لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت

شرکت طراحی سایت در یزد

سفارش طراحی سایت در یزد

یکی از بهترین شیوه‌ها برای معرفی برند شما در فضای اینترنت طراحی وب سایت است. داشتن یک سایت به شما برای معرفی کامل محصولاتتان کمک کرده و می‌تواند اطلاعات مفیدی در خصوص مطالب موردنیاز کاربرانتان در اختیار آن‌ها بگذارد. این موضوع خصوصا اگر در شهرهای بزرگی مانند یزد زندگی کنید، بسیار پررنگ‌تر است. طراحی سایت در شهر باستانی یزد یکی از چالش‌هایی است که  مشاغل اینترنتی در این شهر بزرگ ممکن است با آن روبرو شوند.

رونق کسب و کار با طراحی سایت در یزد

رونق کسب و کار با طراحی وب سایت در یزد

طراحی سایت یزد به منزله افتتاح یک شعبه در فضای اینترنت است. زمانی که شما صاحب یک مغازه یا دفتر هستید، مشتریان شما به ساکنان همان منطقه یا نهایتا شهر محدود می‌شوند. همچنین برای آن که برند خود را در سطح کشور معرفی کنید، باید هزینه زیادی صرف تبلیغات کرده و تضمینی نیز برای بازگشت سرمایه وجود نخواهد داشت. طراحی سایت در یزد نه تنها به شناخته شدن برند شما در سطح شهر یزد کمک می‌کند؛ بلکه آن را به برندی کشوری یا حتی جهانی تبدیل می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که فروش محصولات یا خدمات شما به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده و درآمدتان از آنچه هست بسیار بالاتر رود.

نمونه کارهای خدمات طراحی سایت یزد گروه لاک پشت

یکی دیگر از موادی که در انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب می تواند به شما کمک کند، بررسی نمونه کار های آن شرکت است. در فیلم زیر برخی از نمونه کار های گروه لاک پشت را مشاهده می کنید. اگر کسب و کار شما نیز نیازمند یک وب سایت می باشد با متخصصین گروه لاک پشت تماس بگیرید.

سفارش پروژه طراحی سایت در شهر بزرگ یزد

تماس با لاک پشت

در صورت تمایل به همکاری و یا مشاوره با گروه لاک پشت می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.

نمونه کار طراحی سایت گروه لاک پشت

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت روشاک

طراحی سایت گروه روشاک

طراحی سایت تارا سپهر

طراحی سایت تارا سپهر

طراحی سایت ژینو

طراحی سایت آموزشگاه ژینو

طراحی سایت سلوکو

طراحی سایت پالایشگاه احیاء

طراحی سایت رجاتاسیس

طراحی سایت رجا تاسیس

طراحی سایت تارا سپهر

طراحی سایت تارا سپهر

طراحی سایت ژینو

طراحی سایت آموزشگاه ژینو

طراحی سایت رجاتاسیس

طراحی سایت رجا تاسیس

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت بازرگانی پینیون

طراحی سایت روشاک

طراحی سایت گروه روشاک

طراحی سایت سلوکو

طراحی سایت پالایشگاه احیاء

شرکت طراحی تخصصی وبسایت در شهر یزد

انتخاب شرکت مناسب بسیار مهم است. چرا که تخصص و تجربه این شرکت می‌تواند یکی از عوامل موفقیت سایت شما باشد. شرکت طراح باید از همه قوانین حاکم بر فضای اینترنت مطلع بوده و از آن‌ها برای بهبود سایت شما استفاده کند. ضمن اینکه باید به خوبی با شما مذاکره کرده و نوع کسب و کار و نیازهای شما را بشناسد تا در ادامه کار به مشکل برنخورید. همچنین شما باید به شرکت کمک کنید که مخاطبین هدف شما را بهتر بشناسد تا طراحی را بر اساس سلایق آن‌ها انجام دهد. پس علاوه بر تخصص و مهارت در شیوه‌های مختلف طراحی سایت تخصص در صحبت با مشتری و شناخت نیازهای او نیز بسیار اهمیت دارد. در این راستا در زمینه طراحی انواع وب سایت ها مانند: طراحی سایت وردپرسی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی و… می توانید از مشاوره گروه لاک پشت بهرمند شوید.

طراحی تخصصی سایت در یزد

موتورهای جست و جو و طراحی سایت یزد

موتورهای جستجو و طراحی سایت یزد

موتورهای جست و جو در فضای اینترنت نقش قاضی را دارند. این موتورها هستند که تعیین می‌کنند اطلاعات یک سایت برای کاربران مفید است یا نه. موتورهای جست و جو برای تعیین این مورد از قوانین سئو استفاده می‌کنند. این قوانین نشان می‌دهد که کاربران چقدر مطالب سایت شما را مفید دانسته‌اند و شما تا چه حد از قوانین حاکم بر فضای اینترنت پیروی کرده‌اید. خدمات طراحی سایت در یزد به کمک یک شرکت معتبر به شما کمک می‌کند که سایت خود را با قوانین سئو سازگار کنید و به موتورهای جست و جو نشان دهید که شهروند مطیعی در فضای اینترنت هستید.

سئو سایت یزد رمز موفقیت در کسب و کار

طراحی سایت یزد می تواند شروع خوبی برای موفقت در کسب و کارها باشد اما کلید کامیابی در این مسیر داشتن یک سئو حرفه ای می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر  به صفحه سئو در یزد مراجعه فرمایید.

چرا طراحی سایت در یزد؟

داشتن یک سایت نشان می‌دهد که برند شما به روز بوده و بر اساس نیازهای روز کاربران پیش می‌رود. مدیریت صحیح سایت در کنار شناخت درست نیازهای مخاطبین باعث ایجاد اعتبار در فضای اینترنت می‌شود. در نتیجه کاربران بدون چشم داشت استفاده از خدمات شما را به دیگران توصیه می‌کنند. ضمن اینکه طراحی زیبای سایت در کنار مطالب مفید و رعایت قوانین سئو باعث افزایش رتبه سایت شما خواهد شد. در نتیجه بازدیدهای سایت و در نهایت فروش شما افزایش خواهد یافت.

طراحی سایت در شهر یزد به شما کمک می‌کند که دایره مشتریان خود را افزایش دهید. با این کار مردم در سراسر کشور و حتی دنیا شما را پیدا کرده و اگر از سایت شما خوششان بیاید برای خرید محصول یا استفاده از خدمات شما درخواست می‌دهند. به این ترتیب درآمد شما قطعا از زمانی که مشتریانتان محدود به یک محله یا شهر می‌شوند بیشتر خواهد شد. نکته دیگر اینکه سایت تعطیلی ندارد. بنابراین شما می‌توانید در هر شرایطی با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و همواره فروش خود را حفظ کنید.

فاکتور هایی که یک شرکت طراحی سایت در یزد باید رعایت کند…

طراحی با رابط کاربری جذاب

مخاطب در زمان ورود به سایت ابتدا با UI یا رابط کاربری سایت شما روبه‌رو خواهد شد. رابط کاربری در واقع همان ظاهر سایت شما است. تصاویر، دکمه‌ها، المان‌ها، رنگ‌ها، منوها و هر المان بصری دیگری که کاربر در سایت شما می‌بیند به رابط کاربری آن مربوط می‌شود. این ویژگی‌ها باید به گونه‌ای انتخاب شوند که کاربر در سایت شما احساس راحتی کرده و چشم‌های او از رنگ‌های زننده یا المان‌های انیمیشنی متعدد خسته نشود.

بهبود تجربه کاربران

پس از اینکه از طریق UI کاربرتان را جذب کردید، نوبت به UX یا تجربه کاربری می‌رسد. این موضوع به میزان خوب یا بد بودن تجربه کاربر در زمان استفاده از سایت شما می‌گردد. اگر دکمه‌های موردنیاز کاربر به راحتی پیدا شوند، مطالب سایت مفید بوده و برای کاربر قابل استفاده باشند و در کل استفاده از سایت برای او راحت باشد، طراحی UX شما موفقیت آمیز بوده است. یک شرکت متخصص طراحی سایت در یزد می‌داند که چگونه المان‌ها را کنار هم قرار دهد تا سایت شما در عین زیبایی موردپسند کاربر بوده و هنگام استفاده از سایت احساس خوبی را در او ایجاد کند.

ریسپانسیوی بودن وب سایت

وب سایتی برای همه

در دنیای امروز جست و جو در فضای اینترنت تنها با استفاده از کامپیوترهای رومیزی انجام نمی‌شود. بنابراین وب سایت شما باید به گونه‌ای باشد که در همه این دستگاه‌ها به درستی نشان داده شود. این همان چیزی است که از آن به عنوان واکنش گرا بودن سایت یاد می‌شود. یک شرکت معتبر طراحی سایت در یزد می‌داند که چگونه سایت را با دستگاه های مختلف سازگار کند. به این ترتیب کاربران مختلف هنگام وارد شدن به سایت می‌توانند به همه بخش‌های سایت دسترسی داشته باشند. این موضوعی است که باعث بهبود تجربه کاربر در استفاده از سایت شده و او را به مهمان طولانی مدت سایت شما تبدیل می‌کند.

امنیت فاکتوری مهم در طراحی

برای کاربران مهم است که هنگام ورود به سایت شما احساس آرامش و امنیت داشته باشند. این موضوع به خصوص درباره سایت‌های فروشگاهی و خدماتی که اطلاعاتی را از کاربر می‌گیرند بسیار مهم است. کاربر باید مطمئن باشد که در پشت صفحه ورود اطلاعات همه چیز امن است و کسی قرار نیست اطلاعات او را بدزدد. اگر طراحی سایت خود را به تیمی متخصص و با تجربه بسپارید، خیال کاربرانتان از بابت این موضوع راحت خواهد شد. چرا که این تیم به خوبی می‌داند که باید چگونه جلوی سوءاستفاده‌های هکرها و سارقان فضای اینترنت را گرفته و سایت شما را به بستری امن برای کاربرانتان تبدیل کند.

شرکت طراحی سایت ارزان در یزد

بدون شک یکی از مهم‌ترین عواملی که بسیاری از افراد برای راه‌اندازی یک سایت اقدام نمی‌کنند، هزینه‌های آن است. نکته اولی که باید به آن توجه داشته باشید این است که هزینه‌ای که برای طراحی سایت در یزد می‌پردازید قطعا به شما برخواهد گشت. در واقع با پشتیبانی یک تیم متخصص و کار بلد سایت شما خیلی زود به ثمر نشسته و درآمد حاصل از آن قطعا بیشتر از هزینه‌های صرف شده خواهد بود. اما اگر به دنبال شیوه‌ای ارزان برای طراحی سایت می‌گردید، به نکات زیر دقت کنید.

  • از محل‌های مختلف قیمت بگیرید و بر اساس نیاز خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که همواره ارزان بودن خدمات طراحی سایت به نفع شما نیست.
  • با مشاوران متخصص مشورت کنید تا هنگام مذاکره درباره قیمت اطلاعات کافی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت داشته باشید.
  • برای شروع کار از قالب‌های ارزان‌تر استفاده کنید.
  • طراحی سایت با ورد پرس را امتحان کنید.
  • موارد غیرضروری را حذف کنید. در آینده کم‌ کم آن‌ها را اضافه خواهید کرد.

سوالات متداول در خصوص طراحی وب سایت یزد

فرقی نمی‌کند که شما چه نوع کاری دارید و چند سال است که در آن فعالیت می‌کنید. در هر مرحله‌ای از شغل خود که باشید، شرایط امروز ایجاب می‌کند که به نحوی خود را به کاربران اینترنت معرفی کنید. این کار باعث می‌شود که افراد مختلف در سراسر کشور و حتی جهان شما را شناخته و برای استفاده از خدمات شما اقدام کنند.

با دیدن نمونه کار ها و سابقه ی فعالیت شرکت طراحی سایت می توانید به خوبی از نحوه ارائه خدمات طراحی، عملکرد و کیفیت آن مطلع شوید. در این راستا گروه لاک پشت در زمینه طراحی انواع وب سایت در یزد خدمت رسان شما می باشد.

هزینه طراحی سایت براساس نوع کسب و کار، نیاز و سلیقه مشتریان محاسبه می شود. البته هزینه نهایی وقتی ممکن می شود که ما قیمت اجزای سایت را محاسبه و جمع آوری کنیم.

سوالات متداول سئو در تهران

نحوه قرار داد و مسیر انجام پروژه های طراحی سایت یزد در گروه لاک پشت

بسته به نیاز و هدف مشتری موارد موجود در قرار داد ها قابل تغییر هستند که در طی یک جلسه مشاوره و نیاز سنجی آن ها را بررسی می کنیم. بعد از مشخص شدن نیاز ها و اهداف طراحی سایت، و ارائه پروپوزال، قرار داد به صورت رسمی تنظیم می شود و سایر مراحل انجام می شود. بسته به نوع وبسایت (وبسایت شخصی، وبسایت فروشگاهی، سایت شرکتی و …) و امکانات خواسته شده، مدت زمان اجرا و تحویل متغییر خواهد بود.

مراحل انجام سفارش طراحی سایت

انواع پکیج های طراحی سایت گروه لاک پشت

پکیج طلایی

پکیج نقره ای

پکیج برنز

میزان رضایت خود را به این محتوا با درج امتیاز بیان کنید.

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .