لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

0 تا 100 سئو سایت شرکتی

قوانین سئو، قوانین حاکم بر فضای اینترنت است. نادیده گرفتن آنها باعث می شود که سایت شرکت شما در فضای اینترنت دیده نشده و همه زحماتی که برای طراحی سایت کشیده اید هدر برود. اهمیت دیده شدن در این فضا برای سایت های شرکتی از طریق سئو سایت شرکتی میسر می شود. چرا که اینگونه سایت ها با هدف دیده شدن برند شما و جذب مشتری طراحی می شوند. بنابراین تا زمانی که مشتریان نتوانند سایت شما را در صفحه ابتدایی گوگل مشاهده کنند، نمیتوان آن را مفید دانست. استفاده درست از قوانین سئو در سئو سایت شرکتی به شما کمک میکند که در بین نتایج موتورهای جستجو رتبه گرفته و به صفحه اول نتایج جست‌وجو راه پیدا کنید.

سئو سایت شرکتی چه اهمیتی دارد؟

اهمیت سئو سایت شرکتی

سایت شرکت شما نماینده برند شما در جهان اینترنت است. شما از طریق سئو سایت شرکتی خود می توانید مستقیما با مشتریان ارتباط برقرار کرده و محصولات خود را بدون واسطه بفروشید. بنابراین لازم است که خیلی زود با روش های صحیح، رتبه سایت را بالا برده و خود را به کاربران اینترنت معرفی کنید. شاید این اصطلاح را شنیده باشید که بهترین مکان برای مخفی کردن اطلاعات سایت خود صفحه دوم گوگل است. این موضوع نشان میدهد که درصد بسیار کمی از کاربران برای یافتن پاسخ سوال خود وارد صفحه دوم گوگل می شوند. ضمن اینکه حدود 80% از کاربران تنها به باز کردن پنج لینک اول اکتفا کرده و سایر نتایج را بررسی نمیکنند. بنابراین باید با استفاده صحیح از سئو سایت شرکتی به رتبه یک گوگل تبدیل شوید.

یکی از راه های به صرفه برای طراحی و راه اندازی وب سایت، طراحی وب‌سایت وردپرسی است. وردپرس یک سایت‌ساز قدرتمند است که خیلی از سایت‌های بزرگ از آن استفاده کرده‌اند. با طراحی سایت وردپرسی برای شرکت خود می‌توانید هزینه خود را کاهش دهید و با سئو سایت شرکتی خود موجب برندسازی و فروش بیشتر شرکت خود شوید. وجود افزونه‌ها و قالب‌های متعدد برای اضافه کردن امکانات بیشتر که روزانه در حال به روز‌رسانی و بهتر شدن فعالیت‌های خود هستند و همچنین وجود افراد متخصص زیاد در این حوزه باعث شده است که بسیاری از کارفرماها به استفاده از cms wordpress علاقه نشان دهند.اگر از وردپرس برای طراحی سایت خود استفاده کرده باشید. می‌توانید با استفاده از خدمات سئو سایت وردپرسی مسیر روشن‌تری را برای سئو سایت خود ترسیم کنید. البته که بعضی بر این باورند که سئو سایت وردپرسی آسان‌تر و کم هزینه‌تر است که این باور کاملا اشتباه است.

سئوسایت شرکتی،بهترین روش بازاریابی آنلاین برای شرکت ها

سئو بهترین روش بازاریابی

بازار اینترنت بازاری وسوسه‌ انگیز و پردرآمد برای شرکت‌ها است. این بازار فرصتی مناسب برای برندسازی و افزایش فروش است. به ‌شرط آن‌که سئو سایت شرکتی یا هر نوع دیگر سئو، قوی و تخصصی بوده و به ‌درستی به کار گرفته شده باشد. استفاده از کلمات کلیدی مناسب، لینک‌دهی صحیح به صفحات مختلف سایت و تبلیغ سایت به شیوه درست از جمله مواردی است که میتواند به بهبود سئو سایت شما کمک کند. در نظر گرفتن این موارد باعث خدمات افزایش سرعت سایت شرکتی شده و در نهایت میان نتایج اول گوگل ظاهر می‌شود. در نتیجه بهترین شرکت سئو همان چیزی است که برند شما برای مطرح شدن در فضای جهانی اینترنت به آن احتیاج دارد.

تاثیر بهینه سازی سایت شرکتی بر فروش و برندسازی

سئو سایت شرکتی اولین مرحله برای برندسازی در فضای کسب‌وکار است. حتما زمانی که به فکر سئو سایت خود افتاده اید، صاحب یک سایت شرکتی هستید و به دنبال شیوه ای میگردید که بتوانید برند خود را به کاربران معرفی کرده و برای خود مشتری جذب کنید. توجه به بهینه سازی سایت شرکتی عاملی است که میتواند شما را در میان رقبا بالا کشیده و به جایگاه اول گوگل برساند. رعایت این قوانین به خزنده های موتورهای جستجو اجازه میدهد که به نقاط پنهان سایت شما نفوذ کرده و از مطالب آن آگاه شوند. همچنین توجه به تجربه کاربری یا User Experience در سایت میتواند باعث بهبود رتبه سایت، برندسازی و درنهایت افزایش درآمد شود. در هر کدام از شهرهای ایران که هستید می توانید به راحتی و از طریق یک کلیک گروه بهینه سازی سایت خود را پیدا کنید گروه لاک پشت ارائه دهنده خدمات سئو در اصفهان، تهران و دیگر شهرهای بزرگ ایران می‌باشد.

نمونه کار‌های سئو سایت شرکتی، صنعتی و…

لاک پشت تنها یک شرکت سئو نیست بلکه در زمینه برندسازی و مدیریت برند در کنار مجموعه های زیادی فعالیت کرده است. اگر برای همکاری با ما هنوز هم مردد هستید کافیست به صفحه نمونه کارهای سئو ما در منو سایت مراجعه کنید.

سئو سایت شرکتی چه مزیتی دارد؟

مزیت سئو سایت شرکتی

توجه کنید که نتایج سئو سایت شرکتی در دراز مدت ظاهر می‌شود. بنابراین زمانی که به شرکت متخصص سئو برای بهبود سایت خود مراجعه کردید، نباید انتظار داشته باشید که در مدتی کوتاه در نتایج اولیه گوگل ظاهر شوید. چرا که این انتظار موجب می‌شود که شما و همکاران شما به دنبال شرکت یا افرادی باشند که با تضمین سئو کار می‌کنند و یا این که با روش‌هایی مانند سئو کلاه سیاه شما را در مدت کوتاه در نتایج گوگل می‌آورند. اما این جایگاه‌ها ثابت نیست و بعد از گذشت زمان متوجه می‌شوید که تمام هزینه خود را دور ریخته‌اید.

 تخصص و تجربه تیم سئو می‌تواند روند افزایش رتبه شما را بهبود بخشد. اما این به این معنا نیست که شما در زمانی کوتاه به رتبه یک گوگل تبدیل می‌شوید. نکته مهم اینجاست که اگرچه نتایج این کار در مدتی طولانی ظاهر می‌شوند اما ماندگار خواهند بود. زمانی که شما به رتبه یک گوگل تبدیل شوید، می‌توانید با کمی هوشمندی این جایگاه را برای مدتی طولانی حفظ کنید. تعدادی از مهم ترین مزیت‌ها و دلایلی که توصیه می‌شود که از خدمات سئو سایت شرکتی استفاده کنید؛ شامل موارد زیر می‌شود.

  • افزایش رتبه در میان سایت‌های رقیب و راه‌یابی به نتایج اولیه گوگل
  • بهبود تجربه کاربری و افزایش زمان حضور کاربر در سایت
  • افزایش تعداد مخاطبان و مشتریان
  • افزایش فروش و درآمد
  • برندسازی در فضای اینترنت
  • افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری

طراحی سایت برای سئو سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی نقطه شروع بازاریابی و فروش آنلاین است ولی تنها با استفاده از سئو می‌توان باعث رشد و ارتقا سایت شرکتی شد. برخی افراد فکر می‌کنند که فرایند بهینه سازی سایت برای موتور‌های جست‌و‌جو بعد از طراحی سایت آغاز می‌شود. اما باید بدانید که یکی از مهم ترین قسمت‌های سئو که همان سئو تکنیکال است در حین طراحی سایت شرکتی و کد نویسی آن باید انجام شود. به این معنی که به صورتی باید یک وب‌سایت طراحی و کد‌نویسی شود که بررسی مفاهیم و ماهیت سایت برای موتور‌های جست و جو مانند گوگل آسان باشد. گروه لاک پشت بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان با نمونه‌کار‌های موفق در زمینه طراحی وب‌سایت‌های شرکتی است.

چرا بهینه سازی سایت شرکتی خود را به لاک پشت بسپاریم؟

مهم‌ترین عامل در سئو سایت شرکتی تخصص شرکت ارائه دهنده خدمات سئو در این زمینه است. چنین شرکتی می‌داند که چگونه باید کلمات کلیدی مناسب برای جذب ترافیک را انتخاب کند و با استراتژی مناسب به بهبود رتبه کمک کند. همچنین با خدمات تولید محتوا در اصفهان مناسب زمان حضور کاربر در سایت را افزایش می‌دهد. شرکت لاک پشت یک شرکت تخصصی در زمینه طراحی سایت و خدمات سئو است که قدم ‌به‌ قدم مسیر رتبه یک شدن را برای شما هموار می‌سازد.

حتما تاکنون متوجه شده اید که سئو سایت شرکتی چه تاثیری می‌تواند در شناخته شدن برند شما در سطح کشور و حتی دنیا داشته‌ باشد. مطمئن باشید هزینه ای که امروز برای این موضوع خرج میکنید، زیربنای افزایش سرمایه شما در آینده خواهد بود. تنها کافی است بدون فوت وقت سئو سایت خود را به شرکتی متخصص سپرده و روز به ‌روز شاهد ترقی سایت خود در نتایج گوگل باشید. در صورت داشتن سوالاتی از گروه لاک پشت می‌توانید با گذاشتن کامنت با ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود. در صورت رضایت از خدمات تیم لاک پشت با دادن امتیاز، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

چرا سئو سایت شرکتی خود را به لاک پشت بسپاریم؟

مراحل انجام پروژه

در صورتی که تمایل دارید از نحوه همکاری با گروه لاک پشت به عنوان بهترین شرکت سئو سایت مطلع شوید؛ نمودار زیر را بررسی کنید.

مراحل-سفارش-خدمات سئو

لاک پشت برای ارائه خدمات سئو سایت شرکتی به شما، در ابتدا سایت شما را آنالیز کرده و با استفاده از نتایج به دست آمده لیستی از مواردی که باید بهبود یابند به منظور شکل گیری بهترین تجربه کاربری تهیه خواهد کرد. سپس با توجه به وضعیت رقبا و تحلیل فعالیت آنها، استراتژی محتوایی مناسب تدوین شده و کلماتی که جذب ترافیک برای کسب و کار شما در آن‌ها سودمند است و در گوگل سرچ بالایی دارند استخراج می‌شود. با طراحی جدول زمانبندی مسیر رسیدن به موفقیت را طی خواهیم‌کرد. با طراحی UI (رابط کاربری) UX (تجربه کاربری) مناسب برای جذب ترافیک بیش تر و افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری، تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراه شما خواهیم‌بود.

با خدمات SEO سایت شرکتی، نام و آوازه خود را جهانی کنید و در دنیا برندی جاودانه شوید .

قیمت سئو سایت شرکتی

هزینه و تعرفه بهینه سازی سایت شرکتی از جمله مهم ترین مواردی است که برای مدیران شرکت‌ها مهم است. نکته حائز اهمیت در مورد تعرفه این است که سئو، یک کالا نیست که قیمت واحدی داشته باشد؛ بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت و به صرفه برای شما به حساب می‌آید. بنابراین به خدمات بهینه سازی وب‌سایت شرکتی به دید یک هزینه نگاه نکنید بلکه به دید سرمایه سایت و شرکت شما برای برند سازی به آن بنگرید.

روش‌های مختلفی برای عقد قرار‌داد‌های سئو و محاسبه تعرفه سئو سایت شرکتی وجود دارد از جمله ساعتی، پروژه ای، ماهیانه، عبارت کلیدی و تصاعدی که بسته به سایت و فعالیت شما روش مناسب رو انتخاب می کنیم. در صورتی که تمایل داشتید که در مورد این روش‌ها و تعرفه هر کدام اطلاعات بیش تری کسب کنید به صفحه تعرفه سئو سایت 1400 مراجعه کنید.‌

هزینه سئو سایت شرکتی چقدر است؟

ثبت سفارش

تماس با لاک پشت

برای همکاری با لاک پشت به عنوان یک شرکت حرفه ای ارائه دهنده خدمات بهینه سازی سایت شرکتی برای موتور‌های جست و جو با ارسال این فرم با شما تماس گرفته خواهد شد.

سوالات متداول

همیشه به هنگام شروع هر کاری علامت سوال های زیادی در ذهن هر انسانی نقش می بندد که یافتن پاسخ آن‌ها در بیرون آمدن از سردرگمی می تواند کمک کننده باشد. مدیران شرکت‌های موفق پیش از تصمیم گیری حتما به خوبی در مورد کاری که قصد شروع آن را دارند به طور کامل تحقیق می کنند. برحسب تجربه برخی از سوالاتی که به طور رایج برای اکثر مدیران به هنگام سفارش سئو سایت شرکتی، به وجود آمده است را در این قسمت برای شما قرار داده ایم.

خیر. هیچ شرکتی در هیچ کجای دنیا نمی‌تواند تضمین کند که کارهای انجام‌شده برای سئو می‌تواند جایگاه سایت شما را رتبه مشخصی قرار دهد . چراکه بهبود رتبه و افزایش بازدید سایت در موتورهای جست‌وجو به عوامل مختلفی وابسته است. کار درست تخمین نتایج و بررسی مداوم آن‌ها برای اطمینان از حرکت در مسیر درست است.

به‌طور دقیق نمی‌توان این زمان را تعیین کرد. اما بدون شک این زمان طولانی خواهد بود. باید کمی صبور باشید و منتظر رشد این دانه کوچک بمانید.

بسته به شرکت ارائه‌دهنده و میزان مهارت آن شرکت، نوع خدمات، نوع قرار داد، این هزینه متفاوت خواهد بود.

وظیفه تشخیص این مورد بر عهده شرکت تخصصی سئو است. این شرکت بسته به نوع سایت و خدمات شما مناسب‌ترین فاکتورهای سئو را در سایت شما پیدا می‌کند.

سوالات متداول سئو در تهران
4.9/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 5 =