لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
میلاد قنبری جلفایی مدرس سئو

فرم ثبت نام :

من میلاد قنبری جلفایی متولد سوم اردیبهشت ماه سال 1373 در اصفهان و فارغ التحصیل رشته ی علوم کامپیوتر دانشگاه سراسری یزد هستم. فعالیت خودم را در زمینه طراحی و توسعه وب از سال 1393 آغاز کردم و تاکنون افتخار همکاری با چندین مجموعه و برند را داشته ام. اولین فعالیت من در زمینه وب، برگزاری کلاس آموزشی HTML & CSS در دانشگاه بود. در ادامه قصد دارم تا خودم و تیم لاک پشت را به شما معرفی کنم.

همه ما در بازه زمانی خاصی از زندگی به دنبال آغاز و ایجاد یک منبع درآمد بوده ایم. من هم از این قاعده مستثنی نبودم و بر این باور بودم کاری رو به عنوان شغل انتخاب کنم که علاوه بر کسب درآمد، عاشقش باشم و اگر ساعت ها بدون استراحت انجامش بدم خسته نشم. اما به تازگی متوجه شدم اگر فکر و هدفمون از کار و شغل، ارائه خدمات ویژه و پرارزش به جامعه باشه قطعا درآمد خوب نیز کسب خواهد شد.

در اوایل سال 1394 ایده ای به ذهنم رسید، با عنوان “طراحی و سفارش آنلاین کیک” با همکاری چند نفر از دوستانم و با مبلغ صفر هزار تومان سرمایه کارمون رو در شهر یزد آغاز کردیم. فکرمون این بود که سایتی را طراحی و به واسطه آن و تبلیغات، درآمد کسب کنیم. بالاخره بعد از چند ماه طراحی سایتمون به اتمام رسید. اما همان طور که 90 درصد استارتاپ ها به فکر بازاریابی نبودند ماهم به بازاریابی توجهی نداشتیم و سرانجام بعد از دو سال فعالیت از این استارتاپ خوشمزه و جذاب دست کشیدیم. 

در سال 1397 سایت جدیدی به نام لاک پشت را به جهت توسعه و رشد کسب و کار های نوپا طراحی کردم تا از طریق برندسازی و معرفی به همه کمک کنم تا استارتاپ و کسب و کارشون به وضعیت خودم دچار نشه.

چرا تیم میلاد قنبری؟

تیم میلاد قنبری تشکیل شده از سه بخش طراحی گرافیک، طراحی سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجو از جمله گوگل می باشد. امیدوارم بتوانم به رسالت خودم و مجموعه لاک پشت جامع عمل بپوشانم.