لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت

خدمات سئو سایت در اصفهان

خدمات سئو در اصفهان یا بهینه سازی سایت در اصفهان از تخصص‌های آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت می باشد. ما برای عبارات کلیدی پر جستجوی زیادی خدمات SEO در اصفهان و دیگر کلان شهر‌ها را انجام داده‌ایم. برای رسیدن به موفقیت در این زمینه باید بهترین شرکت سئو در اصفهان را با تکیه بر تجربه و دانش انتخاب کنید. بهینه سازی سایت در اصفهان به شما کمک خواهد کرد تا در زمینه کاری خود رشد زیادی پیدا کنید و فروش برند سازی خود را افزایش دهید. لاک پشت با بیش از چند ۱۰.۰۰۰ عبارت کلیدی سئو شده و چند ۱۰۰۰ عبارت کلیدی در صفحه اول و قرار گرفتن کلمه کلیدی در میان لینک‌های اول تا سوم گوگل موفقیت شما را تضمین می‌کند.‌

سئو در اصفهان با گروه دیجیتال مارکتینگ لاک پشت

بهینه سازی سایت در اصفهان و لزوم ورود به آن

اگر در این صفحه از گروه لاک پشت هستید قطعا به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد سئو یا انتخاب شرکت سئوکار در اصفهان می‌گردید. ما ویدیویی تهیه کرده‌ایم تا در طول 3 الی 4 دقیقه با مفهوم کلی سئو و دلیل نیاز سئو سایت خود آشنا شوید. اما چرا همه به دنبال لینک یک شدن می‌گردند باید بدانید با لینک یک شدن در یک عبارت پر سرچ در زمینه کسب و کار خود قطعا و حتما درآمدتون چند برابر خواهد شد. چرا که طبق آمار لینک یک گوگل بیش از 30% ورودی ها را به خود اختصاص می‌دهد که در نتیجه آن فروش بیشتر برای شما حاصل می‌شود. ما روزانه با سوالات متداولی زیادی مواجه می‌شویم که تصمیم گرفتیم در پایین همین صفحه این سوالات را مطرح کنیم و به پاسخ آن‌ها بپردازیم.

اگر با عباراتی چون “شرکت سئو در اصفهان” به سایت ما وارد شده اید و به دنبال متقاعد شدن برای سپردن سئو سایت خود به گروه لاک پشت هستید. کافیست نمونه کار‌های ما و سختی عبارات و کلماتی که توسط ما در نتایج برتر گوگل موجود هستند را بررسی کنید و با سایر رقبای ما مقایسه کنید. یا با تماس با این مجموعه‌ها از رضایت کارفرمایان ما اطمینان حاصل کنید. برای مراجعه به لیست تعدادی از این کلمات و سایت‌ها کافیست اینجا کلیک کنید. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان گروه لاک پشت با یکی از شماره‌های دفاتر ما (02191090924 – 03191090924) تماس بگیرید. یا پر کردن فرم تماس و قرار دادن شماره تماس خود همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سئو در اصفهان

گسترش استفاده از اینترنت باعث شده که اهمیت داشتن یک وب‌سایت بر کسی پوشیده نباشد. اما واضح است که داشتن وب‌سایتی که هیچ‌وقت در نتایج جستجو ظاهر نشود، هیچ تاثیری نخواهد داشت. بنابراین یک کسب‌وکار هرچند کوچک در شهر بزرگی مانند اصفهان باید با استفاده از قوانین سئو وب‌سایت خود را برجسته کند. بهینه سازی سایت یک کار بسیار تخصصی است که انجام آن از دست هرکسی برنمی‌آید. از سوی دیگر استفاده از این ابزار برای رسیدن به موفقیت در دنیای دیجیتال امروز بسیار ضروری است. به علاوه هر شهر بسته به شرایط و رقابت در بازار دیجیتال خود نیازمند استفاده از شیوه‌های متفاوتی برای رسیدن به موفقیت است. درنتیجه باید سئو در اصفهان را به تیمی سپرد که تجربه کار در چنین شهری را داشته باشد. اگر شما قصد راه اندازی یک شرکت را دارید و یا تمایل دارید که با شیوه های نوین رقبای خود را از میدان به در کنید؛ برای سئو سایت شرکتی خود، با کلیک بر روی لینک درج شده؛ می توانید از خدمات گروه لاک پشت استفاده کنید.

در این ویدیو از گروه لاک پشت سعی کرده‌ایم با مثالی ساده و پرکاربرد و تشبیه موتور‌های جستجویی نظیر گوگل، بینگ و یاهو به کاربرد آن بپردازیم. پیشنهاد می‌کنم این ویدیو 3 دقیقه‌ای ما را برای آشنایی با مفهوم سئو حتما مشاهده کنید.

در این پادکست به صورت خلاصه به بیان هدف این لندینگ پیج از سایت لاک پشت پرداخته‌ایم.

 

درخواست مشاوره و ثبت سفارش

تماس با لاک پشت

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان گروه لاک پشت و ثبت سفارش پروژه سئو خود در اصفهان کافیست فرم زیر را پر کنید. در صورت نیاز به ثبت سفارش خود و پیگیری و ارائه فایل پروپوزال از سمت ما لطفا به صفحه مشاوره مراجعه فرمایید و فیلد های لازمه را پر بفرمایید.

اگر رویای رسیدن به درآمد بالا و تضمینی را در کسب و کارتان دارید با ما تماس بگیرید. با استفاده از خدمات سئو در اصفهان، رویای شما به حقیقت خواهد رسید.

لوکال سئو در اصفهان

چرا سئو در اصفهان؟

سوالی که ممکن است برای شما مطرح شود این است که چرا سئو سایت در اصفهان؟؟؟ برخی مشاغل وجود دارند که تنها قادر به ارائه خدمات در محدوده شهری خود هستند. به عنوان مثال می توان فردی را که در زمینه تهیه و توزیع غذا در شهر اصفهان فعالیت می کند را در نظر گرفت. این فرد قادر نیست که از اصفهان خدمات خودش را به افرادی در سایر شهر های ایران، ارائه دهد.

 گوگل نیز زمانی که فردی از مشهد به دنبال یافتن رستوران های خوب باشد رستورانی در اصفهان را به او نمایش نمی دهد. که به این فرایند سئو محلی یا لوکال سئو گفته می شود. نمونه قابل شهود دیگر: اگر شما در این صفحه هستید با جستجوی عبارت شرکت سئو در اصفهان یا چنین عبارتی به این صفحه فرود آمده اید این خود تا حدودی نشان گر این موضوع خواهد بود.

تاثیر خدمات حرفه ای سئو در اصفهان در رشد کسب و کارها

سئو در اصفهان و تاثیر آن در کسب و کار و فروش

همان طور که می دانید استفاده از اینترنت هر روزه در حال گسترش است. بر اساس گفته بیل گیتس در آینده “ تنها دو نوع کسب و کار وجود دارد، کسب و کار های اینترنتی و کسب و کار هایی که دیگر وجود ندارند.” از این جمله می توان به میزان اهمیت ورود کسب و کار ها به فضای اینترنت پی برد. پیش بینی بیل گیتس مربوط به سال ها پیش می باشد. ولی ما امروزه تازه به فکر وارد کردن کسب و کار خود در فضای اینترنت افتاده ایم و حتی هستند کسانی که هنوز لزوم این مورد را درک نکرده اند. این روزها کم تر کسب و کاری را می توان نام برد که به خاطر ویروس همه گیر کرونا تحت تاثیر قرار نگرفته باشد. این ویروس باعث شد تا بار دیگر متوجه میزان اهمیت دیجیتال مارکتینگ بشویم زیرا به دلیل شرایطی که به خاطر آن به وجود آمد امکان فعالیت کسب و کار ها به صورت سنتی وجود نداشت. 

برای مثال یک فروشگاه لباس را در نظر بگیرید که به صورت سنتی و حضوری فعالیت می کرده است بنابراین برای رعایت اصول بهداشتی مجبور به تعطیلی فروشگاه خود شده است. تنها مشاغلی توانستند با وجود شرایط به وجود آمده به فعالیت خود ادامه دهند که قادر بودند خدمات خود را به صورت اینترنتی ارائه دهند. در این جاست که سئو اهمیت خود را نشان می دهد. زمانی که رقبای شما زیاد و فضای رقابت بسیار گسترده باشد، تنها تلاش و پشتکارتان نمی تواند ضامن برنده شدن و رسیدن به موفقیت برای شما باشد. در چنین شرایطی برای رسیدن به موفقیت به یک برگ برنده نیاز دارید که سئو همان برگ برنده شما می باشد. گروه لاک پشت در زمینه بهینه سازی سایت یا همان سئو در اصفهان فعالیت می کند که این تنها خدمات ما نیست. برای اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره رایگان تیم ما بهرمند شوید.

اشتباه در انتخاب شرکت سئو در اصفهان

اشتباه در انتخاب سئوکار در اصفهان

اشتباه یک سئو کار نه تنها موجب دیر راه افتادن بستر فروش آنلاین شما می‌شود بلکه موجب می‌شود تا سرمایه شما از این طریق به هدر برود. در ادامه به چندین مورد از این اشتباهات می‌پردازیم. با مقایسه سرچ‌های عباراتی چون طراحی سایت در اصفهان و سئو در اصفهان متوجه خواهیم شد که هنوز افرادی هستند که با سئو آشنایی ندارند. به همین جهت این عبارت جستجوهای کمتری نسبت به طراحی سایت دارد. حال با توجه به این موضوع قبل از سپردن پروژه خود به یک سئو کار در اصفهان و یا هر شهر دیگر باید اطلاعاتی در این مورد کسب کنید تا وقت و سرمایه خود را از دست ندهید. اشتباهات سئو‌کار شامل یک یا دو مورد نیست، در این پاراگراف از صفحه سئو در اصفهان گروه لاک پشت، تنها به چند مورد مهم و کلیدی می‌پردازیم. شما باید از روش سئو کلاه سفید اقدام کنید که این کار نیازمند صبر می باشد، اما چرا سئو کلاه سفید، آیا سئو سیاه هم وجود دارد؟

بله سئو سیاه و سئو خاکستری از دسته‌های دیگر سئو هستند. هر چه سیاه تر کار کنید. قطعا زمان کمتری صرف می‌شود ولی در عوض جایگاه شما هیچ ثباتی نخواهد داشت. پس توجه داشته باشید که اگر کسی با شما از سئو شدن سایت‌تان تنها در چند روز و چند هفته صحبت کرد بدانید که قطعا کلاهبرداری است و حتما به ضرر سایت  شما خواهد بود. چرا که گوگل بعد از زمانی نه چندان زیاد متوجه این تخلفات خواهد شد و شما را جریمه خواهد کرد. گوگل قوانینی دارد که اگر کسی از این قوانین سرپیچی کند وارد محدوده سیاه سئو شده است. به نکات ذکر شده توجه کنید تا با “طناب پوسیده سئو کار به داخل چاه نیفتید” قبل از انتخاب شرکت سئو در اصفهان یا هر شهر دیگر، از صحت توانایی آن‌ها  مطمئن شوید. اطمینان از توانایی شرکت سئو تنها از طریق بررسی نمونه کارها میسر خواهد شد. در صورت نیاز به مشاوره با 02191090924 یا 03191090924 تماس بگیرید.

مشاوره رایگان سئو در اصفهان

مشاوره رایگان سئو در اصفهان

گروه لاک پشت، مشاوره و سئو شرکت های بزرگی چون گروه فنی مهندسی و بازرگانی پینیون، هولدینگ رستاسپهر، انجینیک، استارتاپ کیکارو، تاسیسات رجایی، راد صنعت روشاک، تاراسپهر، دایانو و … در زمینه SEO اصفهان، تهران و … انجام داده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه بهینه سازی سایت در اصفهان و یا شهر های دیگر به صفحه الگوریتم کبوتر مراجعه فرمایید. برای مشاوره تخصصی در زمینه طراحی سایت و سئو خود با ما تماس بگیرید تا متخصصان ما شما را راهنمایی فرمایند. لطفا در پایان صفحه به گروه لاک پشت امتیاز دهید و در صورت انتقاد، سوال یا درخواست مشاوره کامنت بگذارید.

 

رابطه سئو با طراحی سایت


برخی افراد فکر می کنند که سئو بعد از طراحی سایت شروع می شود!!!
سئو در اصفهان یا هر شهر دیگر ایران یک فرایند جامع است و بخش های مختلفی دارد. یکی از بخش های مهم seo، سئو تکنیکال است که مربوط به رعایت اصول کد نویسی می شود. بنابراین به هنگام طراحی سایت باید به این اصول دقت و آن ها را رعایت کرد. در واقع فرایند سئو وب‌سایت از همان لحظه تصمیم گیری برای راه اندازی یک وبسایت آغاز می شود. از زمان انتخاب نام دامنه و هاست مناسب تا شروع طراحی و کد نویسی سایت. اگر به دنبال یافتن یک شرکت طراحی سایت در اصفهان هستید؛ کافی است بر روی لینک قرار داده شده کلیک کنید تا به نحوه قرار داد و تحویل پروژه طراحی سایت در گروه لاک پشت آشنا شوید.

ضمانت کارفرما

کارفرمایان و صاحبان پروژه های سئو در اصفهان و شهر های دیگر هزینه هایی در مقابل بهینه سازی سایت خود پرداخت می کنند. از طرفی نیاز به اطمینان خاطر برای عقد قرارداد دارند. از طرفی در بالا بیان کردیم که امکان ضمانت وجود ندارد پس راه حل چیست؟؟؟
تنها راه صاحبان پروژه برای اطمینان خاطر، تحقیق و بررسی نمونه کارهای سئوکار و شرکت مدنظر SEO در اصفهان و شهر های بزرگ دیگر می باشد. در این فیلم می توانید برخی از نمونه کار های بهینه سازی سایت، که توسط گروه لاک پشت برای تعدادی از کسب و کار های صنعتی انجام شده است را مشاهده کنید و جایگاهی که در هر کدام از کلمات کلیدی کسب کرده اند را ببینید.

تضمین سئو سایت در اصفهان

تضمین سئو سایت در اصفهان

بارها و بارها دیده شده که سئو کاران و شرکت های سئو در اصفهان و شهر های بزرگ دیگر چون تهران و… ادعا کرده اند که ظرف مدت معینی کلمه کلیدی خاصی را در لینک مشخص و یا صفحه ی اول ظاهر می کنند. این ادعا کاملا غیر منطقی و تا حدودی کلاهبردارانه می باشد. دو دلیل اصلی این که همه موارد دست سئوکاران و شرکت های SEO در اصفهان و شهرهای بزرگ دیگر  نیست را در پایین با توضیح بیان کرده ایم:

 1. به روزرسانی های متعدد الگوریتم ها و هسته گوگل: باید بدانیم که گوگل به صورت مداوم در حال به روزرسانی می باشد و هدف از این کار رضایت هرچه بیشتر کاربران می باشد.
 2. فعالیت و به روز بودن رقبا: مسلما رقبا و سایت هایی که در نتایج اول هستند به صورت دائم در حال تغییر و به روزرسانی می باشند، تا در نتایج گوگل نتیجه بهتری کسب و برای رضایت کاربران نقش بیش تری ایفا کنند.

مراحل ارائه خدمات

در صورتی که تمایل دارید که از نحوه همکاری با گروه لاک پشت به عنوان بهترین شرکت سئو در اصفهان مطلع شوید نمودار زیر را بررسی کنید.

مراحل-سفارش-خدمات سئو

در صورت انتخاب گروه لاک پشت برای خدمات سئو در اصفهان در ابتدا سایت شما آنالیز شده و با استفاده از نتایج به دست آمده لیستی از مواردی که باید بهبود یابند به منظور شکلی گیری بهترین تجربه کاربری تهیه می شود. سپس با توجه به وضعیت رقبا و تحلیل فعالیت آن ها، استراتژی محتوایی مناسب تدوین می شود و کلماتی که جذب ترافیک برای کسب و کار شما در آن ها سودمند است و در گوگل سرچ بالایی دارند استخراج می شود. با طراحی جدول زمانبندی مسیر رسیدن به موفقیت را طی خواهیم کرد. با طراحی UI (رابط کاربری) UX (تجربه کاربری) مناسب برای جذب ترافیک بیش تر و افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری، تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراه شما هستیم.

تعرفه خدمات سئو در اصفهان

هزینه و تعرفه سئو از جمله مهم ترین مواردی است که برای صاحبان کسب و کار ها مهم است. نکته حائز اهمیت در مورد تعرفه سئو در اصفهان این است که بهینه سازی سایت، یک کالا نیست که قیمت مشخصی داشته باشد بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت و به صرفه برای شما به حساب می آیند. بنابراین به خدمات سئو به دید یک هزینه نگاه نکنید بلکه سرمایه سایت شما است. روش های مختلفی برای عقد قرار دادهای سئو و محاسبه تعرفه سئو در اصفهان وجود دارد از جمله ساعتی، پروژه ای، ماهیانه، عبارت کلیدی، متصاعدی که بسته به سایت و فعالیت شما روش مناسب رو انتخاب می کنیم. در صورتی که تمایل داشتید که در مورد این روش ها و تعرفه هر کدام اطلاعات بیش تری کسب کنید به صفحه تعرفه سئو سایت در 1400 مراجعه کنید. در صورت نیاز به اطلاع از تعرقه و یا تحیلی سایت خود با ما تماس بگیرید و یا در قسمت کامنت شماره خود را قرار دهید. و در صورت تمایل در پایان همین صفحه به ما امتیاز دهید.

در ادامه مواردی که شما را در انتخاب بهترین شرکت سئو در ایران راهنمایی می کند آورده ایم…

تعرفه سئو | نحوه محاسبه هزینه پروژه های سئو

تعرفه سئو سایت

تعرفه سئو سایت 1400 چقدر است؟ ما در این صفحه از سایت لاک پشت اقدام به استخراج 4 روش در تعرفه سئو سایت کرده ایم. تعرفه سئو سایت را در …

مشاهده ادامه مطلب
هزینه سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی در اصفهان

سئو سایت فروشگاهی (فروشگاه اینترنتی) در اصفهان اگر شما به دنبال راه اندازی و برندسازی یک فروشگاه اینترنتی در اصفهان هستید و قصد دارید دامنه فروش محصولات خود را تا …

مشاهده ادامه مطلب
خدمات سئو سایت صنعتی

سئو سایت صنعتی

سئو سایت صنعتی، توسعه ای در صنعت برای صاحبان صنایع مختلف معرفی شرکت در فضای اینترنت با استفاده از یک وب سایت صنعتی می‌تواند بسیار مفید باشد. چراکه تعداد استفاده‌کنندگان …

مشاهده ادامه مطلب
خدمات سئو سایت وردپرسی

سئو سایت وردپرسی

شرکت سئو سایت وردپرسی  در حال حاضر وردپرس از محبوب ترین و رایج ترین ابزارها برای طراحی و مدیریت سایت است. این پلتفرم دارای قالب های آماده و رایگان زیادی …

مشاهده ادامه مطلب
خدمات سئو سایت بازرگانی

سئو سایت بازرگانی

سئو سایت بازرگانی بازرگانی، حرفه‌ای است که بیشتر از هر شغل دیگری نیاز به ارتباط با افراد در سرتا سر دنیا دارد. پیدا کردن مشتری یا شریک تجاری خوب برای …

مشاهده ادامه مطلب
خدمات سئو سایت چند زبانه

سئو سایت چند زبانه

سئو سایت چند زبانه، سایتی بین المللی فعالیت در عرصه بین المللی و کسب درآمد ارزی هدفی بزرگ برای همه صاحبان کسب‌وکار است. اینکه شما بتوانید بدون نیاز به پرداخت …

مشاهده ادامه مطلب
خدمات سئو سایت هتل و اماکن اقامتی

سئو سایت هتل و اماکن اقامتی

سئو سایت هتل و اماکن اقامتی هتل‌ها و مکان‌های اقامتی یکی از کسب‌وکارهایی هستند که حیات آن‌ها در دنیای امروز درگرو داشتن یک وب‌سایت خوب است. وب‌سایتی که بتواند به‌خوبی …

مشاهده ادامه مطلب
خدمات سئو سایت گردشگری

سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی

سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی سئو سایت گردشگری و آژانس مسافرتی روشی برای رونق کسب‌وکار شما است. روشی که با استفاده از آن می‌توانید از زحماتی که برای راه‌اندازی …

مشاهده ادامه مطلب
نمونه کار سئو سایت گروه لاک پشت

نمونه کار سئو

نمونه کار سئو سایت در این صفحه از سایت لاک پشت می‌توانید برخی از نمونه کار‌های سئو سایت ما را به همراه کلمات کلیدی مشاهده کنید. برای تضمین اعتماد کارفرمایان …

مشاهده ادامه مطلب
لاک پشت ارائه دهنده خدمات مشاوره سئو سایت

مشاوره سئو سایت

مشاوره حرفه ای سئو سایت در اینکه با خدمات و مشاوره سئو سایت خود می‌توانیم جایگاه کسب و کارمان را در موتور‌های جستجو از جمله گوگل بهبود دهیم شکی نیست. …

مشاهده ادامه مطلب
ارائه خدمات پشتیبانی سئو سایت توسط گروه لاک پشت

خدمات پشتیبانی سئو سایت

خدمات پشتیبانی سئو سایت سئو یکی از روش‌های بازاریابی دیجتالی است که بر روی مخاطب هدف هر کسب و کار تاثیر گذار است. به این معنی شما سرمایه گذاری و …

مشاهده ادامه مطلب
هشت مرحله سئو و بهینه سازی سایت

مراحل سئو سایت

مراحل سئو SEO سایت و بهینه سازی سایت سئو یا search engine optimization فرآیندی است که در طی انجام آن، سایت رتبه قابل قبولی در نتایج موتورهای جستجو پیدا می‌کند؛ …

مشاهده ادامه مطلب
چگونه یک پروپوزال سئو سایت بنویسیم؟ با گروه دیجیتال مارکتینگلاک پشت

پروپوزال سئو سایت

پروپوزال سئو سایت | صفر تا صد پروپوزال نویسی سئو سایت سئو سایت یکی از به صرفه ترین راه‌های بازاریابی موتور جستجو‌گر گوگل می‌باشد، اما برای رسیدن به موفقیت در …

مشاهده ادامه مطلب
سوالات متداول سئو سایت

سوالات متداول سئو

سوالات متداول سئو (seo) سایت قطعا در مورد سئو و تاثیرات مثب آن در رشد کسب و کار‌ها آگاه هستید. گروه لاک پشت با سابقه چند ساله خود در زمینه …

مشاهده ادامه مطلب
قرارداد سئو و نکات قرارداد رسمی | گروه لاکپشت

قرارداد سئو سایت

قرارداد سئو سایت گسترش اینترنت در دنیای امروز باعث شده که بسیاری از صاحبان کسب و کار به فکر راه‌اندازی وب‌سایت بیفتند؛ اما شرط اصلی برای موفقیت در این فضا …

مشاهده ادامه مطلب

سوالات متداول (FAQ)

هزینه یا تعرفه سئو در اصفهان بسته به تعداد کلمات و لندینگ‌های شما قابل تغییر می باشد. پس تا قبل از تحلیل کلمات کلیدی و آنالیز رقبا اعلام قیمت کاملا غلط و اشتباه است. اما ما در گروه لاک پشت صفحه‌ای با نام تعرفه سئو طراحی کرده‌ایم تا قیمتی حدودی بر اساس خدمات مورد نیاز به شما ارائه دهیم. در صورت نیاز به مشاهده به صفحه تعرفه سئو سایت مراجعه فرمایید.

هر شرکتی بر اساس فعالیت هایی که بر روی پروژه انجام می دهد قیمتی اعلام می کند. با در نظر داشتن حدود قیمت می توانید شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنید. شاید شنیده باشید”هیچ ارزانی بی حکمت نیست” باید بدانید که خدمات سئو بسیار هزینه بر است و در صورت مواجه شدن با قیمت های بسیار پایین و یا حتی بسیار بالاتر از حدود قیمت، لازم است تحقیقات لازمه رو انجام دهید. در صورت نیاز به هرگونه مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

قطعا برای استفاده از خدمات سئو در اصفهان به یک وبسایت نیاز دارید. وبسایتی که بر اساس اصول سئو کدنویسی شده باشد. برای آشنایی با نحوه همکاری با ما به عنوان یک شرکت طراحی سایت در اصفهان  کلیک کنید. همچنین در صورت داشتن سایت، دامنه و زمینه فعالیت خود را به ما اطلاع دهید. ما ظرف مدت 5 روز تمامی عبارات کلیدی مهم و کاربردی را برای شما مشخص میکنیم و با اعلام استراتژی و نحوه فعالیت خود تصمیم گیری را به شما می سپاریم.

این سوال کاملا بسته به نوع سایت و تعداد کلمات کلیدی شما دارد. اما طبق تجربه گروه لاک پشت و همکاران ما زمان لازم برای آغاز نتیجه گیری شما بین 6 تا 9 ماه می باشد.

شما قبل از بستن قرارداد از برنامه ی کامل شرکت لاک پشت مطلع خواهید شد. لاک پشت در سامانه تسکولو تمامی موارد ماهیانه را تعریف می کند و شما کارفرمایان گرامی از این طریق می توانید پروژه خود را رصد کنید.

گروه لاک پشت با تجربه بالا و داشتن کادر مجرب خود در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت در اصفهان و تهران فعالیت دارد. رسالت گروه لاک پشت رساندن کسب و کارها به فروش اینترنتی و رونق آن هاست. با دیدن نمونه کارها و تماس با این شرکت ها از نحوه فعالیت ما با خبر شوید.

سوالات متداول
5/5 - (1 امتیاز)

‫75 نظر

 • علی کمالیان گفت:

  سلام
  من سایتی دارم که قصد دارم روی سئوش کار کنم و نیاز به آموزش دارم آیا شما مشاوره و آموزش سئو در اصفهان دارید؟

  • lockposht گفت:

   با سلام و عرض ادب
   جناب کمالیان عزیز بله گروه لاک پشت آموزش سئو به صورت کاملا خصوصی و مشاوره سئو در اصفهان و تهران انجام میدهد.
   در صورت نیاز با دفاتر ما تماس بگیرید.
   با تشکر

 • مهلا راست کردار گفت:

  با سلام و وقت به خیر. محتوای سئو اصفهان شما را خوندم و متوجه شم که برای کسب و کار هایی که می خواهند در محدوده جغرافیایی کار کنند باید به صورت محلی کار شود . اما به طور کامل متوجه نحوه عملکرد آن نشدم میشه بیشتر توضیح بدید؟

  • lockposht گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   با تشکر از شما بابت اعتماد به گروه لاک پشت
   گوگل با ارائه الگوریتم کبوتر خود این قابلیت رو به خود اضافه کرد تا با سرچ کاربر در مکانی که وجود دارد(مکان فعلی کاربر) نتایج را نمایش دهد یعنی فردی که در میدان امام اصفهان عبارت کلیدی: رستوران را سرچ می کند ابتدا نتایج اطراف را به کاربر نشان می دهد و یا کاربری که رستوران اصفهان را سرچ می کند به همین نصورت نتایج را برایش نشان می دهد.
   پیشنهاد میکنیم به مقاله الگوریتم کبوتر مراجعه فرمایید.
   با تشکر لاک پشت

  • زمانی گفت:

   چرا تعرفه های قیمتتونو دقیق نمیزنید حتما باید زنگ بزنیم تا قیمت بدید؟

   • لاک پشت گفت:

    با سلام و عرض احترام
    امکان درج قیمت داریم اما بازه ای بسیار وسیع دارد و دلیل این بازه قیمت این است که خدمات سئو بسیار بسته به استراتژی و نوع کسب و کار شما دارد. گروه لاک پشت تنها یک شرکت سئو نیست بلکه در زمینه مشاور کسب و کار و بازاریابی آنلاین شما نیز فعالیت دارد و بسته به هر کسب و کار به شما مشاوره و قیمت می دهد و ناگفته نماند که ما برای قیمت دهی خود بین 2 تا 7 روز زمان می گذاریم تا بیشترین سوددهی را برای شما داشته باشیم.
    در هر صورت برای مشاوره رایگان و تخصصی با 03191090924 تماس بگیرید.
    با تشکر
    آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت

 • برزو فتحی گفت:

  سلام
  من ساکن اصفهان نیستم ، شهرکرد سکونت دارم میخواستم بدونم برای بهینه سازی و سئو سایت به چه صورت میشه قرارداد بست ؟ چه اطلاعاتی رو برای شما برای قیمت دهی باید بدم و شرکت چه تضمینی برای بالا اومدن کلمات تو گوگل به ما میده ؟؟

  • lockposht گفت:

   با سلام و عرض احترام
   ممنونیم که به ما اعتماد کرده اید.
   لطفا با شماره های 02191090924 و یا 03191090924 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند و یا با مشاوره کاملا رایگاه شما را در امر نحوه قرارداد و … راهنمایی کنند.
   در صورت اطلاع از نحوه قرارداد سئو مخصوصا در شهر اصفهان به صفحه تعرفه سئو مراجعه فرمایید.
   با تشکر گروه لاک پشت

 • حسن گفت:

  سایتتون عالیه از لحاظ طراحی واقعا درجه یک هست.
  اسمه برندتون خیلی خوبه ولی میشه بپرسم چرا لاک پشت؟ و چه ربطی به دیجیتال مارکتینگ و سئو داره؟

  • lockposht گفت:

   ممنونم دوست عزیز
   لاک پشت به دلایل مختلفی نام گذاری شد که عبارتند از:
   یک) دوزیست بودن لاک پشت و ربط آن به فروش اینترنتی و حضوری
   دو) لاک پشت آهسته حرکت میکنه که دقیقا مربوط میشه به سئو چون صبر نیاز داره و زمان می بره تا در نتایج به صورت طبیعی و سفید ظاهر بشید.
   سه) در لوگو لاک پشت هم مشاهده میکنید که لاک پشت به صورت موس نشان داده شده است.
   چهار) در نام لاک پشت لاک = lock منظور از حفظ امنیت کارفرما ترتیب داده شده است.

 • نیازبخش گفت:

  سلام
  ببخشید تو سایتم یه مشکلی دارم تو عبارت کلیدیم دو صفحه ازسایتم رتبه گرفته میشه راهنماییم کنید؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام
   دوست عزیز این اصطلاح را کنیبالیزیشن می گویند البته اگر در لینک یک و دو این اتفاق افتاده نه تنها منفی نیست بلکه مثبت نیز هست اما اگر در لینک پایینی هستید این نشان می دهد که گوگل دو صفحه از شما را با یک ماهیت ایندکس کرده است.
   لطفا جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
   گروه لاک پشت

  • خردمند گفت:

   سلام خوبید؟
   میخوام بدونم شما فقط سئو در اصفهان و ایران انجام میدید؟؟ یعنی اگر ما سایت چندزبانه داشته باشیم، خدمات سئو برای خارج از کشور ندارید؟؟

   • لاک پشت گفت:

    با سلام و عرض ادب و احترام
    گروه لاک پشت در زمینه سئو سایت های خارجی و چند زبانه نیز فعالیت دارد.
    برای اطلاعات بیشتر با ما به شماره های 03191090924 و یا 03133454966 تماس حاصل فرمایید.
    با تشکر

 • قدسی گفت:

  هزینه سئو سایت فروش تجهیزات اداری در اصفهان چقدر میشه؟ آموزش سئو هم دارید؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب
   گروه لاک پشت در زمینه آموزش سئو به صورت خصوصی فعالیت دارد.
   در مورد قیمت سایت و سئو سایت فروش تجهیزات اداری نمیتوان به این شکل قیمت واحدی بدیم و قیمت به موارد زیادی وابسته است. لطفا برای مشاوره طراحی سایت و سئو سایت در اصفهان با یکی از شماره های 02191090924 یا 03191090924 و یا شماره موبایل 09100696800 تماس بگیرید.
   با تشکر گروه لاک پشت

 • نصیری گفت:

  تماس گرفتن کسی پاسخ گو نبود در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت فروشگاهی سوال داشتم لطفا بام تماس بگیرید.

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب
   دوست من روز پنج شنبه ما تا ساعت 2 به تلفن های ثابت پاسخ گو هستیم و بعد از این تایم شماره تلفن 09100696800 جوابگو به شما می باشد.
   جناب نصیری عزیز لطفا جهت تماس همکاران ما شماره تلفن خود را در ادامه قرار دهید روز شنبه با یکی از شماره های ما تماس بگیرید.
   با تشکر گروه لاک پشت

 • کرمی گفت:

  کرمی هستم با کلمه “سئو اصفهان” از طریق گوگل وارد سایتتون شدم از طراحی صفحه تون واقعا خوشم اومد امیدوارم موفق باشید.

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب
   از شما بابت کامنت انرژی بخشتون متشکر و ممنونیم.
   با تشکر
   گزوه لاک پشت

 • علی اکبریان گفت:

  سلام زمان لازم برای نتیجه و ظاهر شدن در لینک یک گوگل چقذر است؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   جناب علی اکبریان غزیز تا دقایقی دیگر سوالات متداول کاربران در سایت بارگذاری می شود که می توانید با مشاهده آن ها به سوال خود پاسخ دهید.
   و اما پاسخ به سوال شما:
   زمان لازم برای ظاهر شدن در نتایج جستجو کاملا تقریبی می باشد. اما حدود این زمان چیزی بین 6 تا 9 ماه اعلام می شود.
   پیشنهاد می کنیم در صورت تصمیم به سئو وب سایت خود از رزومه شرکت و یا شخص سئو کار خود مطمئن شوید و سپس اقدام به عقد قرارداد کنید. باید بدانید که تضمین سئو کاریست بسیار غیر تخصصی زیرا که گوگل مداوم در حال به روزرسانی الگوریتم ها و پایگاه دانش خود است و در سال چندین بار هسته خود را آپدیت می کند پس به همین دلیل تضمین سئو کاریست غیر تخصصی و اشتباه!!
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • محمودی گفت:

  سلام
  نمونه کارهایی که انجام دادید برای سئو در اصفهان ، کجای سایت میتونم ببینم بررسی کنم
  پیدا نکردم جایی؟

  • لاک پشت گفت:

   سلام دوست عزیز
   در قسمت فوتر هر نمونه کار نام گروه لاک پشت ذکر شده و می توانید با تماس با این مجموعه ها نیز از رضایت کارفرمایان مطلع شوید.
   با تشکر از شما
   گروه لاک پشت

 • حسینی زاده گفت:

  من نیاز به طراحی و سئو سایتم دارم شما میتونید کمکم کیید زمینه شغلی من تزیینات داخلی هست شمارمم گذاشتم بهم زنگ بزنید0918********

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   پیام شما دریافت شد در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس خواهد گرفت.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • مهسا راست کردار گفت:

  سلام. ممنون از سایت خوبتون. یه سوال داشتم آیا شما در اصفهان آموزش سئو هم دارید؟

 • امیر حسین معمار گفت:

  من یک سایت دارم حدود 4 ماهه راه اندازی شده در زمینه فروش نماساختمانی فعال هستم لطفا با بنده تماس بگیرید قصد سئوسایتم را دارم و بازار هدف شهر اصفهان است.

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   لطفا دامنه سایتتون رو جهت بررسی و آنالیز برای ما ارسال فرمایید.
   جهت مشاوره رایگان و یا سفارش سئو سایت خود در اصفهان و یا هر شهر دیگری که هستید با شماره های 02191090924 – 03191090924 تماس بگیرید.
   با تشکر
   لاک پشت

 • محسنی گفت:

  آموزش سئو برای اصفهان دارید؟ اگه دارید کی برگذار میشه؟؟

  • لاک پشت گفت:

   با عرض سلام و احترام
   بله قصد داریم به صورت وبینار آموزش مقدماتی سئو را برگذار کنیم که مزیت این دوره شرکت از سراسر ایران خواهد بود. مورد دوم رعایت پروتکل های بهداشتی خواهد بود.
   در این دوره به آموزش موارد زیر در 4 جلسه 2 ساعته می پردازیم:
   1-سئو چیست؟
   2-منظور از سئو داخلی و موارد آن به طور کامل
   3.منظور از سئو خارجی و توضیح مقدماتی آن در این دوره
   4.سئو تکنیکال چیست؟به صورت مقدماتی به توضیح آن خواهیم پرداخت
   5.آشنایی با سرچ کنسول گوگل
   هرگونه سوال و راهنمایی مورد نیاز بود در خدمتیم.
   لاک پشت

 • rabiee گفت:

  وقتتون بخیر. من یک سایت شخصی با هویت خودم دارم و میخوام الان این سایت رو به یک فروشگاه اینترنتی در حوضه فروش مقاله و پروژه های دانشجویی تغییر بدم. میخواستم ببینم آیا امکان این کار هست و مشکلی برای استراتژی سئو سایتم به وجود نمیاد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   قطعا برای این سوال شما به آنالیز سایت باید پرداخت و آمادگی سایت برای این تغییر
   گاهی آن قدر دامنه و سایت بی ارزش هستند که از صفر آغاز کردن بسیار ارزشمند تر خواهد بود.
   برای اطلاعات بیشتر می تونید با ما تماس بگیرید و یا در صفحه تماس با ما درخواست تماس بدهید و یا فرم سفارش پر بفرمایید.
   با تشکر
   لاک پشت

 • پرهام جعفرپور گفت:

  من فکر میکنم هر کسب و کاری که زودتر شروع کنه به سئو سایتش توی رقابت بازار جلوتره

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   قطعا همین طوره البته باید بدونیم که یکی از روش های بازاریابی سئو هست و سئو کمک به برندینگ می کنه و تمرکز روی سئو به تنهایی هیچ ارزشی ندارد بلکه این برندینگ هست که برای هر مجموعه ای ارزش آفرین است.
   ممنون از دیدگاه خوبتون
   لاک پشت

 • مژگان گفت:

  یک سایت لوازم آرایشی دارم میخوای رو سئو سایت این کلمات برای شهر اصفهان کار کنم حدود هزینه و قیمت و زمان انجام این کار رو میخواستم بدونم؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   با توجه به نیاز به تحلیل، استراتژی و تکمیل پروپوزال خواهشمندیم با دفاتر ما تماس بگیرید و با همکارانم صحبت کنید تا مشاوره دقیق، کامل و رایگان در اختیارتان قرار دهند.
   با تشکر
   لاک پشت

 • مرادی گفت:

  مطالبتون خیلی خوب و کاربردی بود. ممنون از سایت خوبتون.

  • لاک پشت گفت:

   سلام دوست عزیز
   متشکرم از کامنت انرژی بخشتون.
   هرگونه سوالی بود در خدمتیم.
   با تشکر
   لاک پشت

 • دانیالی فر گفت:

  من یه سوالی دارم اگر امکانش هست جواب بدید اگر بخایم سایتمونو سئو کنید و فقط در اصفهان رتبه بگیریم چه با کلمه اصفهان چه بدون اون امکانش هست؟ جیمیلمو قرار دادم اگه نیاز به توضیح بیشتر بود بهم پیام بدید

  • لاک پشت گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله به این نوع سئو سئو محلی یا لوکال سئو می گویند. شما روی کلمات کلیدی + در اصفهان کار کنید. البته باید بدانید که استفاده زیاد از کلمات کلیدی موجب جریمه شما خواهد شد.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله لوکال سئو سایت لاک پشت مراجعه کنید.
   با تشکر
   لاک پشت

 • سید جواد کاظمی گفت:

  فرم سفارش و یا فایلی جهت اطلاع از موارد مورد نیاز تحویلی در هنگام عقد قرارداد بر روی سایتتون وجود داره؟ اگر نه لطفا به واتساپی شماره ای که در قسمت تایید کامنت اعلام کردم فایل ارسال شود.

  • لاک پشت گفت:

   سلام و عرض احترام
   دوست عزیز در حال تکمیل فرم سفارش طراحی و سئو سایت هستیم در اسرع وقت تکمیل و اطلاع رسانی خواهد شد. در واتساپ همکارانم به شما پیام ارسال کردند.
   با تشکر
   لاک پشت

 • فرهادیان گفت:

  من یک سایت دارم که حدود به دو سال است هیچ به روزرسانی در آن اتفاق نیوفتاده آیا ارزشی داره تا بر روی اون کار کنم؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   دوست عزیز باید سایتتون تحلیل بشه تا بر اساس گذشته و وضعیت فعلی آن تصمیم نهایی گرفت.
   هرگونه سوال یا پیشنهادی بود در خدمتیم
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • محمدرضا نصر گفت:

  هزینه سئو نسبت به هر شهر فرق میکنه ؟ مثلا من بخوام یک محصول در اصفهان یا شیراز یا ایلام بیاد بالا ، یعنی سئو کلمه جوری باشه که ادامه محصول شهر اصفهان بیاد با شهرهای کم جمعیت تر فرقی داره از لحاظ قیمت و زمان؟

  • لاک پشت گفت:

   سلام دوست عزیز
   سئو باید برای کسب و کار شما مفید باشه و موجب فروش بیشتر شما شود. با توجه به جمله قبل بعضی مواقع کارفرمایان گمان می کنند که یک کلمه برایشان بسیار مفید و پر سود است در صورتی که این طور نیست. اما پاسخ به سوال شما! بله قطعا تاثیرگذار است بر قیمت پروژه. اما بهتر است تارگت کلمات بدون شهر هم در نظر گرفته شود.
   هر گونه سوال یا موردی بود بفرمایید.
   در خدمتیم.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • علی یوسف زاده گفت:

  چرا تلفناتونو جواب نمیدید؟

  • لاک پشت گفت:

   با عرض سلام و احترام
   دوست عزیز امروز مشکلی نداریم و تلفن ها همه بدون مشکل است اما در تاریخ 17 اسفند یعنی دیروز به دلیل اختلال در شبکه داخلی تلفن های ویپ ما برای چند ساعت قطع بودند. تمامی تماس های از دست رفته از لاگ سیستم برون سپاری شد و تا چند ساعت آینده همکارانم با شما در تماس خواهند بود.
   از این بابت عذر خواهی میکنیم و نهایت سپاس بابت قراردادن دیدگاه برای ما
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • اکبر نیلفروش زاده گفت:

  سلام
  شرکت ما قیلا با دو مجموعه کار می کرد و هردو مجموعه به قسمتی از پروژه که می رسیدند پروژه رها می کردند. علاوه بر هزینه ای که صرف سئو سایت کرده بودیم هزینه زمانی زیادی صرف شد و اکنون کمی سختگیرانه تر به دنبال یک مجموعه طزاحی و سئو سایت هستیم آیا شما تضمین می دهید برای بالا آمدن کلمات کلیدی ما در گوگل؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   در قسمت اول کامنتتون بیان کردید که شرکت پیمانکار در زمانی خاص شما و مجموعه شما را رها کرده، در این قسمت تنها مقصر خود شما بوده اید چرا که بدون قرارداد و یا با قراردادی ناقص و مشکل دار آغاز به کار کرده اید، در این مورد گروه لاک پشت با قراردادی منصفانه و دوطرفه فعالیت خود را آغاز می کند.
   و اما در مورد قسمت دوم دیدگاهتون باید عرض کنم تضمین سئو کاملا اشتباه و حتی کلاهبردارانه است در این مورد گروه لاک پشت تضمین خواهد داد و در صورتی که در بازه زمانی مشخص به آن تضمین هایی که داده است نرسیده باشد دلایل را به صورت مکتوب در گزارش های ماهیانه به کارفرما اعلام خواهد کرد و تلاشی مجدد برای رسیدن به آن هدف ها و تارگت ها انجام می دهد.
   هرگونه سوال یا پیشنهادی دیگری بود در خدمتیم.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • مستوفی گفت:

  تمامی سایت ها را در صفحه اول با عبارت سئو در اصفهان بررسی کردم ولی واقعا سایت شما از لحاظ زیبایی بسیار بسیار عالی تر و بهتر بود.

  • لاک پشت گفت:

   سلام و عرض احترام
   متشکرم بابت انرژی خوبتون لطف دارید

 • احمد رضا افشار گفت:

  سلام سال نوی شما مبارک
  امیدوارم کامنت من رو منتشر کنید زیرا چندین سوال دارم
  کسب و کار من در زمینه فروش پرینترسه بعدی هست سال پیش سایتمو به صورت غیر فروشگاهیزدم وبا یواست سئو روی سئوش کار کردم وبا تولید محتوا تونسم به آغاز درآمد برسماما الان دیگه نمیدونم چیبنویسم چون هم سخت شده رقابت در گوگل هم اینکه قصد دارم سئوسایتمو وبرون سچاری نکنم؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام وعرض احترام
   امیدواریم سال 1400 سالی پر از لینک های یک گوگل باشه واستون به همراه موفقیت و تندرستی
   بنده پیشنهاد می کنم در صورت نیاز و تصمیم به عدم برون سپاری حتما یک سئو کار استخدام کنید.
   جواب شما نیاز به استراتژی سئو دارد و به این سادگی قابل پاسخ نیست ولی اتفاقی که برای شما افتاده است را بن بست محتوا می نامند، به این معنی که تیتر یا موضوعی به ذهنتون نمیخوره که در مورد اون ننوشته باشید.
   با تشکر
   لاک پشت

 • اشرف زاده گفت:

  سلام. من میخوام با سرچ عبارتی مثل فروش لپ تاپ در کل کشور در نتاییج جستجوی گوگل دیده بشم. طبق این لندینگ شما که در عبارت سئو در اصفهان بالایید، باید کاربر عبارت اصفهان را سرچ کند تا سایت شما را ببیند. اما من نمیخوام در عبارت شهر بالا باشم. لطفا توضیح دهید.

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   قطعا هر کسب و کاری نیاز به یک استراتژی برای پیشرفت خود نیاز دارد و این وظیفه ما است که با نهایی شدن قرارداد به تکمیل یک استراتژی و تقویم محتوایی برای یک سال به صورت اختصاصی برای کسب و کار شما بپردازیم. برای مثال مشتریان ما برای سپردن سایت و به طور کلی شعبه آنلاین خود نیاز دارند تا کاملا از قرارداد خود مطمئن شوند و حتی جلسات حضوری داشته باشند به همین دلیل تصمیم گرفیم تا با عبارت هایی چون شرکت سئو در اصفهان جایگاه کسب کنیم امیدواریم به سوالاتون پاسخ دقیق داده باشیم.
   با تشکر
   لاک پشت

 • کمالی گفت:

  سلام وقتتون بخیر.
  ما در حال حاضر یک سایت فروشگاهی داریم و نیاز به سئو سایت در شهر اصفهان داریم ولی متاسفانه طراحی خوبی نداره میخواستم راهنمایی کنید که آیا این مسئله روی سئو سایت ما تاثیرگذار خواهد بود یا خیر.

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   در ابتدا اگر درست متوجه شده باشم شما نیاز به سئو لوکال یا سئو محلی دارید یعنی در منطقه ای خاص مانند اصفهان با سرچ عبارات کلیدی در نتایج برتر گوگل قرار بگیرید. اگر در مورد سئو محلی اطلاع ندارید پیشنهاد می‌کنم به مقاله سئو محلی ما مراجعه کنید.
   اما در مورد سوال دوم با عرض کنم که قطعا طراحی و بررسی و رفع ایراد‍‌‌های زیر ساختی بر روی سئو سایت شما موثر خواهد بود. لطفا در صورت نیاز به تحلیل وب‌سایت خود با دفاتر ما تماس بگیرید و یا شماره خود را ادامه برای تماس همکاران مابا شما قرار دهید
   با تشکر
   لاک پشت

 • عزیزان گفت:

  بنده قصد دارم از صفر تا صد خدمات دیجیتال مارکتینگ خودم را به یک شرکت برون سپاری کنم که شامل : طراحی سایت – سئو – طراحی لوگو – ست اداری بنر و… آیا شما قادر به ارائه خدمات هستید؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   گروه لاک پشت در زمینه طراحی گرافیک، طراحی سایت و سئو فعالیت دارد و قادر به ارائه خدما به شما می باشد.
   باید توجه کنید که همه این موارد نیاز به مشاوره تخصصی و ویژه دارد که حتما قبل از سفارش همکاران ما باید با شما تماس داشته باشند.
   با تشکر از شما
   گروه لاک پشت

 • کسایی گفت:

  سلام با تشکر از مطالب مفید و خوبتون.
  میخواستم بدونم آیا ممکنه بعد از انجام استراتژی و اقدامات اولیه سئو سایتمون مابقی کارهارو خودمون انجام بدیم؟ آیا امکانش هست که سئو رو آموزش بدید بهمون؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   بله ما در حال قرار دادن خدمات استراتژی محتوا در سایت لاک پشت هستیم که شما کاربر عزیز می توانید با مراجعه به این صفحه از خدمات استراتژی سئو و محتوا ما بهره مند بشید و خدمات سئو را حتی با مشاوره رایگان ما به تیم فن خود بسپارید.
   با تشکر
   آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت

 • عبدلملکی گفت:

  قصد سئو سایتم رو دارم هم نیاز به مشاوره دارم و هم این که بهم اعلام قیمت کنید شمارمو توی باکس پایین قرار دادم باهام تماس بگیرید

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب
   روز 5شنبه مورخ 24 تیر ماه با شما تماس گرفتیم اما به دلیل تعدد زیاد امکان پاسخ به کامنت ها رو نداشتیم.
   ممنون میشم نظرتونو در ادامه قرار دهید.
   با تشکر
   لاک پشت

 • صولتیان.محمد گفت:

  سلام خیلی ممنون بابت مطالب مفیدتون خیلی بهم کمک کرد🙏🙏

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب
   خواهش میکنم در خدمت هستیم.
   با تشکر از انرژی خوبی که به ما دادید.
   لاک پشت

 • مهری گفت:

  سلام . من سایتم سئو شده و تو یه سری از کلمات هم جایگاه خوبی دارم . اما اصلا زنگ و تماس ندارم . میشه یه توضیح بدید که علتش چی هست؟

  • لاک پشت گفت:

   سلام جناب مهری عزیز
   این مشکل ممکنه دلایل زیادی داشته باشه. پیشنهاد ما این هست که با شماره های درج شده تماس بگیرید تا بتوانیم به صورت تخصصی درباره سایتتان به شما مشاوره بدهیم.

 • رشیدپور گفت:

  وقت بخیر
  اگر سئو در اصفهان انجام بدیم روی سایتمون فقط واسه اصفهان پاسخگو هست؟،یعنی واسه شعبات شهرهای دیگمون تاثیری داره یا نه؟؟؟

  • hanieh heidari گفت:

   سلام صبح بخیر
   جناب رشیدپور عزیز منظور از سئو در اصفهان صرفا این هست که در شهرهای مختلف ایران خدمات سئو انجام می‌شه. شما پس از اعمال بهینه‌سازی روی سایتتون در تمامی نقاط ایران و حتی جهان بازدهی اون رو میبینید البته یه قسمتی از سئو که همون سئو لوکال یا سئو محلی هست شامل شهری هست که شما در اون حضور دارید. بنابراین شما می‌تونید تمام شعباتتون در تمام شهرهارو از طریق سایت و بهینه سازی اون به کاربر معرفی کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر حتما با ما در تماس باشید.

 • حدیث گفت:

  به عنوان یک سئوکار اصفهانی به نظرم صفحه اول افتضاح
  از شما بیشتر از این انتظار میره

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   ممنون از نظر سازنده شما ممنون میشیم رزومه و یا طرح مد نظرتون رو برامون ارسال کنید. ما در حال تغییرات کلی هستیم و حتما نظرات شما را در طراحی مد نظر قرار خواهیم داد.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • الهیان گفت:

  عرض سلام و خسته نباشید بنده در زمینه تاسیسات ساختمانی کار می کنم و سایت رجا تاسیس شما رو دیدم اما کلمه هایی که برای این مجموعه سئو کردید رو نتونسم بررسی کنم لطفا چند کلمه که برای این مجموعه در صفحه اول هستند و البته پر سرچ هستند را برای من در ادامه ارسال بفرمایید شماره تماسمو قرار دادم وقتتدن بخیر

  • لاک پشت گفت:

   سلام دوست عزیز . در صفحه ای که لینک آن را در ادامه برای شما قرار میدهم میتوانید لیست تعدادی از کلماتی که این سایت در آن ها دارای جایگاه مناسبی هستند و سئو خوبی دارند را مشاهده کنید.
   https://lockposht.com/seo-portfolio/

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

  من با این شرایط موافق هستم .