لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
شرکت طراحی لوگو در اصفهان

قیمت طراحی لوگو در اصفهان

گروه لاک پشت تنها یک طراح لوگو نیست!! ما در لاک پشت از صفر تا صد راه‌اندازی کسب و کار شما در کنارتان هستیم. ابتدایی ترین موضوع و البته مهم ترین امر در هر کسب و کاری طراحی لوگو آن است. طراحی لوگو در اصفهان، سراسر کشور و جهان از موارد مهم و حائز اهمیت است زیرا طراحی لوگو اصفهان، نه تنها وضعیت کنونی کسب و کار شما را شامل می‌شود بلکه آینده را نیز تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید و در صورت نیاز به مشاوره رایگان و تخصصی و یا استعلام قیمت طراحی لوگو در اصفهان با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

شرکت طراحی لوگو حرفه ای در اصفهان

انتخاب شرکت طراحی لوگو در اصفهان

لوگو نماد تصویری کسب‌وکار شما است. نمادی که برای فهمیدن مفهوم نهفته در پشت آن نیازی به دانستن زبان یا داشتن تحصیلات خاصی ندارد. هرکسی در هر سن و سالی می‌تواند زبان تصویری آن را فهمیده و با آن ارتباط برقرار کند. به‌علاوه افراد معمولا تصاویر را بیشتر به خاطر می‌سپارند. البته گاهی افراد بدون داشتن برداشت درستی از یک لوگو و فقط بر مبنای تک بودن، آن را به ذهن خود می‌سپارند. بنابراین زمانی که برای انتخاب شرکت طراحی لوگو در اصفهان اقدام کردید بهتر است حتما تمامی مواردی که در ادامه به آن‌ می‌پردازیم را بررسی کنید که از مهم‌ترین آن‌ها بررسی نمونه کار‌های طراحی شده و همچنین روند طراحی آرم و لوگو در آن شرکت می‌باشد.

روند کار شرکت طراحی آرم در اصفهان

برای طراحی آرم و لوگو خود نیازی به مراجعه حضوری به شرکت‌ها و بررسی نمونه کارهای آن‌ها ندارید. شرکت‌های معتبر زیادی هستند که این کار را به‌ صورت آنلاین برای شما انجام می‌دهند. البته توجه کنید که پیش از هر چیز باید از اعتبار شرکت طراحی لوگو در اصفهان مطمئن شوید. به طور مثال ما در ویدئو مقابل روند کار طراحی در شرکت طراحی لوگو لاک پشت را به طور کامل از مرحله اتودهای دستی تا نهایی شدن لوگو برای شما به تصویر کشیدیم تا خیالتان از بابت اختصاصی بودن طراحی‌ها راحت باشد. دز صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه روند طراحی با طراحان ما تماس بگیرید.

انواع طراحی لوگو در اصفهان

اگر نگاهی به کسب‌وکارهایی که لوگویی با طراحی جذاب دارند بیندازید، متوجه خواهید شد که همه آن‌ها از یک روش برای معرفی خود استفاده نکرده‌اند. طراحی آرم، لوگو و یا نشانه در اصفهان به شیوه‌های متفاوتی انجام می‌شود که هر کدام از آن‌ها دارای ویژگی‌ها و مزیت‌های خاص خود هستند. در صورتی که شما به عنوان کارفرما درمورد سبک‌های مختلف طراحی آرم و لوگو اطلاعات اولیه را داشته باشید هنگام انتخاب شرکت طراحی لوگو در اصفهان به مشکل برنمی‌خورید و این امر باعث می‌شود زمان خود را بیشتر صرف پسندیدن لوگوی خود کنید.

طراحی لوگو ترکیبی

اگر می‌خواهید از قدرت نوشتار و تصویر به‌صورت هم‌زمان استفاده کنید، طراحی لوگو ترکیبی در اصفهان را تجربه کنید. این کار باعث می‌شود که همه افراد از کودک تا سالمند و هم‌وطن تا توریست با برند شما ارتباط گرفته و همواره آن را در گوشه‌ای از ذهن خود داشته باشند. همچین در صورت کامل بودن طراحی لوگو ترکیبی خود شما می‌توانید حتی به صورت مجزا نیز از آن‌ها استفاده کنید.

combined-logo-icon

طراحی لوگو تصویری

لوگو تصویری یکی از انواع سبک‌های طراحی لوگو است که با استفاده از یک تصویر یا نماد خاص برند شما را معرفی می‌کند. طراحی لوگو تصویری در اصفهان باعث می‌شود که عموم مردم به‌ راحتی با کسب‌وکار شما آشنا شوند چرا که تصویر بیشتر از نوشتار ماندگار خواهد شد.

logotypr-icon

لوگو نوشتاری

طراحی لوگو نوشتاری در اصفهان نام برند شما را به نمایش می‌گذارد. این نوشتار می‌تواند نام کامل برند شما باشد یا از حروف اختصاری که نشان‌دهنده کسب‌وکار شما است استفاده کرده باشد. داشتن یک فرم خاص از اسم برندتان شما را در معروف شدن چند قدم جلو می‌اندازد.

monogram-logo-icon

لوگو مونوگرام

لوگوی مونوگرام نیز شیوه‌ای ساده برای معرفی برند شما است. با استفاده از طراحی لوگو مونوگرام تنها با یک یا چند حرف می‌توانید مشتری را به دنیای کسب‌وکار خود دعوت کنید. فراموش نکنید که در گیرایی و ماندگاری لوگو مونوگرام و دیگر انواع لوگو تخصص و مهارت، تاثیر بسزایی دارد. بنابراین بهتر است این کار را به یک شرکت طراحی لوگو در اصفهان که از تخصص و مهارت آن مطمئن هستید بسپارید.

نمونه کار

شما باید هنگام انتخاب شرکت طراحی آرم خود به مسئله نمونه کار‌ها توجه دو چندان داشته باشید چرا که نمونه کار یکی از ارکان اصلی برای تشخیص حرفه‌ای بودن شرکت طراحی لوگو در اصفهان است. در این قسمت تعدادی از نمونه کارهای گروه لاک پشت را برای شما قرار داده‌ایم. پس از مشاهده و بررسی اگر نیاز به مشاوره داشتید با مشاوران ما در تماس باشید.

خدمات قبل و بعد از طراحی لوگو

شما نمی‌توانید بدون داشتن زمینه‌ای کامل وارد دنیای تبلیغات برندینگ شوید. پیش از ورود باید اطلاعات تکمیلی کسب کرده تا بتوانید به راحتی تیم موردنظرتان را انتخاب کنید و بهترین راه برای این کار مشورت با یک شرکت طراحی لوگو در اصفهان می‌باشد. متخصصین لاک پشت در این قسمت چکیده‌ای از هر آنچه که شما برای تکمیل برندینگ خود نیاز دارید را جمع‌آوری کرده‌اند. کافیست آن‌ها را مطالعه کرده و اگر نقطه‌ای تاریک در ذهن‌تان پدیدار شد با مشاورین لاک پشت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

طراحی لوگو باید هوشمندانه و خلاقانه و توسط یک متخصص انجام شود تا به منحصر‌به‌فرد بودن شما کمک کند. پس شما باید هنگام انتخاب شرکت طراحی لوگو در اصفهان دقت کافی را کرده و پس از آن برای ثبت سفارش طراحی لوگو یا نشانه خود اقدام کنید.

باز طراحی لوگو

جهان مدام در حال تغییر است و شما نیز برای همراهی با جهان بایستی تغییر کنید. در غیر اینصورت امکان شکست کسب‌و‌کارتان وجود دارد. برای این کار لازم نیست یک لوگو جدید سفارش دهید فقط کافیست توسط یک متخصص چند اصلاح جزئی روی لوگوی قدیمی ایجاد کنید.

مشاوره نام تجاری

اولین و البته اصلی‌ترین رکن یک برند معتبر و جاودانه، انتخاب نام آن است. انتخاب یک اسم جذاب و در عین حال پرمفهوم کاریست که پیشنهاد می‌شود با مشورت یک متخصص انجام دهید. چرا که این کار چشم انداز بلند مدتی پیش رو دارد.

ست اداری

پس از  تکمیل طراحی لوگو، شما می‌بایست در تمام اوراق اداری خود از آن استفاده کنید تا یک برند جامع و منظم داشته باشید. این عمل تاثیر چشمگیری در جذب مشتری می‌گذارد و حس اعتبار و اعتماد را در او زنده می‌کند. برای نتیجه بهتر با همان شرکت طراحی لوگو در اصفهان که از ابتدا به آن سفارش لوگو داده‌اید پیش بروید.

طراحی سایت

هنگامی که طراحی لوگو شما به یک نتیجه دلخواه و البته تخصصی رسید زمان آن است که وارد دنیای دیجیتال شوید. شما برای این کار نیازمند یک وب‌سایت خواهید بود. طراحی سایت به شناخته شدن هر چه بیشتر شما کمک زیادی می‌کند.

طراحی لوگو و طراحی سایت را انجام دادید ولی نتیجه ای نگرفتید؟ باید به شما بگوییم که این‌ها همه زمینه‌سازی برای پیشرفت شما در دنیای دیجیتال بود و گام اصلی این پیشرفت در گرو سئو می‌باشد و این شما هستید که با انتخاب بهترین شرکت سئو باید این گام را به درستی طی کنید.

طراحی لوگو تصویری، به منحصر به فرد بودن شما کمک بسیاری می‌کند و باعث  ماندگار شدن شما در ذهن مخاطب می‌شود. پس همین الان برای سفارش طراحی آرم یا نشانه خود اقدام کنید.

مشاوره نام تجاری

انتخاب نام تجاری،  اولین و اصلی ترین مراحل هویت سازی برند شما می باشد. پس شما باید با یک انتخاب هوشمندانه و البته خلاقانه نام خود را برای همیشه در ذهن مخاطب خود حک کنید.

طراحی سایت

پس از ساخت برند خود و سپردن پروژه، به شرکت طراحی لوگو تصویری؛ طراحی سایت بهترین روش برای شروع یک رقابت آنلاین در دنیای دیجیتال است؛ که باعث شناخته شدن کسب و کار شما و البته پیشرفت هر چه بیشترتان میشود.

باز طراحی لوگو

با تغییرات روز جهان برند شما نیز می تواند به روز شود؛ البته نه با یک طراحی لوگو جدید بلکه با چند تغییر جزئی اما کارآمد توسط یک شرکت طراحی لوگو تصویری به مدرن شدن لوگو خود کمک کنید.

ست اداری

پس از طراحی خود، نوبت آن است که در تمام اوراق اداری از جمله سربرگ، فاکتور، پاکت ملخی، کارت ویزیت و در کل تمام ست اداری از آن استفاده کنید تا یک برند منظم و یکپارچه داشته باشید.

طراحی لوگو، طراحی سایت و… همه و همه اقداماتی هستند که برای برندسازی به کار می روند. اما برای جهانی شدن کسب و کارتان باید به سئو سایت خود توجه کنید و به بهترین شرکت سئو مراجعه فرمایید.

طراحی سایت نیازمند طراحی لوگو

امروزه اکثر مردم خریدهای خود را به صورت آنلاین و اینترنتی سفارش می‌دهند، پس لوگو و نشان کسب و کار شما محدود به محله و یا شهر خودتان نمی‌شود. پس بهتر است از همان شرکت طراحی لوگو در اصفهان که برای طراحی لوگو خود انتخاب کردید در زمینه برند‌سازی در فضای اینترنت کمک بگیرید تا نام برند خود را تا سطح کشوری و یا حتی بین‌المللی گسترش دهید. البته برای این کار به یک سایت نیاز دارید که می‌تواند رویای گسترش تجارت را برای شما به ارمغان بیاورد. برای داشتن یک سایت خوب باید اطلاعاتی در این زمینه بدست آورید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا برای کسب این اطلاعات به صفحه شرکت طراحی سایت در اصفهان مراجعه کنید تا برای همه سوالات خود در این حیطه پاسخ مناسبی کسب کنید. در ادامه این مسیر پیشرفت، سایت نیازمند بیشتر دیده شدن می‌باشد و راه حل پیشنهادی ما برای این کار سئو در اصفهان یا هر شهر دیگری از ایران می‌باشد.

نکات مهم طراحی لوگو در اصفهان

اصفهان شهری تاریخی و در عین‌حال مدرن است. بنابراین هنگام طراحی لوگو بهتر است تاریخ و مدرنیته را باهم تلفیق کرده و لوگویی جذاب و ماندنی داشته باشید. برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب شما نیز به عنوان کارفرما بد نیست که چند نکته هنگام طراحی لوگو را بشناسید تا بتوانید بهترین شرکت طراحی لوگو در اصفهان را برای خود انتخاب کنید. در این بخش چند نکته اصلی را مشاهده می‌کنید که پس از مطالعه آن‌ها به راحتی می‌توانید با طراح خود ارتباط برقرار کرده و انتظارات خود را با او در میان بگذارید.

تحقیق و بررسی مخاطبین هدف

تحلیل رقبا و بررسی لوگوهای مشابه

تکمیل هویت برند (برند سازی)

کمک گرفتن از مونتاژ تصاویر

رعایت قوانین تقارن و تقارن نامتقارن

توجه به تناسب طرح در همه ابعاد

انعطاف پذیری و دقت طراحی

هماهنگی سبک طراحی با ماهیت موضوع

طراحی ساده اما مفهومی

طراحی قابل فهم برای مخاطب هدف

انتخاب پالت رنگی خاص و متناسب با موضوع

تغییر لوگو در راستای پیشرفت طرح قبلی

طراحی لوگوی با کیفیت چه ویژگی‌هایی دارد؟

مهم‌ترین ویژگی یک لوگو خوب این است که برند شما را به‌خوبی معرفی کرده تا در میان لوگوهای رقیب به چشم بیاید که البته این کار باید توسط بهترین شرکت طراحی لوگو انجام شود در غیر اینصورت ممکن است نتیجه عکس بدهد. برای این کار باید در زمان ساخت لوگو یا نشانه به انحصاری بودن آن توجهی ویژه داشته باشید. لوگو شرکت شما نباید با دیگر رقیبان یکسان باشد، این موضوع باعث می‌شود که در میان انبوه رقیبان چون ستاره‌ای بدرخشد. به‌جز این لوگو باید رنگی جذاب و به‌یادماندنی داشته باشد. شما می‌توانید یک پالت رنگی برای برند خود انتخاب کنید، و از آن در طراحی لوگو و دیگر بخش‌های تجارت خود استفاده کنید. این موضوع باعث می‌شود که مشتری همواره با دیدن آن رنگ به یاد شما بیفتد.

شما باید از طریق طراحی منحصر به فرد لوگو خود، با مخاطب ارتباط برقرار کنید. طراحی نباید به‌گونه‌ای باشد که مخاطب برای فهم نام برند شما یا نوع فعالیت آن با مشکل مواجه شود. بنابراین باید مطمئن شوید که آرم شرکت و البته رنگ آن واقعا نماینده تصویری شما بوده و بدون نیاز به توضیح اضافه مخاطب را با کسب‌وکار شما آشنا می‌کند. برای انتخاب به سراغ یک شرکت طراحی لوگو در اصفهان بروید که با کار شما و مشتریانتان آشنایی داشته و به‌خوبی بداند که مردم اصفهان و یا مخاطبان هدف شما چه چیزی را در یک لوگوی خوب می‌پسندند.

بهترین شرکت طراحی آرم در اصفهان

تشخیص شرکت طراحی لوگو حرفه‌ای در اصفهان

بهترین راه برای تشخیص حرفه‌ای بودن یک شرکت طراحی لوگو در اصفهان، دیدن نمونه کارها است. درصورتی‌که طراح توسط شخص معتمدی به شما معرفی‌شده، یک‌قدم جلوتر از دیگران هستید. اما باز هم نباید بررسی نمونه کارها را فراموش کنید. علاوه بر این می‌توانید در فضای اینترنت با جستجوی بهترین شرکت طراحی لوگو اصفهان، طراحان لوگوهای برتر در کسب‌وکار خود را شناسایی کنید. فراموش نکنید که تخصص و مهارت طراح بسیار اهمیت دارد. بنابراین شما باید پیش از هر چیز از میزان موفقیت کارهای قبلی او اطمینان حاصل کنید.

تا اینجای کار مزیت‌هایی را که از طراحی آرم در اصفهان نصیب شما و کسب‌وکارتان می‌شود شناختید. اما نکته مهم این است که تا زمانی که شما نخواهید کسی برای برند شما لوگوی جذاب و ماندگاری طراحی نخواهد کرد. پس بهتر است به دنبال یک طراح ماهر و حرفه‌ای بگردید و لوگوی خود را همچون فرهنگ و تاریخ نصف جهان، به مردم دنیا بشناسانید.

با سفارش طراحی لوگو خود به تیم لاک پشت از منحصر به فرد بودن لوگوی خود مطمئن باشید. در صورت داشتن سوالاتی از گروه ما می‌توانید با گذاشتن کامنت یا دیدگاه با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود. با ثبت امتیاز و دیدگاه ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری بفرمائید.

مراحل طراحی لوگو در لاک پشت

برای اینکه یک لوگو خاص و منحصر به فرد داشته باشید باید این کار را به یک شرکت طراحی لوگو در اصفهان که از تخصص آن مطمئن هستید بسپارید. شما می‌توانید از مشاوره رایگان متخصصان گروه لاک پشت، در جهت تصمیم‌گیری انتخاب مناسب‌ترین نوع طراحی لوگو  بهره‌مند شوید. تیم ما به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین و منحصربه فردترین نوع طراحی لوگو را برای کسب و کار خود داشته باشید. در نمودار زیر شما می‌توانید، مراحل همکاری با تیم لاک پشت برای سفارش پروژه طراحی لوگو را ببینید.‌

مراحل-سفارش-طراحی-لوگو

تعرفه و قیمت طراحی لوگو در اصفهان گروه لاک پشت

شاید شما هم قبلا با قیمت‌های خیلی کم و یا خیلی زیاد در زمینه طراحی لوگو مواجه شده باشید. حال سوال این است که چرا این همه تفاوت به چشم می‌خورد؟ جواب را فقط می‌توانید در کیفیت و خلاقیت نمونه کارهای تیم طراحی لوگو بیابید. شرکت‌ها هرکدام نسبت به امکاناتی که در طی طراحی لوگو در اختیار شما قرار می‌دهند تعرفه‌های خاص خود را دارند البته هر ساله از سمت صنف طراحان گرافیک کشور تعرفه‌هایی در نظر گرفته می‌شود اما باز هم این خود شرکت‌ طراحی لوگو در اصفهان است که قیمت را تعیین می‌کند. لذا بهتر است قبل از ثبت سفارش طراحی لوگو حرفه ای که لازم دارید نمونه کارها و میزان خلاقیت آن‌ها را بررسی کنید تا از منصفانه بودن قیمت ها مطمئن شوید. پس از مشاهده صفحه تعرفه طراحی لوگو گروه لاک پشت اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه داشتید با ما تماس بگیرید.

برای ارتباط با گروه متخصص لاک پشت در جهت مشاوره و یا سفارش طراحی لوگو می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید. 

سفارش پروزه سئو سایت به گروه لاک پشت

در صورتی که سفارش خود را ثبت کرده اید و یا قصد ثبت سفارش لوگو به طراحان لاک پشت را دارید احتراما فرم مقابل را به صورت تشریحی تکمیل کنید. این امر به شناخت بهتر طراح از حرفه و سلیقه شما کمک خواهد کرد و پروسه طراحی لوگو را به نحو احسنت پیش خواهد برد.

سوالات متداول

قطعا برای همه کارفرمایان قبل از شروع هر پروژه ای سوالاتی درباره آن کار به وجود می‌آید که برای پاسخ آن سوالات نیاز به مطالعه و پرس و جو در آن زمینه است. در ادامه به سوالاتی که برای اکثر کارفرمایان در زمینه طراحی آرم در اصفهان پیش می‌آید پرداخته ایم، تا به هنگام سفارش طراحی لوگو، سوالات بی پاسخی در ذهن خود نداشته باشند.

برای برندینگ شدن کسب و کارتان داشتن لوگو و طراحی سایت حرفه ای در اصفهان امری ضروری به شمار می‌رود. این روش باعث میشود که نام برند شما در ذهن مخاطب هک شود، با داشتن و در صورت رضایت مثل یک بازاریاب عمل کرده و محصولات شما را به دیگران معرفی خواهد کرد.

دیدن نمونه کارها و برندهای مشتریانی که با آن شرکت همکاری داشته اند میتواند در راه تشخیص شرکت طراحی لوگو به شما کمک زیادی کند. یک شرکت متخصص در این حرفه باید به گونه ای عمل کند که خیال شما بابت رعایت تمامی نکات مهم در طراحی لوگو آسوده باشد. با سفارش طراحی لوگو به تیم لاک پشت از بابت منحصربه فرد بودن لوگوی خود مطمعن باشید.

اصلی ترین هدف در طراحی لوگو بیشتر دیده شدن و متفاوت بودن نسب به سایر رقبا در کسب و کارتان است.

طراحی لوگو باید به گونه ای باشد که برای همه افراد قابل فهم و درک باشد و نیاز به داشتن تحصیلات، تخصص خاص و یا زبان خاصی نباشد.

سولات متداول طراحی لوگو

در صورتی که از محتوای این صفحه رضایت داشتید، به آن امتیاز دهید.

‫11 نظر

 • بهنام گفت:

  باسلام
  برا طراحی لوگوی شرکت عمرانی مزاحمتون میشم لطفا راهنمایی کنید.
  ۰۹۱۳۹۲۰۵۲۱۰

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و احترام
   بابت دیر پاسخگو بودنمون شدیدا پوزش می طلبم با توجه به تایم اداری مجموعه از ساعت 8 الی 18 در خدمتیم و 5شنبه ها از ساعت 8 الی 14 به همین دلیل پاسخ گو نبودیم.
   همکارانم در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت
   با تشکر
   لاک پشت

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

  من با این شرایط موافق هستم .