌های گسترده‌ای برای طراحی لوگو ندارد. شما با انتخاب بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران می‌توانید خیال خود را در همه زمینه‌های طراحی لوگو خود آسوده نگهدارید.

معایب طراحی لوگو با برنامه فتوشاپ

مراحل کار شرکت طراحی لوگو در تهران

راز داشتن یک لوگوی خاص و منحصر به فرد، رعایت همه نکات اصولی در طراحی آن است، برای مطمئن بودن از رعایت این نکات باید این کار را به یک تیم حرفه ای و متخصص در این زمینه بسپارید. طراحان حرفه‌ای تیم لاک پشت به شما در جهت تصمیم‌گیری‌های مناسب برای انتخاب نوع لوگو کمک می‌کنند. همچنین به شما کمک می‌کنند تا بتوانید یک لوگوی یگانه را در حرفه خود داشته باشید. در نمودار زیر شما می‌توانید، مراحل همکاری با تیم لاک پشت برای سفارش پروژه طراحی لوگو در تهران را ببینید.

مراحل-سفارش-طراحی-لوگو

تعرفه و قیمت طراحی لوگو گروه لاک پشت

در حال حاضر تعرفه‌هایی در زمینه طراحی لوگو به گوشمان میخورد که یا خیلی کم هستند و یا خیلی نجومی، اما دلیل این همه تفاوت چیست؟ این سوالی است که با بررسی چند سایت برای همه ما پیش می‌آید. جواب این سوال بسیار ساده است؛ دلیل این تفاوت‌ها در این است که هر طراح و یا سایتی نسبت به زمان و خلاقیت صرف شده و در کل خدماتی که برای کارفرما ارائه می‌دهد یک قیمت خاص تعیین می‌کند. البته صنف طراحان گرافیک کشور هر سال لیست قیمتی از خدمات گرافیک ارائه می‌کنند اما متاسفانه در بازار کار کسی به این تعرفه ها پایبند نیست. لذا پس از ملاحظه قیمت‌ در سایت‌های مختلف بدون اینکه شگفت زده شوید کافیست نمونه کار‌ها را بررسی کنید تا متوجه شوید کدام قیمت نسبت به خدمات ارائه شده قابل قبول می‌باشد.

فرم سفارش شرکت طراحی لوگو در تهران

برای ارتباط با تیم متخصص لاک پشت در جهت مشاوره رایگان و یا سفارش طراحی لوگو در تهران میتوانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سفارش پروزه سئو سایت به گروه لاک پشت

در صورتی که سفارش خود را ثبت کرده اید و یا قصد ثبت سفارش لوگو به طراحان لاک پشت را دارید احتراما فرم مقابل را به صورت تشریحی تکمیل کنید. این امر به شناخت بهتر طراح از حرفه و سلیقه شما کمک خواهد کرد و پروسه طراحی لوگو را به نحو احسنت پیش خواهد برد.

سوالات متداول

بسیاری از کارفرمایان طراحی لوگو در تهران، قبل از شروع کار سوالاتی در ذهن خود دارند که پاسخ به آنها نیازمند تحقیق و بررسی در این زمینه است. در ادامه به بیشترین سوالاتی که برای آنها در این زمینه پیش می آید پرداخته ایم، تا به هنگام تکمیل فرم سفارش طراحی لوگو، سوال بی پاسخی در ذهن خود نداشته باشند.

بله. شرکت طراح معمولا فایل طراحی شده را با کیفیت بالا به مشتری تحویل می‌دهد تا در همه نرم‌افزارها و سایت‌ها قابل‌ استفاده بوده و امکان چاپ در همه ابعاد و اندازه ها را نیز داشته باشد. همچنین میتوانید از این فایل در جهت برندسازی از طریق طراحی سایت در تهران نیز استفاده کنید.

بله. یک شرکت حرفه ای در مرحله اول اتودهایی از نمونه طراحی های انجام شده برای شما ارسال خواهد کرد و با توجه به سلیقه و نظریات شما ادامه روند طراحی را پیش میگیرد. در طی زمان طراحی نیز از کارفرما نظرخواهی میشود تا نتیجه کار نزدیک با سلیقه مشتری باشد.

لوگو نشان انحصاری کسب و کار شما محسوب میشود و هدف از طراحی آن این است که در ذهن مخاطب ثبت شود. با تکراری بودن این نشان مخاطب دچار سردرگمی میشود و به خوبی به خاطر سپرده نمی شود.

شرکت های مختلف تعرفه های متفاوتی را در حیطه طراحی لوگو ارائه میکنند. که یکی از عوامل تاثیر گذار، انتخاب نوع و سبک طراحی نشان تجاری شما میباشد. قطعا تعرفه های زیاد دلیل بر کیفیت عالی کار نیست.

سولات متداول طراحی لوگو

در صورتی که از محتوای این صفحه رضایت داشتید، به آن امتیاز دهید.

5/5 - (1 امتیاز)

‫2 نظر

 • حسین سلطانی گفت:

  ما قصد داریم لوگو تلفیقی داشته باشیم واسه کارمون اما متاسفانه نتونستیم با شرکت ارتباط بگیریم از چه طریقی میتونیم اقدام کنیم؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   از شما بابت این موضوع صمیمانه عذر می‌خواهیم با توجه به قطعی برق و VOIP بودن تلفن های ما در دسترس نیست و از شما تقاضامندیم برای ارتباط سریع تر با تلفن ثابت 02166083079 یا تلفن همراه به مشاره 09100696800 تماس بگیرید و یا در فیلد شماره، تلفن تماس خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت همکارانمان با شما تماس بگیریند.
   با تشکر
   لاک پشت

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  17 − 12 =