لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سئو سایت هتل و اماکن اقامتی

هتل‌ها و مکان‌های اقامتی یکی از کسب‌وکارهایی هستند که حیات آن‌ها در دنیای امروز درگرو داشتن یک وب‌سایت خوب است. وب‌سایتی که بتواند به‌خوبی هتل و امکانات آن ها را معرفی کرده و مخاطبان را ترغیب کند که برای رزرو نوبت یا مراجعه به هتل اقدام کنند. اما داشتن یک وب‌سایت هرچقدر هم که خوب و حرفه‌ای طراحی شده باشد، در صورتی ارزشمند است که برای هتل یا مرکز اقامتی بازدیدهایی را به ارمغان آورد. به عبارت بهتر داشتن وب‌سایتی که در صفحه‌ای غیر از صفحه نخست نتایج جستجو ظاهر می‌شود تقریبا بی‌ارزش است. در چنین مواقعی تنها سئو سایت هتل و اماکن اقامتی است که می‌تواند به دیده شدن وب‌سایت توسط مخاطب و درنتیجه افزایش مراجعان و درآمد هتل نقشی موثر را ایفا کند.

تاثیر سئو سایت هتل و اماکن اقامتی در برندینگ

در دنیای امروز و با توجه به توسعه روش‌های مختلف برای سفر افراد بسیاری ترجیح می‌دهند که در کوچک‌ترین فرصت پیش‌آمده از خانه بیرون زده و تجربه یک سفر لذت‌بخش را به خود هدیه دهند. به همین دلیل تعداد هتل‌ها و اماکن اقامتی روزبه‌روز در حال افزایش بوده و رسیدن به موفقیت در این دنیای پررقابت درگرو صرف هزینه‌های هدفمند است. سئو سایت هتل و مکان‌های اقامتی یکی از اقداماتی است که می‌تواند در ساخت برند به شما بسیار کمک کند. با سرمایه‌گذاری بر روی این کار می‌توانید خود را در میان تمامی نتایج ارگانیک جستجو به مخاطب نمایش داده و درنتیجه نام خود را برای همیشه در ذهن او ثبت کنید. درنتیجه هر زمان که شخصی تصمیم به مسافرت به شهر شما گرفت، نخستین نامی که برای گذراندن یک شب خاطره‌انگیز به ذهنش خطور خواهد کرد نام هتل یا مرکز اقامتی شما است.

چرا سایت هتل خود را بهینه کنیم؟

چرا سایت هتل را بهینه کنیم؟

اینترنت در دنیای امروز به یکی از اصلی‌ترین مراجع در یافتن بهترین هتل‌ها و مراکز اقامتی تبدیل شده است. به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که بتوانید سایت هتل خود را به‌عنوان یک سایت خوب و حرفه‌ای به موتور جستجو معرفی کنید. بهینه‌سازی سایت هتل برای موتور جستجو به شما کمک می‌کند تا در میان نخستین نتایج جستجو برای هر عبارت مربوط ظاهر شوید. بیشتر کاربران تنها به پنج سایت نخستی که گوگل با سایر موتورهای جستجو به آن‌ها پیشنهاد می‌کند، اعتماد می‌کنند. بنابراین رمز رسیدن به موفقیت در فضای آنلاین کسب چنین رتبه‌ای در نزد موتورهای جستجو است. راه‌حل رسیدن به این هدف نیز بسیار ساده است. تنها کافی است سئو سایت هتل و مرکز اقامتی خود را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید.

نمونه کار های سئو گروه لاک پشت

گروه لاک پشت برای سایت های بسیاری از جمله پینیون، راد صنعت روشاک، سپاهان لاستیک، روغن طلایی احیا، دایانو، رجا تاسیس، تارا سپهر، یاوران حج و … خدمات سئو سایت را ارائه داده است. در فیلم روبه رو می توانید جایگاه برخی از کلماتی که در سایت های نامبرده سئو شده اند را ببینید. برخی از آن ها شامل خرید فیش حج اصفهان، فروش لوله و اتصالات، لوله اتصالات ساختمانی، اتصلات کوپلی، اتصالات پرسی، فروش بلبرینگ، فروش بال اسکرو، پکینگ، فروش اورینگ لاستیکی، فریم چراغ تزئینی، فریم پروژکتور، فریم چراغ خیابانی، خرید وایت اسپریت، سامانه بودجه، سامانه سیگما، نوار لاستیکی بلبرینگ KYK و … می باشد که امکان قرارد دادن تمامی این کلمات در اینجا وجود ندارد.

مراحل سئو سایت هتل و اماکن اقامتی

یکی از مهم‌ترین مراحل در سئو سایت هتل و اماکن اقامتی تولید محتوا ارزشمند است. محتوایی که هم بتواند مخاطب را جذب خود کند و هم برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی شده باشد. برای تولید محتوای بهینه‌شده برای موتورهای جستجو نخستین مرحله پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط با موضوع سایت و محتواهای منتشرشده در آن است. به‌عنوان‌مثال در سئو سایت هتل و اماکن اقامتی باید کلماتی که بیشترین درصد جستجو را در این زمینه به خود اختصاص داده‌اند مورداستفاده قرار گیرند. پس از انتخاب کلمات کلیدی باید لینک‌های مفیدی را در درون محتوای سایت قرار داد. با استفاده از این لینک‌ها می‌توان مخاطب را برای بازدید از سایر قسمت‌های سایت تشویق کرده و یا لینک‌های مفیدی را از دیگر سایت‌های مربوط به حوزه کاری به آن‌ها معرفی کرد.

به‌عنوان‌مثال لینک سازی در سئو سایت هتل و اماکن اقامتی می‌تواند به سایت مراکز دیدنی شهر، موزه‌ها یا میراث فرهنگی باشد. همچنین می‌توان از گوگل مپ برای نمایش موقعیت جغرافیایی هتل یا مهم‌ترین مراکز گردشگری، رستوران‌ها و مرکز خریدهای شهر استفاده کرد. در کنار این‌ها می‌توان به دیگر مقاله‌های موجود در سایت پیوند داد و یا اینکه مخاطبان را در انتهای متن با نوشتن یک جمله یا عبارت جذاب تشویق به رفتن به صفحه خرید یا رزرو کرد.

طراحی سایت پیش‌نیاز سئو سایت هتل

مهم‌ترین نکته‌ای که پیش از اقدام برای سئو سایت هتل و اماکن اقامتی باید به آن دقت کنید، طراحی یک سایت خوب است. اگر طراحی سایت هتل خود را به یک تیم متخصص بسپارید، بزرگ‌ترین گام را در رسیدن به اهداف سئو سایت هتل برداشته‌اید. طراحی حرفه ای سایت هتل و اماکن اقامتی باید به‌گونه‌ای انجام شود که مخاطب با ورود به سایت بتواند در یک نگاه دیدی کلی نسبت به هتل یا مرکز اقامتی پیدا کند. این مورد را می‌توان با انتشار عکس‌ها و یا فیلم‌هایی از هتل و اتاق‌ها اجرا کرد. همچنین می‌توان پرسنل هتل را معرفی کرده و خدمات و امکانات آن را عرضه کرد. مهم‌ترین نکته در طراحی سایت هتل داشتن یک چیدمان درست و محتوای ارزشمند است که مخاطب را درنهایت تشویق به فشردن دکمه رزرو کند.

اهداف بهینه سازی سایت

اهداف بهینه سازی سایت هتل و اماکن اقامتی

مهم‌ترین هدفی که شرکت‌های خدمات دهنده در زمینه سئو سایت هتل و مراکز اقامتی دنبال می‌کنند، کسب رتبه بالا در گوگل و سایر موتورهای جستجو است. به عبارت بهتر تمامی منابع و انرژی در این دست از شرکت‌ها صرف این موضوع می‌شود که محتوای سایت را برای موتور جستجو بهینه‌سازی کنند تا سایت به‌عنوان یکی از پنج لینک اول در میان نتایج قرار بگیرد. زمانی که بتوان با استفاده از سئو سایت هتل و مراکز اقامتی به این هدف رسید می‌توان اهداف بزرگ‌تر را هم دنبال کرد. رسیدن به رتبه برتر در موتورهای جستجو باعث افزایش بازدید سایت میشود. درنتیجه این موضوع تعداد درخواست‌ها برای رزرو اتاق یا استفاده از امکانات هتل افزایش یافته و بنابراین میزان درآمد و فروش افزایش پیدا می‌کند.

نکات مهم بهینه سازی وب سایت هتل

نکته‌ای که باید همواره در رعایت اصول سئو سایت هتل و مکان‌های اقامتی به خاطر داشت این است که مخاطب باید در درجه اول اهمیت قرار بگیرد. به عبارت بهتر بهینه‌سازی محتویات سایت برای موتورهای جستجو نباید ما را از هدف اصلی خود که جذب مخاطب است دور کند. استفاده بیش ‌از اندازه از کلمات کلیدی یا لینک‌های داخلی و خارجی باعث می‌شود که محتوای ما تمامی جذابیت خود را برای مخاطب از دست بدهد. درنتیجه حتی اگر سایت شما به‌عنوان اولین لینک در میان نتایج جستجو هم نمایش داده شود اما برای مخاطب جذاب نباشد، مخاطب مدت زیادی در آن باقی نمانده و درنتیجه افزایش فروشی برای شما رقم نخواهد خورد.

نکته مهم دیگر در سئو سایت هتل و مراکز اقامتی این است که باید این کار را به کاردان سپرد. به عبارت بهتر زمانی می‌توانید از سئو سایت خود انتظار افزایش فروش را داشته باشید که برای انجام آن به یک تیم متخصص مراجعه کرده باشید. بنابراین مهم‌ترین گام در افزایش درآمد با سئو انتخاب یک تیم درست و متخصص است. حال که به اهمیت این موضوع واقف شده و درباره تاثیر شگفت‌انگیز سئو بر افزایش درآمد آگاهی کافی پیدا کردید، زمان اقدام است. همین‌الان یک تیم متخصص را پیدا کرده و افسار سئو سایت هتل خود را به او بسپارید.

در این راستا تیم لاک پشت در زمینه طراحی و سئو حرفه ای سایت های شما فعالیت میکند. جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق گذاشتن کامنت با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود. در صورت رضایت از خدمات تیم لاک پشت با دادن امتیاز، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

مراحل ارائه خدمات سئو سایت در لاک پشت

در صورتی که تمایل دارید که از نحوه همکاری با گروه لاک پشت به عنوان بهترین شرکت سئو سایت مطلع شوید نمودار زیر را بررسی کنید.

در صورت انتخاب گروه لاک پشت برای خدمات سئو سایت تان در ابتدا سایت شما آنالیز شده و با استفاده از نتایج به دست آمده لیستی از مواردی که باید بهبود یابند به منظور شکلی گیری بهترین تجربه کاربری تهیه می شود. سپس با توجه به وضعیت رقبا و تحلیل فعالیت آن ها، استراتژی محتوایی مناسب تدوین می شود و کلماتی که جذب ترافیک برای کسب و کار شما در آن ها سودمند است و در گوگل سرچ بالایی دارند استخراج می شود. با طراحی جدول زمانبندی مسیر رسیدن به موفقیت را طی خواهیم کرد. با طراحی UI (رابط کاربری) UX (تجربه کاربری) مناسب برای جذب ترافیک بیش تر و افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری، تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراه شما خواهیم بود.

مراحل-سفارش-خدمات سئو

با به کارگیری از سئو سایت هتل و اماکن اقامتی اولین انتخاب برای مسافران شهر خود باشید.

محاسبه هزینه خدمات سئو  

هزینه و تعرفه سئو از جمله مهم ترین مواردی است که برای مدیران شرکت ها مهم است. نکته حائز اهمیت در مورد تعرفه سئو (seo) وب سایت این است که بهینه سازی سایت، یک کالا نیست که قیمت مشخصی داشته باشد؛ بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت و به صرفه برای شما به حساب می آیند. بنابراین به خدمات سئو وب سایت هتل و اماکن اقامتی به دید یک هزینه نگاه نکنید بلکه سرمایه سایت و شرکت شما برای برند سازی است.

روش های مختلفی برای عقد قرار داد های سئو و محاسبه تعرفه سئو سایت هتل وجود دارد از جمله ساعتی، پروژه ای، ماهیانه، عبارت کلیدی و تصاعدی که بسته به سایت و فعالیت شما روش مناسب را انتخاب می کنیم. در صورتی که تمایل داشتید که در مورد این روش ها و تعرفه هر کدام اطلاعات بیش تری کسب کنید به صفحه تعرفه سئو مراجعه کنید.

سفارش سئو (seo) سایت هتل

تماس با لاک پشت

در صورتی که تمایل داشتید که گروه لاک پشت برای پروژه های سئو سایت خود همکاری داشته باشید و یا در این زمینه به مشاوره نیاز داشتید می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

همیشه به هنگام شروع هر کاری علامت سوال های زیادی در ذهن هر انسانی نقش می بندد که یافتن پاسخ آن ها در بیرون آمدن از سردرگمی می تواند کمک کننده باشد.
مدیران شرکت های موفق پیش از تصمیم گیری حتما به خوبی در مورد کاری که قصد شروع آن را دارند به طور کامل تحقیق می کنند. 
برحسب تجربه برخی از سوالاتی که به طور رایج برای اکثر مدیران به هنگام سفارش سئو سایت هتل و اماکن اقامتی، به وجود آمده است را در این قسمت برای شما قرار داده ایم.

افزایش درآمد با استفاده از سئو یک فرایند زمان‌بر است. اگر رسیدن به نتیجه در زمان کوتاه مدنظر شما است بهتر است هزینه خود را صرف تبلیغات کنید. اما سرمایه‌گذاری بر روی سئو می‌تواند شما را آهسته و پیوسته به مقصد رسانده و یک نتیجه ماندگار را برایتان به ارمغان آورد.

قوانین سئو و رتبه‌بندی گوگل به‌طور مداوم در حال تغییر هستند. درنتیجه ممکن است اقدامی که امروز شما را به نتیجه می‌رساند برای فردا تاثیرگذار نباشد. بنابراین هیچ‌کسی نمی‌تواند به شما تضمین دهد که با استفاده از این سری اقدامات به نتیجه خواهید رسید. در بهترین حالت شرکت‌ها نتیجه را برای شما تخمین زده و راه پیش رو را برایتان روشن خواهند کرد.

سئو سایت یک فرایند کم‌هزینه‌تر نسبت به تبلیغات است. با استفاده از تبلیغات در گوگل تا زمانی که پول پرداخت کنید، می‌توانید لینک اول باقی بمانید. اما نتیجه این کار موقتی است. از سوی دیگر مخاطبانی که با استفاده از سئو برای سایت شما به وجود می‌آیند، افرادی هستند که دقیقا به دنبال چیزی هستند که شما ارائه می‌دهید. درنتیجه امکان تبدیل شدن آن‌ها به مشتری‌های وفادار بیشتر خواهد بود.

هزینه های سئو سایت به قسمت‌های مختلفی که در سایت وجود دارند مثل: تولید محتوا، خدمات پشتیبانی و فنی، تحلیل و ارزیابی نتایج تیمی که برای دریافت خدمات سئو سایت هتل به آن مراجعه می‌کنید بستگی دارد.

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

2.5/5 - (2 امتیاز)