ارائه خدمات طراحی لوگو تصویری در لاک پشت

طراحی لوگو تصویری 

طراحی لوگو تصویری یکی از نخستین کارهایی است که هر صاحب کسب‌وکاری برای ساخت برند خود انجام می‌دهد. ارم و نشانه تصویری خیلی راحت در ذهن مخاطب نقش بسته و می‌تواند شما را برای همیشه در خاطر او ماندگار کند. سیب، پس از شنیدن این کلمه در ذهن شما چه چیزی نمایان می‌شود؟ بله تصویر سیب در ذهن‌تان نقش بسته است. با توجه به مثال ذکر شده به اهمیت طراحی آرم و لوگو تصویری برای هویت بخشیدن به برند خود پی می‌بریم. با این روش مشتریان شناخت بیشتری از شما خواهند یافت تا جایی که با دیدن لوگو شما در هر جایی نام برند شما در ذهن آن‌ها تداعی می‌شود.

منظور از طراحی لوگو تصویری

طراحی لوگو تصویری به معنای به تصویر کشیدن خدمات و محصولات یک شرکت، برند یا کسب‌و‌کار در قالب یک نماد و تصویر جذاب است. در این نوع طراحی استفاده از مفاهیم انتزاعی، شکل‌های هندسی منتظم یا غیر منتظم در کنار رنگ‌ها با کمی چاشنی خلاقیت اصلی‌ترین اصول کاری هستند.

لوگو تصویری، رایج‌ترین روشی است که حتی شرکت‌های بزرگ جهانی نظیر اپل، بنز و توییتر نیز، برای معرفی برند خود از آن بهره گرفته‌اند. طراحی آرم و لوگو تصویری بر مبنای گرافیک انجام شده و درواقع همان تصویری است که با شنیدن نام یک برند در ذهن تداعی می‌شود.

مطرح ترین طراحی لوگوهای تصویری

مطرح ترین برندهای لوگوی تصویری

یکی از مهم‌ترین و معروف‌ترین طراحی‌های لوگوهای تصویری در جهان لوگوی شرکت اپل (APPLE COMPANY) است. لوگویی که تنها یک سال پس از استفاده توانست به جایگاه خیلی خوبی دست پیدا کرده و حتی راه خود را به شوخی‌های تصویری نیز باز کند. برندهای مشهور دیگری نیز در جهان وجود دارند که از روش طراحی لوگو تصویری برای معرفی برند خود استفاده کرده اند.

از مشهورترین این برندها می‌توان به توییتر، مرسدس بنز، فایرفاکس و المپیک اشاره کرد. برندها و شرکت‌های محبوب و مشهوری در ایران نیز وجود دارند که لوگو تصویری را برای معرفی اهداف سازمانی خود به مخاطب انتخاب کرده‌اند. بانک صادرات، شرکت سایپا، سازمان آتش‌نشانی، شرکت هواپیمایی هما، شرکت ملی نفت، سازمان چای کشور و شرکت ملی فولاد از مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین لوگوهای تصویری در طول تاریخ ایران هستند.

دلیل انتخاب طراحی لوگو تصویری؟!

اما چرا کسب و کارها به سراغ طراحی لوگو تصویری می‌روند؟ چرا ترجیح می‌دهند به جای استفاده از انواع دیگر مانند طراحی لوگوتایپ، طراحی لوگو مونوگرام و… از لوگو تصویری استفاده کنند؟ یکی از اصلی‌ترین دلایلی که افراد به سراغ آرم و نشانه تصویری می‌روند حالت مفهومی بودن آن است.

به عبارت بهتر این سبک طراحی می‌تواند به خوبی ذهن مخاطب را درگیر کرده و درنتیجه راحت‌تر به خاطر سپرده شود.

یکی دیگر از دلایلی که افراد را به سمت طراحی آرم یا لوگو تصویری جذب می‌کند، این است که با استفاده از یک تصویر به راحتی می‌توانند نام برند یا هدف سازمانی خود را به نمایش بگذارند. استفاده از یک تصویر منحصربه‌فرد که انعکاسی در دنیای واقعی نیز داشته باشد، می‌تواند برند شما را در بطن زندگی مخاطبتان به جریان اندازد. به‌طوری‌که با دیدن آن تصویر در دنیای واقعی نیز، مخاطب ناخودآگاه شما را به خاطر خواهد آورد.

مزیت طراحی آرم تصویری

طراحی لوگو تصویری یکی از بهترین راه‌ها برای جذب مخاطب است. چرا که با این روش می‌توان به راحتی در حافظه تصویری مخاطب نقش بست. به علاوه این لوگو کاملا یکتا است و می‌تواند به راحتی در قسمت‌های مختلف مانند بخش‌های اداری، تبلیغاتی و پوستر قرار بگیرد. این در حالی است که سایر انواع لوگو نیاز به ویرایش دارند. از سوی دیگر تغییر اندازه آرم و نشانه تصویری باعث از دست رفتن خوانایی آن نمی‌شود. درنتیجه می‌توان آن را در صفحه کوچکی مانند چک یا تابلوی بزرگی مانند بنر جای داد.

طراحی آرم تصویری به شما این امکان را می‌دهد که با انجام فرایند ساده‌تری بتوانید برند خود را به ثبت رسانده و نماد تجاری آن را ایجاد کنید. به علاوه استفاده از این برند می‌تواند در میان سایر رقبا شما را به خوبی متمایز کند. درنتیجه برای شرکت‌هایی که در حوزه‌های پر رقابتی مانند فناوری در حال فعالیت هستند بسیار مناسب و کاربردی است. یکی دیگر از مزایای لوگو تصویری بین‌المللی بودن آن است. به‌این‌ترتیب دیگر نیازی نیست که برای معرفی برند خود در کشورهای خارجی، آن را تغییر دهید.

مزیت های طراحی لوگو تصویری یا بصری

انواع خدمات مرتبط با طراحی لوگو

طراحی لوگو تصویری، به منحصر‌به‌فرد بودن شما کمک بسیاری می‌کند. باعث  ماندگار شدن شما در ذهن مخاطب می‌شود. پس همین الان برای سفارش طراحی آرم یا نشانه خود اقدام کنید.

باز طراحی لوگو

با تغییرات روز جهان برند شما نیز می‌تواند به روز شود. البته نه با یک طراحی لوگو جدید بلکه با چند تغییر جزئی اما کارآمد توسط یک شرکت طراحی لوگو تصویری به مدرن شدن لوگو خود کمک کنید.‌

مشاوره نام تجاری

انتخاب نام تجاری،  اولین و اصلی ترین مراحل هویت سازی برند شما می‌باشد. پس شما باید با یک انتخاب هوشمندانه و البته خلاقانه نام خود را برای همیشه در ذهن مخاطب خود حک کنید.

ست اداری

پس از طراحی خود، نوبت آن است که در تمام اوراق اداری از جمله سربرگ، فاکتور، پاکت ملخی، کارت ویزیت و در کل تمام ست اداری از آن استفاده کنید تا یک برند منظم و یکپارچه داشته باشید.

طراحی سایت

پس از ساخت برند خود و سپردن پروژه، به شرکت طراحی لوگو تصویری؛ طراحی سایت بهترین روش برای شروع یک رقابت آنلاین در دنیای دیجیتال است. باعث شناخته‌ شدن کسب‌و‌کار شما و البته پیشرفت هر چه بیشترتان می‌شود.

طراحی لوگو، طراحی سایت و… همه و همه اقداماتی هستند که برای برندسازی به کار می روند. اما برای جهانی شدن کسب و کارتان باید به سئو سایت خود توجه کنید و به بهترین شرکت سئو مراجعه فرمایید.

طراحی لوگو تصویری، به منحصر به فرد بودن شما کمک بسیاری می‌کند و باعث  ماندگار شدن شما در ذهن مخاطب می‌شود. پس همین الان برای سفارش طراحی آرم یا نشانه خود اقدام کنید.

مشاوره نام تجاری

انتخاب نام تجاری،  اولین و اصلی ترین مراحل هویت سازی برند شما می باشد. پس شما باید با یک انتخاب هوشمندانه و البته خلاقانه نام خود را برای همیشه در ذهن مخاطب خود حک کنید.

طراحی سایت

پس از ساخت برند خود و سپردن پروژه، به شرکت طراحی لوگو تصویری؛ طراحی سایت بهترین روش برای شروع یک رقابت آنلاین در دنیای دیجیتال است؛ که باعث شناخته شدن کسب و کار شما و البته پیشرفت هر چه بیشترتان میشود.

باز طراحی لوگو

با تغییرات روز جهان برند شما نیز می تواند به روز شود؛ البته نه با یک طراحی لوگو جدید بلکه با چند تغییر جزئی اما کارآمد توسط یک شرکت طراحی لوگو تصویری به مدرن شدن لوگو خود کمک کنید.

ست اداری

پس از طراحی خود، نوبت آن است که در تمام اوراق اداری از جمله سربرگ، فاکتور، پاکت ملخی، کارت ویزیت و در کل تمام ست اداری از آن استفاده کنید تا یک برند منظم و یکپارچه داشته باشید.

طراحی لوگو، طراحی سایت و… همه و همه اقداماتی هستند که برای برندسازی به کار می روند. اما برای جهانی شدن کسب و کارتان باید به سئو سایت خود توجه کنید و به بهترین شرکت سئو مراجعه فرمایید.

نمونه کارهای طراحی لوگو گروه لاک پشت

نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی ملی فون
نمونه کار طراحی لوگو مونوتایپ هانیه حیدری
طراحی لوگو ترکیبی ورتیج توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تصویری هنر
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی رایکا
طراحی لوگو ترکیبی مگاوات توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی هورام
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی مصطفی هاشمی
طراحی لوگوتایپ آرتان سرام توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی کافه گل
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سهراب پرکاری
طراحی لوگو ترکیبی ژینو توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سانترال مد
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی رابی الکترونیک
طراحی لوگو ترکیبی انجینیک توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو مونوتایپ هانیه حیدری
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی مصطفی هاشمی
نمونه کار طراحی لوگو تصویری هنر
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی رابی الکترونیک
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی کافه گل
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سهراب پرکاری
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سانترال مد
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی ملی فون
طراحی لوگوتایپ آرتان سرام توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی ورتیج
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی هورام
طراحی لوگو ترکیبی انجینیک توسط گروه لاک پشت
طراحی لوگو ترکیبی ژینو توسط گروه لاک پشت
طراحی لوگو ترکیبی مگاوات توسط گروه لاک پشت

ارتباط طراحی سایت و طراحی لوگو تصویری

شاید فکر کنید که طراحی لوگو تصویری و طراحی سایت دو مقوله جدا از هم هستند. اما باید بدانید که این دو درکنارهم در برند سازی یک کسب و کار موثر هستند. علاوه بر این، سئو سایت نقش کاتالیزگر را دارد و به این فرایند سرعت می بخشد.

با توجه به این موضوع به این نتیجه می‌رسیم که طراحی سایت بدون داشتن لوگو معنایی ندارد. داشتن لوگو بدون سایت در دنیای دیجیتال نمی تواند موثر باشد. برای شروع این‌کار شما نیاز به یک تیم حرفه ای طراحی سایت در اصفهان نیاز دارید و پس از آن برای تداوم موفقیت خود باید به مقوله سئو در اصفهان توجه ویژه ای داشته باشید.

نکات مهم طراحی آرم یا نشانه تصویری

مهم‌ترین نکته در طراحی لوگو تصویری، این است که باید تمامی المان‌های به‌کاررفته در آن دارای معنا باشند. به عبارت بهتر، استفاده از المان‌های بی‌هدف و فکر نشده در این نوع لوگو یک امر غیرحرفه ای است. از سوی دیگر به خاطر داشته باشید که آرم و لوگو تصویری یک نماد بین‌المللی است. بنابراین در طراحی آن علاوه بر استفاده از المان‌هایی که نشان‌دهنده اهداف شرکت یا سازمان هستند، می‌توان از المان‌هایی استفاده کرد که نماینده‌ای از فرهنگ کشورمان نیز باشد. به‌این‌ترتیب می‌توان برای رسیدن به یک لوگوی منحصربه‌فرد مسیر هموارتری را پیمود.

در کنار این‌ها هنگام طراحی لوگو تصویری نباید به آن به منزله تنها یک تصویر نگاه کرد. بلکه باید توجه داشت که این سبک طراحی یک شیوه ارتباطی با مخاطب است. به همین دلیل باید کاملا هوشمندانه و خلاقانه طراحی شود. همچنین نمادهایی که در یک آرم تصویری به کار می‌روند باید علاوه بر هماهنگی با اهداف سازمان یا نام برند، با یکدیگر نیز، متناسب باشند. به‌این‌ترتیب هماهنگی لوگو می‌تواند مخاطب را جذب کرده و تاثیرگذاری آن را تا حد زیادی افزایش دهد.

تحقیق و بررسی مخاطبین هدف

تحلیل رقبا و بررسی لوگو‌های مشابه

تکمیل هویت برند (برند سازی)

کمک گرفتن از مونتاژ تصاویر

رعایت قوانین تقارن و تقارن نامتقارن

توجه به تناسب طرح در همه ابعاد

انعطاف پذیری و دقت طراحی

هماهنگی سبک طراحی با ماهیت موضوع

طراحی ساده اما مفهومی

طراحی قابل فهم برای مخاطب هدف

انتخاب پالت رنگی خاص و متناسب با موضوع

تغییر لوگو در راستای پیشرفت طرح قبلی

معایب طراحی آرم تصویری

اما همان‌طور که درباره مزایای طراحی لوگو تصویری صحبت کردیم، باید برای گرفتن بهترین تصمیم نقاط منفی آن را نیز بدانیم. نبود متن یا نام برند دراین سبک طراحی باعث می‌شود که گویا بودن لوگو تا حدودی آسیب ببیند. به عبارت بهتر در ابتدای مسیر شما برای ثبت لوگو خود در حافظه تصویری مخاطب ناچار خواهید بود که از طریق بسترهای تبلیغاتی مختلف نام برندتان را همراه با این لوگو مطرح کنید تا مخاطب در نهایت با دیدن این نماد برند شما را به خاطر آورد. از سوی دیگر گاهی فهمیدن مفهوم لوگو تصویری، به دلیل انتزاعی بودن آن برای مخاطب کار دشواری است.

معمولا برای استفاده از طراحی لوگو تصویری محدودیت‌هایی نیز وجود دارد. به طور مثال گاهی اوقات یافتن تصویری که بتواند یک نماینده خوب از اهداف و نام برند شما باشد می‌تواند کار سختی باشد. به همین دلیل طراحی آرم تصویری نیاز به خلاقیت زیادی دارد. این خلاقیت علاوه بر هماهنگ‌سازی اهداف سازمانی با تصویر به کاربرده شده، باید در راستای پیدا کردن یک تصویر منحصربه‌فرد نیز استفاده شود. درنتیجه استفاده ازسبک طراحی لوگو تلفیقی که تصویر و متن هم‌زمان در آن وجود دارند نیز می تواند در بعضی مواقع ایده خوبی باشد.

معایب طراحی لوگو بصری یا تصویری

مراحل طراحی لوگو تصویری در لاک پشت

زمانی می‌توانید مطمئن باشید تمامی نکات مهم ذکرشده در طراحی لوگو تصویری، رعایت شده‌اند که، این کار را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید. یک تیم حرفه‌ای می‌تواند با استفاده از تجربه و تخصص خود و با تکیه بر خلاقیت، یک لوگو تصویری منحصربه‌فرد را به شما ارائه دهد؛ که بتواند ناگفته‌های کسب و کار شما را با مخاطب به اشتراک بگذارد. در نمودار زیر شما می توانید، مراحل همکاری با لاک پشت را برای سفارش پروژه طراحی لوگو خود مشاهده کنید.

مراحل-سفارش-طراحی-لوگو

فرم سفارش طراحی لوگو

اگر به مشاوره در زمینه طراحی لوگو نیاز دارید و درنظر دارید این کار را به گروه حرفه ای لاک پشت بسپارید از طریق فرم زیر می توانید با ما ارتباط بگیرید. همچنین با قرار دادن نظرات و پیشنهادات خود در قسمت کامنت ها به ما برای بهبود خدماتمان کمک کنید.

سفارش پروزه سئو سایت به گروه لاک پشت

سوالات متداول

به طور معمول قبل از شروع هر کاری سوالاتی مطرح می شوند که در ابتدا پاسخ مشخصی شاید برای آن ها نداشته باشیم. زمانی که در مورد آن کار تحقیق کنیم این ابهامات ذهنی به مرور از بین می روند و دید روشنی نسبت به آن کار پیدا می کنیم.
در ادامه برخی از متداول ترین سوالاتی که اکثر کارفرمایان در خصوص طراحی لوگو تصویری در ذهن دارند را قرار داده ایم. تا به هنگام سفارش طراحی لوگو، دید روشنی داشته باشید.

طراحان حرفه‌ای پیش از نهایی کردن طرح، ابتدا طرح‌های اولیه را متناسب با اهداف شما تهیه می‌کنند. در پایان این مرحله، طرح‌های متنوعی که کشیده شده را با شما به اشتراک می‌گذارند تا بتوانید نمونه موردنظر خود را از میان آن‌ها انتخاب کرده و نظر خود را در این باره مطرح کنید

اگر برای طراحی لوگو تصویری به یک شرکت معتبر مراجعه کرده باشید، درنهایت کار توضیحاتی را به شما ارائه خواهند داد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید به فلسفه فنی و هنری لوگو طراحی شده پی ببرید.

اگر سفارش‌دهنده به خوبی با تیم طراحی همکاری کند، انجام این کار برای یک تیم حرفه‌ای تنها سه تا هفت روز زمان خواهد برد.

اگر تصویری که در لوگو به‌کار رفته دارای مظهر واقعی باشد، معمولا رنگ خود آن پدیده یا حیوان برای لوگو در نظر گرفته می‌شود. در غیر این صورت شما می‌توانید در ابتدای کار رنگ‌های پیشنهادی خود را مطرح کنید؛ تا طراح بتواند بسته به اقتضای کار از آن‌ها استفاده کند.

پاسخ این سوال بسته به نوع سفارش شما متغیر است. یک تیم طراحی منصف بسته به زمان و خلاقیت صرف شده در طرح شما قیمت نهایی را اعلام میکنند.

یک شرکت معتبر علاوه بر طراحی لوگو باید توضیحات فنی، هنری و مفهومی آن را به شما ارائه دهد. همچنین برای اطمینان از منحصر به ‌فرد بودن لوگو طراحی شده، این شرکت باید ضمانتی را برای ثبت داخلی آن ارائه کند.

بله. انعطاف‌پذیر بودن لوگو تصویری به شما امکان استفاده از آن را در قسمت‌های مختلف می‌دهد.

برای فهمیدن این موضوع تنها کافی است با یک متخصص مشورت کنید تا بهترین گزینه را به شما پیشنهاد کند

سوالات متداول

با ثبت امتیاز، ما را از میزان رضایت خود از خدماتمان آگاه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .