لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
طراحی لوگوموشن در اصفهان با آژانس ایده لاک پشت

طراحی لوگو موشن در اصفهان

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت انواع خدمات گرافیکی مانند طراحی لوگو، ست اداری و کاتالوگ را به شما ارائه می‌دهیم. طراحی لوگو موشن در اصفهان هم یکی دیگر از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت در زمینه کمک به کسب و کارهای نوپا برای تبدیل شدن به یک برند شناخته شده است. شما می‌توانید برای ثبت سفارش طراحی لوگو اینترو در اصفهان یا دیگر خدمات گرافیکی با ما تماس بگیرید.

برای دریافت و مشاهده نمونه کارهای لوگوموشن در ایتا یا تلگرام لاک پشت برای ما پیام بفرستید.

لوگو موشن چیست؟

لوگو موشن یا لوگو اینترو یکی از حوزه‌های جذاب در طراحی گرافیک است که در آن، برند شما در قالب یک ویدئوی کوتاه به مشتری معرفی می‌شود. این ویدئو از متحرک سازی لوگو به دست می‌آید و در ابتدا و انتهای ویدئوهای تبلیغاتی یا آموزشی از آن استفاده می‌شود. این انیمیشن جذاب باعث می‌شود که لوگوی شما مدت بیشتری در ذهن بیننده باقی بماند و در نتیجه تاثیر بسیار خوبی در برندینگ خواهد داشت.

اهمیت لوگو موشن چیست؟

امروزه طراحی گرافیکی در برندسازی بسیار اهمیت دارد و باعث می‌شود که محتواهای شما ارزش بیشتری پیدا کنند. به همین دلیل خیلی از افراد به سراغ استفاده از خدمات طراحی لوگو در اصفهان رفته‌اند تا در حافظه تصویری مخاطب باقی بمانند. اما این موضوع به تنهایی کافی نیست و طراحی لوگو موشن در اصفهان می‌تواند تکمیل کننده آن باشد. با داشتن یک ویدئوی کوتاه که در طی چند ثانیه برند شما را معرفی می‌کند، کسب و کار شما وجهه حرفه ای تری پیدا می‌کند. مهمترین دلایل اهمیت طراحی لوگو اینترو در اصفهان عبارتند از:

 • درگیر کردن احساسات مخاطب
 • ایجاد یک جلوه حرفه ای و به‌روز از برند در دید مخاطب
 • متمایز شدن از سایر برندهای مشابه
 • افزایش تاثیرگذاری ویدئوهای تبلیغاتی
 • انتقال موثر مفاهیم و محتوا

برای دریافت و مشاهده نمونه کارهای لوگوموشن در ایتا یا تلگرام لاک پشت برای ما پیام بفرستید.

ویژگی های لوگو موشن

طراحی لوگو موشن در اصفهان را حتما باید به کسی بسپارید که با ویژگی‌های یک لوگو اینترو خوب آشنا باشد و بتواند ویژگی‌های موردنظر شما را بر روی آن پیاده سازی کند. به همین دلیل باید بدانید که یک لوگو موشن خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد. مهمترین این مشخصات عبارتند از:

معنادار بودن

مهمترین ویژگی لوگو اینترو این است که معنا دار باشد و بتواند ماهیت کسب و کار شما را در طی چند ثانیه به نمایش بگذارد. با داشتن این ویژگی می‌توانید مطمئن شوید که طراحی لوگو اینترو در اصفهان توانسته است به رشد کسب و کار و شناخته شدن برند شما کمک کند.

داشتن ارتباط با کسب و کار

ویژگی دوم یک لوگو موشن خوب این است که با ماهیت کسب و کار شما همخوانی داشته و به نوعی نماینده آن باشد. بنابراین حتما باید از المان‌هایی در آن استفاده شود که در یک نگاه می‌توانند خدمات اصلی شما را به نمایش بگذارند.

جذاب بودن

یک لوگو موشن موفق باید جذاب باشد تا بتواند ذهن بیننده را به خود درگیر کرده و در عین حال ساده و خوانان باشد. بنابراین حتما از رنگ‌هایی در آن استفاده کنید که ضمن داشتن تناسب با کسب و کار شما، می‌توانند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهند.

چرا طراحی لوگو موشن در اصفهان را به لاک پشت بسپاریم؟

 • ارائه یک سناریوی جذاب برای لوگو موشن
 • تحویل فرمت‌های مختلف فایل برای به اشتراک گذاری در پلتفرم‌های مختلف
 • زمان‌بندی دقیق برای اجرای به موقع پروژه
 • اختصاص زمان کافی به تحقیقات برای یافتن مناسبترین طرح
 • ترکیب رنگ‌های سازمانی و المان‌های مرتبط برای معرفی کامل کسب و کار
 • ارائه مشاوره در زمینه بهترین روش‌های تبلیغاتی با استفاده از لوگو موشن

سوالات متداول

بله. خروجی طراحی لوگو موشن در اصفهان یک ویدئوی کوتاه است که می‌تواند صدا هم داشته باشد.

شما می‌توانید لوگو اینترو را در ابتدا و انتهای ویدئوها، شبکه‌های اجتماعی، تبلیغ در سایر سایت‌ها و بیلبوردها استفاده کنید.

سوالات متداول