لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سئو سایت پزشکی

در دنیای امروز کمتر حوزه‌ای وجود دارد که تحت تاثیر اینترنت و ابزارهای مربوط به آن قرار نگرفته باشد. بیشتر افراد برای پیدا کردن پاسخ دم‌دستی‌ترین سوالات خود به اینترنت مراجعه کرده و جستجو در گوگل را به هر شیوه تحقیقاتی دیگر ترجیح می‌دهند. این موضوع نکته‌ای است که حتی درباره انتخاب پزشک نیز صدق می‌کند. بسیاری از بیماران برای یافتن راهی که درمان بیماری آن‌ها را میسر کند، به نتایج گوگل اعتماد می‌کنند. حتی در بسیاری از موارد برای پیدا کردن یک پزشک خوب به سایت‌های مختلف مراجعه کرده و از طریق خواندن نظرات کاربران پزشک موردنظر خود را انتخاب می‌کنند. بنابراین سئو سایت پزشکی در جذب بیمار و تشویق او برای گرفتن نوبت و حضور در مطب بسیار اهمیت دارد.

چرا سئو سایت پزشکی !!!

بدون شک هنوز هم افراد به پزشکی که توسط یک دوست یا آشنا معرفی شود بیشتر از چیزی که گوگل به آن‌ها پیشنهاد می‌دهد اعتماد می‌کنند. اما وب سایت‌های پزشکی رفته‌رفته جای خود را در میان مردم باز کرده‌اند و طولی نخواهد کشید که تبدیل به اصلی‌ترین مرجع انتخاب پزشک برای افراد می‌شوند. بنابراین اگر به‌عنوان یک پزشک می‌خواهید از قافله عقب نمانده و از جدیدترین ابزارها برای جذب بیماران و ارائه خدمات به آن‌ها استفاده کنید، زمان آن رسیده که آستین‌های خود را برای سئو سایت پزشکی بالا بزنید. برای این کار باید به یک گروه متخصص و معتبر مراجعه کنید تا بتواند در کوتاه‌ترین زمان شما را به نقطه موردنظر رسانده و بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورد.

تاثیر سئو سایت پزشکی در برندینگ

تاثیر سئو سایت پزشکی در برندینگ

سئو سایت مطب یا درمانگاه پزشکی به شما کمک می‌کند تا بدون اینکه نیاز به اغراق کردن درباره خدمات خود داشته باشید بیماران را به سوی خود جلب کنید. به عبارت بهتر طراحی درست سایت پزشکی و پس از آن رعایت قوانین سئو در آن باعث می‌شود که شما به یکی از پیشنهادهای اولیه گوگل در پاسخ به هر پرسش مربوط به تخصصتان تبدیل شوید. درنتیجه تکرار اسم شما در میان این جستجوها باعث می‌شود که ذهن بیمار ناخودآگاه شما را به خاطر سپرده و در صورت بروز هر مشکلی که با تخصص شما در ارتباط است، شما را به خاطر بیاورد. بنابراین سئو سایت پزشکی می‌تواند با تبدیل کردن شما به رتبه یک گوگل، نام شما را برای همیشه در ذهن بیماران حک کرده و از آن یک برند بسازد. سئو درواقع با صرف کمترین هزینه به برندینگ شما و نامتان در میان بیماران کمک خواهد کرد.

اهداف و دلایل نیاز به بهینه سازی سایت 

همان‌طور که گفتیم یکی از هدف‌های اصلی سئو سایت پزشکان قرار دادن آنها در میان پنج گزینه نخست بیماران برای انتخاب است. بنابراین اگر می‌خواهید تخصص خود را به سرتاسر ایران و حتی جهان معرفی کنید، باید بر روی سئو سایت خود سرمایه‌گذاری کنید. سرمایه‌گذاری بر روی این مورد به شما کمک می‌کند که بیماران و مراجعان مطب خود را رفته‌رفته افزایش داده و درنتیجه بتوانید درآمد خود را افزایش دهید. هدف اصلی سئو وب‌سایت پزشکی این است تا هزینه شما را در یک کانال درست به کار گرفته و به‌جای سرگرم کردن شما با تبلیغات پرهزینه و با بازدهی پایین، شما را در مسیری قرار دهد که در انتهای آن نقطه روشنی برای شما و بیمارانتان وجود دارد.

نمونه کار های سئو گروه لاک پشت

گروه لاک پشت برای سایت های بسیاری از جمله پینیون، راد صنعت روشاک، سپاهان لاستیک، روغن طلایی احیا، دایانو، رجا تاسیس، تارا سپهر، یاوران حج و … خدمات سئو سایت را ارائه داده است. در فیلم روبه رو می توانید جایگاه برخی از کلماتی که در سایت های نامبرده سئو شده اند را ببینید. برخی از آن ها شامل خرید فیش حج اصفهان، فروش لوله و اتصالات، لوله اتصالات ساختمانی، اتصلات کوپلی، اتصالات پرسی، فروش بلبرینگ، فروش بال اسکرو، پکینگ، فروش اورینگ لاستیکی، فریم چراغ تزئینی، فریم پروژکتور، فریم چراغ خیابانی، خرید وایت اسپریت، سامانه بودجه، سامانه سیگما، نوار لاستیکی بلبرینگ KYK و … می باشد که امکان قرارد دادن تمامی این کلمات در اینجا وجود ندارد.

طراحی سایت پیش نیاز سئو سایت پزشکی

بدون شک سئو سایت پزشکی بدون داشتن یک سایت پزشکی ممکن نیست. بنابراین یکی از پیش‌نیازهای سئو، طراحی وب سایت است. یک شرکت طراحی سایت پزشکی میتواند به شما کمک ‌کند که بتوانید ضمن معرفی خود به بیماران درباره مهارت‌ها و سابقه کاری خود نیز صحبت کنید. همچنین می‌توانید نتایج معالجات موفق پیشین خود را در قالب عکس یا فیلم در اختیار بیماران قرار دهید تا بتوانید به آن‌ها در تصمیم‌گیری بهتر کمک کنید. با این روش می‌توانید به تعدادی از پرسش‌های اولیه بیمار پاسخ داده و حتی امکان رزرو نوبت به‌صورت آنلاین را برای او فراهم کنید. در کنار این‌ها می‌توانید روزهایی که در مطب هستید، بیمارستان‌هایی که در آن کار می‌کنید و شیفت‌های کاریتان و مواقعی را که امکان خدمت‌رسانی به بیماران برایتان وجود ندارد، به اطلاع بیماران برسانید. اگر در شهر اصفهان و یا هر شهر دیگر ایران هستید می‌توانید با سرچ عبارتی مانند طراحی سایت در اصفهان و تحلیل و آنالیز نمونه کارهای این شرکت‌ها یکی از چند سایت در نتایج گوگل را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید.

اهمیت بهینه سازی وب سایت پزشکی 

حال که مرحله نخست را پشت سر گذاشته و سایت پزشکی خود را طراحی کرده‌اید، زمان آن رسیده که برای دیده شدن توسط کاربر کار را شروع کنید. یعنی باید وب‌سایت پزشکی خود را به‌گونه‌ای بهینه‌سازی کنید که در میان نتایج اولیه مربوط به حوزه کاریتان نمایش داده شود. سئو سایت پزشکی از این نظر اهمیت دارد که می‌تواند رسیدن به این هدف را برای شما ممکن کند. به عبارت بهتر با رعایت قوانین سئو می‌توانید بازدید سایت خود را بالا برده و درنتیجه شانس خود را برای دیده شدن و انتخاب شدن توسط بیماران افزایش دهید. سپردن سئو سایت یا بهینه سازی سایت پزشکی خود به یک تیم متخصص و رعایت درست استانداردهای آن باعث می‌شود که شما بتوانید حدود 67 درصد از کلیک‌ها را به خود اختصاص دهید.

اهمیت بهینه سازی وب سایت پزشکی

مراحل سئو سایت پزشکی

همانطور که گفتیم، نخستین و مهم‌ترین مرحله از بهینه سازی سایت پزشکی، طراحی یک سایت خوب است. بعد از آن، سئو در درجه اول درگرو محتوایی است که در آن تولید و منتشر می‌شود. خدمات تولید محتوا باید کاملا با تخصص پزشک مرتبط باشد و در آن تلاش شود که به اصلی‌ترین پرسش‌های بیماران درباره مشکلی که با آن مواجه‌اند پاسخ داده شود. این محتوا می‌تواند شامل مقالات کاربردی، عکس‌ها و فیلم‌ها باشد. همچنین می‌توان لندینگ پیج‌هایی را طراحی کرد که هدف اصلی آن‌ها سوق دادن بیماران به سمتی است که پزشک در نظر دارد. نکته مهم دیگری که در سئو سایت پزشکی اهمیت دارد، انتخاب کلمه‌های کلیدی مناسب است.

انتخاب درست کلمات کلیدی باعث می‌شود که موتورهای جستجو بتوانند به‌راحتی به مطالب سایت شما دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را در پاسخ به جستجوهای مربوطه نمایش دهند. همچنین برای تکمیل مراحل سئو، می‌توان تالارهای گفتگویی راه‌اندازی کرد که با استفاده از آن‌ها بتوان لینک‌های مفید را در اختیار بیماران قرار داده یا اینکه به سوالات آن‌ها به‌طور مستقیم پاسخ داد. به‌این‌ترتیب تعامل مخاطب با سایت و درنتیجه رتبه آن افزایش پیدا می‌کند و باعث افزایش بازدید سایت میشود. لاک پشت در زمینه سئو انواع سایت پزشکی، وردپرسی، گردشگری، هتل و… در کلان شهر های ایران از جمله سئو در اصفهان فعالیت دارد.

چرا باید سئو سایت خود را به یک تیم معتبر و متخصص بسپاریم؟

احتمالا تا اینجای کار به اهمیتی که سئو سایت پزشکی در برندینگ و افزایش تعداد مراجعان به مطب دارد پی برده‌اید. اما باید بدانید که این اهداف زمانی حاصل می‌شود که شما طراحی و سئو سایت خود را به یک تیم متخصص بسپارید. برای ارتباط با یک تیم متخصص در زمینه سئو سایت که امتحان خود را در رسیدن به موفقیت پس داده است، می‌توانید همین‌الان درباره فعالیت‌های گروه طراحی سایت لاک‌پشت مطالعه کرده و افزایش درآمد خود را استارت بزنید.  در صورت داشتن سوالاتی از گروه ما میتوانید با گذاشتن کامنت با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود. در صورت رضایت از خدمات تیم لاک پشت با دادن امتیاز، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

مراحل ارائه خدمات سئو سایت در لاک پشت

در صورت انتخاب گروه لاک پشت برای خدمات سئو سایت تان در ابتدا سایت شما آنالیز شده و با استفاده از نتایج به دست آمده لیستی از مواردی که باید بهبود یابند به منظور شکلی گیری بهترین تجربه کاربری تهیه می شود. سپس با توجه به وضعیت رقبا و تحلیل فعالیت آن ها، استراتژی محتوایی مناسب تدوین می شود و کلماتی که جذب ترافیک برای کسب و کار شما در آن ها سودمند است و در گوگل سرچ بالایی دارند استخراج می شود. با طراحی جدول زمانبندی مسیر رسیدن به موفقیت را طی خواهیم کرد. با طراحی UI (رابط کاربری) UX (تجربه کاربری) مناسب برای جذب ترافیک بیش تر و افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری، تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراه شما خواهیم بود.

مراحل-سفارش-خدمات سئو

با به کارگیری سئو سایت پزشکی خدمتی جدید را برای بیماران خود رقم بزنید.

تعرفه و هزینه سئو سایت پزشکی

هزینه و تعرفه سئو سایت پزشکی از جمله مهم ترین مواردی است که برای مدیران شرکت ها مهم است. نکته حائز اهمیت در مورد تعرفه سئو (seo) وب سایت این است که بهینه سازی سایت، یک کالا نیست که قیمت مشخصی داشته باشد؛ بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت و به صرفه برای شما به حساب می آیند. بنابراین به خدمات سئو وب سایت پزشکی به دید یک هزینه نگاه نکنید بلکه سرمایه سایت و شرکت شما برای برند سازی است.

روش های مختلفی برای عقد قرار داد های سئو و محاسبه تعرفه بهینه سازی سایت پزشکی وجود دارد از جمله ساعتی، پروژه ای، ماهیانه، عبارت کلیدی و تصاعدی که بسته به سایت و فعالیت شما روش مناسب را انتخاب می کنیم. در صورتی که تمایل داشتید که در مورد این روش ها و تعرفه هر کدام اطلاعات بیش تری کسب کنید به صفحه تعرفه سئو سایت مراجعه کنید.

پکیج برنزی

 • بهینه سازی سایت برابر 10 تا 25 کلمه کلیدی
 • تولید 2000 کلمه محتوای محصولات و خدمات در ماه
 • ساخت 10 تا 15 صفحه جدید
 • انتشار پست در شبکه‌های اجتماعی ندارد
 • انتشار 2 رپورتاژ آگهی

3 تا 5 میلیون تومان در ماه

پکیج نقره ای

 • بهینه سازی سایت برابر 25 تا 50 کلمه کلیدی
 • تولید 6000 کلمه محتوای محصولات و خدمات در ماه
 • ساخت 15 تا 30 صفحه جدید
 • انتشار 1 تا 2 پست در هفته در شبکه‌های اجتماعی
 • انتشار 6 رپورتاژ آگهی

5 تا 8 میلیون تومان در ماه

پکیج طلایی

 • بهینه سازی سایت برابر 50 تا 100 کلمه کلیدی
 • تولید 10000 کلمه محتوای محصولات و خدمات در ماه
 • بر اساس استراتژی سئو
 • انتشار 2 تا 4 پست در هفته در شبکه‌های اجتماعی
 • انتشار 15 رپورتاژ آگهی

8 تا 12 میلیون تومان در ماه

تماس با لاک پشت

سفارش سئو وبسایت پزشکی

در صورتی که تمایل داشتید که گروه لاک پشت برای پروژه های سئو سایت خود همکاری داشته باشید و یا در این زمینه به مشاوره نیاز داشتید می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

همیشه به هنگام شروع هر کاری علامت سوال های زیادی در ذهن هر انسانی نقش می بندد که یافتن پاسخ آن ها در بیرون آمدن از سردرگمی می تواند کمک کننده باشد. مدیران شرکت های موفق پیش از تصمیم گیری حتما به خوبی در مورد کاری که قصد شروع آن را دارند به طور کامل تحقیق می کنند. 
برحسب تجربه برخی از سوالاتی که به طور رایج برای اکثر مدیران به هنگام سفارش سئو سایت پزشکی، به وجود آمده است را در این قسمت برای شما قرار داده ایم.

شرکت‌های سئو سایت پزشکی خدمات متنوعی را ارائه می‌دهند. اصلی‌ترین خدمت آن‌ها مربوط به افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو و به‌ویژه گوگل است. همچنین این شرکت‌ها وظیفه دارند مشکلات فنی سایت را برطرف کرده و درباره وضعیت سئو و رتبه رقبا نیز اطلاعاتی به دست آورند. در کنار این‌ها می‌توانید تولید محتوای خود یا حتی بارگذاری آن و حتی طراحی حرفه ای سایت پزشکی خود را به این شرکت‌ها بسپارید. درنهایت شرکت‌های سئو باید وضعیت سایت شما را با ابزارهای موجود تحلیل کرده و گزارشی از روند پیشرفت به شما ارائه دهند.

این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال بخش‌های مختلف سایت، مدت‌زمان موردنیاز برای سئو، تولید محتوا، ویژگی‌های سایت و خدمات پشتیبانی از اصلی‌ترین عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت سئو سایت پزشکی هستند.

برخی از سایت‌ها با هدف معرفی پزشک و خدمات او به منظر افزایش مراجعان طراحی می‌شوند. نوع دیگری از سایت‌های پزشکی تنها به تولید محتواهای تخصصی و پاسخ به سوالات اختصاص دارند. درنهایت سایت‌هایی هستند که امکان نوبت‌دهی آنلاین، ویزیت از راه دور، نمایش جواب آزمایش و ارائه دستورالعمل‌های مراقبتی را فراهم می‌کنند.

محتوای مناسب و تخصصی به شما کمک می‌کند تا با پاسخ به سوالات بیماران، بازدید خود را افزایش دهید. همچنین رعایت اصول سئو در نوشتن و انتشار این محتوا می‌تواند به بهینه‌سازی سایت شما برای موتورهای جستجو هم کمک کند.

دسترسی ساده به راه‌های ارتباطی، استفاده از کلمات کلیدی مناسب، طراحی درست هوم پیج برای معرفی پزشک، سوابق و مهارت‌های او، ارائه مقاله‌های تخصصی و معتبر، ارائه اخبار روز، ایجاد تالارهای گفتگو، استفاده از لینک دهی داخلی و خارجی

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دوازده =

4/5 - (3 امتیاز)