لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
قیمت تولید محتوا متنی

قیمت تولید محتوای متنی

قیمت تولید محتوا متنی برای سایت یا شبکه‌های اجتماعی یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی است که می‌خواهند وارد دنیای تجارت آنلاین شوند. باید بدانید که تعرفه تولید محتوا به ازای هر کلمه محاسبه می‌شود؛ اما اگر نیاز به تولید محتوای انبوه دارید، می‌توانید خرید پکیج تولید محتوا را جایگزین سفارش‌های جداگانه کنید تا برای شما مقرون‌به‌صرفه‌تر باشد. اگر می‌خواهید از قیمت پکیج تولید محتوا در لاک پشت و هزینه تولید محتوا کلمه ای در شرکت ما آگاه شوید، پیشنهاد می‌کنیم ادامه این مقاله را مطالعه کرده و یا با ما تماس بگیرید.

راهنمای مطالعه

عوامل موثر بر روی قیمت تولید محتوا متنی

عوامل موثر بر روی تعرفه تولید محتوا متنی

قبل از اینکه بخواهید از خدمات تولید محتوا در اصفهان یا هر شهر دیگری استفاده کنید، نیاز است که بدانید تعرفه تولید محتوا متنی چگونه محاسبه می‌شود و چه عواملی بر روی آن تاثیرگذار هستند؟ مهم‌ترین مواردی که در زمان تعیین قیمت نوشتن متن برای سایت در نظر گرفته می‌شوند، از قرار زیر هستند:

موضوع محتوا

بسته به اینکه در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کنید و قرار است درباره چه موضوعی محتوا بنویسید، هزینه آن متفاوت است. موضوعات تخصصی‌تر مانند مقاله‌های پزشکی و زیبایی و یا حوزه فناوری و تکنولوژی، معمولا با قیمت بیشتری در مقایسه با مقاله‌های مربوط به نحوه درست کردن یک غذا یا ست کردن رنگ‌ها در طراحی دکوراسیون داخلی محاسبه می‌شوند.

نوع محتوا

موضوع دیگری که بر روی قیمت تولید محتوا متنی به ازای هر کلمه تاثیر دارد، نوع محتوا است. متن‌های نگارش شده در هر وب‌سایت معمولا بر دو اساس طبقه‌بندی می‌شوند: محل انتشار و شیوه نگارش.

از نظر محل انتشار، محتواهای هر وب‌سایت در دسته‌های وبلاگ داخلی، لندینگ یا صفحات فرود، وبلاگ خارجی، توضیح محصول و رپورتاژ تقسیم می‌شوند. به علاوه در مواردی ممکن است که شما نیاز به اصلاح محتوای موجود در وب‌سایت خود داشته باشید.

اما از دید شیوه نگارش می‌توان آن‌ها را در دسته‌های ترجمه، نگارش بر پایه صوت، تالیفی و ترکیبی قرار داد. محتواهای ترجمه‌ای تنها بر اساس یک لینک انگلیسی ترجمه می‌شوند که معمولا توسط شما برای نویسنده ارسال شده است. به همین شکل شما می‌توانید یک صوت برای ما ارسال کنید تا محتوای موردنظرتان بر اساس آن نوشته شود. علاوه بر این‌ها نویسندگان ما در گروه لاک پشت، محتواها را به طور پیش‌فرض در قالب تالیفی می‌نویسند. به این معنا که منابع مختلف را جستجو کرده و بر اساس مطالب موجود، محتوا نگارش خواهد شد. در محتوای ترکیبی هم مجموعه‌ای از این کارها مانند ترجمه، گرفتن اطلاعات تخصصی در قالب صوت و جستجوهای آنلاین انجام می‌شود.

زبان محتوا

بسته به اینکه سایت شما در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کند، ممکن است که نیاز به تولید محتوا به زبان‌های مختلف داشته باشید. واضح است که قیمت تولید محتوا به زبان‌هایی غیر از فارسی، قیمت بیشتری دارد؛ زیرا نویسنده‌های معدودی هستند که این کار را به صورت تخصصی انجام می‌دهند. ما در گروه لاک پشت، خدمات تولید محتوا به دو زبان فارسی و انگلیسی را با مناسب‌ترین قیمت به شما ارائه می‌دهیم. برای اطلاع از تعرفه تولید محتوا به زبان انگلیسی و فارسی، تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

زمان تحویل متن

معمولا زمان کافی برای تحویل یک محتوای خوب و باکیفیت، از 4 تا 6 روز است. اما گاهی اوقات ممکن است که شما به دلیل شرایط کاری خودتان، نیاز به تولید محتوای فوری داشته باشید. در این صورت می‌توانید در فرم ثبت سفارش محتوا در گروه لاک پشت، گزینه تولید محتوای فوری را تیک بزنید تا متن شما در طی 1 یا نهایتا 2 روز کاری تحویل داده شود.

نحوه محاسبه تعرفه تولید محتوا به ازای هر کلمه در گروه لاک پشت

نحوه محاسبه تعرفه تولید محتوا به ازای هر کلمه در لاک پشت

حال که عوامل موثر بر تعیین قیمت تولید محتوا سایت را شناختید، می‌خواهیم نحوه محاسبه تعرفه این خدمات را در گروه لاک پشت برای شما روشن کنیم. برای محاسبه قیمت تولید محتوا کلمه ای در گروه لاک پشت، همه موارد گفته‌شده در قسمت قبلی در نظر گرفته می‌شوند. تفاوت قیمتی در هر حوزه بستگی به خدماتی دارد که به شما ارائه می‌شوند. برای مثال قیمت تولید محتوا به ازای هر کلمه برای یک صفحه لندینگ به همراه کیورد ریسرچ و سئو داخلی، بیشتر از یک وبلاگ داخلی است که نیازی به جستجو برای کلمه کلیدی و بهینه سازی ندارد. به علاوه اگر از خدمات سئو سایت در اصفهان گروه لاک پشت هم استفاده کنید، می‌توانید تا حد زیادی در هزینه تولید محتوای خود صرفه‌جویی کرده و تخفیف خوبی را از ما بگیرید.

جدول زیر تعرفه تولید محتوا سایت را به ازای هر کلمه در لاک پشت نشان می‌دهد:

نوع محتوازبان محتوازمان تحویلقیمت تولید محتوا به ازای هر کلمه
عمومیفارسیفوری200
عادی160
انگلیسیفوری350
عادی300
تخصصیفارسیفوری250
عادی210
انگلیسیفوری400
عادی350

هزینه سفارش رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یکی از مهم‌ترین مواردی است که هر کسب و کاری برای رشد کردن و گرفتن اعتبار به آن نیاز دارد. به همین دلیل بسیار مهم است که محتوای ریپورتاژ کاملا یونیک و تخصصی نوشته شود. در همین راستا ما در گروه لاک پشت در خدمت شما هستیم تا یک محتوای رپرتاژ کاملا جذاب و کاربرپسند را بنویسید که علاوه بر افزایش اعتبار دامنه شما، به بالا رفتن تعداد بازدیدهای وب‌سایتتان هم کمک خواهد کرد. هزینه سفارش رپورتاژ آگهی در گروه لاک پشت به ازای هر کلمه، برابر 200 تومان است که در آن همه اصول سئو کاملا رعایت شده‌اند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی “سفارش تولید محتوای رپورتاژ آگهی” مراجعه فرمایید.

قیمت اصلاح محتوای سایت چقدر است؟

از آنجا که محاسبه قیمت اصلاح محتوای سایت بر اساس تعداد کلمه‌ها قدری دشوار است، ما در گروه لاک پشت تصمیم گرفتیم که بر اساس هر فایل محتوایی این کار را انجام دهیم. به این ترتیب شما می‌توانید کلمه‌های کلیدی مورد نظر خود و لینک صفحه‌ای را که نیاز به اصلاح دارد، به ما بدهید. پس از این کار کارشناسان تولید محتوای ما صفحه را بررسی کرده و با توجه به نیاز شما، قیمت‌گذاری انجام می‌شود. به طور متوسط هزینه دریافتی برای اصلاح یک محتوای 1000 کلمه ای با موضوع عمومی، در حدود 70 تا 100 هزار تومان و در موضوعات تخصصی برابر 100 تا 150 هزار تومان است.

قیمت تولید محتوای توضیح محصولات

قیمت تولید محتوای توضیح محصولات

اگر یک سایت فروشگاهی دارید و می‌خواهید تعداد بازدیدهای آن را افزایش دهید، به نوشتن توضیح محصول نیاز دارید. انتشار توضیح محصولات بر اساس اصول سئو به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر بتوانید رقبای خودتان را پشت سر گذاشته و به لینک‌های برتر گوگل برسید. برای این کار می‌توانید بر روی متخصصان گروه لاک پشت برای داشتن یک توضیح محصول کاملا حرفه‌ای و سئو شده حساب کنید.

به علاوه اگر یک وب‌سایت فروشگاهی دارید و می‌خواهید محصولات خودتان را به زبان انگلیسی معرفی کنید، باز هم خدمات تولید محتوای لاک پشت در اختیار شما خواهد بود. تعرفه تولید محتوای فروشگاهی به ازای هر کلمه محاسبه شده و بستگی به نوع فعالیت شما دارد.

با این حال ما در گروه لاک پشت تصمیم گرفته‌ایم که قیمت تولید محتوا سایت فروشگاهی را به دلیل حجم بالای محتواهای مورد نیاز، مانند سایر مقاله‌های خود در نظر بگیریم؛ با این تفاوت که در محتواهایی با تعداد زیاد، یک کد تخفیف به شما می‌دهیم که می‌توانید از آن برای کاهش قیمت تولید محتوا استفاده کنید. بنابراین محدوده قیمت این محتواها بر اساس جدول ارائه شده در همین صفحه محاسبه خواهد شد. در کنار این‌ها امکان محاسبه قیمت تولید محتوای توضیح محصول به صورت فایلی هم در گروه لاک پشت وجود دارد.

قیمت پکیج تولید محتوا در گروه لاک پشت

تعرفه تولید محتوا متنی به ازای هر کلمه که در قسمت قبلی درباره آن صحبت کردیم، برای افرادی است که نیاز به حجم زیادی از محتوا در طی یک ماه ندارند. این تعرفه‌ها برای انواع بلاگ‌های خارجی، لندینگ و مقاله‌های داخلی سایت تعریف شده‌اند. اما اگر ماهانه حجم زیادی محتوا دارید که می‌خواهید به صورت مرتب و بدون تاخیر در وب‌سایتتان منتشر شوند، پیشنهاد ما به شما خرید پکیج محتوا است. در این صورت تا حد زیادی در هزینه شما صرفه‌جویی خواهد شد و می‌توانید محتوای سایتتان را با قیمت خیلی بهتری تولید و منتشر کنید. در جدول زیر قیمت پکیج تولید محتوا و خدمات ارائه‌شده در هریک از آن‌ها را برای شما آورده‌ایم:

پکیج های تولید محتوا

خدمات پکیج برنزی پکیج نقره ای پکیج طلایی
تعداد محتوا 4 8 12
تعداد کلمات 1200 1200 1200
زمان تحویل هر محتوا 4 تا 6 روز کاری 3 تا 4 روز کاری 1 تا 2 روز کاری
کیورد ریسرچ ندارد ندارد دارد
لینک سازی داخلی ندارد ندارد دارد
انتخاب عناوین بهینه دارد دارد دارد
تدوین تقویم محتوایی ندارد ندارد دارد
عنوان سئو و متا دسکریپشن در صورت درخواست کارفرما دارد دارد
توجه به چگالی کلمه‌های کلیدی اصلی و فرعی دارد دارد دارد
رعایت اصول نگارشی دارد دارد دارد
روان و خوانا بودن متن دارد دارد دارد
نگارش رپورتاژ آگهی ندارد دارد (1 محتوای 1200 کلمه ای) دارد (2 محتوای 1200 کلمه ای)
قیمت پکیج تولید محتوا به صورت ماهانه 1 تا 2 میلیون تومان 2 تا 3 میلیون تومان 3 تا 4 میلیون تومان

هزینه تدوین تقویم محتوا و استراتژی محتوایی

هزینه تدوین تقویم و استراتژی محتوایی

داشتن تقویم و استراتژی محتوایی به شما کمک می‌کند تا بتوانید خیلی راحت مسیر موفقیت خود را پیگیری کرده و برای آن برنامه‌ریزی کنید. هزینه تدوین تقویم و استراتژی محتوایی بر اساس موارد مختلفی تعیین می‌شود که از قرار زیر هستند:

  • زمینه کاری سایت
  • مدت‌زمان تقویم محتوایی
  • تعداد محتواهای مورد نیاز در طی این دوره
  • نوع مقاله‌ها و محتواهای مورد نیاز

بر این اساس نمی‌توان هزینه تقویم و استراتژی محتوایی را به طور دقیق مشخص کرد. زیرا این موضوع به طور کلی بستگی به هدف شما و نوع کسب و کارتان دارد. به همین دلیل است که بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با کارشناسان تولید محتوای ما در لاک پشت تماس بگیرید.

چگونه می‌توان هزینه تولید محتوا را کاهش داد؟

برای کاهش هزینه تولید محتوای سایت به شما پیشنهاد می‌دهیم که مراحل طراحی سایت، سئو و تولید محتوا را به یک شرکت معتبر و کاربلد بسپارید. به این ترتیب دیگر نیازی نخواهید داشت که هزینه زیاد و جداگانه‌ای را برای نگارش و انتشار محتواها صرف کنید. استفاده از خدمات بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان یا هر شهر دیگری که امکانات مربوط به بهینه سازی وب‌سایت، طراحی گرافیک و تولید محتوا را هم به شما ارائه دهد تا حد زیادی در هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد کرد. ما در گروه لاک پشت آماده هستیم تا تمامی این خدمات را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به شما ارائه دهیم.

سوالات متداول (FAQ)

قیمت تولید محتوا کلمه ای در گروه لاک پشت بر اساس نوع محتوا، زمان تحویل، زبان محتوا، موضوع و حجم سفارش تعیین خواهد شد. به طور کلی سفارش‌های با حجم زیاد هزینه کمتری پرداخت خواهند کرد. به علاوه در صورت استفاده از پکیج تولید محتوا هم می‌توانید خدمات اضافه‌تری را با قیمت مناسب‌تر دریافت کنید.

ما در گروه لاک پشت با رعایت اصول سئو در محتواهای خود به شما کمک می‌کنیم تا در مدت کمتری بتوانید به لینک‌های برتر برسید. برای این کار از کلمه‌های کلیدی به صورت درست در متن، توضیحات متا، عناوین و تیترها استفاده می‌کنیم. به علاوه متن را روان و خوانا نوشته و در صورت نیاز لینک سازی را هم انجام می‌دهیم. تمامی محتواهای نگارش شده در شرکت لاک پشت بر اساس قوانین بهینه سازی سایت پاراگراف‌بندی شده‌اند و چگالی کلمه کلیدی در آن‌ها به درستی رعایت شده است.

به طور کلی راه‌اندازی یک تیم تولید محتوای داخلی می‌تواند هزینه و زمان زیادی برای شما داشته باشد. از سوی دیگر تضمینی نیست که این تیم بتوانند به شما در رسیدن به رتبه برتر گوگل و رشد وب‌سایتتان کمک کنند. به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم که نوشتن محتوای خود را به کسی بسپارید که در این زمینه تخصص دارد و می‌تواند یک محتوای قوی و درست برای شما نگارش کند.

ما در گروه لاک پشت از متخصصان تولید محتوا برای نگارش یک متن سئوشده استفاده می‌کنیم و متعهد هستیم که همه محتواها را در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین کیفیت به شما تحویل دهیم.

بله. شما می‌توانید تا 72 ساعت پس از تحویل گرفتن محتوا، نظرات خود را درباره متن نگارش شده با ما در میان بگذارید تا اصلاحات مورد نظر شما بر روی متن اعمال شود.

در صورتی که شما تعداد زیادی محتوا برای سفارش داشته باشید (بیشتر از 100 عدد) تمامی قیمت‌های اعلام‌شده در این صفحه شامل 10 درصد تخفیف خواهند شد.

سوالات متداول

لطفا به این صفحه امتیاز دهید.

4.7/5 – (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + سیزده =