لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ارائه خدمات طراحی بنر سایت

سفارش طراحی بنر سایت

تقریبا همه ما زمانی که وارد سایت‌های مختلف می‌شویم، شاهد بنرهای تبلیغاتی مختلفی هستیم که مورد به خصوصی را تبلیغ می‌کنند. طراحی بنر سایت یکی از رایج‌ترین سبک‌های بازاریابی در دنیای آنلاین به شمار می‌رود. شما می‌توانید برای طراحی یک بنر بسیار جذاب در سایت خود، با ما در آژانس ایده لاک پشت تماس بگیرید. ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن یک یا چند بنر برای سایت شما طراحی می‌کنیم تا بتوانید نرخ تبدیل خود را افزایش دهید.

دسترسی سریع
درباره طـراحی بـنـر سوال داری؟

با ما تماس بگیر…

دریافت مشاوره

نام مشاور:هانیه حیدری پور

سفارش طراحی بنر سایت

تاثیر بالایی که طراحی بنر سایت بر ذهن مخاطبان می‌گذارد، باعث شده تا این کار به عنوان یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی شناخته شود. روش‌های مختلفی وجود دارند که از طریق آن‌ها می‌توان برای سفارش طراحی بنر سایت اقدام کرد. پرس و جو از افراد خبره در این زمینه بهترین نتیجه را به شما خواهد داد؛ به همین دلیل ما در آژانس ایده لاک پشت، مشاوره تخصصی را در این مورد به شما ارائه می‌دهیم. شما بر اساس هدف خود می‌توانید درخواست انواع طراحی‌های گرافیکی را مانند تصویرسازی، طراحی لیبل، طراحی بنر و موارد دیگر را از ما داشته باشید. برای اطلاع از قیمت خدمات طراحی گرافیک لاک پشت بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

نمونه کار بنر سایت پکیج اقتصادی

طراحی بنر سایت برای سایت سالن زیبایی رها طحانی

نمونه اسلایدر اقتصادی رها طحانی

طراحی بنر سایت برای سایت ابزاری ها

نمونه اسلایدر اقتصادی سایت ابزاریها

طراحی بنر سایت برای سایت مستر آهن

نمونه اسلایدر اقتصادی سایت مسترآهن

طراحی بنر سایت برای سایت دایانو

نمونه اسلایدر اقتصادی سایت دایانو

قیمت طراحی بنر سایت

طراحی بنر سایت می‌تواند در سبک‌های مختلفی انجام شود و بسته به سبک طراحی قیمت آن متفاوت خواهد بود. البته عوامل دیگری نیز در قیمت طراحی بنر سایت تاثیر می‌گذارند که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ابعاد بنر: این که شما می‌خواهید بنر مورد نظرتان در چه ابعادی طراحی شود، روی قیمت طراحی تأثیر به سزایی دارد. بنرهای بزرگ‌تر به دلیل کار بیشتری که می‌برند به زمان بیشتری برای طراحی نیاز دارند و در نتیجه قیمت آن‌ها افزایش خواهد یافت.

میزان تجربه و مهارت طراح: معمولا طراحانی که از سابقه و تخصص بالاتری برخوردار باشند، برای خدمات خود، پول بیشتری را دریافت می‌کنند. البته گران‌تر بودن قیمت طراحی بنر سایت لزوما به معنای بیشتر بودن تخصص نیست و برای اطمینان از این مسئله، باید موارد دیگری مانند نمونه کارها را بررسی کنید.

تعامل با مشتری: اگر شما بخواهید در جریان هر مرحله از طراحی قرار بگیرید تا اصلاحات مورد نظرتان اعمال شود، طراحی به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت و به احتمال زیاد باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. در بسیاری از موارد، در قرارداد شما ذکر می‌شود که تا چند بار فرصت اصلاح کردن خواهید داشت و چند طرح اولیه در اختیارتان قرار می‌گیرد. همچنین این اصلاحات را نمی‌توان برای موارد کلی اعمال کرد و درباره این موضوعات باید قبل از طراحی صحبت کنید.

زمان تحویل کار: معمولا طراح، زمانی را برای طراحی و تحویل کار در نظر گرفته و به شما اعلام می‌کند. اگر شما بخواهید کار را در زمانی زودتر تحویل بگیرید، برای طراحی قیمت بیشتری در نظر گرفته می‌شود. البته معمولا زمان انجام پروژه در قرارداد تعیین خواهد شد؛ اما اگر تاخیر در پاسخگویی از سمت شما باشد، ناچار خواهید بود هزینه بیشتری پرداخت کنید.

رقابت در بازار: بازار طراحی بنرهای سایت حالت رقابتی دارد و احتمال دارد قیمت نهایی را با توجه به قیمت دیگر رقبا تعیین شود. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که برای پیدا کردن بهترین قیمت طراحی بنر سایت، شرکت‌های مختلف را بررسی کنید. در این بررسی باید نمونه کارهای شرکت را ارزیابی کنید و ببینید که آیا ارزش این قیمت را دارند یا خیر؟

میزان پیچیدگی طرح: اگر بنری که برای وب‌سایت خود در نظر دارید، پیچیدگی‌های خاص خود را داشته باشد و لازم باشد جزئیات زیادی روی آن پیاده شود، به تخصص و زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. این مسئله خود باعث افزایش قیمت طراحی بنر سایت می‌شود.

نمونه کار بنر سایت پکیج حرفه ای

طراحی بنر سایت برای سایت تادیافکو

نمونه اسلایدر حرفه‌ای سایت تادیافکو

طراحی بنر سایت برای سایت زعفران نوژن

نمونه اسلایدر حرفه‌ای سایت نوژن

طراحی بنر سایت برای سایت آوند سمن آرا

نمونه اسلایدر حرفه‌ای سایت آوند سمن آرا

طراحی بنر سایت برای سایت تاسیسات رجا

نمونه اسلایدر حرفه‌ای سایت رجاتاسیس

طراحی بنر سایت برای سایت ایران ریفاینینگ

نمونه اسلایدر حرفه‌ای سایت ایران ریفاینینگ

مراحل سفارش طراحی بنر سایت در لاک پشت

ما در آژانس ایده لاک پشت، سفارش طراحی بنر سایت طبق مراحل زیر انجام می‌دهیم:

  • گرفتن مشاوره: در ابتدا متخصصان طراحی با شما یک جلسه مشاوره را ترتیب می‌دهند تا نسبت به اهداف و نیازهای شما اطلاعات کامل را به دست آورند.
  • اعلام قیمت: قیمت طراحی را به شما اعلام می‌کنند تا در صورت موافقت کار طراحی را آغاز کرده و به پایان رسانند.
  • انتخاب المان‌های بنر: در این مرحله المان‌های بنر مانند تصاویر و متن‌های مناسب را انتخاب می‌کنند.
  • طراحی اولیه: کار دیزاین تعدادی طرح ابتدایی انجام می‌شود و آن‌ها را به شما نشان می‌دهند. شما باید از میان آن‌ها هر کدام که بهتر بود را انتخاب کنید.
  • نهایی کردن طرح: طراح، طرحی که انتخاب کردید را به طور کامل دیزاین می‌کند.
  • تحویل بنر: دیزاین بنر را تا زمان مقرر به اتمام می‌رسانند و حتی در برخی مواقع آن را زودتر از موعد نیز تحویل می‌دهند.

طراحی بنر سایت تبلیغاتی

طراحی بنر تبلیغاتی یکی از راه‌های موثر در افزایش ترافیک وب‌سایت است. با کمک بنرهای تبلیغاتی می‌توانید کاربران را از برند کسب و کار خود آگاه کنید. طراحی بنر سایت تبلیغاتی می‌تواند یک سرمایه‌گذاری موثر برای برند شما باشد؛ به خصوص اگر این کار توسط یک تیم متخصص و کاربلد انجام گیرد. هر چقدر سایت‌های بیشتری کسب و کار شما را تبلیغ کنند، افراد بیشتری به سمت کسب و کار شما جذب خواهند شد. در طراحی بنر سایت تبلیغاتی بیشتر از تصاویر جذاب برای جلب  توجه کاربران استفاده می‌کنند.

سفارش بنر سایت فروشگاهی

فروشگاه‌های اینترنتی با طراحی بنر سایت به تبلیغ کسب و کار و در واقع محصولات و خدمات خود می‌پردازند. این نوع کسب و کارها به دنبال طراحی بنر سایت فروشگاهی هستند تا کاربران را به مشتریان فعال و همیشگی برای خود تبدیل کنند. شما با سفارش بنر سایت فروشگاهی می‌توانید ترافیک وب‌سایت خود را بالا برده و سود بیشتری از این راه کسب کنید. در طراحی بنر سایت فروشگاهی باید مهمترین محصولات خود را معرفی کرده یا درباره تخفیف‌ها و جشنواره‌ها صحبت کنید. همچنین می‌توانید برای طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان با ما تماس بگیرید.

سفارش بنر سایت شرکتی

با طراحی بنر سایت شرکتی می‌توان از طریق تصاویر جذاب و متن‌های زیبا، محتوا و پیام‌های مهم وب‌سایت را به کاربران انتقال داد. بنرهای سایت شرکتی به صورت گرافیکی هستند و با بنر چاپی تفاوت دارند. شما از طریق سفارش بنر سایت شرکتی می‌توانید توجه کاربران خود را به موارد مهم و صفحات ویژه وب‌سایت خود جلب کنید. در این بنرها می‌توانید اطلاعات مهم شرکت خود را بیان کرده یا مهمترین خدمات خود را معرفی کنید.

سفارش بنر اینستاگرام

طراحی بنر اینستاگرام به‌عنوان یکی از جدیدترین روش‌های تبلیغاتی به شمار می‌رود و در این چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به خصوص که افراد زیادی در این شبکه اجتماعی کسب و کار خود را راه اندازی کرده‌اند و می‌خواهند در میان دیگر رقبای خود برتری بیایند. شما می‌توانید با سفارش بنر اینستاگرام، پیام مربوط به کسب و کار خود را خیلی سریع و به روشی جذاب به گوش مخاطبانتان برسانید.

آیا می‌توان در طول طراحی بنر سایت، نسبت به قسمت‌های مختلف طراحی نظر داد؟

بله. در صورت نیاز، اغلب طراحان، شما را در جریان قسمت‌های مختلف طراحی و کار قرار می‌دهند تا در صورت نیاز اصلاحات لازم انجام گیرد.

آیا می‌توان بعد از تحویل بنر سایت در آن تغییر ایجاد کرد؟

بله. امکان تغییر در طراحی بنر سایت وجود دارد و در صورت نیاز، یک طرح جدید برای شما زده خواهد شد.

قیمت طراحی بنر سایت چقدر است؟

طراحی بنر سایت قیمت‌های متفاوتی دارد و به عوامل مختلفی مانند اندازه، زمان تحویل، پیچیدگی‌ها و موارد دیگر بستگی دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + یازده =