لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
خدمات سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان توسط گروه لاک پشت

خدمات سئو سایت در اصفهان

خدمات سئو در اصفهان از جمله خدمات پربازده با بازگشت سرمایه بالا است. لاک پشت در زمینه سئو سایت در اصفهان با تجربه و نمونه کار‌های حرفه‌ای فعالیت دارد. در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا درخواست پروپوزال سئو سایت با ما تماس بگیرید و یا برای دریافت اطلاعات در مورد قیمت و نمونه کار ها با ما تماس بگیرید.

خدمات سئو در اصفهان گروه لاک پشت

ارائه خدمات سئو داخلی در اصفهان

سئو داخلی در اصفهان

خدمات سئو همیشه از داخل وب سایت آغاز می‌شود که می‌تواند تاثیر به سزایی بر روی افزایش رتبه شما داشته باشد. به همین دلیل است که سئو داخلی یکی از بهترین کارهایی است که می‌تواند رتبه‌های برتر را از آن شما کند.
ارائه خدمات سئو خارجی در اصفهان

سئو خارجی در اصفهان

استفاده از ترفند‌های سئو خارجی سایت یا Off Page Seo در کنار بهینه سازی داخلی سایت باعث می‌شود که اعتبار صفحات شما تا حد زیادی افزایش پیدا کرده و راحت‌تر بتوانید به رتبه‌های برتر دست پیدا کنید. 
ارائه خدمات سئو محلی یا لوکال سئو در اصفهان

لوکال سئو در اصفهان

گوگل زمانی که فردی در اصفهان به دنبال یافتن شرکت سئو در اصفهان باشد؛نزدیک‌ترین نتیجه مد نظر او را در مپ نمایش می دهد. به این فرایند سئو محلی یا لوکال سئو گفته می‌شود.

ارائه خدمات سئو تکنیکال در اصفهان

سئو تکنیکال در اصفهان

ارائه خدمات سئو تکنیکال سایت در اصفهان یکی از قسمت‌های پراهمیت در سئو سایت است که باعث افزایش تجربه کاربری و در نتیجه رضایت کاربر از سایت شما می‌شود.
ارائه خدمات آنالیز سئو سایت در اصفهان

آنالیز سئو در اصفهان

اولین مرحله قبل از عقد قرارداد سئو سایت، آنالیز سایت است. در این قسمت اقدامات انجام شده بر روی سایت شما و اقدامات لازم برای انجام مشخص می‌شود.
ارائه خدمات پشتیبانی سئو سایت در اصفهان

مشاوره سئو در اصفهان

یکی از خدمات لاک پشت مشاوره سئو در اصفهان می‌باشد. برای مشاوره تخصصی در زمینه طراحی سایت و سئو خود با ما تماس بگیرید تا متخصصان ما شما را راهنمایی فرمایند.

نمونه کار های سئو در اصفهان لاک پشت

بررسی و تحلیل نمونه کار‌های سئو برای انتخاب و تعیین کیفیت خدمات از اهمیت بالایی برخوردار است. شما متقاضیان خدمات بهینه سازی سایت در اصفهان می‌توانید با بررسی این نمونه کار‌ها به شرکت‌های مورد تایید خود رتبه بدهید و با بررسی میزان رضایت مشتریان، اثر بخشی، جایگاه کلمات تصمیم به همکاری با یکی از این شرکت‌ها بگیرید.

برای مشاهده و بررسی عبارات کلیدی هر یک از سایت‌های زیر می‌توانیدبه صفحه نمونه کار لاک پشت مراجعه کنید و یا با همکاران ما  تماس بگیرید.

دایانو | پروژه طراحی سایت و سئو

دایانو

طراحی و سئو سایت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

جهاد دانشگاهی

رجا تاسیس | پروژه طراحی سایت و سئو و لوگو

رجا تاسیس

ایران ریفاینینگ | طراحی سایت و سئو سایت با گروه لاک پشت

ایران ریفاینیگ

انجینیک | پروژه سئو طراحی سایت و لوگو

انجینیک

پینیون | پروژه سئو و طراحی سایت

گروه پینیون

مراحل سئو سایت توسط لاک پشت

مراحل انجام پروژه سئو در آژانس ایده لاک پشت

مرحله اول:

در مرحله اول ارائه خدمات سئو در اصفهان گروه لاک پشت، همکاران ما برای شما فرم سفارشی ارسال خواهند کرد. با تکمیل و ارسال آن، متخصصان ما با کمک موارد تکمیلی شما سایت و کسب و کار شما را تحلیل کرده و در اسرع وقت پروپوزال و پیش فاکتوری ارسال خواهند کرد.

مرحله دوم:

در مرحله دوم بعد از تایید پروپوزال از سمت کارفرما و عقد قرارداد، متخصصین سئو ما STP(Segmentation بخش بندی  | Targeting اهداف | جایگاه positioning) کسب و کار شما را مورد بررسی قرار خواهند داد. با توجه به STP کسب و کار شما اقدام به تحقیق عبارات کلیدی شما خواهند کرد و تمامی کلمات کلیدی که منجر به فروش و رساندن شما به اهداف مجموعه خواهد شد را استخراج خواهند کرد.

مرحله سوم:

مرحله سوم سئو سایت لاک پشت در اصفهان یکی از مهم‌ترین مراحل است. زیرا که در این مرحله قرار است که استراتژی سایت شما از صفر تا صد مشخص شود. این مرحله به این دلیل مهم است که کل پروژه بر اساس آن تعیین و اجرا خواهد شد. حتی زمان پیاده سازی هر گام از پروژه در این گام تعیین خواهد شد.

مرحله چهارم:

با توجه به مرحله سوم طبق برنامه زمانبندی شده اقدام به پیاده سازی استراتژی سئو خواهد شد. این مرحله یکی از طولانی‌ترین مراحل می‌باشد که در آن تولید محتوا، طراحی لندینگ پیج‌ها، تولید تصاویر و… اتفاق خواهد افتاد.

مرحله پنجم:

در مرحله پنجم از مراحل سئو گروه لاک پشت بعد از پیاده سازی استراتژی سئو سایت اقدام به لینک سازی داخلی و توسعه ارتباط بین صفحات، تولید محتوا جهت بازاریابی محتوا خواهیم کرد. در ادامه بعد از تشخیص آمادگی سایت اقدام به ساخت بک لینک و معرفی سایت خواهیم کرد.

مرحله ششم:

به طور مداوم در مدت زمان انجام پروژه سئو تکرار خواهد شد، بررسی مداوم و اصلاح استراتژی سئو با توجه به فیدبک‌هایی است که در طول انجام پروژه سئو خواهیم گرفت.

مرحله آخر:

در این مرحله جهت اطلاع کارفرما از وضعیت سایت با توجه به قرارداد مواردی از قبیل: میزان افزایش ورودی سایت، لینک سازی داخلی، تولید محتوای مقالات که همه با عنوان KPI(معیار‌های موفقیت پروژه) در قرارداد تعیین شده‌اند به کارفرما در قالب گزارش اعلام خواهد شد.

قیمت خدمات سئو در اصفهان

اینکه هزینه سئو کردن سایتم در اصفهان چقدر است؟ بستگی به موضوع‌های مختلفی دارد. روش‌های محاسبه تعرفه SEO شامل: ساعتی، پروژه‌ای، ماهیانه، عبارت کلیدی است. موارد مهمی که در تعیین قیمت SEO اصفهان موثر است شامل: میزان سختی کلمات کلیدی، وضعیت فعلی سایت، ترافیک کلمات و… . جهت اطلاعات بیشتر با متخصصان سئو اصفهان گروه لاک پشت تماس بگیرید.

پکیج برنزی

 • حل مشکلات سئو داخلی و تکنیکال
 • سئو 10 تا 25 کلمه کلیدی
 • تولید 2000 کلمه محتوای محصولات
 • انتشار2-4 مقاله در ماه
 • ساخت 10 تا 15 صفحه جدید
 • انتشار 2 رپورتاژ آگهی

6 تا 9 میلیون تومان در ماه

پکیج نقره ای

 • حل مشکلات سئو داخلی و تکنیکال
 • سئو 25 تا 50 کلمه کلیدی
 • تولید 6000 کلمه محتوای محصولات
 • انتشار 4-8 مقاله در ماه
 • ساخت 15 تا 30 صفحه جدید
 • انتشار 6 رپورتاژ آگهی

9 تا 15 میلیون تومان در ماه

پکیج طلایی

 • حل مشکلات سئو داخلی و تکنیکال
 • سئو 50+ کلمه کلیدی
 • تولید 10000 کلمه محتوای محصولات
 • انتشار بیش از 8 مقاله در ماه
 • بر اساس استراتژی سئو
 • بسته به نیاز پروژه15+

15+ میلیون تومان در ماه

سوالات متداول کارفرمایان

هزینه سئو سایت در اصفهان بسته به ترافیک کلمات کلیدی، تعداد کلمات و لندینگ‌های شما قابل تغییر می باشد. پس تا قبل از تحلیل کلمات کلیدی و آنالیز رقبا اعلام قیمت کاملا غلط و اشتباه است. شما می‌توانید در صفحه تعرفه سئو لاک پشت حدود قیمت پروژه خود را متوجه شوید.

هر شرکتی بر اساس فعالیت هایی که بر روی پروژه انجام می دهد قیمتی اعلام می کند. با در نظر داشتن حدود قیمت می توانید شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنید. شاید شنیده باشید”هیچ ارزانی بی حکمت نیست” باید بدانید که خدمات سئو بسیار هزینه بر است و در صورت مواجه شدن با قیمت های بسیار پایین و یا حتی بسیار بالاتر از حدود قیمت، لازم است تحقیقات لازمه رو انجام دهید. به طور کلی قیمت سئو بر اساس ملاک هایی است مانند تجربه و قدمت شرکت سئوکار، میزان اقدامات شرکت و… 

بهترین شرکت یا شخص سئو کار در ابتدا باید شنونده خوبی باشد تا با استفاده از این اطلاعات درک درستی از بیزینس پلن شما به دست آورد. در نهایت بعد از درک صحیح از این موضوع اقدام به تکمیل پروپوزال و پیش فاکتور نماید و در نهایت بعد از تایید شما قراردادی تنظیم نماید که در آن KPI های لازمه را مشخص کند. پس به طور کلی ویژگی های بهترین شرکت سئو شامل: خوش قولی، تجربه، نمونه کار حرفه ای، تخصص، منظم، مطلع از فضای کسب و کار و تحلیل گر بازار و…

پاسخ به این سوال قطعی نخواهد بود و به مواردی همچون : سابقه سایت، جایگاه فعلی، میزان ترافیک کلمات، میزان فعالیت رقبا و… بستگی دارد. اما طبق تجربه حداقل زمان ماه برای این امر نیاز است. 

شما باید همه چیز را درباره اهداف تجاری خود و مشتریانی که قرار است با آن‌ها ارتباط برقرار کنید؛ به شرکت سئو اعلام کنید. به علاوه باید اهداف و ارزش‌های خود را مشخص کنید تا شرکت سئو بتواند در رسیدن به آن‌ها به شما کمک کند. پاسخ سوالات زیر به شرکت سئو کمک خواهد کرد:

 • محصولات شما چیست؟
 • مزیت رقابتی محصول شما چیست؟
 • بهترین محصول شما کدام است؟
 • پر سود ترین محصول یا خدمات شما چیست؟
 • مشتریان شما چه کسانی هستند؟
 • بودجه مارکتینگ شما چقدر است؟
 • در چه زمینه هایی فعالیت داشتید؟
 •  

قطعا برای استفاده از خدمات سئو سایت در اصفهان به یک وبسایت نیاز دارید. وبسایتی که بر اساس اصول سئو کدنویسی شده باشد. همچنین در صورت داشتن سایت، دامنه و زمینه فعالیت خود را به ما اطلاع دهید. ما ظرف مدت 5 روز تمامی عبارات کلیدی مهم و کاربردی را برای شما مشخص میکنیم و با اعلام استراتژی و نحوه فعالیت خود تصمیم گیری را به شما می سپاریم.

قرارداد سئو به مدت 12 ماه خواهد بود. مبلغ قسط پروژه سئو حداکثر به 12 قسط تقسیم خواهد شد. 

شما قبل از بستن قرارداد از برنامه ی کامل شرکت لاک پشت مطلع خواهید شد. لاک پشت در سامانه تسکولو تمامی موارد ماهیانه را تعریف می کند و شما کارفرمایان گرامی از این طریق می توانید پروژه خود را رصد کنید.

در این مورد شرکت سئو نباید تضمین بدهد اما از طرفی کارفرما هزینه می کند و برای این هزینه تضمین بازگشت سرمایه می خواهد؟ خب حالا چه کنیم؟ باید بدانید که شرکت سئو برای ضمانت کارفرما تنها باید اهداف پروژه یا همان KPI مشخص کند.

خیر.

لاک پشت به هیچ وجه برای همزمان دو مجموعه با اهداف برابر سئو نمی کند. دلیل ما برای این موضوع این است که از لحاظ شرعی و اخلاقی درست نیست. مگر کسب و کار های لوکال برای مثال شرکتی در تهران برای فروش محصول X کار میکند و شرکتی دیگر فقط در اصفهان محصول X را می فروشد در این صورت با هماهنگی از مشتری اول پروژه جدید قبول خواهد شد.

باید بگویم که با توجه به رشد اینترنت در زندگی تک به تک افراد بیش از 95% مشاغل با سئو به فروش چند برابری خواهند رسید و در نتیجه سئو برای آن ها مفید است. 

وقتی شرکتی حرف از زمان بر بودن سئو سایت می زند قطعا به روش کلاه سفید عمل خواهد کرد. آژانس ایده لاک پشت نیز به روش سئو کلاه سفید با کمک سئو خاکستری سایت شما را سئو خواهد کرد.

4.7/5 - (12 امتیاز)

‫104 نظر

 • محمود عظیم زاده گفت:

  ممنون از جوابی که دادید. من همین کار رو کردم مشکل حل شد

 • رادین نادری گفت:

  سلام میخواستم بدونم منظور از پروپوزال سئو چیه که نوشتید؟

  • لاک پشت گفت:

   سلام دوست عزیز
   منظوراز پروپوزال ارائه مسیر راه پروژه تا به اتمام وفازبندی آن است برای مطالعه بیشتر می‌تونید به صفحه “پروپوزال سئو” مراجعه فرمایید.

 • صدری گفت:

  سلام
  یه سوال دارم اینکه قیمت خدمات سئو در اصفهان چه طور تعیین میشه . من به عنوان کارفرما چه طور باید بفهمم که در آخر پروژه هزینه های پرداختیم با سایتی که تحویل میگیرم متناسب هست؟

  • لاک پشت گفت:

   سلام و عرض ادب و احترام
   هزینه سئو سایت شما با توجه به ترافیک کلمات کلیدی شما محاسبه می شود. هرچه ترافیک کلمات بالاتر باشند به همین هزینه شما تغییر خواهد کرد. شما برای اطلاع از قیمت باید با شرکت های سئو اصفهانی مذاکره کنید و از آنها پروپوزال دریافت کنید تکرار میکنم پروپوزال نه صرفا پیش فاکتور!! و سپس با توجه به میزان فعالیت اقدامات اعلامی شرکتی که کار بیشتر با قیمت معقولانه تر و به صرفه تر اعلام کرده را با توجه به موفقیت نمونه کار ها و رضایت ان ها انتخاب کنید.
   با تشکر
   لاک پشت

 • جمال مهره کش گفت:

  سلام وقت بخیر.
  من میخوام صفحات سایتم فقط در منطقه ای که هستم سئو بشه. آیا انجام لوکال سئو به تنهایی کافیه؟ برای سئو سایت در اصفهان چه اقدامات دیگه ای ضروریه؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   بستگی به نوع کلمه و محصول شما دار.
   با توجه به اینکه ما در سایت لاک پشت فرمی به جهت نیازسنجی پروژه شما تهیه و آماده کردیم لطفا فرم را پر بفرمایید.
   برای پر کردن فرم سفارش سئو سایت در اصفهان اینجا کلیک کنید.

 • نازگل امیرحاجیلو گفت:

  سلام هزینه مشاوره سئو در اصفهانتون چقدر هست؟

  • لاک پشت گفت:

   سلام وقت بخیر
   لطفا با ما تماس بگیرید تا نیازسنجی بشه.
   با تشکر
   لاک پشت

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شش − 5 =