لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
سفارش طراحی سایت در اصفهان

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی، پزشکی و شرکتی در اصفهان

با استفاده از طراحی سایت فروشگاهی، پزشکی و شرکتی در اصفهان، خیلی سریع می‌توانید مسیر ورود به عرصه دیجیتال را طی کرده و مشتریانی از سر تا سر ایران برای خودتان جذب کنید. اما نکته مهم اینجا است که برای رسیدن به این هدف باید انتخاب مناسبی در شرکت طراح سایت در اصفهان خود داشته باشید.  ما در آژانس خلاقیت لاک پشت، تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا با طراحی و توسعه حرفه ای و به صرفه سایت در شهر اصفهان، شما را به یک نقطه درخشان در کسب و کارتان تبدیل کنیم.

اهمیت طراحی سایت در اصفهان در رشد کسب و کار در سال 1403

در دنیای امروز، هر کسی که در فضای اینترنت حضور نداشته و از آن به عنوان راهی برای ارتباط با مخاطب خود استفاده نکند، نمی‌تواند در کسب و کارش موفق شود. به همین دلیل است که طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی یا پزشکی در اصفهان اهمیت ویژه ای دارد و می‌تواند تاثیر زیادی بر رشد کسب و کار شما بگذارد. شاید با خودتان فکر کنید که با وجود شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام، چه نیازی به صرف هزینه برای سایت است؟ باید بدانید که این شبکه‌های اجتماعی متعلق به شما نیستند؛ در نتیجه مجبور هستید که بر اساس قوانین آن‌ها عمل کنید. از سوی دیگر هر لحظه، خطر پاک شدن پیج یا از دسترس خارج شدن آن شما را تهدید نمی‌کند و ناچار هستید که همه چیز را از صفر شروع کنید.

اهمیت طراحی سایت اصفهان در رشد کسب و کار | آژانس لاک پشت

این در حالی است که با طراحی سایت در اصفهان یک فضای شخصی در اختیار شما قرار می‌گیرد که قوانین آن را خودتان تعیین می‌کند و انتخاب نحوه ارائه موضوعات و محصولات بر عهده شما است. از سوی دیگر احتمال از دسترس خارج شدن سایت، اصلا وجود ندارد و فلیترینگ اینترنت، اثرات کمتری بر روی آن خواهد داشت. همچنین امروزه بیشتر مشتریان به سراغ کسب و کارهایی می‌روند که سایت دارند؛ زیرا داشتن سایت نشاندهنده اعتبار شما است و راحتتر اعتماد مشتری را به خود جلب می‌کند.

عبارت طراحی  وب سایت در اصفهان دو راز مهم و مفهوم بزرگ را در خود پنهان کرده است. طراحی سایت خود یک دنیای بسیار بزرگ است که می‌تواند شما را به اقیانوسی از فرصت‌ها متصل کرده و راه‌های زیادی را برای کسب درآمد در اختیارتان قرار دهد. پس اگر می‌خواهید که همواره جلوتر از رقبای خود قدم بردارید و مسیر رسیدن به موفقیت را برای خود همراه کنید، همین الان با ما در گروه لاک پشت تماس بگیرید. متخصصان ما آماده هستند تا خیلی سریع نیازهای شما و مخاطب‌های هدفتان را بررسی کرده و در برداشتن گام نخست برای ورود به دنیای تجارت دیجیتال به شما کمک کنند.

چرا باید به طراحی وب سایت در اصفهان بپردازم؟ | آژانس ایده لاک پشت

اما راز دوم در کلمه اصفهان نهفته است. شاید با خودتان فکر کنید که در دنیای بدون مرز اینترنت دیگر اصفهان و تهران چه اهمیتی دارد؟ اما باید بدانید که قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود. در واقع بهتر است بگوییم تا زمانی که نتوانید پایه‌های خود را در یک محله، منطقه، شهر یا استان محکم کنید، نخواهید توانست به مرزهای بزرگ‌تر کشور یا حتی قاره فکر کنید. پس از همین الان باید خشت اول را استوار و محکم بگذارید تا بتوانید دیوار را هر چقدر هم که بلند باشد، صاف و استوار بنا کنید. دقیقا به همین دلیل است که شما نیاز به یک شرکت طراح سایت در اصفهان دارید که نمونه کارهای موفقی داشته باشد و بتواند از تجربیات خود برای کوتاه کردن مسیر موفقیت شما هم استفاده کند. به این ترتیب نه تنها می‌توانید قله‌های اصفهان را فتح کنید؛ بلکه خواهید توانست رفته‌رفته مرزهای کار خود را گسترش داده و در همه شهرهای کشور و حتی جهان شناخته شوید.

قرارداد با شرکت طراحی سایت در اصفهان یا استخدام طراح سایت؟

یکی از سوالات بسیار مهمی که برای کارفرمایان پیش می‌آید این است که آیا باید با شرکت طراحی سایت فروشگاهی یا شرکتی در اصفهان همکاری کنم؟ یا این کار را به یک فرد بسپارم؟ مزیت همکاری با یک فرد طراح سایت در اصفهان این است که شما هزینه کمتری را برای این کار پرداخت می‌کنید. اما مشکل بزرگی که وجود دارد این است که معمولا قرارداد مشخصی با افراد فریلنسر بسته نمی‌شود؛ در نتیجه نه هزینه کلی که باید برای طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی یا پزشکی در اصفهان بپردازید مشخص خواهد شد و نه اینکه تعهدات طرفین تعیین شده است. در نتیجه شفافیتی در کار نیست و در نهایت انتظارات شما برآورده نمی‌شود.
اما مزیت همکاری با بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان در سال 1403 این است که یک قرارداد مشخص بین شما بسته می‌شود و در نتیجه می‌توانید بر اساس یک روند قانونی، انجام انتظارات خود را پیگیری کنید. به همین دلیل است که پرداخت هزینه بیشتر در همکاری با یک شرکت طراحی سایت، ارزش دارد و خیال شما را از طی شدن مرتب روند و تحویل به موقع کار راحت خواهد کرد.

مراحل طراحی وب سایت در اصفهان به گروه طراحی و سئو سایت لاک پشت

مشاوره و نیاز سنجی

اولین مرحله از طراحی سایت فروشگاهی یا شرکتی در اصفهان، با ارائه یک مشاوره رایگان و تخصصی توسط متخصصان ما در شرکت لاک پشت انجام می‌شود. برای این کار شما باید فرم POS را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم و بتوانیم نیازهای شما را بررسی کنیم. در این مرحله تلاش می‌کنیم تا با ارزیابی اهداف و نظرات شما، به یک زبان مشترک در طراحی وبسایت برسیم و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهیم.

ارائه پروپوزال و پیش فاکتور

پس از مرحله مشاوره و نیاز سنجی همکاران ما جهت تکمیل یک پروپوزال اقدام خواهند کرد. منظور از پروپوزال، فایلی است که از صفر تا صد اقدامات لازم در طول پروژه را با ذکر زمان آغاز و پایان هر فیلد، به طور کامل بیان می‌کند. پروپوزال طراحی سایت ارائه‌شده، به طور کامل بر اساس نیاز شما شخصی‌سازی می‌شود و شما می‌توانید مسیر پیش رو را با مطالعه آن متوجه شوید. علاوه بر این برای اطلاع از هزینه‌های تقریبی طراحی وبسایت، یک پیش فاکتور هم به شما ارائه خواهد شد.

دریافت فایل آماده قرارداد طراحی سایت و مطالعه بیشتر در این زمینه

تنظیم و عقد قرارداد طراحی وب سایت در اصفهان

مرحله سوم از طراحی انواع سایت فروشگاهی، شرکتی یا پزشکی در اصفهان، تنظیم و عقد قرارداد است. در این زمان، شما پروپوزال و پیش فاکتور را بررسی کرده و به دید خوبی نسبت به فرایند دست پیدا کرده‌اید. حال برای رسیدن به توافق درباره موارد مهم دیگر مانند نحوه پرداخت قیمت طراحی سایت در اصفهان و مشخص شدن تعهدات هر دو طرف، باید در جلسه‌ای شرکت کرده و قرارداد ببندید. برای مشاهده نمونه قرارداد طراحی سایت در گروه لاک پشت، می‌توانید بر روی لینک درج‌شده کلیک کنید. بعد از امضا کردن قرارداد دوطرفه و واریز پیش قسط، فعالیت ما بر روی پروژه شما به صورت رسمی شروع خواهد شد.

چگونه با شرکت طراحی سایت در اصفهان قرارداد طراحی سایت بنویسیم؟

برندینگ، طراحی سایت فروشگاهی یا شرکتی در اصفهان

از زمان آغاز رسمی فرایند طراحی سایت در اصفهان توسط همکاران ما در گروه لاک پشت، همه چیز بر طبق زمان‌بندی پیش خواهد رفت. در این زمان، چارچوب اصلی وبسایت شما آماده خواهد شد و چند روز زودتر از رسیدن به ددلاین قرارداد، برای شما ارسال می‌شود. به این ترتیب می‌توانید نظرات خود را بیان کرده و به ما در نزدیک‌تر شدن به اهدافتان کمک کنید. در این مدت، اگر برای برندینگ نیاز به اقدامات اضافه‌ای مانند طراحی لوگو داشته باشید، کارشناسان ما به شما اطلاع خواهند داد. در نتیجه می‌توانید مسیر آغاز کسب و کارتان را با گام‌های محکم‌تری برداشته و از همان ابتدا سنگ بنای برندتان را بر پایه مستحکمی پایه‌گذاری کنید.

تکمیل و بازنگری

حالا زمان آن فرا رسیده که شما به لاک پشت کمک کنید تا بتواند راحت‌تر مسیر رسیدن به اهداف شما را ترسیم کند. به این معنا که نظرات خود را درباره وبسیات طراحی شده بیان کنید. ما هم به شما کمک می‌کنیم که تا حد امکان بتوانید نظراتتان را بر روی سایت پیاده‌سازی کنید. اما در مواردی که ممکن است انجاک یک کار به ضرر کسب و کار شما تمام شود، قطعا با شما در میان خواهیم گذاشت و به این صورت دست در دست شما به قله‌های موفقیت نزدیک‌تر خواهیم شد. نکته مهم اینجا است که زمان بین تحویل اولیه وبسایت و اعلام نظرات شما به طور دقیق در مفاد قرارداد ذکر شده و کاملا بر اساس آن عمل می‌شود.

تحویل، آموزش و پشتیبانی طراحی وب سایت

برخی از کارفرمایان ما از صفر تا صد طراحی و سئو سایت خود را به ما و یا هر شرکت طراحی سایت در اصفهان دیگر می‌سپارند؛ در نتیجه همکاری ما پس از طراحی وبسایت هم در شکل جدیدی ادامه پیدا خواهد کرد. اما برخی می‌خواهند که مدیریت پنل پیشخوان را خودشان به دست بگیرند؛ به همین دلیل نیاز به آموزش دارند تا خودشان و یا همکارانشان به پشتیبانی بپردازند. از آن جا که به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی قادر به آموزش حضوری نیستیم؛ یک ویدئو 20 دقیقه‌ای در ابتدای همین صفحه قرار داده‌ایم که به شما در مدیریت پنل کمک خواهد کرد. در این قسمت به توضیح تمامی موارد و آموزش‌های لازم کارفرما برای مدیریت پنل پشخوان پرداخته‌ایم. لطفا با انتقادات و پیشنهادات خود در قسمت نظرات ما را در پیشرفت و هرچه بهتر شدن یاری نمایید.

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان در سال 1403

اهمیت طراحی سایت در رونق کسب و کار آن‌قدر زیاد است که هرچه برای پیدا کردن یک شرکت متخصص و حرفه‌ای وقت بگذارید ضرر نکرده‌اید. برای شناخت بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی، پزشکی و شرکتی در اصفهان، کافی است به گوگل عزیز مراجعه کنید و با یک سرچ ساده به لیست جامعی از بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان دسترسی پیدا کنید. با تماس با این شرکت‌ها و یا مراجعه به سایت می‌توانید نمونه کارهای آن‌ها را بررسی کرده و از میزان رضایت صاحبان دیگر پروژه‌ها مطلع شوید.

نحوه انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان با لاک پشت

تحلیل و آنالیز سایت شرکتی یا فروشگاهی در اصفهان

از آن جایی که قصد داریم تا با طراحی سایت خود فروش خود را بیشتر کنیم، نیاز به تحلیل و آنالیز سایت خود و رقبای خود داریم. همانطور که تا اینجای کار از اهمیت داشتن یک وب‌سایت خوب برای کسب و کارتان مطلع شدید، باید این نکته را نیز بدانید که تحیل و آنالیز ‌سایت از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به درستی توسط بهترین رکت طراحی سایت در اصفهان در سال 1403 انجام شود.

تحلیل سایت | آنالیز وب سایت با لاک پشت | تدوین استراتژی

یک شرکت متخصص طراحی سایت یا فرد خبره زمینه های مختلفی را برای تحلیل و آنالیز سایت شما به کار خواهد گرفت. داشتن یک استراتژی دقیق و کاربردی در طراحی منجر می شود که در سئو سایت شما نیز تاثیرگذار باشد و کسب و کار اینترنتی شما را به بالاترین بازدهی برساند. لاک پشت در زمینه طراحی سایت و آنالیز آن در اصفهان فعالیت دارد، برای مشاوره تخصصی و رایگان با ما تماس بگیرید.

انتخاب نام دامنه

هاست مناسب

تصاویر بهینه

واکنشگرایی

طراحی تجربه کاربری

طراحی رابط کاربری

سرعت سایت

سئو سایت

امنیت سایت

پشتیانی یک ساله

انتخاب نام دامنه

واکنشگرایی

سرعت سایت

سئو سایت

امنیت سایت

پشتیانی یک ساله

هاست مناسب

تصاویر بهینه

طراحی تجربه کاربری

طراحی رابط کاربری

نمونه سفارش طراحی سایت در اصفهان

نمونه کار طراحی سایت در اصفهان لاک پشت با نام ایران ریفاینینگ

ایران ریفاینینگ

نمونه کار طراحی سایت در اصفهان لاک پشت با نام ماشین ستان

ماشین ستان

نمونه کار طراحی سایت در اصفهان لاک پشت با نام جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

جهاد دانشگاهی اصفهان

طراحی سایت رجاتاسیس

تاسیسات رجایی

نمونه کار طراحی سایت در اصفهان لاک پشت با نام اورگانیک مانا

اورگانیک مانا

طراحی سایت بازرگانی پینیون

گروه بازرگانی پینیون

ریسپانسیو سایت انجینیک

انجینیک

آوند سمن آرا

نمونه کار طراحی سایت در اصفهان لاک پشت با نام ایران ریفاینینگ

ایران ریفاینینگ

نمونه کار طراحی سایت در اصفهان لاک پشت با نام اورگانیک مانا

اورگانیک مانا

ریسپانسیو سایت انجینیک

انجینیک

طراحی سایت رجاتاسیس

تاسیسات رجایی

نمونه کار طراحی سایت در اصفهان لاک پشت با نام جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

جهاد دانشگاهی اصفهان

طراحی سایت بازرگانی پینیون

بازرگانی پینیون

اُرسی تا

نمونه کار طراحی سایت در اصفهان لاک پشت با نام ماشین ستان

ماشین ستان

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید.

قیمت طراحی سایت در اصفهان

شرکت های طراحی ‌سایت در اصفهان شامل تعرفه ها و قیمت های مختلف و متفاوتی نسبت به هم هستند. این شما هستید که باید با توجه به رزومه ها و رضایت مشتریان آن‌ها تصمیم به همکاری و یا عدم همکاری با این شرکت ها بگیرید زیرا که قیمت بسته به ارائه خدمات، بودجه شما و سابقه متفاوت و قابل تغییر می باشد. هزینه ها و تعرفه ها به عوامل مختلف درون سازمانی و برون سازمانی بستگی دارد از جمله: هدف، نوع کدنویسی، طراحی ظاهری، و… بستگی دارد که در بالا مشاهده کردید.

قیمت طراحی سایت در اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن نوع وبسایت است. برای مثال اگر شما بخواهید یک سایت فروشگاهی طراحی کنید، باید هزینه بیشتری را نسبت به طراحی یک سایت شرکتی بپردازید. از سوی دیگر مواردی مانند نوع هاست، قابل انتخاب شده، نوع دامنه و … هم باید در زمان طراحی وب سایت اصفهان در نظر گرفته شوند. به همین دلیل نیاز است که قیمت طراحی وبسایت بر اساس نیاز‌ها و خواسته‌های شما مشخص شود. برای آسانتر شدن این فرایند، ما فرم محاسبه آنلاین تعرفه طراحی سایت وردپرسی را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید در عرض چند دقیقه، به صورت دقیق مشخص کنید که چه مقدار بودجه برای انجام این کار نیاز خواهید داشت.

تعرفه طراحی سایت شرکتی

لیست قابلیت ها و امکاناتپکیج اقتصادیپکیج پایهپکیج حرفه ای
قیمت6.500.000 تومان 10.800.000 تومان 13.800.000 تومان
مدت زمان7 الی 10 روز کاری10 الی 15 روز کاری15 الی 20 روز کاری
مشاوره کسب و کار و طراحی استراتژی سایت
نصب قالب آماده
طراحی اختصاصی ui و ux
طراحی پروتوتایپ اختصاصی
تعداد صفحات طراحی شده335 الی 8
طراحی تصاویر مورد نیاز در صفحه اول

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

لیست قابلیت ها و امکاناتپکیج اقتصادیپکیج پایهپکیج حرفه ای
قیمت8.500.000 تومان 12.800.000 تومان 16.800.000 تومان
مدت زمان10 الی 12 روز کاری15 الی 20 روز کاری20 الی 30 روز کاری
مشاوره کسب و کار و طراحی استراتژی سایت
نصب قالب آماده
طراحی اختصاصی ui و ux
طراحی پروتوتایپ اختصاصی
تعداد صفحات طراحی شده335 الی 8
طراحی تصاویر مورد نیاز در صفحه اول
ساخت دسته بندی محصولات3 الی 55 الی 77 الی 10
بارگذاری محصول101520
طراحی تصاویر محصولات

تعرفه طراحی سایت شرکتی با وردپرس

پکیج اقتصادی

6.500.000 تومان

5 -10 روز کاری 

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • استفاده از طرح قالب آماده
  اجرای دمو آماده قالب
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی فرم تماس با ما
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • دارای پنل مدیریت
 • ساخت Gmail سازمانی

پکیج پایه

10.500.000 تومان

10 – 15 روز کاری

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • استفاده از قالب آماده
  اجرای طرح مد نظر کارفرما
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • پشتیبانی 2 ماهه

پکیج حرفه ای

13.500.000 تومان

15 – 20 روز کاری

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • استفاده از قالب آماده
  طراحی پروتوتایپ اختصاصی
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما و فرم استخدام
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت + امنیت حرفه ای
 • بهینه سازی سرعت و کشینگ
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • ثبت در گوگل مپ
 • پشتیبانی 3 ماهه

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

پکیج اقتصادی

8.500.000 تومان

12 -10 روز کاری 

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • بارگذاری 10 عدد محصول
 • ساخت دسته بندی 5-7 عدد
 • ایجاد گالری محصول
 • ثبت نظر کاربران در هر محصول
 • استفاده از طرح قالب آماده
  اجرای دمو آماده قالب
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی فرم تماس با ما
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • دارای پنل مدیریت
 • ساخت Gmail سازمانی

پکیج پایه

11.500.000 تومان

20 -15 روز کاری 

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • بارگذاری 15 محصول
 • ساخت دسته بندی 5 عدد
 • ایجاد گالری محصول
 • اتصال به درگاه بانکی
 • استفاده از قالب آماده
  اجرای طرح مد نظر کارفرما
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • پشتیبانی 2 ماهه

پکیج حرفه ای

15.500.000 تومان

20 -25 روز کاری 

 • طراحی 3 صفحه اصلی
  تماس با ما، درباره ما، صفحه اصلی
 • بارگذاری 20 محصول
 • ساخت دسته بندی 10 عدد
 • ایجاد گالری محصول
 • طراحی تصاویر محصولات
 • اتصال به درگاه بانکی
 • استفاده از قالب آماده
  طراحی پروتوتایپ اختصاصی
 • طراحی فول رسپانسیو
  نمایش صحیح در دستگاه های موبایل و تبلت
 • طراحی تصاویر لازم و بهینه سازی برای وب
 • طراحی اسلاید شو
 • ایجاد و مدیریت منو
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • اتصال به شبکه‌های اجتماعی
 • معرفی خدمات و نمونه کارها
 • طراحی فرم تماس با ما و فرم استخدام
 • قابلیت ایجاد نا محدود برگه و نوشته
 • دارای پنل مدیریت
 • پروتکل ارتباط امن (SSL)
 • امنیت ورود به سایت + امنیت حرفه ای
 • بهینه سازی سرعت و کشینگ
 • فعال سازی کپچا برای تمامی فرم ها
 • ساخت Gmail سازمانی
 • ثبت در گوگل کنسول
 • ثبت در گوگل مپ
 • پشتیبانی 3 ماهه

پکیج‌های معرفی شده برای درک اولیه بهتر مشتری از خدمات ارائه شده در طراحی سایت و محدوه قیمت دهی آن‌ها می‌باشد و قیمت دهی نهایی پروژه، منوط به بررسی نیازهای کارفرما و تعیین یک پکیج مناسب برای کارفرما می‌باشد. همچنین برای وبسایت‌های فروشگاهی با توجه به در نظر گرفتن خدمات زیر توسط کارفرما بازه قیمت طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان افزایش می یابد.  

 • تعداد محصولات
 • ووکامرس و امکانات فروشگاهی
 • بارگذاری محصولات به همراه مشخصات
 • امکان فیلتر کردن محصولات
 • وضعیت انبار محصولات
 • ثبت نظر کاربران
 • مقایسه پیشرفته محصولات
 • جست و جو پیشرفته در محصولات
 • اعمال تخفیفات
 • اتصال فروشگاه به CRM یا حسابداری
 • اتصال به درگاه پرداخت
 • دریافت نماد اعتماد الکترونیک و رسانه‌های دیجیتال

مدت زمان لازم برای طراحی سایت اصفهان چقدر است؟

مدت زمان لازم برای طراحی سایت در اصفهان بسته به عوامل مختلفی تعیین می‌شود که نیاز‌های کارفرما یکی از مهمترین آن‌ها است. برای مثال اگر شما یک سایت با قالب اختصاصی و طراحی منحصر به فرد نیاز داشته باشید، باید در مقایسه با زمانی که سایتی با قالب آماده می‌خواهید، زمان بیشتری صبر کنید. از سوی دیگر زبان برنامه نویسی هم بر روی این زمان تاثیر دارد؛ سایت‌هایی که از صفر با استفاده از کدنویسی طراحی می‌شوند یا امکانات اضافه به وسیله کدنویسی برای آن‌ها ساخته می‌شود، نیاز به زمان بیشتری برای اجرا دارند. ما در پکیج قیمت طراحی سایت فروشگاهی، پزشکی و شرکتی در اصفهان زمان تقریبی موردنیاز برای طراحی هر سایت را با در نظر گرفتن برخی از امکانات پیش فرض تعریف کرده ایم؛ اما شما می‌توانید برای کسب اطلاعات دقیق‌تر با ما تماس بگیرید.

ضرورت طراحی سایت فروشگاهی یا شرکتی در اصفهان چیست؟

مهمترین ضرورت یا کاربرد طراحی سایت در اصفهان، جذب مشتری و افزایش فروش است. سایت شما در واقع یک شعبه مجازی از شرکت، کارگاه یا فروشگاه شما است که از طریق آن می‌توانید دایره بزرگتری از مخاطبان را هدف قرار داده و به این ترتیب درآمد بیشتری به دست آورید. البته باید بدانید که طراحی سایت در اصفهان در کنار سئو سایت در اصفهان است که می‌تواند شما را به چنین هدفی برساند و به خودی خود برای افزایش مشتری کافی نیست؛ اما گام بزرگی در راستای برندسازی و جلب نظر مشتریان خواهد بود.

تصمیم با شما…ایده، طراحی و اجرا حرفه ای با لاک پشت

طراحی سایت ارزان در اصفهان

از قدیم شنیده‌ایم که هیچ ارزانی بی دلیل نیست این جمله برای انتخاب شرکت طراحی سایت ارزان در اصفهان نیز صدق می‌کند. زیرا با انتخاب شرکت  نامعتبر و طراحی اشتباه نه تنها سرمایه خود را از دست می‌دهید، بلکه زمان رسیدن به هدف را که مهم‌ترین مولفه است از دست خواهید داد.

طراحی سایت ارزان در اصفهان | طراحی سایت وردپرس با لاک پشت | طراحی سایت حرفه ای با قیمت خوب

همان طور که در بالا گفتیم شرکت طراح خود را با توجه به رزومه، رضایت مشتریان و نمونه کار آن شرکت انتخاب کنید. اگر کسب و کار‌ی نوپا به دنبال ورود به عرصه دیجیتال هستید و به دلیل محدودیت بودجه و هزینه در گوگل به دنبال عباراتی مانند “….. ارزان در …..” می‌گردید، در این جا پیشنهاد می‌کنیم با CMS های آماده‌ای چون وردپرس سایت خود را راه اندازی کنید تا هزینه های خود را کاهش دهید. گرچه طراحی سایت وردپرسی نیز یکی از قدرتمندترین و به روزترین CMS ها می‌باشد و حتی شاید تا ابد نیازی به تغییر زبان برنامه نویسی سایت خود نداشته باشید.اما در صورت لزوم می‌توانید به صورت اختصاصی سایت خود را طراحی کنید.

خدمات پشتیبانی سایت در اصفهان

تنها طراحی و توسعه سایت مسئله نیست، گاهی به دلیل عدم تمدید قرارداد یا نیاز به تغییر پیمانکار یا فرد طراح نیاز داریم تا خدمات و پشتیبانی سایت خود را به گروه یا شرکتی بسپاریم. در این جا نیاز است تا تیم قوی برای پشتیبانی سایت خود انتخاب کنیم تا از مسیر و هدف عقب نمانیم. بیشتر شرکت‌های طراحی وب سایت در اصفهان بعد از طراحی سایت خدمات پشتیبانی برای کارفرما خود در نظر نمی‌گیرند و این موضوع سبب می‌شود تا بعد از مدتی سایت از دسترس خارج شود.

پشتیبانی سایت در اصفهان | پشتیبانی سایت وردپرس | مدیریت سایت با لاک پشت

حتما شنیده‌اید که “پیشگیری بهتر از درمان است” پس به شما پیشنهاد می‌کنیم که در هنگام سفارش طراحی سایت در اصفهان، از ابتدا به فکر پشتیبانی آن باشید. خدمات پشتیبانی سایت در اصفهان شامل : خدمات طراحی صفحات، اضافه کردن محصولات، تغییر و به روزرسانی قیمت، به روزرسانی و رفع عیب، تهیه بک آپ، افزایش سرعت سایت، نصب گواهی ssl و سئو سایت می‌باشد. گروه لاک پشت در زمینه خدمات پشتیبانی سایت در اصفهان فعالیت دارد، در صورت نیاز به مشاوره و یا ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

یکی از خدمات اصلی که توسط بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان ارائه می‌شود، خدمات به روزرسانی سایت در اصفهان است. باید بدانید که سایت شما پس از طراحی نیاز به آپدیت مداوم دارد و باید افزونه‌های نصب شده و قالب آن در زمان مشخص به روزرسانی شوند. در غیر این صورت هم سئو سایت مشکل پیدا خواهد کرد و هم سایتتان از نظر امنیتی و سرعت افت می‌کند. در نتیجه مشتریان نمی‌توانند با خیال راحت وارد سایت شده و خدمات موردنیاز خود را دریافت کنند.

سفارش انواع طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی، پزشکی در اصفهان

لاک پشت در زمینه ارائه خدمات طراحی سایت به صورت حرفه ای و تخصصی در اصفهان فعالیت دارد برای ثبت سفارش خود کافیست با ما تماس بگیرید و یا فرم ثبت سفارش طراحی سایت را تکمیل کنید.

سفارش انواع طراحی سایت حرفه ای در اصفهان | آژانس لاک پشت

قیمت سفارش طراحی سایت شرکتی در اصفهان

طراحی سایت شرکتی در اصفهان مخصوص شرکت‌هایی است که می‌خواهند دامنه ارائه خدمات خود را توسعه داده و تنها به یک شهر یا استان خاص محدود نشوند. با سفارش طراحی وب سایت شرکتی در اصفهان دیگر نیازی به استخدام بازاریابی و پرداخت هزینه‌های زیاد تبلیغاتی نخواهید داشت و می‌توانید به سادگی مشتریان را از سرتاسر ایران و جهان، جذب خود کنید.

قیمت خدمات طراحی سایت پزشکی در اصفهان

امروزه طراحی سایت پزشکی در اصفهان به یکی از نیازهای پزشکان تبدیل شده است؛ زیرا افراد به دنبال بهترین پزشک در زمینه‌های مختلف، حاضر هستند به شهرهای دیگر هم مسافرت کنند. بنابراین شما می‌توانید مراجعه کنندگانی از سرتاسر ایران را به مطب خود بیاورید. از سوی دیگر با داشتن سایت، کارهایی مانند نوبت دهی افراد هم بسیار ساده‌تر خواهد شد.

قیمت سفارش طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان به یکی از اصلیترین راه‌های کسب درآمد افرادی تبدیل شده که سرمایه زیادی برای راه اندازی فروشگاه واقعی ندارند. از سوی دیگر صاحبان فروشگاهی که می‌خواهند فروش خود را چندین برابر کنند، با سفارش طراحی وب سایت فروشگاهی در اصفهان، بدون نیاز به تبلیغات زیاد، به این هدف خواهند رسید.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان تماس بگیرید.

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

طراحی و توسعه سایت فروشگاهی در اصفهان برای ارائه محصولات و خدمات

طراحی سایت پزشکی در اصفهان توسط گروه لاک پشت

ارائه نوبت دهی و دریافت خدمات از پزشکان و اطبا با طراحی سایت پزشکی اصفهان

طراحی سایت بازرگانی در اصفهان توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت

سهولت در واردات و صادرات محصولات با طراحی وب سایت بازرگانی در اصفهان

طراحی سایت گردشگری در اصفهان

طراحی و توسعه سایت گردشگری و توریستی توسط شرکت طراحی سایت گردشگری در اصفهان

طراحی سایت شرکتیدر اصفهان

طراحی سایت برای شرکت ها و سهولت در ارائه خدمات شرکت ها با ساخت سایت شرکتی اصفهان

طراحی سایت صنعتی در اصفهان

ساخت سایت برای ارائه خدمات و معرفی محصولات  و با طراحی سایت صنعتی اصفهان

پیش از سفارش طراحی سایت باید با یک متخصص مشورت کنید؛ مشاورین ما در آژانس لاک پشت همه روزه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

مشاوره رایگان طراحی سایت در اصفهان

بسیاری از صاحبان کسب و کار‌ها به دلیل هزینه‌هایی که طراحی وبسایت و نگهداری از آن برایشان دارد، در شروع این فرایند تردید دارند. خیلی از افراد هم نمی‌دانند که آیا طراحی وبسایت می‌تواند به آن‌ها کمکی کند یا خیر؟ در چنین مواردی، شما می‌توانید از مشاوره رایگان طراحی سایت در اصفهان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت استفاده کنید. ما با تکیه بر تجربه ای که داریم و بررسی حوزه کسب و کار شما، به شما می‌گوییم که آیا هزینه کردن بر روی طراحی وبسایت می‌تواند به فروش و جذب مشتری بیشتر شما کمکی کند یا خیر؟ همچنین اگر صاحب یک پیج اینستاگرامی‌ موفق هستید و دلیلی برای طراحی وبسایت نمی‌بینید، به شما می‌گوییم که چگونه داشتن یک وبسایت می‌تواند با صرف انرژی کمتر، نتیجه بهتری را برایتان رقم بزند.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی و پزشکی در اصفهان

قیمت طراحی سایت در اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن نوع وبسایت است. برای مثال اگر شما بخواهید یک سایت فروشگاهی طراحی کنید، باید هزینه بیشتری را نسبت به طراحی یک سایت شرکتی بپردازید. از سوی دیگر مواردی مانند نوع هاست، قابل انتخاب شده، نوع دامنه و … هم باید در زمان طراحی وب سایت اصفهان در نظر گرفته شوند. به همین دلیل نیاز است که قیمت طراحی وبسایت بر اساس نیاز‌ها و خواسته‌های شما مشخص شود. برای آسانتر شدن این فرایند، ما فرم محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت وردپرسی را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید در عرض چند دقیقه، به صورت دقیق مشخص کنید که چه مقدار بودجه برای انجام این کار نیاز خواهید داشت.

طراحی سایت اختصاصی در اصفهان

طراحی وب سایت اختصاصی در اصفهان در واقع یک پلتفرم اختصاصی در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانید برند خود را به مشتریان معرفی کنید. بنابراین لازم است که به طور اختصاصی برای خود شما و بر اساس نیاز‌هایتان طراحی شده باشد. به همین دلیل است که ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت، از همان مراحل اولیه طراحی پروتوتایپ و انتخاب قالب تا انتهای مسیر یعنی نحوه چیدمان المان‌های سایت را به طور اختصاصی برای هر کسب و کاری طراحی می‌کنیم تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنیم.

انواع روش طراحی سایت

طراحی وب سایت در اصفهان به دو روش استاتیک و داینامیک انجام می‌شود که هریک ویژگی‌های زیر را دارند:

 • طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت استاتیک یا ایستا مخصوص افرادی است که نمی‌خواهند تغییر زیادی در سایت ایجاد کنند و بیشتر به دنبال جنبه نمایشی وبسایت هستند. برای مثال یک دوره مخصوص دارند که می‌خواهند آن را در یک صفحه معرفی کنند. سایت‌های استاتیک معمولا با HTML و CSS نوشته می‌شوند و برای ایجاد تغییرات در آن‌ها نیاز به داشتن دانش برنامه نویسی است.

 • طراحی سایت داینامیک

نوع دیگری از طراحی وب سایت در اصفهان، سایت داینامیک است که صفحات زیادی داشته و از پایگاه داده مخصوص استفاده می‌کنند. در نتیجه شما می‌توانید در هر زمانی که نیاز به محتوا یا صفحه جدید داشتید، تغییرات موردنظر خود را بر روی سایت اعمال کرده و بدون نیاز به کدنویسی، سایت را توسعه دهید. این نوع از سایت‌ها بیشتر در دسته طراحی سایت با وردپرس، جوملا یا اوپال قرار می‌گیرند.

لاک پشت بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان در سال 1403

ما در گروه لاک پشت به شما کمک می‌کنیم تا با طراحی سایت منحصر به فرد و همه چیز تمام، درآمد خود را تا حد زیادی افزایش داده و مشتریان بیشتری را جذب کنید. اینکه می‌توانید به عنوان یکی از بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان روی لاک پشت حساب کنید، یک ادعا یا شعار نیست! شما می‌توانید با بررسی کارنامه و نمونه کار‌های ما در لاک پشت، خودتان در این باره قضاوت کرده و تصمیم بگیرید.

طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری به چه معناست؟

تجربه کاربری یا UX چیست؟

تجربه کاربری یا UX یکی از قسمت‌های بسیار مهم در طراحی سایت است که می‌تواند در جلب رضایت کاربر از سایت و بازگشت او، تاثیر به سزایی داشته باشد و در طراحی تجربه کاربری یا UX شما تعیین می‌کنید که بخش‌های مختلف صفحه شامل چه چیز‌هایی باشد و هر المان دقیقا با چه شکلی و در چه اندازه در صفحه قرار بگیرد. برای مثال ممکن است تصمیم بگیرید بخش زیادی از صفحه اصلی سایت خود را به معرفی محصولات پرفروش اختصاص دهید؛ زیرا می‌توانید این موضوع به کاربر کمک می‌کند تا خیلی سریعتر نیاز خود را در سایت شما تشخیص دهد.

به عبارت بهتر تجربه کاربری یا UX به این معنا است که خود را به جای کاربر قرار داده و تشخیص دهید که چینش صفحه باید چگونه باشد تا او بتواند در همان چند ثانیه ابتدایی ورود به سایت، به بخش موردنظر دسترسی پیدا کرده و خدمات موردنیاز را پیدا کند.

نقش UX در طراحی سایت

نقش UX در سفارش طراحی سایت در اصفهان بیشتر مربوط به جلب رضایت کاربر و افزایش نرخ تبدیل می‌شود. به عبارت بهتر می‌توان گفت که طراحی درست تجربه کاربری یکی از ویژگی‌های طراحی سایت سئو فرندلی است که باعث می‌شود کاربر از همان ابتدای ورود به سایت احساس راحتی داشته باشد و مدت زمان زیادی را در آن سپری کند. همچنین داشتن یک UX خوب به دلیل کمک به حل مشکلات و پاسخ به سوالات کاربر، می‌تواند احتمال تبدیل او به مشتری را افزایش داده و شما را به اهداف کسب و کارتان نزدیک کند.

جهت ثبت سفارش طراحی سایت در اصفهان با ما تماس بگیرید.

خدمات سئو سایت در اصفهان

استفاده از خدمات بهترین شرکت طراحی وب سایت ‌‌‌‌اصفهان که به نکات مهم سئو در هنگام طراحی تسلط کامل داشته باشند؛ به شما کمک می‌کند که تجربه ای لذت‌بخش از سایت خود در مخاطب به جا بگذارید. برای آشنایی با سئو در اصفهان که توسط لاک پشت ارائه می شود، بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

سوالات متداول (FAQ)

برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در اصفهان، همیشه بررسی سابقه و نمونه کارهای آن شرکت و همچنین میزان رضایت سایر افرادی که با آن ها کار کرده اند می تواند کمک شایانی به افراد بکند. هرچند که تنها بررسی نمونه کار ها کافی نیست و باید کد نویسی آن ها هم به صورت اصولی باشد که برای بررسی این مورد می توانید از متخصصان این حوزه کمک بگیرید.

آن چه شما از سایت های موجود در لینک 1 تا 10 گوگل می بینید تنها ظاهر سایت هاست اما این که آیا این سایت ها استاندارد های مهم در طراحی سایت و سئو را پیاده سازی کرده اند و یا سبب فروش بیشتر شده اند در ارزیابی ظاهری سایت ها غیر قابل تشخیص می باشد. بهتر است برای انتخاب شرکت طراحی سایت اصفهان، تهران و فروش بیشتر ویا دیده شدن در نتایج برتر گوگل با متخصصان این حوزه مشاوره کسب کنید. گروه لاک پشت نه تنها در زمینه مشاوره رایگان طراحی سایت در اصفهان و تهران فعالیت دارد. بلکه موجب فروش بیشتر تا 100 برابر مشتریان خود شده است.

قیمت طراحی سایت در اصفهان براساس نوع کسب و کار، نیاز و نوع وبسایت مورد نظر مشتریان محاسبه می شود. البته تعیین هزینه نهایی وقتی ممکن می شود که لیست امکانات به طور دقیق مشخص شود.

سوالات متداول سئو در تهران

در صورت رضایت از این صفحه به آن امتیاز دهید. 

4.9/5 - (118 امتیاز)

‫56 نظر

 • نصوحیان گفت:

  در زمینه فروش لوازم جانبی کار میکنم با شما از طریق گوگل آشنا شدم آیا طراحی سایت در اصفهان انجام میدید؟هزینشم بگید شماره 09306731383 هستش

  • لاک پشت گفت:

   با سلام
   از این که به ما اعتماد کردید متشکریم.
   بله گروه لاک پشت در زمینه طراحی سایت در اصفهان، تهران و… فعالیت میکند و برای اعلام قیمت نیاز است تا چک لیستی از نیاز های شما تهیه کنیم تا قادر به اعلام هزینه باشیم.
   شماره تلفن شماره را به صورت ستاره دارکردیم و همکاران ما فردا مورخ 11 آبان ماه با شما تماس خواهند گرفت.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

  • سعید پاوه گفت:

   من یه سایت دارم که تو زمینه تیونینگ در اصفهان کار میکنم میخام ببینم هزینه طراحی وبسایت با باز طراحی سایت در اصفهان چقدر میشه و چطوری محاسبه میشه؟

   • لاک پشت گفت:

    با سلام و عرض ادب
    بابت تاخیر در پاسخ عذر خواهی میکنم.
    این مورد به مواردی متعدد بستگی دارد از جمله فروشگاهی بودن سایت و یا شرکتی بودن آن، تعداد محصولات و یا صفحات مورد نظر که قصد دارید توسط شرکت طراحی سایت خود در اصفهان و یا هر شهر دیگر انجام شود. پیشنهاد میکنیم به قسمت تعرفه طراحی سایت مراجعه فرمایید.
    با تشکر
    لاک پشت

 • کریمی گفت:

  سلام
  لطفا قیمت های طراحی سایت در جدول های پکیج را هم قرار بدید من طراحی سایت برای شرکتم در تهران می خام و هر کسی یه قیمتی می ده. ویدیو شما را مشاهده کردم و یکی از سایت هایی که طراحی کرددید را پسندیدم لطفا راهنمایی فرمایید.

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   دوست عزیز به زودی قیمت های طراحی سایت در اصفهان را در سایت قرار خواهیم داد.
   لطفا با شماره 03191090924 تماس بگیرید و یا در ادامه شماره خود را قرار دهید.
   با تشکر

 • محمدی گفت:

  سلام وقت بخیر.
  ما در زمینه تولید موادغذایی ( انواع شیره جات، نبات و ترشی) فعالیت می کنیم. ممنون میشم بگین که چه مقدار زمان برای طراحی سایت مورد نیازه؟

  • لاک پشت گفت:

   سلام و عرض احترام
   جناب محمدی عزیز لطفا با شماره دفتر ما تماس بگیرید تا مشاوران و همکاران ما شما را به طور کامل و تخصصی راهنمایی کنند.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • زارع زاده گفت:

  بنده یه نیاز به طراحی و سئو یک سایت شرکتی دارم. شرکت ما در زمینه تولید تجهیزات پزشکی کار می کنه و تا حالا هم سایت نداشتیم چون در ایام نوروز بود زنگ نزدم دفترتون شماره م را در باکس شماره ها قرار دادم با من تماس بگیرید.
  زارع زاده

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام و تبریک سال نو
   ممنون از توضیحاتتون
   بله حتما با شما تماس خواهیم گرفت.
   لطفا قبل از تماس همکاران ما فرم زیر را تکمیل بفرمایید تا راهنمایی و مشاوره دقیق تری در مورد طراحی و سئو سایت شما داشته باشیم.
   با تشکر
   لاک پشت

 • صمدی گفت:

  با سلام. ممنون از سایتتون و ممنون از اینکه این فیلم آموزشی برای طراحی و کار با سایت رو قرار دادید. از ویدئو شما خیلی خیلی خوشم اومد . اما خوب همون جور که نوشتید به صورت مقدماتی آموزش می داد. آیا امکانش برگزاری یه دوره آموزش کامل و تخصصی از طرف شرکت شما وجود داره؟

  • لاک پشت گفت:

   سلام وقت بخیر
   با عرض قبولی طاعات و عباداتتون
   به چشم به دنبال فراهم کردن زیر ساخت برای برگزاری کلاس های آموزشی به صورت وبینار هستیم انشاا… به زودی از طریق ایمیل شما را مطلع خواهیم کرد.
   با تشکر
   لاک پشت

 • پور حسینی گفت:

  سلام . نمونه کار های طراحی سایت تون رو دیدم. خیلی خوب و عالی. من قصد دارم یه سایت شرکتی طراحی کنم. برای طراحی سایت در ابتدا چقدر هزینه باید بکنم. هزینه هایی هم هست که بعد از طراحی باید انجام بدم؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   ممنون از انرژی خوبی که به تیم ما دادید.
   ابتدا با طراحی سایت خود با توجه به موازین سئو و بعد از طراحی برای افزایش ورودی سایت و فروش بیشتر نیاز به سئو و مشاوره در زمینه دیجیتال مارکتینگ دارید.
   در صورت نیاز به مشاوره بیشتر و دقیق تر با ما تماس بگیرید.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • زراعت پور گفت:

  با سلام لنده یه سایت میخام که از صفر تا صد نیاز به طراحی داره و میخام خودتون انجام بدید تعداد صفحه ش ۶ تا و البته قابلیت متصل شدن به اینستاگرام هم داشته باشه امکانش هست قیمت بدید؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام و قبولی طاعات و عبادات
   نرخ طراحی سایت در اصفهان از 2 میلیون آغاز می شود با توجه به موارد مورد نیاز شما، شخصی سازی ها و… این قیمت افزایش خواهد یافت در صورت امکان شماره تماسی برای ما ارسال فرمایید و یا به شماره 09100696800 در واتساپ پیام ارسال بفرمایید
   در خدمتیم.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • مهدوی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  طراحی سایت فروشگاهی برای شهر اصفهان و سئو روی کلمات در اصفهان چقدر هزینه ش میشه
  یه سایت در لوازم یکبار مصرف با حدود 200 محصول

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   با توجه به این که سئو کاملا به نوع کلمه و استراتژی وابسته است نیاز داریم تا اطلاعات دقیق تری از شما برای رسیدن به قیمت و پیش فاکتور بگیریم.
   لطفا در صورت امکان شماره تماس خود را برای ما ارسال بفرمایید و یا به واتساپ ما به شماره 09100696800 پیام ارسال فرمایید تا همکاران ما با شما در اسرع وقت تماس بگیرند.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • طیبی گفت:

  من به دنبال یک پشتیبان برای سایتم می گردم از اونجا که وقت کافی برای پشتیباین سایت ندارم میخواهم برون سپاری کنم شرایطتونو به شماره من ارسال کنید.

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   بله لاک پشت پشتیبانی سایت در اصفهان و تمامی شهرهای ایران را به عهده می گیرد فقط مواردی هست که نیاز به بررسی هست برای مثال : وضعیت کنونی سایت شما، موارد پشتیبانی و چند مورد دیگر از آنجا که تایم اداری به اتمام رسیده همکاران ما در روز شنبه در اول وقت با شما تماس خواهند گرفت تا مشاوره های نهایی و توشیحات تکمیلی را به شما بدهند.
   با تشکر و قدردانی
   گروه لاک پشت

 • نوروزی گفت:

  چرا هیچ کس قیمت طراحی سایت در اصفهان اعلام نکرده من نوروزی هستم نیاز به یک سایت با قابلیت دو المان شخصی برای فروش دارم که میخواهم اجرا شود لطفا به بنده ایمیل بدید

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض احترام
   با توجه به این که هر کارفرما و مشتری نیاز به یک سری المان ها و شخصی سازی برای وب‌سایت خود دارد به همین دلیل امکان اعلام قیمت دقیق نداریم. اما تصمیم داریم یک نرخ حدودی برای هر کدام از پلن هامون تهیه کنیم و در اسرع وقت قرار بدیم.
   در مورد طراحی سایت مورد نیاز شما، همکاران ما برای شما یک ایمیل ارسال کردند که در صورت دریافت خواهشمندیم شماره خود را برای ما ارسال بفرمایید و یا با دفاتر ما برای دریافت توضیحات تکمیلی تماس بگیرید.
   دفتر اصفهان: 03132736926 – 03191090924
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • فتوحی گفت:

  ویدیویه طولانی و تقریبا کاربردی بود

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   ممنون بابت انرژی خوبی که از طریق کامنتتون به تیم لاک پشت انتقال دادید.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • دهقان گفت:

  من نیاز به یک مجموعه برای سپردن صفر تا صد خدمات دیجیتال مارکتینگم مثل طراحی سایت سئو و لوگو دارم زمینه فعالیت ما در زمینه فروش قطعات لاستیکی مثل کوپلینگ و پکینگ و … می باشد در ابتدای امر به یک طراحی سایت نیاز دارم که در اصفهان در گوکل بالا باشد شمارمو قرار دادم با من تماس بگیرید.

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام و قبولی طاعات و عبادت
   با توجه به این که ما در زمینه سئو سایت لاستیک سازی سپاهان گستر فعالیت داشته ایم تجربه ای در این زمینه داریم. از آن جایی که خدمات پشتیبانی این سایت در دست ما نیست می توانیم پروژه شما را به دست بگیریم. می‌توانتید برای مشاهده نمونه کار‌های ما عباراتی همچون “پکینگ” یا “کوپلینگ لاستیکی” را سرچ بفرمایید و سایت سپاهان لاستیک را در نتایج مشاهده بفرمایید.
   گروه لاک پشت به صورت همزمان دو پروژه با کلمات کلیدی یکسان و زمینه کاری شبیه به هم قبول نمی کند.
   گروه لاک پشت در زمینه طراحی سایت اصفهان، سئو و طراحی گرافیک فعالیت دارد. همکاران ما با شما تماس می گیرند. هرگونه سوال یا انتقادی برای بهتر شدن ما بود خوشحال میشیم در ادامه بیان بفرمایید.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • نعیمه خسروشاهی گفت:

  سلام. من مطالبی که شما نوشتید رو مطالعه کردم و قصد دارم برای تبلیغ کارم و اینترنتی کردنش یه سایت راه اندازی کنم. قبلا هم این تصمیم رو داشتم اما خوب چون با فرد مناسبی کار نکردم، سایتم به خوبی پیش نرفت . الان چون کسب و کارم نوپا هست نمی تونم خیلی هزینه کنم و تصمیم دارم که فعلا از پکیج برنزتون استفاده کنم . توی جدولش دیدم که نوشتید که دامنه با پسوند ir رو هم خریداری می کنید من می تونم از همون دامنه قبلیم استفاده کنم که نخوام هزینه خرید دامنه رو مجدد پرداخت کنم؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   از آنجایی که قصد شما از طراحی سایت برندسازی است، باید دامنه قبل مورد بررسی ما قرار گیرد. در صورتی که دامنه قبل قابل برندسازی نبود، دامنه جدید ثبت خواهیم کرد.
   در ضمن باید بدانید که پکیج های ما در صفحه طراحی سایت در اصفهان فقط برای اینکه شما از بین آنها پکیج نزدیک تر به سفارش خود را بیابید قرار داده شده اند و قطعا قابلیت این را دارید تا مورد یا مواردی را از آن ها کم یا به آن زیاد کنید.
   در ادامه در حال تکمیل قرار دادن یک پیش فاکتور آنلاین برای کاربران هستیم انشاا… به زودی در سایت لاک پشت رونمایی خواهیم کرد.
   هرگونه سوال یا پیشنهادی بود در خدمتیم.
   با تشکر
   لاک پشت

   • لاک پشت گفت:

    با سلام و عرض احترام
    به زودی در حال ارائه خدمات استراتژی محتوا و سئو در سایت لاک پشت هستیم. در حال حاضر در خواست تماس پر کنید و یا با دفاتر ما تماس بگیرید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
    با تشکر
    لاک پشت

 • دهقان نصب گفت:

  سلام . من یه سایت دارم که از نظر ظاهری خیلی خوب نیست بعضی وقتا هم عملکردش دچار اختلال میشه. الان نمی دونم باید دوباره یه سایت دیگه طراحی کنم یا اینکه میشه همین سایتم رو طراحییشو درست کنم. میشه بهم بگید چقدر باید هزینه کنم که سایتم رو بهتر کنم؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   با توجه به این که سایت باید بسته به استراتژی فروش هر کسب و کار طراحی شود نیاز است تا همکاران ما به بررسی سایت فعلی شما بپردازند و در صورت تایید، سایت فعلی شما را اصلاح خواهیم کرد. اما اگر طراحی سایت شما بر خلاف استراتژی فروش و رشد کسب و کار شما پیاده سازی شده باشد پیشنهاد می کنیم سایت خود را مجدد طراحی فرمایید. توجه داشته باشید که آژانس دیجیتال مارکتینگ لاک پشت در زمینه طراحی سایت در اصفهان و به طور کل در سراسر ایران فعالیت دارد. لطفا شماره خود را در ادامه در فیلد شماره تماس قرار دهید و یا با همکاران ما جهت دریافت مشاوره تخصصی و رایگان تماس بگیرید. ما در لاک پشت فرمی برای سهولت کارفرمایان تهیه کردیم که می توانید با تکمیل فرم سفارش طراحی سایت به همکاران ما در تکمیل پروپوزال و ارائه یک پیش فاکتور دقیق کمک فرمایید.
   هر گونه سوال، انتقاد یا پیشنهادی بود در خدمتیم.
   تلفن تماس: 0219109024 – 03191090924 – 02166083079 – 03132736926
   با تشکر
   لاک پشت

 • مشتاق گفت:

  سلام . من یه سایت می خواستم . در زمینه سنگ های ساختمانی و راه پله فعالیت می کنم. نمیدونم چه طور سایتی رو باید طراحی کنم ؟ شرکتی یا فروشگاهی. فروش های ما معمولا به صورت عمده هست؟

  • لاک پشت گفت:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   بابت دیر پاسخ دادن صمیمانه عذر خواهی می کنم. سایت فروشگاهی مناسب کار شما نیست از آن جهت که می‌فرمایید فروش عمده انجام می دهید در همین خصوص پیشنهاد می کنم با شماره دفاتر ما تماس بگیرید و یا شماره خود را در فیلد شماره ها قرار دهید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
   با تشکر
   گروه لاک پشت

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  20 − پنج =