لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
طراحی لوگو حرفه ای در تبریز

طراحی لوگو در تبریز

ساخت لوگو در تبریز یکی از نخستین گام‌هایی است که هر شرکت باید برای معرفی و شناساندن خود به مخاطبینش بردارد. لوگو یک شرکت مهم‌ترین ابزار برای برندسازی آن است. اگر صاحب شرکتی هستید که خدمات خود را در تبریز ارائه می‌دهد، نخستین کاری که باید انجام دهید اقدام برای طراحی حرفه‌ای لوگو است. این کار به شما کمک می‌کند تا ارزش‌های شرکت خود را در قالب یک شکل ماندگار به مخاطب عرضه کرده و در عرض چند ثانیه او را به سمت خود جلب کنید. زمانی می‌توانید برای رسیدن به چنین نقطه‌ای امیدوار باشید که طراحی لوگو شرکت خود را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید.

مزیت طراحی لوگو حرفه ای در تبریز

طراحی لوگو حرفه ای در تبریز

نخستین فایده‌ای که طراحی حرفه‌ای لوگو در تبریز برای شرکت یا تجارت شما به ارمغان می‌آورد، ایجاد یک برداشت اولیه در ذهن مخاطب است. مخاطب با دیدن این لوگو باید اطلاعاتی درباره نام تجاری، حوزه خدماتی و اهداف شما به دست آورد. با استفاده از این لوگو شما تصویری حرفه‌ای از خود در ذهن مخاطب به جای می‌گذارید.

یک لوگو انعطاف‌پذیر به شما کمک می‌کند تا خود را به‌خوبی در تمام رسانه‌های موجود معرفی کرده و حتی بسته‌بندی‌ها و نامه‌های اداری خود را با امضای اختصاصی خودتان ارسال کنید. به‌این‌ترتیب نام شما برای همیشه در ذهن مخاطب ثبت شده و درنتیجه کاربر شما را برای رفع چالش‌ها و دغدغه‌های خود انتخاب کرده و به دیگران معرفی می‌کند. بنابراین هزینه‌ای که در این راه صرف کرده‌اید، بدون شک به شما بازخواهد گشت. پس می‌توان ساخت لوگو در تبریز را یک شیوه نسبتا ارزان و صد درصد موثر در برندینگ و بازاریابی دانست.

طراحی آنلاین لوگو  در تبریز

اگر چند سال پیش به مردمی که در دهه 70 و یا حتی 80 شمسی زندگی می کردند، از خرید غیر حضوری حرف میزدید، برایشان عجیب و غیر قابل باور بود. اما امروزه می بینیم که بسیاری از افراد برای خدمات و کالا های مورد نیاز خود به دنبال شرکت و یا فروشگاهی هستند که به صورت غیر حضوری و آنلاین نیز خدمات و محصولات خود را عرضه کند. در زمان راه اندازی یک کسب و کار ممکن است زمان کافی برای جست و جو و یافتن یک شرکت حرفه ای برای طراحی لوگو و مراجعه حضوری و سفارش وجود نداشته باشد. به همین دلیل ما در لاک پشت این امکان را فراهم کرده ایم که تمامی افرادی که در شهر تبریز زندگی می کنند، بتوانند به صورت غیر حضوری تمامی اطلاعات مورد نیاز پیش از سفارش را دریافت و سپس در صورت تمایل سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنند.

انواع سبک طراحی و انواع لوگو 

روش‌های مختلفی برای شناساندن یک شرکت به مخاطب با استفاده از ساخت لوگو در تبریز وجود دارد. بسته به نوع شرکت شما، حوزه فعالیت و ارزش‌های آن، یک تیم حرفه‌ای تصمیم خواهد گرفت که کدام نوع لوگو برای شما مناسب است. طراحی لوگو تصویری به شما کمک می‌کند تا ارزش‌ها، اهداف، خدمات و محصولات خود را در قالب یک تصویر به مخاطب نمایش دهید. این تصویر می‌تواند مربوط به یکی از نمادهای شهر تبریز باشد که با اهداف سازمانی شما تطابق دارد. (اگر در مورد لوگو تصویری اطلاعات کمی دارید و تمایل دارید که در مورد ویژگی ها و مزایا و معایت این سبک طراحی بیش تر بدانید، صفحه مربوط به طراحی حرفه ای لوگو تصویری را مطالعه کنید. )

در لوگوهای نوشتاری این انتقال مفهوم بر عهده حروف و کلمات است. حروف و کلماتی که بیشتر اوقات نماینده برند شما هستند. اگر این دو گزینه را با هم ترکیب کنید معجونی به دست می‌آید که به آن لوگو ترکیبی گفته می‌شود. در طراحی لوگو مونوگرام نیز تنها از یک یا چند حرف که در نام برند وجود دارد، در لوگو استفاده می‌شود. عموما حرف نخست نام برند برای این منظور استفاده می‌شود. برای آشنایی بیش تر با انواع سبک طراحی لوگو و مشاهده نمونه لوگو های طراحی شده در هر سبک به صفحه طراحی انواع لوگو مراجعه کنید. 

معرفی انواع لوگو در تبریز و انواع سبک طراحی

انواع خدمات مرتبط با طراحی لوگو

طراحی لوگو به صورت کاملا حرفه با در نظر گرفتن ماهیت کسب و کار

باز طراحی لوگو

تشخیص معایب و راه های تبدیل یک لوگو ساده به یک لوگو حرفه ای

مشاوره نام تجاری

راهنمایی و مشاوره در خصوص انتخاب نام برند، برای ماندگاری سریع تر

ست اداری

طراحی کارت ویزیت، سربرگ و پاکت نامه برای تثبیت برند و رنگ سازمانی 

طراحی سایت

طراحی حرفه ای وبسایت با رعایت اصول طراحی UI , UX

بهینه سازی سایت برای قرار گرفتن در برترین جایگان های صفحه جست و جو

طراحی لوگو به صورت کاملا حرفه با در نظر گرفتن ماهیت کسب و کار

مشاوره نام تجاری

راهنمایی و مشاوره در خصوص انتخاب نام برند، برای ماندگاری سریع تر

طراحی سایت

طراحی حرفه ای وبسایت با رعایت اصول طراحی UI , UX

باز طراحی لوگو

تشخیص معایب و راه های تبدیل یک لوگو ساده به یک لوگو حرفه ای

ست اداری

طراحی کارت ویزیت، سربرگ و پاکت نامه برای تثبیت برند و رنگ سازمانی 

بهینه سازی سایت برای قرار گرفتن در برترین جایگان های صفحه جست و جو

نمونه کارهای طراحی لوگو گروه لاک پشت

نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی ملی فون
نمونه کار طراحی لوگو مونوتایپ هانیه حیدری
طراحی لوگو ترکیبی ورتیج توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تصویری هنر
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی رایکا
طراحی لوگو ترکیبی مگاوات توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی هورام
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی مصطفی هاشمی
طراحی لوگوتایپ آرتان سرام توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی کافه گل
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سهراب پرکاری
طراحی لوگو ترکیبی ژینو توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سانترال مد
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی رابی الکترونیک
طراحی لوگو ترکیبی انجینیک توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو مونوتایپ هانیه حیدری
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی مصطفی هاشمی
نمونه کار طراحی لوگو تصویری هنر
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی رابی الکترونیک
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی کافه گل
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سهراب پرکاری
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی سانترال مد
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی ملی فون
طراحی لوگوتایپ آرتان سرام توسط گروه لاک پشت
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی ورتیج
نمونه کار طراحی لوگو تلفیقی هورام
طراحی لوگو ترکیبی انجینیک توسط گروه لاک پشت
طراحی لوگو ترکیبی ژینو توسط گروه لاک پشت
طراحی لوگو ترکیبی مگاوات توسط گروه لاک پشت

طراحی سایت در تبریز

درست است که برداشتن قدم اول برای شروع و رسیدن به هدف، اهمیت بالایی دارد. اما ادامه دادن مسیر به صورت پیوسته است که می تواند، شما را به آن چه که به دنبال آن هستید، برساند. با طراحی لوگو حرفه ای قدم اول برای برند سازی را برداشته اید. اما قدم بعدی، طراحی یک وبسایت به صورت حرفه ای و اصولی می باشد. اگر به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز هستید، بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

اصول طراحی لوگو در تبریز …

طراحی لوگو برای اینکه بتواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک موثری کند، باید کاملا اصولی انجام شود. در این اصول علاوه بر توجه به ماهیت بازاریابی و برندینگ لوگو، بر ماهیت تصویری و هویت بصری نیز توجه ویژه شده است. مهم‌ترین اصل در طراحی لوگو در تبریز این است که طرحی انتخاب کنید که تاریخ انقضا نداشته باشد. به‌این‌ترتیب می‌توانید تجارت خود را در طول زمان گسترش داده و برای سال‌ها در ذهن مخاطب باقی بمانید. به‌علاوه در طراحی لوگو باید به اصل سادگی نیز توجه ویژه‌ای شود.

اگر حوزه کاری شما بین‌المللی است، لوگو باید به گونه‌ای طراحی شود که در پیمودن مرزها و گذر از آن‌ها به شما کمک کند. در کنار این‌ها باید در استفاده از رنگ‌ها علاوه بر روانشناسی آن‌ها، هم‌سنخ بودن آن‌ها را با اهداف سازمانی خود نیز مدنظر قرار دهید. یکی دیگر از اصول مهم طراحی لوگو چندمنظوره بودن آن است. شما می‌خواهید از لوگو در قسمت‌های مختلف مانند بنرهای تبلیغاتی، سربرگ‌های اداری، بسته‌بندی محصولات و تبلیغات رسانه‌ای استفاده کنید. بنابراین لوگو شما نباید با تغییر اندازه توانایی خود را در انتقال مفهوم از دست بدهد. در ادامه تمامی اصولی که باید در طراحی یک لوگو رعایت شود را به صورت موردی بیان کرده ایم.

تحقیق و بررسی مخاطبین هدف

تحلیل رقبا و بررسی لوگو های مشابه

تکمیل هویت برند (برند سازی)

کمک گرفتن از مونتاژ تصاویر

رعایت قوانین تقارن و تقارن نامتقارن

توجه به تناسب طرح در همه ابعاد

انعطاف پذیری و دقت طراحی

هماهنگی سبک طراحی با ماهیت موضوع

طراحی ساده اما مفهومی

طراحی قابل فهم برای مخاطب هدف

انتخاب پالت رنگی خاص و متناسب با موضوع

تغییر لوگو در راستای پیشرفت طرح قبلی

ویژگی های لوگو مناسب در تبریز

طراحی حرفه‌ای لوگو در تبریز زمانی محقق می‌شود که علاوه بر داشتن تمامی ویژگی‌های یک لوگو خوب به ‌خوبی بتواند با فرهنگ و علایق مخاطبان تبریزی نیز تطابق داشته باشد و منعکس‌کننده هویت تبریزی شرکت باشد. اما یک لوگو خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ مهم‌ترین ویژگی آن، این است که به ‌خوبی منعکس‌کننده اهداف سازمانی و هویت یک شرکت باشد. این کار باید در عین سادگی انجام شود تا بیننده بتواند به‌راحتی با آن ارتباط برقرار کند. همچنین نشان طراحی شده، باید کاملا متمایز باشد تا بتواند شما را در میان رقبا متمایز کند. در کنار این‌ها کیفیت طراحی، باید به ‌قدری بالا باشد که تغییر اندازه آن هیچ خللی در کیفیت تصاویر یا نوشته‌های به‌کار رفته در لوگو وارد نکند.

ویژگی های یک لوگو مناسب در تبریز
چرا نباید لوگو خود را با فتوشاپ طراحی کنیم؟

چرا نباید لوگو خود را با فتوشاپ طراحی کنیم؟؟

با توجه به تمامی موارد گفته‌شده می‌توانید برای طراحی آنلاین لوگو در تبریز اقدام کنید. طراحی آنلاین علاوه بر اینکه تنوع زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد، کمترین زمان را هم از شما خواهد گرفت. دقت کنید که طراحی لوگو با فوتوشاپ به دلیل پیکسل محور بودن این نرم‌افزار می‌تواند اصل چندمنظوره بودن لوگو را زیر سوال ببرد. بنابراین بهتر است انتخاب بهترین نرم‌افزار و بهترین نوع لوگو را به کاردان بسپارید.

مراحل طراحی لوگو در لاک پشت

اما چگونه می‌توان یک لوگو حرفه‌ای را تشخیص داد؟ زمانی که برای سفارش طراحی حرفه‌ای لوگو در تبریز مراجعه می‌کنید، یک تیم متخصص ابتدا پرسش‌هایی را از شما می‌پرسد که بتواند با توجه به آن‌ها بهترین لوگو را طراحی کند. بر این اساس تعدادی طرح اولیه زده می‌شود که شما باید از میان آن‌ها یکی را انتخاب کنید. در این مرحله باید بدانید که چه معیارهایی در انتخاب بهترین طرح به شما کمک خواهند کرد؟
در ابتدا از طراح بخواهید که فلسفه هر طرح را برای شما توضیح دهد. باید بدانید که این طرح از کجا الهام گرفته شده تا بتوانید از کپی نبودن آن مطمئن شوید. 
حتما دقت کنید که برند و هویت سازمانی شما به‌خوبی در لوگو منعکس شده باشد. سادگی و قابل‌فهم بودن لوگو را در درجه اول اهمیت قرار دهید. تطابق رنگ های به کار رفته در طراحی با رنگ سازمانی شما نیز حائز اهمیت است. در نمودار زیر میتوانید مراحل سفارش لوگو در گروه لاک پشت را ببینید.

مراحل-سفارش-طراحی-لوگو

فرم سفارش طراحی لوگو

گروه لاک پشت برای ایجاد یک راه ارتباطی ساده با تمامی افرادی که در شهر تبریز به دنبال سفارش طراحی لوگو هستند، فرم زیر را طراحی کرده است. از طریق این فرم می توانید سوال و یا در خواست خود را برای ما ارسال کنید. در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

سفارش پروزه سئو سایت به گروه لاک پشت

سوالات متداول طراحی لوگو

متداول ترین سوالاتی که اکثر افراد و کارفرمایان پیش از سفارش لوگو در ذهن دارند و به دغدغه مند یافتن پاسخ آن ها هستند را در این قسمت برای شما قرار داده ایم. با مطالعه و بررسی آن ها شاید برخی از سوالاتی که در ذهن دارید پاسخ داده شود.

در مورد نقش و تاثیر لوگو در برند سازی، بیان همین نکته کافیست که گاها پیش آمده است که نام یک برند را در خاطر نداشته ایم، اما زمانی که قصد داشتیم آن را به کسی معرفی کنیم. شکل و آرم آن را توصیف کرده ایم. طراحی لوگو قدم اول برای برند سازی است. با طراحی سایت می توانید در فضایی که مخاطبان بیش تری دارد و هر روزه هم به تعداد آن ها اضافه می شود، بهتر و سریع تر خود را معرفی کنید. برای سفارش به صفحه مربوط به طراحی سایت در تبریز مراجعه کنید.

گروه لاک پشت با در نظر گرفتن رفاه حال مشتریانش، این امکان را فراهم کرده است که تمامی افرادی که در شهر تبریز زندگی می کنند و قصد دارند که طراحی لوگو خود را به ما بسپارند. با حذف لزوم مراجعه حضوری، بتوانند به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنند.

بیان قیمت دقیق پیش از سفارش و بررسی سبک طراحی امکان پذیر نیست و قیمت نهایی طراحی لوگو در تبریز بعد از جلسه مشاوره و بررسی خواسته ها و لوگو در خواستی امکان پذیر است.

مواردی زیادی در تاثیر پذیر بودن یک لوگو نقش دارند. اما مهم ترین مواردی که باید به آن ها دقت شود، سادگی و قابل فهم بودن، منحصر به فرد بودن، چند منظوره بودن و انعاف پذیر بودن است.

سولات متداول طراحی لوگو

با ثبت امتیاز و نوشتن نظرات و پیشنهادات خود، ما را در بهتر کردن خدمات مان یاری کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یک =