لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مدیریت شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی به عنوان جزیی جدایی ناپذیر در زندگی امروزی نقش موثری در بازاریابی دیجتالی و برندیگ دارند.
با استفاده از مدیریت شبکه های اجتماعی می توانید مخاطبان بیش تری جذب کنید و تعداد بیش تری از آن ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید.

راهنمای مطالعه

منظور از مدیریت شبکه های اجتماعی شیوه هایی است که با استفاده از آن ها می ‌توان امور شبکه های اجتماعی یک کسب و کار را به خوبی کنترل و مدیریت کرد. این موضوع به اندازه ای اهمیت دارد که اکثر مراکز برای مدیریت شبکه های اجتماعی خود از راهنمایی های یک گروه متخصص در این زمینه کمک می گیرند و یا فرد متخصصی را برای این کار استخدام می کنند.

این گروه از افراد اصول برنامه ریزی و طراحی استراتژی تولید و انتشار محتوا را به خوبی می دانند. به علاوه بر ابزار های لازم اشراف کامل دارند و به صورتی کاملا حرفه ای مدیریت این شبکه ها را انجام می دهند. در گروه متخصصین مدیریت شبکه های مجازی کار هایی مانند زمان بندی محتوا های درج شده، پاسخگویی به پرسش های بازدیدکنندگان، آماده سازی پست ها و اطلاعات موردنیاز برای مشتریان و مخاطبان و… انجام می شود. در ادامه در مورد کارهایی که در مدیریت شبکه های اجتماعی انجام می شود توضیحات بیش تری می دهیم.

شبکه های اجتماعی

چه کار هایی در مدیریت شبکه های اجتماعی انجام می شود؟

آماده سازی و تولید محتوا

مخاطبان به صورت تصادفی مشتری دائم یک برند نمی شوند. هر اندازه که میزان بازدید ها از صفحه یک کسب و کار بیشتر باشد، درصد آشنایی مشتری احتمالی نیز با آن بیشتر خواهد شد. مدیریت شبکه های اجتماعی جهت راه اندازی پویش ها و تولید محتوای مرتبط با فعالیت مربوطه صورت می گیرد. لذا تولید محتوای متناسب برای شبکه‌ های اجتماعی یکی از اساسی ترین موضوعاتی است که همواره باید به آن توجه داشت. با امکاناتی که در شبکه ‌های اجتماعی وجود دارد، شرایط برای جلب توجه جامعه هدف به سمت خود فرهم است. کسانی که صفحه یک فروشگاه را دنبال می‌کنند، امکان وفاداری آن ها نسبت به کالا های آن فروشگاه بیشتر است.

انتخاب یک اسم تجاری متناسب

همانطور که می دانید انواع شبکه ‌های اجتماعی وجود دارند و روزانه نیز تعداد آن‌ ها در حال افزایش است. به همین خاطر در صورتی که یک اسم تجاری خوب با یک طراحی ثابت داشته باشید، زمینه فعالیت در اکثر حوزه ها مهیا می شود و بازاریابی سودهی بیشتری خواهد داشت. اهمیت برند سازی بر کسی پوشیده نیست. حتما شما هم با این مسئله مواجه شده اید که گاهی اوقات نام یک برند به اندازه ای در ذهن افراد نقش بسته که برای نام بردن یک کالای خاص نام برند را استفاده می کنند.

ارزیابی میزان موفقیت پویش ها

ارزیابی قسمت اصلی امور مدیریت شبکه‌ های اجتماعی را در بر می گیرد. متخصصین در این حوزه میزان بازدید از شبکه ‌های اجتماعی را می سنجند. خصوصیات، عادات رفتاری و واکنش بازدیدکنندگان را بررسی می کنند. در نتیجه به کمک این آمار ها قادر به اندازه گیری میزان موفقیت پویش های گوناگون هستند.

اولویت بندی انواع شبکه های اجتماعی

میزان محبوبیت انواع رسانه ‌های اجتماعی دائما در حال تغییر می باشد. احتمال دارد یک شبکه اجتماعی امروز بسیار مورد استقبال قرار گیرد اما بعد از چند وقت مانند قبل محبوب نباشد. در نتیجه دائما باید شبکه های اجتماعی را رتبه بندی کرد، آمار را پیش بینی نمود و روی شبکه ای تمرکز کرد که بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.

برنامه های پرکاربرد

معرفی شبکه های اجتماعی محبوب و کاربرد آن ها در مشاغل گوناگون

همیشه متخصصین در حوزه مدیریت شبکه های اجتماعی به دنبال یافتن شبکه های پرکاربرد و محبوب برای درج و اشتراک گذاری پست ها هستند. ما نیز در ادامه محبوب ترین شبکه های اجتماعی را که حضور در آن ها می تواند در بازاریابی دیجیتالی شما موثر باشد، معرفی می کنیم. همچنین توضیح می دهیم که هر کدام از شبکه های اجتماعی برای چه نوع از کسب و کار ها کارآمدتر هستند.

فیسبوک و کاربرد آن برای کسب و کار های آنلاین

یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی جهان فیسبوک است. ماهانه بیش از دو میلیارد کاربر فعال دارد. انتشار پست های که به فعالیت تجاریتان مربوط است، در پیج کاری فیسبوک روی سئو سایت نیز تاثیر مثبتی دارد. البته اگر فعالیت اصولی نداشته باشید می تواند تاثیر منفی نیز داشته باشد. برای موفقیت کسب و کار ها در فیسبوک باید به نکاتی توجه داشته باشید از جمله:

 • در پیج کاری خود همیشه فعالیت داشته باشید، در غیر اینصورت مخاطبان به مرور انگیزه خود را برای مشاهده و بررسی سایت شما از دست می دهند.
 • مطالبی که در فیسبوک منتشر می کنید، بیش از 500 کلمه باشد و حتما لینک منبع را قرار دهید.
 • سعی کنید علاوه بر محتوا های سایتتان، مطالب و خبرهای جذاب در زمینه کاری خود را نیز قرار دهید.

لینکدین و کاربرد آن برای کسب و کار های آنلاین

این شبکه اجتماعی متعلق به شرکت ماکروسافت است و برای صاحبان کسب و کار مناسب می باشد. تقریبا حدود 600 میلیون کاربر در این شبکه حساب دارند و فعالیت می کنند. برای یافتن افرادی که زمینه کاری مشابه با شما دارند، می توانید از لینکدین استفاده کنید. زیرا که امکان جست و جوی افراد بر اساس نام شغل و زمینه کسب و کار وجود دارد. یکی دیگر از کاربردها و مزایای لینکدین امکان قرار دادن مقالات مربوط به کسب و کار ها است.  در این صورت سایر افراد می توانند از طریق جست و جوی مقالات با یک کسب و کار  و صاحبان آن آشنا شوند.

گوگل در میان تعداد بسیار شبکه های اجتماعی، لینکدین را بیشتر از دیگر شبکه های اجتماعی قبول دارد. علت آن این است که لینکدین بستری است برای کاربران که در آن مقالات تخصصی مرتبط به کارشان را جستجو کنند. بنابراین اگر شما قادر باشید مقالات حرفه ای سایت خود را در لینکدین نیز منتشر کنید، بسیار مورد توجه الگوریتم های گوگل قرار خواهند گرفت. با فعالیت اعضای یک کسب و کار در این شبکه می توان تاثیرات مثبتی بر روی سئو وبسایت ایجاد کرد. بنابراین در صورتی که تصور می کنید که محتوایی با کیفیت و منحصر به فرد در حوزه ی کاری خودتان دارید حتماً آن را در لینکدین منتشر کنید. اطمینان داشته باشید که استقبال خوبی از محتوای شما می شود.

این برنامه با افراد و کمپانی هایی که پست های حرفه ای درج می کنند، ارتباط خوبی برقرار کرده و مطالب آن ها را دنبال می کند. توانایی لینکدین در lمعرفی کسب و کار های مدرن به اندازه ای وسعت پیدا کرده است که برخی افراد برای جمع آوری اطلاعات درباره ی شخص مورد نظرشان، در شبکه لینکدین آن فرد را جستجو می کنند. بنابراین در صورتی که می خواهید فعالیتی را به صورت تخصصی آغاز کنید. با ایجاد یک حساب کاربری در لینکدین و قرار دادن مقاله هایی برای معرفی خدمات و کالا های خود در بخش مقالات آن و ایجاد لینک به وبسایت خود می توانید به هرچه بیش تر دیده شدن و رشد و پیشرفت کسب و کار خود کمک کنید.

توییتر و کاربرد آن برای کسب و کار های آنلاین

توییتر یک شبکه اجتماعی قانون مند است که حدود 150 میلیون کاربر دارد. این شبکه اجتماعی در کشور آمریکا طرفداران زیادی دارد. سرمایه گذاری عظیمی روی آن انجام شده است. برای قرار دادن پست در این شبکه باید آن را توییت کنید. در توییتر به قانون کپی احترام گذاشته می شود. غالبا همه ی کاربرانی که در توییتر پست می گذارند محتوای تازه و منحصر به فرد ارائه می دهند. یعنی توسط خودشان تولید و منتشر شده است و از جای دیگری کپی نکرده اند. در صورتی که توییت ها کپی باشد با کاربر متخلف برخورد می شود و توسط دیگر کاربران توییتر نیز ریپورت می شوند.

اگر شما بخواهید پستی که توسط کاربر دیگری در توییتر منتشر شده است را توییت کنید، باید آن را ری توییت کنید. توصیه ما به شما این است که برای موفقیت در این شبکه صرفا ری توییتر نباشید و با خلاقیت سعی کنید که محتوا های جدید و جالب منتشر کنید. تویتر بستر خوبی به منظور انتشار محتوای بازاریابی درونی (پست های سایت و …) می باشد.

  راه های کسب موفقیت کسب و کار های آنلاین در توییتر 

اینکه باید در فضای توییتر چگونه رفتار کنید موضوع مفصلی است و خودتان باید با کسب تجربه در این فضا طرز رفتار در توییتر را فرا بگیرید. اما برای راحت تر شدن کار شما به چند نکته ی کلیدی اشاره خواهیم کرد:

 • با قلم خودتان توییت کنید، به عبارت دیگر سعی کنید که همان گونه که می خواهید کسب و کارتان شناخته شود، خودتان را معرفی کنید. با این کار شما می توانید جامعه هدف و مشتریان وفادار را در توییتر پیدا کنید.
 • صبر داشته باشید، اگر بخواهید از همان ابتدایی که وارد این فضا شده اید، فالوورهای زیادی داشته باشید و به خاطر آن از راه های میانبر فالوور جذب کنید، به موفقیت نمی رسید. همیشه ممارست در انجام کاری است که باعث موفقیت در آن می شود. پس سعی کنید که با تولید محتوای منحصر به فرد مخاطبان خود را جذب کنید.
 • تعامل برقرار کنید، توییتر فضای خوبی برای افراد منفعل نیست. شما باید با مخاطبان خود در ارتباط باشید.
 • صفحه کاری شما در توییتر بایدچهارچوب خاصی داشته باشد. برای محتواهای خود چهارچوبی مشخص کنید و هیچ وقت محتوای پایین تر از چارچوب خود تولید نکنید.

نکته شبکه های اجتماعی

اینستاگرام و کاربرد آن برای کسب و کار های آنلاین

این شبکه اجتماعی به فیسبوک تعلق دارد و بر پایه عکس و کلیپ می باشد و  تعداد کاربران فعال آن به 400 میلیون می رسد. در ایران نیز بسیار پرطرفدار است. اینستاگرام به کسب و کارهای آنلاین توجه ویژه ای دارد و حضور کسب و کار ها در این شبکه اجتماعی در معرفی آن ها به کاربران تاثیر گذار است.

اینستاگرام به منظور هدفمند تر شدن تجارت های آنلاین، امکان بیزینسی کردن حساب کاربری را فراهم کرده است. (بدین منظور شما باید حساب کاربری اینستاگرامتان را با یک حساب کاربری سینک کنید.) در این صورت با استفاده از این قابلیت از مزایای بیشتری بهرمند خواهید شد که به نفع کسب و کارتان خواهد بود. از مزایای بیزینسی کردن حساب این است که می توانید ببینید پست شما چه تعداد بازدید داشته، واکنش کاربران نسبت به پست شما چگونه بوده است یا پروفایل شما چه تعداد بازدید داشته است و …

حساب های تجاری می توانند از تبلیغات خود اینستاگرام نیز بهرمند شوند تا اینستاگرام پست پروموت شده ی آن حساب ها را در صفحه ی خانه اکثر کاربران به نمایش بگذارد. اگرچه این قابلیت در کشور ما به دلیل تحریم ها با مشکل مواجه است. در این تبلیغات برای انتخاب منطقه ی جغرافیایی دلخواهتان، کشور ایران را نمی بینید و این امکان وجود ندارد که فقط برای مردم ایران تبلیغ کنید. اما اگر موفق به ثبت این تبلیغات شدید در قسمت منطقه جغرافیایی “همه” را انتخاب نمایید زیرا تعداد کاربران ایرانی اینستاگرام زیاد است و احتمال نمایش تبلیغات شما برای آن ها نیز بالاست.

اینستا گرام هر روزه در حال به روز رسانی امکانات خود است که  قابلیت IGTV که اخیرا به آن اضافه شده، برای رشد کسب و کار ها می تواند بسیار موثر باشد. با برنامه ریزی و طراحی استراتژی درست مدیریت شبکه های اجتماعی می توان از این امکان اینستاگرام برای معرفی بیش تر خدمات و محصولات و در کل ماهیت فعالیت ها استفاده کنید.

پینترست و کاربرد آن برای کسب و کار های آنلاین

این شبکه اجتماعی تصاویر و فیلم های سایت های دیگر را در بستر خود پین می کند و در آلبوم های مشخص شده توسط شما نشان می دهد. این شبکه اجتماعی نیز برای سئو بسیار موثر است. از طریق این سایت می توانید به آسانی تصاویر خوبی را منتشر کنید و کسب و کار خود را به دیگران معرفی نمایید. اگر اینفوگرافیک های سودمند و آموزنده ای در رابطه با کسب و کار خود دارید حتما در اکانت کاری پینترست خود قرار دهید.
بعد از ایجاد حساب کاربری در پینترست، افزونه کروم پینرست را نصب کنید. به این ترتیب وقتی ماوس را روی تصاویر سایت خود می برید می توانید آن ها را مستقیما در حساب پینترست منتشر کنید.

یوتیوب YouTube و کاربرد آن برای کسب و کارهای آنلاین

یوتیوب بر پایه ویدیو است و مزایای زیادی برای کسب و کار های آنلاین دارد. برای مثال اگر یک سایت آموزشی دارید و آموزش های ضبط شده خود را در سایت قرار می دهید می توانید آن آموزش ها را در حساب کاربری یوتیوب نیز منتشر کنید و لینک سایت خود را به عنوان منبع بگذارید. به این ترتیب هم فیلم شما بازدیدکنندگان بیشتری خواهد داشت وهم میزان بازدید از سایتتان افزایش پیدا می کند.

سایر شبکه های اجتماعی موثر در سئو و دیده شدن کسب و کار شما

 • شبکه اجتماعی محصول محور پروداکت هانت
 • شبکه های اجتماعی دریبل و بیهانس به منظور درج نمونه کار های انجام شده
 • آنجل لیس؛ شبکه راه اندازی شده توسط سرمایه گذاران
 • شبکه ردیت جهت انتشار مقالات و دریافت لینک فالو
 • شبکه کیک استارتر که می تواند برای تامین بودجه راه اندازی یک کسب و کار مفید باشد.
 • شبکه مدیوم برای انتشار محتوا و دریافت بک لینگ

سایر شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی فارسی زبان موثر در موفقیت کسب و کار ها

 • فیس نما
 • بیسفون
 • تبیان
 • فارس توییتر
 • هم میهن
 • کلوب
 • پروفایل

شبکه های اجتماعی فارسی

فعالیت در کدام شبکه های اجتماعی برای کسب و کار من مناسب است؟

تا به اینجا شبکه های اجتماعی محبوب و پرکاربرد را معرفی کردیم اما بی شک فعالیت در همه شبکه های اجتماعی کاری سخت و دشواری خواهد بود. از طرفی ممکن است کمیت باعث شود که از کیفیت فعالیت خود غافل شوید و نتیجه عکس بگیرید. پس بهتر است دو الی سه شبکه اجتماعی که برای نوع کسب و کار شما مناسب است را انتخاب کنید و روی آن ها کار کنید. شاید سوال کنید از کجا بدانیم که برای کسب و کار مان، کدام شبکه یا شبکه ها مناسب تر است؟ نگران نباشید در ادامه ما مختصر و مفید می گوییم که هر شبکه اجتماعی برای چه نوع کسب و کارهایی مناسب تر هستند.
 بسته به نوع کسب و کار که  B2B باشد یا B2C یا … می توان از شبکه های اجتماعی گوناگونی برای نمایش و پیشرفت کسب و کار استفاده کرد. از به اشتراک گذاشتن کالا ها و آگاهی از دیدگاه ها و بازخورد های مشتریان بصورت مستقیم بهرمند شد.

فیسبوک و کسب و کار های مناسب آن

فعالیت هایی که طبق مدل B2C هستند (یعنی فعالیت هایی که کالاهای خود را برای فروش تبلیغ می کنند) بهتر است در فیسبوک فعالیت داشته باشند. از طرفی فیسبوک برای موسسه های خدماتی نیز مناسب است. زیرا می توانند خدمات خود  را تبلیغ کنند و از بازتاب ها و نظرات مشتریان استفاده کنند. بنابراین فیسبوک برای فعالیت هایی مانند موارد زیر مناسب است.

 • فروشگاه های خرده فروش
 • تجارت آنلاین
 • خدماتی ها
 • طلافروشی ها
 • فروشگاه لباس
 • دفاتر تبلیغاتی
 • پایگاه های علمی

توییتر و کسب و کار های مناسب آن

کسب و کار ها در توییتر بیش تر امکان دست یابی به موفقیت را دارند. بدین معنی که توییتر کمک رسانی برای اینفلوئنسر مارکتینگ محسوب می شود. این بستر غالبا به منظور گزارش رخدادهایی در قالب توییت مورد استفاده قرار می گیرد که جای بحث و تعامل داشته باشد. کسب و کار هایی که کار خود را طبق خواسته مشتریان پیش می برند بهتر است در این شبکه فعالیت داشته باشند تا از بحث هایی که مشتریان و کاربران دارند به منظور داده کاوی و تحلیل کالا های خود بهره جویند. آرمان اصلی این پلتفرم، صرفا نشر دیدگاه ها است و هرچه نظرات جذاب تر باشد، تعداد بازدید و پسندیده شدن پست ها بیشتر می شود. بنابراین افرادی که در حوزه های زیر فعالیت می کنند، توییتر می تواند به آن ها در رسیدن به موفقیت کمک کند.

 • افراد معروف
 • سیاست مدارها
 • بلاگر ها
 • افرادی که تمایل به اینفلوئنسری دارند
 • هنرمندان

اینستاگرام و لینکدین

همان گونه که می دانید اینستاگرام شبکه ای برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم است. بنابراین مشاغلی که این امکان را دارند که خدمات و یا کالاهای خود را در قالب عکس و یا فیلم معرفی کنند، می توانند در این پلتفرم فعالیت کنند. شبکه اجتماعی لینکدین نیز برای حضور تمامی مشاغل مناسب است. زیرا همان گونه که توضیح داده شد این شبکه برای معرفی کسب و کار ها طراحی شده است و نوع آن هیچ تفاوتی ندارد.

تأثیر-شبکه-اجتماعی-بر-سئو

اصول برنامه ریزی برای مدیریت شبکه های اجتماعی

همان طور که می دانید بدون برنامه ریزی نمی توان تصور درستی از چگونگی رسیدن به هدف داشت . علاوه بر آن با برنامه ریزی می توان به اطمینان بیش تری در مورد رسیدن به هدف دست یافت. همچنین امکان ارزیابی عملکرد نیز وجود دارد. در برنامه ریزی و تعیین استراتژی برای مدیریت رسانه های اجتماعی اولین کاری که باید انجام شود، این است که تعیین کنید به چه دلیل می خواهید در این پلتفرم ها حضور پیدا کنید. آیا تنها به دنبال معرفی خدمات خود هستید؟ آیا می خواهید که با مخاطبان خود ارتباط بیش تری داشته باشید؟ آیا به دنبال شناسایی نیاز های مخاطبان خود هستید؟ آیا می خواهید که در مورد خدمات یا کالای خود نظر سنجی انجام دهید؟

با پاسخ دادن به سوالات بالا می توانید به درستی هدف گذاری کنید و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید. همان طور که پیش از این توضیح دادیم شبکه های اجتماعی مختلف و متفاوتی وجود دارند که هر کدام امکاناتی دارند و به شکل متفاوتی می توانید خودتان را در آن ها معرفی کنید. در ابتدا شما باید بتوانید رسانه ی اجتماعی مناسب برای خودتان را انتخاب کنید. بعد از انتخاب کانال مناسب باید مخاطبانتان را شناسایی کنید. به این معنی که تعیین کنید از چه گروه سنی هستند؟ جنسیت آن ها چیست؟ جامعه مخاطبان هدف شما در چه زمان هایی در شبکه انتخابی شما بیش تر فعالیت می کنند؟ علایق شان به چه صورتی است؟ و چه نیاز هایی دارند که به دنبال پاسخ گویی به آن ها هستند؟

مهم ترین نکاتی که در مورد مدیریت رسانه اجتماعی باید در نظر داشته باشید، جذب و پاسخ گویی به نیاز های مخاطبان است. این که شما بدانید و یا کشف کنید که چه محتوا هایی برای مخاطبانتان جذاب است، می تواند کمک شایانی باشد برای اینکه مخاطبان بیش تری را جذب کنید و آن ها را به دنبال کنندگان وفادار خود تبدیل کنید.

پاسخ گویی به نیاز ها نیز به منظور برقراری ارتباط با مخاطبان دارای اهمیت است. به میزانی که بتوانید با محتوایی که در شبکه انتخابی خود منتشر می کنید نیاز های مخاطبان خود را پاسخ دهید، می توانید ارتباط موثرتر و بهتری نیز با آن ها برقرار کنید که در رشد و پیشرفت کسب و کارتان موثر است. برای اینکه بتوانید در مورد بر قراری ارتباط موثر با مخاطبان خود به اطمینان برسید باید مواردی را انجام دهید از جمله:

 • برای پاسخ گویی به درخواست ها و نظراتشان زمان های مشخصی را در نظر بگیرید.
 • با طراحی مسابقه و برگزاری جشنواره هایی آن ها را به تعامل بیش تر با خودتان ترغیب کنید.
 • به دنبال یافتن راه هایی برای ارتباط بیش تر و گفت و گو با مخاطبان خود باشید.
 • سعی کنید که با مخاطبان خود صادقانه برخورد کنید و اطلاعات درستی در مورد خودتان به او بدهید.

تعرفه مدیریت شبکه های اجتماعی

تا کنون با مفهوم مدیریت شبکه های اجتماعی و لزوم آن آشنا شده اید. ما سعی کردیم در این مقاله شما را با انواع شبکه های اجتماعی و اصول ابتدایی مدیریت هر کدام آشنا کنیم. در صورتی که تمایل داشتید که این امر را به گروهی متخصص و با تجربه بسپارید می توانید با ما تماس بگیرید. در گروه لاک پشت متخصصین این امر ابتدا کسب و کار شما را آنالیز می کنند و با شناسایی مخاطبان و تحلیل و بررسی نیاز ها و خواسته هایشان، ابتدا پلتفورم های مناسب برای فعالیت شما را انتخاب کرده و سپس محتوای لازم را بر اساس استراتژی مشخص و برنامه ریزی شده منتشر می کنند.

گروه لاک پشت خدمات خود را در زمینه مدیریت شبکه های اجتماعی در قالب پکیج های مختلفی ارائه می دهد. در ادامه شما می توانید خدماتی که به آن ها نیاز دارید در میان آن ها جست و جو کنید. در تمامی پکیج های ارائه شده توسط ما فرایند پشتیبانی مشتریان به صورت رایگان انجام می شود و به منظور آگاهی مشتریان در روند پروژه پنلی در اختیار آن ها قرار داده خواهد شد. به این وسیله سرعت پاسخ گویی ما نیز افزایش پیدا خواهد کرد و شما می توانید درخواست های خود را در این پنل نیز ثبت کنید.
اولویت اول گروه لاک پشت جلب رضایت شماست. مشتریان ما عضوی از خانواده ی  لاک پشت هستند.

پکیج طلایی

 • بررسی و آنالیز کسب و کار
 • مدیریت محتوای (پست گذاری)
 • تولید محتوای (پکیج A)
 • تولید تقویم محتوایی
 • تولید محتوای متنی + استراتژی هشتک گذاری
 • ادمین اختصاصی
 • گزارش عملکرد (ماهانه)
 • مشاوره تبلیغاتی
 • برند سازی (هویت بصری)
 • تولید پست گیف (موشن)
 • پست های فوتومونتاژ
 • عکاسی از کسب و کار
 • طراحی مسابقه و نظر سنجی
 • گزارش ماهانه ی تاثیر شبکه های اجتماعی بر روی سایت
 • افزایش فالوور

پکیج نقره ای

 • بررسی و آنالیز کسب و کار
 • مدیریت محتوای (پست گذاری)
 • تولید محتوای (پکیج B)
 • تولید تقویم محتوایی
 • تولید محتوای متنی + استراتژی هشتک گذاری
 • ادمین اختصاصی
 • گزارش عملکردی ماهیانه
 • مشاوره تبلیغاتی
 • افزایش فالوور
 • گزارش ماهیانه تاثیر شبکه های اجتماعی بر روی سایت
 • برندی سازی
 • تولید پست گیف (موشن)

پکیج برنزی

 • بررسی و آنالیز کسب و کار
 • مدیریت محتوای (پست گذاری)
 • تولید محتوای (پکیج C)
 • تولید تقویم محتوایی
 • تولید محتوای متنی + استراتژی هشتک گذاری
 • ادمین اختصاصی
 • گزارش عملکرد (ماهانه)
 • مشاوره تبلیغاتی
 • افزایش فالوور

سوالات متداول:

به تمامی فعالیت هایی مانند، تولید و انتشار محتوا، شناسایی مخاطب، پاسخ گویی به مخاطب، آنالیز عملکرد و شناسایی شبکه مناسب و … مدیریت شبکه های اجتماعی گفته می شود.

همان گونه که می دانید برای رشد یک کسب و کار، مشتریان آن نقش زیادی دارند. راه برقراری ارتباط موثر با مشتریان به صورتی که به مشتری وفادار شما تبدیل شوند، حضور در شبکه های اجتماعی است.

قیمت مدیریت شبکه های اجتماعی به موارد زیادی بستگی دارد که با توجه به مواردی که مشتریان بخواهند بر اساس پکیج های مختلف، تعیین می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + دوازده =