لوگو گروه طراحی سایت و سئو لاک پشت
هزینه و تعرفه طراحی لوگو

تعرفه طراحی لوگو 1400 (هزینه سفارش لوگو)

برای شروع یک برندینگ شما نیازمند لوگو خواهید بود و طبیعی است که اولین سوال شما در این زمینه درباره تعرفه طراحی لوگو در سال 1400 باشد. امروزه قیمت‌های متفاوتی به گوشمان می‌خورد که گاهی بسیار کم و گاهی بسیار نجومی هستند. اما باید بپرسیم چه عواملی در تعیین هزینه طراحی لوگو مؤثر هستند؟ با گرفتن پاسخ این سوال تصمیم‌گیری برای ما راحت‌تر خواهد بود. در این صفحه از لاک پشت ما به مواردی اشاره می‌کنیم که در قیمت نهایی لوگو مؤثر است. پس از مطالعه و بررسی جداول قیمت طراحی لوگو، در صورت داشتن هرگونه سوالی حتما با مشاورین ما در لاک پشت تماس بگیرید تا صمیمانه پاسخگوی شما باشند.

قیمت طراحی لوگو با ارائه پکیج

در بیشتر مواقع افراد نمی‌توانند به راحتی سبک موردنظر را انتخاب کنند. در اینجا بهتر است چند اتود از هر سبکی در زمینه برند خود ببینید تا بهتر نتیجه بگیرید البته پیش از این کار می‌توانید از طریق مشورت با طراح لوگو خود به نتیجه برسید. چنانچه پس از مشاوره نیز نیاز داشتید برند خود را در چندین حالت مختلف ببینید پیشنهاد می‌کنیم از پکیج‌های لاک پشت برای طراحی لوگو خود استفاده کنید. در جدول زیر سه پکیج متفاوت را مشاهده می‌کنید که هر کدام نسبت به تعداد اتود و اصلاحیه‌های لازم قیمت‌گذاری شده‌اند و در این قیمت‌گذاری سعی بر این بوده تا بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه شود تا در صورت استارت آپ بودن برند شما، بتوانید با یک هزینه معقولانه به بهترین نتیجه برسید چرا که رضایت و خوشحالی شما نهایت خواسته ما می‌باشد. اگر پس از مشاهده جدول نیاز به مشورت داشتید طراحان لاک پشت صمیمانه پاسخگوی شما خواهند بود.

ردیفپکیج طراحی لوگوقیمت پکیج
1طراحی 1 اتود تصویری + 1 اتود نوشتاری (لوگوتایپ و مونوگرام)800.000
2طراحی 1 اتود تصویری + 1 اتود نوشتاری + 1 اتود مونوگرام1.150.000
3طراحی 1 اتود تصویری + 1 اتود نوشتاری + 1 اتود مونوگرام + 1 اتود ترکیبی1.750.000

برای مشاوره تخصصی و کاملا رایگان طراحی لوگو با ما در تماس باشید.

قیمت طراحی لوگو بر اساس سبک‌ها

یکی از موارد تأثیرگذار هنگام تعیین قیمت طراحی لوگو، سبک آن است. زمانی که شما تصمیم می‌گیرید برای برند خود یک نماد انتخاب کنید با سبک‌های مختلف طراحی لوگو مواجه خواهید شد. چهار سبک اصلی شامل طراحی لوگو تصویری، طراحی لوگو نوشتاری، طراحی لوگو ترکیبی و طراحی مونوگرام هستند. این سبک‌ها هر کدام دارای دشواری خاص خود بوده و همین امر در قیمت نهایی تأثیر می‌گذارد. 

حال اگر شما سبک مورد نظر خود را برای طراحی لوگو انتخاب کرده‌اید و در نظر دارید در همان حیطه بین چند اتود اولیه انتخاب نهایی را انجام دهید می‌توانید از جدول زیر استفاده کنید. در صورتی که برای سبک خود مردد بوده و ترجیح می‌دهید بین چند سبک، لوگو خود را انتخاب کنید به جدول بعدی مراجعه نمایید.

تعرفه طراحی انواع سبک های لوگو توسط گروه لاک پشت
ردیفسبک طراحیطراحی 2 اتود + 6 مرتبه اصلاحیهطراحی 3 اتود + 5 مرتبه اصلاحیهطراحی 4 اتود + 4 مرتبه اصلاحیهاطلاعات بیش‌تر
1طراحی لوگو تصویری850.0001.250.0001.650.000 لوگو تصویری
2طراحی لوگو نوشتاری950.0001.350.0001.750.000 لوگو نوشتاری
3طراحی لوگو مونوگرام750.0001.050.0001.350.000 لوگو مونوگرام
4طراحی لوگو ترکیبی1.150.0001.650.0002.150.000 لوگو ترکیبی

در صورت انتخاب سبک و همچنین پکیج مورد نظر فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید تا سفارش شما ثبت شده و همکاران ما جهت ادامه مسیر با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره طراحی لوگو

اگر به مشاوره در زمینه طراحی لوگو نیاز دارید و درنظر دارید این کار را به گروه حرفه ای لاک پشت بسپارید از طریق فرم زیر می توانید با ما ارتباط بگیرید. همچنین با قرار دادن نظرات و پیشنهادات خود در قسمت کامنت ها به ما برای بهبود خدماتمان کمک کنید.

سفارش پروزه سئو سایت به گروه لاک پشت

با ثبت امتیاز، ما را از میزان رضایت خود از خدماتمان آگاه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)