لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سفارش تولید محتوای رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی در سایت‌های دیگر یکی از راه‌هایی است که می‌تواند به وب‌سایت شما نیرو ببخشد و اعتبار آن را بالا ببرد. اما نکته مهم اینجا است که تولید محتوای ریپورتاژ آگهی باید بر اساس اصولی نوشته شود که هم به سئو و بهینه سایت شما کمک کند و هم قوانین کانال توزیع را نقض نکند. ما در تیم تولید محتوای گروه لاک پشت آماده هستیم تا هرگونه خدمات مورد نیاز برای سفارش رپورتاژ آگهی، نگارش محتوای رپرتاژ و مشاوره‌های لازم برای انتخاب کانال توزیع را در اختیار شما قرار دهیم. برای ثبت سفارش تولید محتوای رپورتاژ آگهی و یا استعلام قیمت تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

راهنمای مطالعه

چرا تولید محتوای رپورتاژ مهم است؟

ریپورتاژ آگهی یا رپورتاژ آگهی یک شیوه تبلیغاتی است که تجربه ثابت کرده در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغات اینترنتی می‌تواند اعتبار بیشتری را نصیب شما کند. انتشار رپورتاژ در سایت‌های دیگر یکی از روش‌هایی است که حتما باید جای مهمی در بازاریابی محتوایی شما داشته باشد؛ زیرا با استفاده از این ابزار می‌توانید اعتبار دامنه خود را افزایش داده و به صفحاتی از سایت که نیاز به قدرت بیشتری دارند، نیرو ببخشید.

اصول مهم در نوشتن محتوای رپورتاژ

اصول مهم در تولید محتوای رپورتاژ آگهی

مهم‌ترین اصلی که باید در زمان تولید محتوا و نوشتن رپورتاژ آگهی به آن دقت کنید، این است که قوانین کانال توزیع به طور کامل در آن رعایت شده باشند. به عبارت بهتر نوشته شما باید به گونه‌ای باشد که هیچ تفاوتی میان آن با سایر نوشته‌های موجود در وب‌سایت مقصد دیده نشود. به همین دلیل است که در زمان ثبت سفارش تولید محتوا رپورتاژ آگهی باید دقت کنید که نگارش آن را به یک فرد حرفه‌ای بسپارید که به خوبی به فضای سایت مقصد آشنایی دارد و می‌تواند یک مقاله خوب را بر این اساس برای شما آماده کند.

تاثیر رپورتاژ بر سئو سایت

یکی از مهم‌ترین تاثیراتی که نوشتن ریپورتاژ بر سئو دارد، افزایش اعتبار دامنه با بالا بردن تعداد بک لینک‌هاست. به عبارت بهتر با انتشار این محتوا در وب‌سایت‌های معتبر، می‌توانید به وب‌سایت خودتان قدرت بخشیده و از طریق لینک سازی، بخشی از اعتبار سایت مقصد را به صفحه خودتان انتقال دهید. از سوی دیگر ممکن است فردی با خواندن محتوای رپورتاژ آگهی به موضوع علاقه‌مند شده و با کلیک بر روی لینک‌های قرار داده شده در آن، وارد وب‌سایت شما شود. به این ترتیب می‌توانید مشتری‌های بالقوه‌ای به دست آورید که ضمن افزایش فروش شما، باعث بالا رفتن تعداد بازدیدها هم خواهند شد. همین موضوع باعث شده که تولید محتوای رپورتاژ آگهی به یکی از خدمات اصلی در پکیج های سئو سایت ما در گروه لاک پشت تبدیل شود.

نکات مهم در سفارش محتوای رپورتاژ آگهی

نکات مهم در سفارش محتوای رپورتاژ آگهی

 • انتخاب کانال توزیع

قبل از ثبت سفارش محتوای رپورتاژ آگهی لازم است که تصمیم بگیرید می‌خواهید این محتوا را در کجا منتشر کنید. کانال توزیع باید با کسب و کار شما تناسب داشته و یا اینکه درباره موضوعات مختلف در آن صحبت شده باشد. در غیر این صورت انتشار این رپورتاژ ممکن است که سودی برای شما نداشته باشد. در این مورد باید خیلی مراقب باشید، زیرا ریپورتاژ در دسته سئو کلاه خاکستری قرار می‌گیرد و باید با احتیاط از آن استفاده کنید. به همین دلیل مشاوران ما در گروه لاک پشت آماده هستند تا در زمان ثبت سفارش رپورتاژ آگهی، به شما در پیدا کردن یک وب‌سایت خوب برای انتشار کمک کنند.

 • حرفه‌ای نوشتن محتوای رپورتاژ

باید بدانید که محتوای رپرتاژ با سایر محتواهایی که برای وب‌سایت خودتان منتشر می‌کنید، کاملا متفاوت است. شما در این متن باید لحنی شبیه به وب‌سایت هدف داشته و در عین حال باید مخاطب را ترغیب به کلیک کردن بر روی لینک‌های قرار داده شده بکنید. از طرف دیگر نباید محتوایی بنویسید که حوصله کاربر را سر ببرد و نگاه او را نسبت به شما منفی کند.

از سمت دیگر اغراق و بزرگنمایی بیش از حد هم کار درستی نیست. به همین دلیل لازم است که سفارش رپورتاژ آگهی خود را در جایی ثبت کنید که مطمئن هستید نویسندگانی حرفه‌ای دارد که با این اصول آشنا هستند. تولید محتوا در اصفهان شرکت لاک پشت، ارائه یک تصویر واقعی و مثبت از برند، محصولات و خدمات شما است که می‌تواند خواننده را به محصولات و خدمات شما علاقه‌مند کند.

 • رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت

یکی دیگر از موارد مهمی که باید در زمان نوشتن محتوای رپورتاژ آگهی در نظر داشته باشید، نوشتن آن بر اساس اصول سئو و استفاده از کلمه‌های کلیدی مناسب است. شما باید دقیقا مشخص کنید که قصد دارید با انتشار رپورتاژ به کدام صفحه خود قدرت ببخشید و به این ترتیب یک کلمه مناسب را برای لینک سازی انتخاب نمایید. ما در گروه لاک پشت به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید بهترین انکر تکست را انتخاب کنید.

مراحل تولید محتوای رپرتاژ در لاک پشت

مراحل تولید محتوای ریپورتاژ در لاک پشت

 • ثبت سفارش: در این مرحله شما باید فرم ثبت سفارش رپورتاژ آگهی را پر کنید که در آن وارد کردن اطلاعاتی مانند کانال توزیع، تعداد تصاویر، تعداد کلمات و تعداد لینک‌های مجاز در متن الزامی است.
 • بررسی کارشناسی: پس از ثبت سفارش، کارشناس تولید محتوای ما با شما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را از شما دریافت خواهد کرد.
 • تولید محتوا: حالا نوبت به نوشتن محتوای رپورتاژ آگهی می‌رسد. این مرحله در گروه لاک پشت به یک نویسنده متخصص سپرده خواهد شد که می‌تواند بر طبق اصول سئو و کانال توزیع، یک متن خوب برای شما بنویسد و آن را در زمان مشخص به شما تحویل دهد.
 • بررسی محتوا: تا 48 ساعت پس از دریافت کردن محتوا، می‌توانید آن را بررسی کرده و در صورت نیاز به اصلاح، به اطلاع ما برسانید.
 • اصلاح محتوا: اگر متن نوشته‌شده برای ریپورتاژ نیاز به تغییر داشته باشد، ظرف 48 ساعت اصلاحات مورد نظر انجام شده و به شما تحویل داده خواهد شد.

تعرفه سفارش تولید محتوا برای رپورتاژ

به طور معمول قیمت رپورتاژ آگهی به صورت کلمه‌ای محاسبه می‌شود و بر اساس نوع محتوا متفاوت خواهد بود. علاوه بر این در صورت نیاز به تولید محتوای فوری، این قیمت تا حدی افزایش پیدا خواهد کرد. علاوه بر این در زمان محاسبه قیمت رپورتاژ آگهی باید هزینه خرید از کانال توزیع را هم در نظر بگیرید که بسته به اعتبار وب‌سایت هدف متفاوت خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت نوشتن محتوا در گروه لاک پشت، می‌توانید به صفحه تعرفه تولید محتوا در اصفهان مراجعه کنید. تعرفه تولید محتوای ریپورتاژ در گروه لاک پشت از قرار زیر است:

موضوعزمان تحویلقیمت به ازای هر کلمه
عمومی4 تا 6 روز کاری200 تومان
تخصصی4 تا 6 روز کاری250 تومان

علاوه بر این ما در گروه لاک پشت پکیج های رپورتاژ آگهی را به صورت سه ماهه برای شما تعریف کرده‌ایم که باعث می‌شود هزینه‌های تولید محتوای شما برای این زمینه از بازاریابی محتوایی کاهش پیدا می‌کند. مزیت استفاده از این پکیج‌ها این است که شما می‌توانید محتواهای آماده‌ای برای ریپورتاژ در اختیار داشته باشید و هر زمان که نیاز داشتید، آن‌ها را منتشر کنید. پکیج های رپورتاژ آگهی گروه لاک پشت از قرار زیر هستند:

پکیج طلاییپکیج نقره ایپکیج برنزی
نگارش 12 ریپورتاژ آگهینگارش 8 رپورتاژ آگهینگارش 4 رپورتاژ آگهی
تعداد کلمات هر مقاله 1200 کلمهتعداد کلمات هر مقاله 1200 کلمهتعداد کلمات هر مقاله 1200 کلمه
تحویل هر محتوا بین 1 تا 2 روز کاریتحویل هر محتوا بین 2 تا 3 روز کاریتحویل هر محتوا بین 3 تا 4 روز کاری
قابلیت اصلاح محتوا بر اساس نیاز شما در زمان انتشارقابلیت اصلاح محتوا تا 72 ساعت پس از تحویلقابلیت اصلاح محتوا تا 48 ساعت پس از تحویل
3 تا 4 میلیون تومان2 تا 3 میلیون تومان1 تا 2 میلیون تومان

چرا لاک پشت برای تولید محتوای رپورتاژ آگهی؟

 • مشاوره رایگان برای انتخاب سرویس‌ها و کانال‌های توزیع
 • نوشتن محتوای رپرتاژ در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • تحویل به‌موقع و انجام اصلاحات مورد نیاز
 • استفاده از نویسنده‌های حرفه‌ای آشنا به اصول نگارش محتوای ریپورتاژ
 • ضمانت کیفیت و اصالت محتواها

سوالات متداول

در صورتی که شما تمایل به استفاده از خدمات خرید رپورتاژ آگهی داشته باشید، ما می‌توانیم در وب‌سایت‌های فروش ریپورتاژ برای شما یک پنل راه‌اندازی کرده و با توجه به نیاز شما، فرایند خرید را انجام دهیم.

بسته به نوع کسب و کار شما و هدفی که از انتشار ریپورتاژ دارید، سایت‌های مختلفی می‌توانند برای شما مفید باشند. برای آگاهی بیشتر در این زمینه می‌توانید با مشاوران ما در گروه لاک پشت تماس بگیرید.

نوشتن ریپورتاژ آگهی در مقایسه با مقاله‌های داخلی وب‌سایت یک کار تخصصی‌تر است و نیاز به مهارت زیادی دارد. به همین دلیل لازم است که حتما نوشتن محتوای ریپورتاژ را به یک نویسنده حرفه‌ای بسپارید تا بتواند یک محتوای یونیک و جذاب را برای شما تهیه کند.

زمانی که شما محتوای رپورتاژ آگهی را از ما در لاک پشت تحویل می‌گیرید، هیچ محدودیتی برای زمان انتشار آن نخواهید داشت و می‌توانید هر زمان که خواستید آن را در کانال توزیع قرار دهید. البته باید بدانید که ممکن است در طی این زمان صفحات هدف و کلمات کلیدی مورد نظر شما تغییر کرده باشند؛ به همین دلیل توصیه ما این است که هرچه سریع‌تر اقدام به انتشار محتوا کنید.

سوالات متداول

در صورت رضایت از این صفحه به آن امتیاز دهید. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + شانزده =