لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
خدمات سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان توسط گروه لاک پشت

شرکت سئو در اصفهان

احتمالا شما هم از آن دسته افرادی هستید که با جستجوی عبارت سئو در اصفهان یا چنین عبارتی وارد این صفحه شده‌اید. ما در لاک پشت برای ارائه خدمات سئو در اصفهان برنامه ریزی دقیقی انجام می‌دهیم و شما را به هدف می‌رسانیم. پس اصلا نگران هزینه ها و خدمات منحصر به فرد و یا تیم متخصص نباشید و بر روی سئو سایت در اصفهان سرمایه گذاری کنید! اگر امروز سرمایه‌تان را در این بانک بگذارید، در آینده‌ای نه چندان دور می‌توانید سود زیادی را برداشت کنید!

همه برای گوگل، گوگل برای همه

یکی از سوالات بسیار مهمی‌ که در فرایند سئو در اصفهان مطرح می‌شود، این است که چرا درصد زیادی از اقدامات بهینه سازی سایت، بر اساس الگوریتم‌های گوگل انجام می‌شوند؟ چرا در فرایند سئو تقریبا دیگر موتور‌های جستجو نادیده گرفته شده اند؟ ما می‌خواهیم به این سوالات از دید آماری پاسخ دهیم. آمار نشان می‌دهد که در سال 2023 حدود 8.5 میلیارد سرچ در روز انجام شده که حدود 91.9 درصد از آن‌ها در گوگل بوده است؛ به این معنا که سایر موتور‌های جستجو مانند بینگ، یاهو و یاندکس کمتر از 10 درصد را به خود اختصاص داده‌اند. از سوی دیگر گوگل در هر ماه حدود 89.3 میلیارد بار بازدید می‌شود که آمار بسیار زیادی است؛ به همین دلیل بیشتر تمرکز سئو بر روی موتور جستجوی گوگل است و الگوریتم‌های این موتور جستجو اهمیت زیادی در این فرایند دارند.

سئو چیست؟

کسب‌وکارهای آنلاین در دنیای امروزی شکل دیگری پیدا کرده و اغلب افراد ترجیح می‌دهند به معرفی خدمات یا فروش محصولات خود در فضای اینترنت بپردازند. رقابت در بازار تجارتی آنلاین هم بسیار شدید بوده و باید برای رشد کسب‌وکار خود، سعی کنید در رتبه‌های برتر موتورهای جستجو قرار گیرید. معمولا زمانی که افراد برای یک محصول در گوگل سرچ می‌کنند.
تنها بر روی لینک‌های معرفی شده صفحه اول، کلیک کرده و به صفحه دوم نمی‌روند؛ از همین رو حضور در صفحه اول برای یک کلمه کلیدی مشخص می‌تواند؛ زمینه پیشرفت شما را فراهم سازد. این عمل با کمک سئو یا Search Engine Optimization انجام خواهد گرفت. بهینه‌سازی موتورهای جستجو مجموعه قوانین تایید شده‌ای است که با کمک آن‌ها می‌توان جایگاه سایت در نتایج سرچ را بهبود بخشید.

چرا سئو در کسب و کار اهمیت دارد؟

سئو می‌تواند با هدف افزایش فروش، معرفی بیشتر خدمات، شناساندن برند به افراد جامعه، افزیش مخاطبان و … صورت پذیرد اما در هر صورت رعایت قوانین سئو منجر به بهبود کسب‌وکار آنلاین شما خواهد شد و در نتیجه افزایش درآمد را در پی خواهد داشت. بالا رفتن بازدید ارگانیک یک سایت، مدیر یک مجموعه را به اهداف خود نزدیک‌تر کرده و می‌تواند سهم زیادی در پیشرفت یک شرکت داشته باشد.

مدت زمان لازم برای سئو در اصفهان

برخی از افراد در زمان بستن قرارداد سئو در اصفهان از این موضوع که قراردادها به صورت طولانی مدت و در قالب‌های 6 ماه تا یک سال بسته می‌شوند، تعجب می‌کنند. اما باید بدانید که سئو اصفهان یک فرایند زمانبر است و مدت زمان موردنیاز برای بهینه سازی سایت شما بر اساس وضعیت اولیه آن تعیین می‌شود. برای مثال اگر قبلا بر روی سایت کار کرده و در کلمات کلیدی مدنظر خود رتبه دارید، برای رتبه گرفتن در کلمه‌های جدید یا بهبود جایگاه کلمه‌های قبلی زمان کمتری نیاز است. اما اگر سایت شما تازه تاسیس باشد، حداقل 6 ماه تا یک سال برای نتیجه گرفتن از شرکت سئو در اصفهان نیاز خواهد بود. مهمترین عوامل موثر بر مدت زمان لازم برای سئو عبارتند از:

 • سختی کلمه کلیدی
 • میزان فعالیت رقبا و مقدار قدرت آن‌ها
 • وضعیت اولیه وبسایت

خدمات سئو در اصفهان

ارائه خدمات سئو داخلی در اصفهان

سئو داخلی در اصفهان

همه چیز را از داخل سایتتان شروع کنید و برای رفتن به میدان رقابت، لباس جنگ بپوشید. خدمات سئو داخلی سایت در اصفهان لاک پشت به شما کمک می‌کند تا با رعایت موارد ساده زیر، یک رشد چند پله‌ای را تجربه کنید:

 • بهینه سازی محتوای سایت
 • بهبود استراتژی لینک سازی داخلی
 • بهبود طراحی UI و UX صفحات
 • تحقیق کامل کلمات کلیدی
 • تدوین استراتژی سئو سایت
 • و …
ارائه خدمات سئو خارجی در اصفهان

سئو خارجی در اصفهان

شما در بانک سئو در اصفهان سرمایه گذاری کرده‌اید و می‌خواهید یک وام کلان بگیرید! پس باید از اعتبار سایت‌هایی که موتورهای جستجو آن‌ها را می‌شناسند، به نفع خودتان استفاده کنید. اینجا است که فهرست خدمات زیر در سئو خارجی اصفهان به شما ارائه می‌شوند:

 • تدوین و انتشار رپورتاژ آگهی
 • تدوین استراتژی لینک سازی خارجی
 • ساخت انواع بک لینک
 • و …
ارائه خدمات سئو محلی یا لوکال سئو در اصفهان

لوکال سئو در اصفهان

شاید شما هم سئو اصفهان را سرچ کرده و از طریق نقشه گوگل به اسم لاک پشت رسیده باشید! خدمات لوکال سئو در اصفهان کمک می‌کند که کسب و کارتان بر روی نقشه دیده شده و به مشتریان پیشنهاد داده شود.

 • ثبت سایت در نقشه گوگل
 • بهینه سازی گوگل مپ بر اساس کلمات کلیدی هدف
 • و …
ارائه خدمات سئو تکنیکال در اصفهان

سئو تکنیکال در اصفهان

اگر می‌خواهید با یک زبان بهینه با موتورهای جستجو صحبت کنید، نیاز به سئو تکنیکال در اصفهان دارید. لاک پشت خدمات زیر را در این زمینه به شما ارائه می‌دهد:

 • بهینه سازی کدنویسی‌های سایت
 • تعویض قالب سایت در صورت نیاز
 • تغییر فونت و بهینه سازی تصاویر سایت
 • برطرف کردن ارورهای موجود در سرچ کنسول
 • و ….
ارائه خدمات آنالیز سئو سایت در اصفهان

آنالیز سئو در اصفهان

اگر در زمینه سئو سایت در اصفهان مشکلی دارید و هنوز صفحات هدفتان رتبه نگرفته‌اند، ما می‌توانیم به شما بگوییم که مشکل از کجاست. با آنالیز سئو در اصفهان راه حل‌های عملی برای رسیدن به رتبه بهتر به شما معرفی می‌شوند.

 • بررسی سئو تکنیکال سایت
 • بررسی نحوه لینک سازی داخلی و خارجی در سایت
 • آنالیز محتوایی سایت و پیدا کردن ضعف‌های آن
 • تحلیل UI و UX سایت
 • بررسی سرعت و امنیت وبسایت
 • و ….
ارائه خدمات پشتیبانی سئو سایت در اصفهان

مشاوره سئو در اصفهان

اگر در زمینه طراحی سایت و سئو اصفهان به مشکل برخورده‌اید و هنوز نمی‌دانید که چه مسیری برای رشد کسب و کارتان مناسب‌تر است، برای مشاوره سئو در اصفهان با ما تماس بگیرید.

 • تحلیل و آنالیز رقبای شما
 • پاسخگویی به سوالاتی مانند سئو چیست
 • کمک به تعیین KPI و STP برای رشد بهتر کسب و کار
 • بررسی اهداف تجاری و تعیین بهترین مسیر برای رسیدن به آنها
 • و …

نمونه کار های سئو در اصفهان لاک پشت

کارنامه سئو در اصفهان ما در آژانس ایده لاک پشت پر از نام برندهایی است که از نقطه صفر شروع کرده یا از نتیجه گرفتن در مسیر بهینه سازی سایت در اصفهان ناامید شده بودند. ما با استفاده از تجربه خود در زمینه سئو سایت در اصفهان، برای مسیر این برندها برنامه ریزی کرده و در همان سال‌های ابتدایی شروع فعالیت، نتیجه‌هایی دلگرم کننده را برای آنها به ارمغان آورده‌ایم. تا حدی که در حال حاضر می‌توانیم ادعا کنیم که کسب و کارهای همکار لاک پشت، تا 90 درصد به اهداف تجاری خود دست یافته‌اند و هنوز هم برای طی کردن صد درصدی این مسیر، با برنامه ریزی در کنار آنها هستیم. ویدیویی که در این قسمت قرار داده شده، تنها بخشی از نتایج کسب شده توسط برندهای مختلف را در زمان همکاری با لاک پشت نشان می‌دهد.

بررسی و تحلیل نمونه کار‌های سئو برای انتخاب و تعیین کیفیت خدمات از اهمیت بالایی برخوردار است. شما متقاضیان خدمات سئو سایت در اصفهان می‌توانید با بررسی این نمونه کار‌ها به شرکت‌های مورد تایید خود رتبه بدهید و با بررسی میزان رضایت مشتریان، اثر بخشی، جایگاه کلمات تصمیم به همکاری با یکی از این شرکت‌ها بگیرید.

برای مشاهده و بررسی عبارات کلیدی هر یک از سایت‌های زیر می‌توانیدبه صفحه نمونه کار لاک پشت مراجعه کنید و یا با همکاران ما  تماس بگیرید.

مرکز خدمات تاسیسات الوپایپینگ

دایانو

طراحی و سئو سایت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

جهاد دانشگاهی

رجا تاسیس | پروژه طراحی سایت و سئو و لوگو

رجا تاسیس

ایران ریفاینینگ | طراحی سایت و سئو سایت با گروه لاک پشت

ایران ریفاینیگ

انجینیک | پروژه سئو طراحی سایت و لوگو

انجینیک

پینیون | پروژه سئو و طراحی سایت

گروه پینیون

مراحل سئو سایت توسط لاک پشت

مراحل انجام پروژه سئو در آژانس ایده لاک پشت

مرحله اول:

در مرحله اول ارائه خدمات سئو در اصفهان گروه لاک پشت، همکاران ما برای شما فرم سفارشی ارسال خواهند کرد. با تکمیل و ارسال آن، متخصصان ما با کمک موارد تکمیلی شما سایت و کسب و کار شما را تحلیل کرده و در اسرع وقت پروپوزال و پیش فاکتوری ارسال خواهند کرد.

مرحله دوم:

در مرحله دوم بعد از تایید پروپوزال از سمت کارفرما و عقد قرارداد، متخصصین سئو ما STP(Segmentation بخش بندی  | Targeting اهداف | جایگاه positioning) کسب و کار شما را مورد بررسی قرار خواهند داد. با توجه به STP کسب و کار شما اقدام به تحقیق عبارات کلیدی شما خواهند کرد و تمامی کلمات کلیدی که منجر به فروش و رساندن شما به اهداف مجموعه خواهد شد را استخراج خواهند کرد.

مرحله سوم:

مرحله سوم سئو در اصفهان یکی از مهم‌ترین مراحل است. زیرا که در این مرحله قرار است که استراتژی سایت شما از صفر تا صد مشخص شود. این مرحله به این دلیل مهم است که کل پروژه بر اساس آن تعیین و اجرا خواهد شد. حتی زمان پیاده سازی هر گام از پروژه در این گام تعیین خواهد شد.

مرحله چهارم:

با توجه به مرحله سوم طبق برنامه زمانبندی شده اقدام به پیاده سازی استراتژی سئو خواهد شد. این مرحله یکی از طولانی‌ترین مراحل می‌باشد که در آن تولید محتوا، طراحی لندینگ پیج‌ها، تولید تصاویر و… اتفاق خواهد افتاد.

مرحله پنجم:

در مرحله پنجم از مراحل سئو گروه لاک پشت بعد از پیاده سازی استراتژی سئو سایت اقدام به لینک سازی داخلی و توسعه ارتباط بین صفحات، تولید محتوا جهت بازاریابی محتوا خواهیم کرد. در ادامه بعد از تشخیص آمادگی سایت اقدام به ساخت بک لینک و معرفی سایت خواهیم کرد.

مرحله ششم:

به طور مداوم در مدت زمان انجام پروژه سئو تکرار خواهد شد، بررسی مداوم و اصلاح استراتژی سئو با توجه به فیدبک‌هایی است که در طول انجام پروژه سئو خواهیم گرفت.

مرحله آخر:

در این مرحله جهت اطلاع کارفرما از وضعیت سایت با توجه به قرارداد مواردی از قبیل: میزان افزایش ورودی سایت، لینک سازی داخلی، تولید محتوای مقالات که همه با عنوان KPI(معیار‌های موفقیت پروژه) در قرارداد تعیین شده‌اند به کارفرما در قالب گزارش اعلام خواهد شد.

قیمت خدمات سئو در اصفهان

سوالی که خیلی از مشتریان در تماس با ما می‌پرسند، این است که هزینه سئو سایتم چقدر است؟ باید بدانید تعیین قیمت سئو در اصفهان به عوامل زیادی بستگی دارد و حتما باید پس از بررسی اولیه بر روی وبسایت شما اعلام شود. مهمترین عواملی که بر روی این تعرفه اثرگذار هستند، عبارتند از:

میزان سختی کلمه‌های کلیدی

برای مثال کلمه کلیدی بلبرینگ به دلیل کوتاه بودن و مشخص نبودن مخاطب هدف یک کلمه دشوار است؛ اما کلماتی مانند قیمت بلبرینگ و خرید بلبرینگ در دسته کلمات آسان‌تر قرار می‌گیرند.

وضعیت فعلی سایت

در تعیین قیمت سئو اصفهان باید مشخص شود که در حال حاضر رتبه سایت شما برای کلمات کلیدی هدف چند است و مسائلی مانند اقدامات قبلی برای سئو داخلی، خارجی و تکنیکال بررسی شوند.

ترافیک کلمات کلیدی

این موضوع مشخص می‌کند که شما در زمان فعالیت سایت تا امروز، برای کلمات کلیدی هدف چقدر ورودی داشته‌اید.

میزان رقابت در کلمات کلیدی

فرض کنید شما در زمینه فروش دستکش ایمنی کار می‌کنید و صفحه اول سایت‌هایی مانند دیجی کالا، ایمالز و ترب هستند که با هزینه‌های سنگین تبلیغات تلویزیونی به این رتبه رسیده‌اند. در این صورت نیاز است که برای رسیدن به صفحه اول و غلبه بر این رقبا، هزینه بیشتری صرف کنید.

پکیج پایه

 • سئو داخلی
 • ثبت سایت در نقشه گوگل
 • تحقیق کلمه کلیدی
 • بررسی و مانیتورینگ مداوم استراتژی
 • آنالیز و بررسی سایت
 • تعداد کلمات کلیدی: 5 -8
 • تولید محتوا : ماهیانه تا 2500 کلمه
 • تولید محتوا تصویری: ماهیانه 15 - 25 تصویر
 • لینک سازی خارجی: 12 - 24
 • گزارش از روند پروژه : هر چهار ماه

4 تا 6 میلیون تومان

پکیج حرفه ای

 • سئو داخلی
 • سئو محلی
 • تحقیق کلمه کلیدی
 • تدوین استراتژی سئو
 • بررسی و مانیتورینگ مداوم استراتژی
 • تعداد کلمات کلیدی: 10 - 15
 • تولید محتوا : ماهیانه تا 4500 کلمه
 • تولید محتوا تصویری: ماهیانه 20 - 30 تصویر
 • کامنت مارکتینگ: 12
 • تدوین استراتژی سئو خارجی
 • رپورتاژ آگهی: 2
 • لینک سازی خارجی: 25 - 35
 • آنالیز سایت
 • گزارش از روند پروژه: هر سه ماه

7 تا 9 میلیون تومان

پکیج پیشرفته

 • سئو داخلی
 • سئو محلی
 • تحقیق کلمه کلیدی
 • تدوین استراتژی سئو
 • بررسی و مانیتورینگ مداوم استراتژی
 • تعداد کلمات کلیدی: 15 - 25
 • تولید محتوا : ماهیانه تا 6500 کلمه
 • تولید محتوا تصویری: ماهیانه 30 - 40 تصویر
 • کامنت مارکتینگ: 30
 • تدوین استراتژی سئو خارجی
 • رپورتاژ آگهی: 3-6
 • لینک سازی خارجی: 40- 45
 • سئو تکنیکال
 • آنالیز سایت
 • گزارش از روند پروژه: هر ماه از ماه چهارم به بعد

10 تا 15 میلیون تومان

سئو در اصفهان به سبک لاک پشت

شرکت‌های زیادی در اصفهان وجود دارند که در زمینه سئو در اصفهان فعالیت می‌کنند؛ حال سوال اینجا است که چرا باید از میان همه این گزینه‌ها، لاک پشت را انتخاب کنید؟ شاید بتوان گفت که مهمترین وجه تمایز ما، استفاده از استراتژی لاک پشتی در بهینه سازی سایت در اصفهان است. در این استراتژی هوشمندانه ما از لاک پشت الهام گرفته‌ایم که در آبا با سرعت زیادی حرکت می‌کند و رشد سریعتری دارد؛ ما هم با استفاده از تکنیک‌هایی که مدام در حال آپدیت شدن هستند، به شما کمک می‌کنیم تا در اقیانوس رقابت در فضای مجازی و اینترنت، خیلی سریع رشد کنید و به مقصد برسید. مهمترین ویژگی‌های لاک پشت عبارتند از:

 • سئو 100 درصد کلاه سفید: بدون ترس از جریمه شدن در گوگل، رشد ثابت و ماندگار خواهید داشت.
 • گزارش دهی منظم و دائمی‌: همواره در جریان کار سئو در اصفهان قرار می‌گیرید.
 • ارائه تضمین بهبود رتبه و بهبود فروش: با سرمایه گذاری بر روی سئو لاک پشت، مطمئن خواهید شد که فروشتان افزایش پیدا می‌کند.
 • صداقت و شفافیت: همه چالش‌های مسیر را برایتان روشن خواهیم کرد تا انتظارات وقع بینانه تری داشته باشید.
 • دانش به روز سئو: ما در لاک پشت همواره در تلاش هستیم که از تجارب و روش‌های تازه برای بهبود جایگاه شما استفاده کنیم.
 • تیم متخصص: همه کار‌ها در لاک پشت به دست کاردان سپرده می‌شوند تا بهترین نتیجه برای شما به دست آید.
 • وجدان کاری بالا: متعهد بودن، تحویل به موقع کار‌ها و کمک به رشد کسب و کار‌ها رسالت ما در لاک پشت است که تحت هر شرایطی به آن پایبند هستیم.

سئو در اصفهان و تاثیر آن در کسب و کار و فروش

معنی سئو در اصفهان را می‌دانید؟

خیلی از افراد تنها اصطلاح سئو را شنیده اند و دقیقا نمی‌دانند که با چه موجودی روبرو هستند! SEO که مخفف اصطلاح Search Engine Optimization یا بهینه سازی موتور جستجو است، به عنوان مجموعه تلاش‌ها و اقداماتی شناخته می‌شود که شما در داخل یا خارج از سایت خود برای دیده شدن آن توسط کاربر انجام می‌دهید. البته باید بدانید که در باز تعریف سئو در اصفهان، به جای کلمه Engine از Experience استفاده می‌شود که به طور مستقیم کاربر را هدف قرار می‌دهد.

به این معنا که باید کلیه این اقدامات بر اساس بهینه سازی تجربه کاربری برنامه ریزی شوند تا در نهایت مشتریان با رضایت از وبسایت شما بیرون بیایند. ما در لاک پشت با درک این تفاوت بزرگ، تمام تلاش خود را برای بهبود تجربه کاربران شما به کار می‌گیریم تا به شما کمک کنیم که به یک برند شناخته شده در زمینه کسب و کار خود تبدیل شوید و حتی نیاز به پرداخت هزینه‌های بازاریابی هم نداشته باشید.

با سئو همیشه در دسترس مشتری باشید …

خیلی از افراد هنوز نمی‌دانند که سئو یا بهینه سازی سایت چیست و این تصور را دارند که صرفا طراحی وبسایت برای کسب درآمد از اینترنت کافی است! اما در واقع اصلیترین کار در مسیر کسب درآمد از اینترنت این است که همواره خودتان را در دسترس مشتری قرار دهید و جلوی چشم او باشید؛ رسیدن به این هدف هم تنها با استفاده از خدمات سئو در اصفهان به دست می‌آید.

نقش مهم بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو در کسب و کار شما

با خدمات شرکت سئو در اصفهان می‌توانید یک فهرست بزرگ از همه کلماتی به دست آورید که ممکن است کاربر با جستجوی آن‌ها به سمت سایت شما هدایت شود؛ در این صورت هر خدمت یا سوال کاربر، در سایت شما پاسخ داده می‌شود و رفته‌رفته به یک برند همه چیز دان در حوزه کاری خودتان تبدیل می‌شوید. در نتیجه دیگر مشتری حتی زحمت سرچ کردن در گوگل را هم به خود نخواهد داد و برای پیدا کردن پاسخ سوال یا خدمت موردنظر خود، مستقیما وارد سایت شما می‌شود.

البته باید بدانید که رقبایتان هم بیکار ننشسته اند و به صورت شبانه روزی برای رسیدن به چنین هدفی تلاش می‌کنند! پس اگر می‌خواهید از آن‌ها عقب نیفتید و از سایتتان به فروش بیشتری دست پیدا کنید، همین امروز SEO را کلید بزنید.

8 نکته تشخیص شرکت سئو حرفه ای در اصفهان

تقریبا هر جایی در خیابان، سایت‌های مختلف یا اپلیکیشن‌های موبایل را نگاه کنید، تبلیغاتی را می‌بینید که یک شرکت سئو در اصفهان را به شما معرفی کرده اند. اما سوال اینجا است که آیا همه این شرکت‌ها حرفه ای هستند؟ چگونه می‌توان حرفه ای بودن شرکت سئو را تشخیص داد؟ برای این کار پیشنهاد می‌دهیم یک چک لیست به صورت زیر برای خودتان تهیه کرده و بر اساس آن پیش بروید.

۸ نکته تشخیص شرکت سئو حرفه ای در اصفهان با آژانی لاک پشت

 • سایت خود شرکت را ببینید و به قسمت‌های مهم آن مانند درباره ما، تماس با ما و صفحات مربوط به خدمات سر بزنید.
 • جایگاه شرکت را در میان نتایج جستجو بررسی کنید و ببینید آیا نامی‌ از این شرکت در موتور‌های جستجو وجود دارد یا خیر؟
 • نمونه کار سئو در اصفهان را بررسی کرده و ببینید که مشتریان این شرکت در موتور‌های جستجو چه جایگاهی دارند؟
 • با شرکت سئو سایت در اصفهان تماس بگیرید و با کارشناس سئو صحبت کنید. در این مرحله بهتر است از قبل مطالعات مختصری درباره سئو داشته باشید تا بتوانید متوجه حرفه ای بودن کارشناس بشوید.
 • برای اینکه فریب بازاریابی و شعار‌های تبلیغاتی را نخورید، با چندین شرکت صحبت کرده و درباره مواردی مانند تضمین سئو، نحوه قیمت گذاری، فرایند همکاری و … سوال کنید.
 • یک جلسه حضوری ترتیب دهید و برای دیدن فضای شرکت به دفتر آن بروید.
 • در جلسه حضوری از کارشناس سئو بخواهید که نمونه کار‌های خود را به صورت ارائه زنده و با سرچ اصلیترین کلمات کلیدی هر کسب و کار به شما نشان دهد.
 • در صورت امکان با مشتریان قبلی شرکت تماس بگیرید و تجربه همکاری آن‌ها را بررسی کنید.

با طی کردن این مراحل می‌توان تا حدی از حرفه ای بودن شرکت سئو اصفهان مطمئن شد و با خیال راحت کار را به آن‌ها سپرد. در تمامی‌ این مراحل باید به نحوه پاسخگویی، تعهد به زمانبندی ارسال فایل‌ها و موارد موردنیاز، زمانی که به شما اختصاص داده شده است و … باشید؛ زیرا خدمات سئو در اصفهان یک فرایند طولانی است و معمولا قرارداد‌های 6 ماهه یا یک ساله در آن بسته می‌شود. در نتیجه باید به سراغ شرکتی بروید که در طی این مدت، بتواند بدون بروز هیچ مشکلی با شما همکاری کند.

مزایای استفاده از خدمات سئو سایت در اصفهان

خیلی از افراد این تصور را دارند که خودشان میتوانند سئو سایت را انجام دهند و به همین دلیل دیگر نیازی به استفاده از خدمات سئو سایت در اصفهان نخواهند داشت. اما باید بدانید که اولین گام‌های بهینه سازی سایت، مهمترین قدم‌ها هستند که می‌توانند زمان دریافت نتیجه از سئو را تا حد زیادی تعیین کنند.

بنابراین اگر از همان ابتدای کار، با یک متخصص همکاری کنید، می‌توانید تک‌تک قسمت‌ها را بر اساس اصول درست پیش ببرید و خودتان به کارهای دیگری مانند بهبود کیفیت خدمات، اضافه کردن محصولات جدید و افزایش تجربه مثبت مشتری از برند بپردازید. از مهمترین مزیت‌های استفاده از خدمات بهینه سازی سایت در اصفهان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به موقع انجام شدن کلیه کارها
 • برنامه‌ریزی درست مسیر بر اساس بررسی رقبا
 • تحقیق کلمه‌های کلیدی و تعیین مهم‌ترین آنها
 • تولید محتوای سئوشده و بارگذاری مرتب محتوا
 • انجام کارهای تکنیکال سایت و جلوگیری از جریمه شدن آن
 • جلوگیری از انجام کارهای مربوط به سئو کلاه سیاه و پنالتی شدن وبسایت
 • برنامه ریزی کمپین‌های تبلیغاتی موردنیاز برای کمک به رشد بهتر وبسایت
 • همکاری با یک تیم باتجربه و متخصص برای اعمال تغییرات موردنیاز بر روی وبسایت

کاربرد سئو اصفهان

مهمترین کاربرد سئو در اصفهان تاثیر زیادی است که بر روی رشد کسب و کار یا شناخته شدن برند می‌گذارد. حتی اگر شما یک سایت همه چیز تمام داشته باشید که بر اساس اصول استاندارد طراحی شده است، باز هم نمی‌توانید بدون در نظر گرفتن اصول سئو هیچ بازدیدکننده ای را به سمت خود جذب کنید. به عبارت بهتر می‌توان گفت که سئو اصفهان به منزله موتور کسب و کار شما است که کمک می‌کند بتوانید رو به جلو حرکت کنید. مهمترین کاربردهای سئو عبارتند از:

 • کمک به افزایش ترافیک ارگانیک سایت
 • کاهش هزینه‌های بازاریابی
 • افزایش نرخ تبدیل مشتریان
 • کاهش نرخ خروج از سایت
 • کمک به شناخته شدن برند

انواع روش سئو در اصفهان

افراد مختلف بسته به تخصصی که دارند از شیوه‌های متفاوتی برای سئو و بهینه سازی سایت استفاده می‌کنند؛ اما باید بدانید که ممکن است همه این شیوه‌ها برای سایت شما مفید نباشند. زیرا سئو در دو حالت کلاه سفید و کلاه سیاه انجام می‌شود که ویژگی‌های آن‌ها را در ادامه توضیح داد‌ه‌ایم.

 

تضمین در سئو seo چیست؟

سئو کلاه سیاه

سئو بلک هت یا کلاه سیاه یک شیوه بسیار سریع برای سئو در اصفهان است که می‌تواند در مدت کوتاهی سایت شما را بالا بیاورد؛ اما این تنها مزیت سئو کلاه سیاه است. زیرا اقدامات کلاه سیاه کاملا خطرناک هستند و می‌توانند در نهایت منجر به پنالتی سایت شما شوند و برای همیشه آن را از نتایج موتور‌های جستجو خارج کنند. برخی از اقداماتی که در سئو کلاه سیاه انجام می‌شوند، عبارتند از:

 • لینک سازی غیر طبیعی
 • استفاده از تکنیک کلاکینگ
 • استفاده بیش از حد از کلمه‌های کلیدی
 • کامنت مارکتینگ غیراصولی
 • استفاده از محتوای کپی شده یا بی کیفیت

هریک از این روش‌ها ممکن است در کوتاه مدت شما را به صفحه اول نتایج موتور جستجو بیاورد؛ اما دیر یا زود از این صفحه حذف خواهید شد و احتمالا برگشتن به نقطه صفر برایتان غیرممکن خواهد بود.

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید یا وایت هت مجموعه اقداماتی است که باعث می‌شود شما از مسیر درست و اصولی به نتیجه برسید و به این ترتیب بتوانید نتایج به دست آمده را به خوبی حفظ کنید. برای مثال تولید محتوا‌های یونیک و ارزشمند، لینک سازی خارجی اصولی، تحقیق درست کلمه‌های کلیدی و طراحی استاندارد از مهمترین روش‌های سئو کلاه سفید هستند. هرچند با استفاده از تکنیک‌های کلاه سفید ممکن است فرآیند سئو در اصفهان قدری طولانی شود، اما در نهایت شما را به یک نقطه امن می‌رساند.

حتما در انتخاب شرکت سئو در اصفهان دقت کنید که از تکنیک‌های کلاه سفید استفاده کند؛ در غیر این صورت سرمایه شما از دست می‌رود و حتی ممکن است تجارتتان هم لکه دار شود.

نقش واهمیت تدوین استراتژی سئو سایت چیست؟

وظایف شرکت سئو اصفهان چیست؟

اگر می‌خواهید بهترین شرکت سئو اصفهان را پیدا کنید، باید بدانید که این شرکت در قبال شما چه وظایفی بر عهده دارد و چه کار‌هایی باید انجام دهد؟ مهمترین وظایف شرکت SEO در اصفهان عبارتند از:

1. تحقیق کلمه‌های کلیدی

یک شرکت سئو باید در درجه اول کلمه‌های کلیدی مناسب برای کسب و کار شما را تحقیق کرده و بررسی کند که با استفاده از چه کلمه‌هایی زودتر می‌توانید به نتیجه برسید. بر این اساس می‌تواند روند کلی را مشخص کرده و زودتر به نتیجه دلخواه شما برسد.

2. انجام بررسی‌های تخصصی بر روی سایت قبلی

زمانی که به یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو سایت در اصفهان مراجعه می‌کنید، اولین کاری که باید انجام دهد، بررسی سایت قبلی شماست. به این ترتیب می‌تواند تشخیص دهد که چه تغییراتی برای بهتر شدن این سایت نیاز است و چگونه می‌توان آن‌ها را انجام داد. دقت داشته باشید یکی از وظایف اصلی شرکت‌های سئو این است که با ایجاد تغییرات جزئی یا اساسی، یک نسخه بهبود یافته از سایت را به شما تحویل دهد.

3. تخمین قیمت دقیق و اصولی

قیمت سئو در اصفهان برای هر سایتی متفاوت است و نمی‌توان یک قیمت کلی را برای این خدمات در نظر گرفت. به همین دلیل یکی از وظایف شرکت سئو این است که از طریق بررسی وضعیت سایت و نیاز‌های آن، قیمت را برای شما تخمین زده و توضیح دهد که هر بخش از هزینه‌های دریافتی مربوط به چه قسمت‌هایی هستند؟

موارد مورد بحث در سئو تکنیکال چیست؟

سئو تکنیکال سایت در اصفهان

بسیاری از افراد به دلیل پیچیده بودن فرایند سئو تکنیکال به سراغ آن نمی‌روند و تنها سئوی داخلی محتوا یا سئو خارجی را پیگیری می‌کنند؛ اما یکی از وظایف شرکت سئو در اصفهان این است که سایت شما را از دید تکنیکی بررسی کرده و کار‌هایی مانند برطرف کردن ارور‌های سرچ کنسول، بهبود سرعت سایت و بهینه سازی قالب، تصاویر و فونت‌ها را انجام دهد.

ابزارهای آنالیز سئو سایت در اصفهان

برای اینکه بتوان نتیجه خوبی از سئو در اصفهان به دست آورد، نیاز است که ابزارهایی را مورداستفاده قرار داد. ابزارهای آنلاین بهینه سازی سایت به شما کمک می‌کنند تا بتوانید یک دید کلی از پس زمینه سایت به دست آورده و مجموعه اقدامات موردنیاز برای رشد آن را برنامه ریزی کنید. از سوی دیگر با استفاده از این ابزارها می‌توانید رقبای خود را تحلیل کرده یا بهترین کلمه‌های کلیدی را در حوزه کاریتان به دست آورید که تاثیر زیادی در فرایند SEO خواهد گذاشت. از مهمترین ابزارهای آنالیز سایت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گوگل آنالیتیکس
 • گوگل پیج اسپید اینسایت
 • سیمیلار وب
 • گوگل سرچ کنسول
 • کیورد پلنر
 • گوگل ترندز
 • سمراش
 • جی تی متریکس
 • Ahrefs
 • MOZ

دام‌های سئو را بشناسید …

دنیای سئو در اصفهان یک دنیای بسیار گسترده است که هنوز برای بسیاری از افراد ناشناخته مانده است؛ به همین دلیل کلاهبرداران زیادی در مسیر شما قرار می‌گیرند. اما می‌توانید با چند ترفند ساده، نقاب این کلاهبرداران سئو را کنار بزنید و فریب ترفند‌های تبلیغاتی آن‌ها را نخورید.

نکاتی در مورد سئو تضمینی

سئو تضمینی نداریم

ما در همه جا به دنبال تضمین هستیم و هندوانه به شرط چاقو را دوست داریم؛ اما باید بدانید که در سئو نمی‌توان به طور تضمینی گفت که سایت شما در دو ماه آینده به لینک یک می‌رسد. زیرا رقبای شما به طور دائمی‌ در حال کار هستند و نیاز دارید تا برای جلو زدن از آن‌ها برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. پس اگر کسی به شما گفت که در کمتر از n ماه به لینک یک می‌رسید، باید به مهارت و راستگویی او شک کنید.

سئو ارزان نداریم

سئو فرایندی است که نیاز به سرمایه گذاری دارد و نمی‌توان به مبالغ پایین آن را به سرانجام رساند. پس اگر کسی قیمت خیلی پایینتر از شرکت‌های دیگر به شما پیشنهاد داد، یا مبتدی است و تنها قصد کسب تجربه دارد و یا اینکه در طول پروژه و درخواست مداوم پرداخت پول از شما، سختی کار را برایتان بیشتر خواهد کرد.

سئو زمان بر است

سئو سریع نداریم

SEO یک فرایند زمانبر است و برای سایت‌هایی که تازه کار خود را کلید زده اند، نیاز به حدود 4 تا 6 ماه زمان برای ظاهر شدن در نتایج جستجو دارد. به همین دلیل مراقب باشید که با هدف زودتر به مقصد رسیدن، گرفتار سئوکاران کلاه سیاه نشوید و سایت خود را به خطر نیندازید.

یک فنجان چای مهمان ما باشید …

حالا زمان آن رسیده که مهمان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت شوید تا با هم وضعیت سایت و کسب و کارتان را بررسی کرده و فرآیند سئو در اصفهان را کلید بزنیم. ما با استفاده از تجربه 10 ساله خود در زمینه طراحی سایت و سئو اصفهان آماده هستیم تا برای برند شدن به شما کمک کنیم. ما در این مدت افتخار این را داشته‌ایم که به مشتریانمان برای رشد برند و افزایش درآمد کمک کنیم.

مهمان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت شوید.

خیلی از مشتریان ما تجربه خوبی از هزینه کردن در حوزه سئو نداشتند و ما به آن‌ها کمک کردیم تا ذهنیت مثبتی در این باره پیدا کنند. بسیاری از آن‌ها هم کسب و کار خود را از صفر کلید زده و به دنبال کسب درآمد از سایت بوده اند؛ ما در کنار این کسب و کار‌ها، قدم به قدم رشد کرد‌ه‌ایم و امروز آماد‌ه‌ایم تا تجربه‌های مثبت مشابهی را برای شما رقم بزنیم. پس همین الان با ما تماس بگیرید و نام برند خود را به لیست افتخارات ما اضافه کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت بهترین شرکت سئو در اصفهان

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت مدعی هستیم که یکی از بهترین شرکت های سئو در اصفهان هستیم و قادریم تا نتایج شگفت انگیزی را برایتان به ارمغان آوریم. این موضوع اصلا شعار نیست! زیرا کارنامه و تجربه ما گواه این موضوع هستند. برای اطمینان از این موضوع شما می‌توانید به راحتی نمونه کارهای سئو اصفهان را بررسی کرده و کلمه‌های کلیدی را که برای کسب و کارهای مختلف کار کرده‌ایم، سرچ کنید تا به چشم ببینید که چند درصد از کسب و کارهای همکار ما در نتایج جستجو بالا هستند.

پشتیبانی سئو اصفهان

همواره پشتیبانی یکی از مهمترین بخش‌های خدمات رسانی در سئو در اصفهان است که باعث می‌شود شما بتوانید نتایج به دست آمده از این فرایند را حفظ کنید. برای مثال فرض کنید که حدود 1 تا 2 سال بر روی سئو سرمایه گذاری کرده و نتایج قابل قبولی را به دست آورده‌اید؛ در این نقطه نمی‌توانید به یک باره فرایند سئو را قطع کرده و فکر کنید که این نتایج برایتان ماندگار خواهند بود.

زیرا الگوریتم‌های گوگل به طور دائمی‌ آپدیت می‌شوند و رقبای شما هم مشغول کار هستند؛ در نتیجه می‌توانید از خدمات پشتیبانی بهینه سازی سایت استفاده کنید که با انجام کار‌هایی مانند موارد زیر، به ماندگار شدن نتایج جستجو کمک می‌کند:

 • تولید محتوای منظم و دائمی‌
 • لینک سازی داخلی اصولی
 • سئو خارجی درست و اصولی
 • تدوین و اجرای کمپین‌های انتشار رپورتاژ آگهی
 • به روزرسانی محتوا‌های قدیمی‌ سایت

ارتباط تولید محتوا با سئو در اصفهان

تولید محتوا یکی از اضلاع اصلی و پایه‌های مهم در سئو سایت در اصفهان است که باید با کیفیت بالا و بر اساس قواعد بهینه سازی سایت انجام شود. با استفاده از یک محتوای بهینه شده و درست است که شما می‌توانید موتور‌های جستجو را متوجه موضوع اصلی صفحه کرده و به بهبود رتبه خود کمک کنید.

از سوی دیگر محتوای خوب و باکیفیت به جلب رضایت کاربر هم کمک خواهد کرد؛ زیرا اطلاعات مفیدی را در اختیار او قرار داده و او را تشویق می‌کند تا برای مشاهده سایر صفحات هم در سایت باقی بماند. بنابراین می‌توان گفت که یکی از گام‌های مهم در رسیدن به موفقیت در زمینه سئو در اصفهان، داشتن یک محتوای باکیفیت، مفید، سئو شده و کاربردی است که هم رضایت کاربر را به دنبال دارد و هم در رتبه بندی موتور‌های جستجو تاثیرگذار خواهد بود.

آیا تولید محتوا با هوش مصنوعی در بهبود سئو موثر است؟

یکی از موضوعات ترند امروز که بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است، تولید محتوا با هوش مصنوعی است. خیلی از صاحبان وبسایت و کارشناسان سئو اصفهان از این موضوع خوشحال شده اند؛ زیرا به نظر می‌رسد که دیگر نیازی به صرف هزینه برای تولید محتوا ندارند. اما نکته زیر را در نظر داشته باشید:

تولید محتوا با هوش مصنوعی در صورتی که آگاهانه انجام نشود، می‌تواند به فرایند سئو آسیب‌های جدی وارد کند.

زیرا هوش مصنوعی درست مانند ابزار‌های دیگر مانند افزونه‌های سئو وردپرس، تنها یک ابزار است و نمی‌تواند جایگزینی برای خلاقیت و تفکر انسانی شود. مهمترین معایب تولید محتوا با هوش مصنوعی عبارتند از:

 • استفاده از جملات و سناریو‌های تکراری در نوشتن موضوعات مشابه
 • استفاده از اطلاعات قدیمی‌ و آپدیت نشده
 • نداشتن خلاقیت در به کارگیری کلمات و عبارت‌ها
 • عدم درک صحیح مفهوم سوالات و دادن پاسخ اشتباه

پس نباید از هوش مصنوعی در تولید محتوا استفاده کنیم؟

اتفاقا پاسخ ما به این سوال منفی است؛ یعنی اینکه حتما باید از این ابزار قدرتمند در تولید محتوا کمک بگیرید. اما اگر قصد بهبود سئو را دارید، نباید به طور صد درصد بر روی آن تکیه کرده و نیرو‌های تولید محتوای خودتان را اخراج کنید. تنها برای ایده گرفتن، پیدا کردن بهترین و جذاب‌ترین عناوین، نحوه چیدمان هدینگ‌ها و تحقیق کلمه‌های کلیدی از آن کمک بگیرید. به صورت هدفمند از این ابزار سوال کنید تا بهترین جواب را به شما بدهد و بتوانید یک مقاله جامع و کامل به کمک آن بنویسید.

ارتباط SEO با UX یا تجربه کاربری

یکی از مهمترین بخش‌های سئو در اصفهان مربوط به طراحی UX یا تجربه کاربری می‌شود. بررسی آپدیت‌های جدید الگوریتم‌های رتبه بندی گوگل نشان می‌دهد که این موتور جستجو اهمیت بسیار زیادی برای تجربه کاربر و جلب رضایت او قائل شده است؛ در نتیجه اگر وبسایت شما بتوانید به خوبی از پس این مورد برآید، احتمال اینکه در رتبه‌های بالاتر قرار بگیرد، بیشتر است.

منظور از UX یا تجربه کاربری این است که المان‌های مختلف صفحه چه اندازه ای باشند و در چه قسمت‌هایی قرار بگیرند یا چینش صفحه چطور تعیین شود تا کاربر در کمترین زمان ممکن بتواند نیاز خود را برطرف کند. رعایت این اصول کمک می‌کند که بازدیدکنندگان شما رضایت زیادی از سایت داشته و در نتیجه استفاده از آن را به دیگران هم معرفی کنند.

سئو در اصفهان چگونه کار می‌کند؟

سئو سایت در اصفهان یک روند مشخص برای همه سایت‌ها ندارد و نحوه عملکرد آن برای سایت‌های مختلف متفاوت است. برای مثال ممکن است یک سایت تنها با داشتن یک صفحه و یک محتوای ساده بتواند رتبه گرفته و مشتریان را به خود جذب کند؛ زیرا حیطه کاری کم رقابت و کلمات کلیدی آسانی دارد.

در مقابل ممکن است یک سایت نیاز به کار مداوم در مدت زمان طولانی داشته باشد و حتی در یک سال اول فعالیت نتیجه خاصی را دریافت نکند؛ زیرا در یک حیطه پررقابت وارد شده و باید زمان نسبتا زیادی از بهینه سازی سایت بگذرد. بنابراین نحوه عملکرد سئو اصفهان باید بر اساس رقبا، کلمه‌های کلیدی، سابقه فعالیت سایت و زمینه کاری به طور دقیق و بر اساس یک استراتژی معین شود.

فرق دیجیتال مارکتینگ و سئو اصفهان

زمانی که یک وبسایت راه اندازی کرده و می‌خواهید از طریق آن به درآمد برسید، اصطلاحات سئو و دیجیتال مارکتینگ را زیاد خواهید شنید. باید بدانید که سئو در اصفهان در واقع بخشی از بازاریابی دیجیتال در اصفهان محسوب می‌شود که می‌تواند به افزایش ترافیک ارگانیک سایت شما کمک کند. اقداماتی مانند تبلیغات کلیکی، بازاریابی محتوایی، طراحی‌های گرافیکی، تدوین کمپین‌های رپورتاژ و ایمیل مارکتینگ زیرمجموعه دیجیتال مارکتینگ هستند که به نوعی بر روی سئو سایت هم اثر می‌گذارند.

این در حالی است که سئو سایت اصفهان شامل اقداماتی مانند سئو داخلی، خارجی و تکنیکال می‌شود که به طور مستقیم بر روی اعتبار دامنه و تجربه کاربر از سایت تاثیر دارند. بنابراین هرچند این دو مفهوم از نظر معنای لغوی و عملی با هم تفاوت دارند، کاملا در هم گره خورده اند و نتایج یکی می‌تواند بر روی دیگر تاثیر بگذارد.

نقش سئو در اصفهان در دیجیتال مارکتینگ

همانطور که گفتیم سئو اصفهان یکی از مهمترین بخش‌های بازاریابی دیجیتال است که در نهایت منجر به افزایش فروش و مشتری خواهد شد. اما مزیت استفاده از SEO در مقایسه با دیگر روش‌های بازاریابی دیجیتال این است که هزینه کمتر و نتایج طولانی مدت‌تری دارد. بنابراین مهمترین نقش سئو در دیجیتال مارکتینگ این است که هزینه‌های افزایش بازدید سایت را کاهش داده و تا مدت بیشتری جایگاه برتر موتور‌های جستجو را برای شما حفظ کند.

SEO بهتر است یا PPC؟

PPC یا Pay Per Click یک شیوه تبلیغات آنلاین است که با استفاده از آن شما به ازای هر کلیکی که کاربر را از طریق تبلیغات به سایت هدایت می‌کند، هزینه پرداخت خواهید کرد. از آنجا که استفاده از تبلیغات کلیکی باعث می‌شود که بازدید سایت شما در مدت کمتری افزایش پیدا کند، خیلی از افراد این تصور را دارند که PPC بهتر از سئو است.

اما باید بدانید که PPC یک شیوه موقت برای افزایش بازدید است و تنها تا زمانی نتیجه می‌دهد که شما هزینه آن را بپردازید. این در حالی است که سئو در اصفهان نتیجه ماندگاری دارد و می‌تواند ترافیک را به صورت هدفمند به وبسایت شما هدایت کند تا نرخ تبدیل بالاتری داشته باشید.

نقش انتخاب و تعیین کلمه کلیدی در موفقیت سئو سایت

کلمه کلیدی در فرآیند سئو در اصفهان نقش اساسی دارد؛ زیرا کاربران بر اساس جستجوی عبارت‌های کلیدی وارد وبسایت شما می‌شوند و هدف خود را مشخص می‌کنند. بنابراین اگر تحقیق و تعیین کلمه‌های کلیدی به درستی انجام نشود، ممکن است سایت شما به مسیر غلطی هدایت شود یا با وجود داشتن بازدید، هیچ فروشی نداشته باشد. بنابراین می‌توان گفت که مهمترین قدم برای سئو سایت در اصفهان، تحقیق کلمه‌های کلیدی و مشخص کردن اولویت آن‌هاست.

سوالات متداول کارفرمایان

هزینه سئو سایت در اصفهان بسته به ترافیک کلمات کلیدی، تعداد کلمات و لندینگ‌های شما قابل تغییر می باشد. پس تا قبل از تحلیل کلمات کلیدی و آنالیز رقبا اعلام قیمت کاملا غلط و اشتباه است. شما می‌توانید در صفحه تعرفه سئو لاک پشت حدود قیمت پروژه خود را متوجه شوید.

هر شرکتی بر اساس فعالیت هایی که بر روی پروژه انجام می دهد قیمتی اعلام می کند. با در نظر داشتن حدود قیمت می توانید شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنید. شاید شنیده باشید”هیچ ارزانی بی حکمت نیست” باید بدانید که خدمات سئو بسیار هزینه بر است و در صورت مواجه شدن با قیمت های بسیار پایین و یا حتی بسیار بالاتر از حدود قیمت، لازم است تحقیقات لازمه رو انجام دهید. به طور کلی قیمت سئو بر اساس ملاک هایی است مانند تجربه و قدمت شرکت سئوکار، میزان اقدامات شرکت و… 

بهترین شرکت یا شخص سئو کار در ابتدا باید شنونده خوبی باشد تا با استفاده از این اطلاعات درک درستی از بیزینس پلن شما به دست آورد. در نهایت بعد از درک صحیح از این موضوع اقدام به تکمیل پروپوزال و پیش فاکتور نماید و در نهایت بعد از تایید شما قراردادی تنظیم نماید که در آن KPI های لازمه را مشخص کند. پس به طور کلی ویژگی های بهترین شرکت سئو شامل: خوش قولی، تجربه، نمونه کار حرفه ای، تخصص، منظم، مطلع از فضای کسب و کار و تحلیل گر بازار و…

پاسخ به این سوال قطعی نخواهد بود و به مواردی همچون : سابقه سایت، جایگاه فعلی، میزان ترافیک کلمات، میزان فعالیت رقبا و… بستگی دارد. اما طبق تجربه حداقل زمان ماه برای این امر نیاز است. 

شما باید همه چیز را درباره اهداف تجاری خود و مشتریانی که قرار است با آن‌ها ارتباط برقرار کنید؛ به شرکت سئو اعلام کنید. به علاوه باید اهداف و ارزش‌های خود را مشخص کنید تا شرکت سئو بتواند در رسیدن به آن‌ها به شما کمک کند. پاسخ سوالات زیر به شرکت سئو کمک خواهد کرد:

 • محصولات شما چیست؟
 • مزیت رقابتی محصول شما چیست؟
 • بهترین محصول شما کدام است؟
 • پر سود ترین محصول یا خدمات شما چیست؟
 • مشتریان شما چه کسانی هستند؟
 • بودجه مارکتینگ شما چقدر است؟
 • در چه زمینه هایی فعالیت داشتید؟
 •  

قطعا برای استفاده از خدمات سئو سایت در اصفهان به یک وبسایت نیاز دارید. وبسایتی که بر اساس اصول سئو کدنویسی شده باشد. همچنین در صورت داشتن سایت، دامنه و زمینه فعالیت خود را به ما اطلاع دهید. ما ظرف مدت 5 روز تمامی عبارات کلیدی مهم و کاربردی را برای شما مشخص میکنیم و با اعلام استراتژی و نحوه فعالیت خود تصمیم گیری را به شما می سپاریم.

قرارداد سئو به مدت 12 ماه خواهد بود. مبلغ قسط پروژه سئو حداکثر به 12 قسط تقسیم خواهد شد. 

شما قبل از بستن قرارداد از برنامه ی کامل شرکت لاک پشت مطلع خواهید شد. لاک پشت در سامانه تسکولو تمامی موارد ماهیانه را تعریف می کند و شما کارفرمایان گرامی از این طریق می توانید پروژه خود را رصد کنید.

در این مورد شرکت سئو نباید تضمین بدهد اما از طرفی کارفرما هزینه می کند و برای این هزینه تضمین بازگشت سرمایه می خواهد؟ خب حالا چه کنیم؟ باید بدانید که شرکت سئو برای ضمانت کارفرما تنها باید اهداف پروژه یا همان KPI مشخص کند.

خیر.

لاک پشت به هیچ وجه برای همزمان دو مجموعه با اهداف برابر سئو نمی کند. دلیل ما برای این موضوع این است که از لحاظ شرعی و اخلاقی درست نیست. مگر کسب و کار های لوکال برای مثال شرکتی در تهران برای فروش محصول X کار میکند و شرکتی دیگر فقط در اصفهان محصول X را می فروشد در این صورت با هماهنگی از مشتری اول پروژه جدید قبول خواهد شد.

باید بگویم که با توجه به رشد اینترنت در زندگی تک به تک افراد بیش از 95% مشاغل با سئو به فروش چند برابری خواهند رسید و در نتیجه سئو برای آن ها مفید است. 

وقتی شرکتی حرف از زمان بر بودن سئو سایت می زند قطعا به روش کلاه سفید عمل خواهد کرد. آژانس ایده لاک پشت نیز به روش سئو کلاه سفید با کمک سئو خاکستری سایت شما را سئو خواهد کرد.

4.8/5 - (13 امتیاز)

‫108 نظر

 • محمود عظیم زاده گفت:

  ممنون از جوابی که دادید. من همین کار رو کردم مشکل حل شد

 • رادین نادری گفت:

  سلام میخواستم بدونم منظور از پروپوزال سئو چیه که نوشتید؟

  • لاک پشت گفت:

   سلام دوست عزیز
   منظوراز پروپوزال ارائه مسیر راه پروژه تا به اتمام وفازبندی آن است برای مطالعه بیشتر می‌تونید به صفحه “پروپوزال سئو” مراجعه فرمایید.

 • صدری گفت:

  سلام
  یه سوال دارم اینکه قیمت خدمات سئو در اصفهان چه طور تعیین میشه. من به عنوان کارفرما چه طور باید بفهمم که در آخر پروژه هزینه های پرداختیم با سایتی که تحویل میگیرم متناسب هست؟

  • لاک پشت گفت:

   سلام و عرض ادب و احترام
   هزینه سئو سایت شما با توجه به ترافیک کلمات کلیدی شما محاسبه می شود. هرچه ترافیک کلمات بالاتر باشند به همین هزینه شما تغییر خواهد کرد. شما برای اطلاع از قیمت باید با شرکت های سئو اصفهانی مذاکره کنید و از آنها پروپوزال دریافت کنید تکرار میکنم پروپوزال نه صرفا پیش فاکتور!! و سپس با توجه به میزان فعالیت اقدامات اعلامی شرکتی که کار بیشتر با قیمت معقولانه تر و به صرفه تر اعلام کرده را با توجه به موفقیت نمونه کار ها و رضایت ان ها انتخاب کنید.
   با تشکر
   لاک پشت

 • جمال مهره کش گفت:

  سلام وقت بخیر.
  من میخوام صفحات سایتم فقط در منطقه ای که هستم سئو بشه. آیا انجام لوکال سئو به تنهایی کافیه؟ برای سئو سایت در اصفهان چه اقدامات دیگه ای ضروریه؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   بستگی به نوع کلمه و محصول شما دار.
   با توجه به اینکه ما در سایت لاک پشت فرمی به جهت نیازسنجی پروژه شما تهیه و آماده کردیم لطفا فرم را پر بفرمایید.
   برای پر کردن فرم سفارش سئو سایت در اصفهان اینجا کلیک کنید.

 • نازگل امیرحاجیلو گفت:

  سلام هزینه مشاوره سئو در اصفهانتون چقدر هست؟

  • لاک پشت گفت:

   سلام وقت بخیر
   لطفا با ما تماس بگیرید تا نیازسنجی بشه.
   با تشکر
   لاک پشت

 • اکرم تعلی زاده گفت:

  قیمت پکیج هاتون خیلی بالاس من یه سایت دارم که کلا روی 5 کلمه بیشتر نمیشه سئوش کرد برای همچین سایتی ماهی 9 هزینه کنم؟؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   برای استعلام قیمت دقیق بسته به پروژه شما باید زحمت بکشید و فرم زیر را پر بفرمایید تا همکاران ما طی زمان یک الی سه روز برای شما پروپوزال و پیش فاکتور ارسال کنند.
   فرم سفارش سئو : https://lockposht.com/seo-order-form/

 • رضا گفت:

  خیلی سایتتون جامع و کامله دمتون گرم
  به نظر من سئو در اصفهان خیلی میتونه باعث پیشرفت کسب و کار بشه و مجموعه لاک پشت در این زمینه موفق بوده
  خسته نباشید

  • لاک پشت گفت:

   سلام . از این که سایت ما در پاسخ به نیاز های شما موفق بوده خیلی خرسندیم. همچنین ممنون میشیم که با ارائه نظر و پیشنهاد ما را در ارائه بهتر خدمات یاری کنید

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  4 × 2 =